dodatki do osadników NI

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
sigmarpriest
Posty: 181
Rejestracja: 27 sie 2015, 12:51
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times

dodatki do osadników NI

Post autor: sigmarpriest »

Witam,
zastanawiam się czy lepiej wyposażyć się najpierw w army pack czy pakiet imperialny?
Awatar użytkownika
Yavi
Posty: 3186
Rejestracja: 08 lut 2013, 11:34
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 24 times
Been thanked: 40 times
Kontakt:

Re: dodatki do osadników NI

Post autor: Yavi »

sigmarpriest pisze:Witam,
zastanawiam się czy lepiej wyposażyć się najpierw w army pack czy pakiet imperialny?
Byle nie w Atlantydów, którzy są zbyt potężni względem innych frakcji i psują całą frajdę :P
Kal-El83
Posty: 1139
Rejestracja: 03 sty 2015, 17:28
Lokalizacja: Kołobrzeg
Has thanked: 240 times
Been thanked: 122 times

Re: dodatki do osadników NI

Post autor: Kal-El83 »

Jeżeli masz gołą podstawkę to polecam dodatek kpp ... Ja mam takimzestaw od wydania i jeszcze mi sie nie ograł ... Choć może też dlatego,że tytuł wyciągany jest coraz rzadziej ;)
Niegdyś Azazelek, narodzony na nowo jako Kal-El83 ;)
Elemenek
Posty: 375
Rejestracja: 27 wrz 2016, 16:29
Lokalizacja: Cracovia
Has thanked: 31 times
Been thanked: 107 times

Re: dodatki do osadników NI

Post autor: Elemenek »

Azazelek pisze:Jeżeli masz gołą podstawkę to polecam dodatek kpp ... Ja mam takimzestaw od wydania i jeszcze mi sie nie ograł ... Choć może też dlatego,że tytuł wyciągany jest coraz rzadziej ;)
mam tak samo. W podstawową wersje około 100 rozgrywek. Niedawno zakupiłem KPP i odświeżyło znacząco grę, pękło kilka partii i jest ok.
Trochę jestem sceptycznie nastawiony do nowych nacji, gdyż dużo złego się słyszy (że psuje radość z gry).
ODPOWIEDZ