Gra tylko solo

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
doniec
Posty: 4
Rejestracja: 26 mar 2016, 18:41

Re: Gra tylko solo

Post autor: doniec »

Ja polecę LOTR CG jak któryś z kolegów powyżej. Na giełdzie gra chodzi w dobrej cenie, spodoba się to dokupisz dodatki, nie spodoba się to sprzedasz bez straty.

Wysłane z mojego XT1580 przy użyciu Tapatalka
xan
Posty: 366
Rejestracja: 30 lis 2016, 20:44
Been thanked: 1 time

Re: Gra tylko solo

Post autor: xan »

woytas pisze:Do grania solo bardzo mocno polecam V-Commandos. Druga najlepsza gra solo, zaraz po Mage Knight (oczywiście moim zdaniem). Niedługo będzie do kupienia na naszym kontynencie.
Czuć w nim klimat commandosow z PC? Podobno był dla nich inspiracją.
Awatar użytkownika
woytas
Posty: 754
Rejestracja: 03 lis 2013, 16:11
Has thanked: 171 times
Been thanked: 139 times

Re: Gra tylko solo

Post autor: woytas »

Czy czuć klimat Komandosa z PC, to by musiał powiedzieć ktoś, kto w to grał. Gra się przyjemnie. Mechanika jest tak skrojona, że nie trzeba od samego początku cisnąć na maksa. Jest czas na akcję i jest czas na spokojniejsze działanie (przynajmniej na początku gry), ale trzeba pamiętać, że czas działa na naszą niekorzyść (w terenie pojawia się coraz więcej wrogów), więc nie można sobie też pozwolić na zbytnią opieszałość. Jest akurat.
alukard88
Posty: 92
Rejestracja: 17 paź 2014, 14:04
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Gra tylko solo

Post autor: alukard88 »

Mk próbowałem przegrysc i zrozumieć, ale powiem szczerze była to pierwsza gra której instrukcje czytałem kilkukrotnie i mimo najszczerszych chęci wciąż zasad nie ogarniam ;/ na razie złapałem horror w arkham lcg zobaczymy jak pójdzie =) Dzięki za listę tytułów jak nie podejdzie to spróbuję kolejnego tytułu =)

Wysłane z mojego HUAWEI MT7-L09 przy użyciu Tapatalka
xan
Posty: 366
Rejestracja: 30 lis 2016, 20:44
Been thanked: 1 time

Re: Gra tylko solo

Post autor: xan »

alukard88 pisze:Mk próbowałem przegrysc i zrozumieć, ale powiem szczerze była to pierwsza gra której instrukcje czytałem kilkukrotnie i mimo najszczerszych chęci wciąż zasad nie ogarniam ;/ na razie złapałem horror w arkham lcg zobaczymy jak pójdzie =) Dzięki za listę tytułów jak nie podejdzie to spróbuję kolejnego tytułu =)

Wysłane z mojego HUAWEI MT7-L09 przy użyciu Tapatalka
Wejdź sobie na YT np. na kanał Granie w chmurach i obejrzyj przykładowa rozgrywkę żeby mieć już wizualizację gry w głowie a później siądź do instrukcji. Ja też miałem sporo wątpliwości na początku ale z gry na grę było ich coraz mniej.
ODPOWIEDZ