W jaki sposób zastąpić brakujące znaczniki :(

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Winchester
Posty: 17
Rejestracja: 03 kwie 2016, 08:37

W jaki sposób zastąpić brakujące znaczniki :(

Post autor: Winchester »

Witam,
Zakupiłem około roku temu grę Talisman wraz z dodatkiem smoki. Niestety w pośpiechu grając w barze nie spakowałem żetonów do gry. Trzymałem je w jednym woreczku strunowym. Straciłem 140 żetonów smoczych łusek (po 40 na smoka), koronę władzy żeton, 6 żetonów smoczego natarcia, 6 żetonów smoczego gniewu i 8 żetonów smoczej drzemki (załączam zdjęcie). Niestety uniemożliwia mi to zabawę i cieszenie się grą. Może ktoś z was ma jakiś pomysł jak pozyskać te znaczniki bez zakupu gry ponownie :(
Pozdrawiam,
krzyss
Posty: 979
Rejestracja: 02 lut 2015, 20:14
Has thanked: 32 times
Been thanked: 32 times

Re: W jaki sposób zastąpić brakujące znaczniki :(

Post autor: krzyss »

Jedynie co możesz zrobić to napisać do Galakty. Może mają zdekompletowane zestawy i coś uda Ci się z tego zdobyć.
W tej knajpie nikt tego nie znalazł, nikt nie zostawił obsłudze itp?
Winchester
Posty: 17
Rejestracja: 03 kwie 2016, 08:37

Re: W jaki sposób zastąpić brakujące znaczniki :(

Post autor: Winchester »

Niestety nie.
Galakta odpisała ze nie ma, podobnie FFG :(
klpt12
Posty: 102
Rejestracja: 19 wrz 2013, 02:44
Has thanked: 5 times

Re: W jaki sposób zastąpić brakujące znaczniki :(

Post autor: klpt12 »

Dziwna sprawa. Galakta mi kiedyś przysłała całą paletę żetonów do gry o tron, kiedy im napisałem czy mogę to gdzieś kupić. Jeżeli nie ma takiej możliwości to zostaje chyba wydrukowanie brakujących elementów i przyklejenie ich do tektury. O tym jak to zrobić możesz przeczytać w dziale print n play
Winchester
Posty: 17
Rejestracja: 03 kwie 2016, 08:37

Re: W jaki sposób zastąpić brakujące znaczniki :(

Post autor: Winchester »

A podasz link do tematu print'n'play? :)
Z góry dzięki
ODPOWIEDZ