Pathfinder ACG + Descent + Solo?

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Do0ctor
Posty: 154
Rejestracja: 15 mar 2017, 19:12
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Pathfinder ACG + Descent + Solo?

Post autor: Do0ctor »

Pytanie. Gra w stylu karcianego Pathfindera - przygody, kampania, rozwój postaci, kilka sesji. To wszystko tylko bardziej rozbudowane? Jak w Descent. Trochę więcej różnorodności. I tutaj komplikacja bo solo głównie. Coś podobnego do Gloomhaven.

Jest coś takiego?
Awatar użytkownika
Quba40
Posty: 734
Rejestracja: 27 wrz 2016, 15:17
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 9 times
Been thanked: 155 times

Re: Pathfinder ACG + Descent + Solo?

Post autor: Quba40 »

Poza Gloomhaven i Descentem gry z trybem kampanii, możliwością gry solo i rozwojem postaci to znam jeszcze:

Dungeons & Dragons Temple of Elemental Evil

Shadows of Brimstone

Warhammer Quest: Silver Tower

Dodam jeszcze, że ja gram solo w Dungeons & Dragons: Castle Ravenloft oraz Dungeons & Dragons: Legend of Drizzt. Nie mają co prawda zawartej kampanii a rozwój jest ograniczony tylko do 2 poziomu ale za to cenię je za prostotę zasad, szybki setup i krótki czas rozgrywki oraz dość różnorodne scenariusze i możliwość wprowadzenia własnych modyfikacji. Korzystam z zasad kampanii Dungeons & Dragons Temple of Elemental Evil więc rozwój postaci mam zaimplementowany, dodatkowo wprowadziłem kilka fajnych modyfikacji, które powodują, że gra skaluje się wraz z moim doświadczeniem.
Do0ctor
Posty: 154
Rejestracja: 15 mar 2017, 19:12
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Pathfinder ACG + Descent + Solo?

Post autor: Do0ctor »

Quba40 pisze:Poza Gloomhaven i Descentem gry z trybem kampanii, możliwością gry solo i rozwojem postaci to znam jeszcze:

Dungeons & Dragons Temple of Elemental Evil

Shadows of Brimstone

Warhammer Quest: Silver Tower

Dodam jeszcze, że ja gram solo w Dungeons & Dragons: Castle Ravenloft oraz Dungeons & Dragons: Legend of Drizzt. Nie mają co prawda zawartej kampanii a rozwój jest ograniczony tylko do 2 poziomu ale za to cenię je za prostotę zasad, szybki setup i krótki czas rozgrywki oraz dość różnorodne scenariusze i możliwość wprowadzenia własnych modyfikacji. Korzystam z zasad kampanii Dungeons & Dragons Temple of Elemental Evil więc rozwój postaci mam zaimplementowany, dodatkowo wprowadziłem kilka fajnych modyfikacji, które powodują, że gra skaluje się wraz z moim doświadczeniem.
Dzięki za cynk. Zerknę an to co podałeś;)
ODPOWIEDZ