Sabotażysta - plansza

Masz pomysł na grę planszową? Chciałbyś go kiedyś zrealizować? Chcesz się nim podzielić albo pomóc w realizacji jakiegoś pomysłu? Do dzieła!
cinek966
Posty: 35
Rejestracja: 31 paź 2015, 20:17
Has thanked: 8 times
Been thanked: 4 times

Sabotażysta - plansza

Post autor: cinek966 »

Witam
Miałem ostatnio przyjemność zagrać w podstawową wersję Sabotażysty - zagrałem tylko parę starć ale wydawało mi się że fajnie by było do tej gry zrobić plansze (ta ażeby łatwiej było układać tuneliki). Jest to jednak spostrzeżenie gracza nowego który może miał problemy na początku z okiełznaniem gry:P A jak Wy myślicie (osoby które miały szanse pograć więcej w Sabotażystę ...a może i w dodatki) - potrzebna jest taka plansza do szczęścia? Czy zbędny gadżet?

Jeśli ktoś miał przyjemność zagrania w Sabotażystę, rozszerzenie i w pojedynek to może mi tak wstępnie powiedzieć czy układanie kart wygląda względnie tak samo we wsystkich dodatkach (chodzi o to czy uda się zaprojektować uniwersalną planszę tak aby działała dla osoby która ma jednie podstawkę jak i podstawkę z rozszerzeniami)

Pozdrawiam i czekam na wasz odzew:)
Awatar użytkownika
playerator
Posty: 2873
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:11
Has thanked: 904 times
Been thanked: 310 times

Re: Sabotażysta - plansza

Post autor: playerator »

Gra na planszy (albo macie) ma niezaprzeczalne zalety. Plansza organizuje za mnie pole gry, co mi akurat bardzo odpowiada. Znacznie też ułatwia grę z dziećmi i niektórymi dorosłymi :mrgreen:
Pomysły na plansze - LINK1, LINK2
Niestety, nie wiem czy Rozszerzenie albo Pojedynek będą wymagały modyfikacji.
tak że = w takim razie, więc
także = też, również
Piszmy po polsku :)
cinek966
Posty: 35
Rejestracja: 31 paź 2015, 20:17
Has thanked: 8 times
Been thanked: 4 times

Re: Sabotażysta - plansza

Post autor: cinek966 »

playerator pisze:Gra na planszy (albo macie) ma niezaprzeczalne zalety. Plansza organizuje za mnie pole gry, co mi akurat bardzo odpowiada. Znacznie też ułatwia grę z dziećmi i niektórymi dorosłymi :mrgreen:
Pomysły na plansze - LINK1, LINK2
Niestety, nie wiem czy Rozszerzenie albo Pojedynek będą wymagały modyfikacji.
Bardzo pomocna wypowiedź i dodatkowa inspiracji do wykonania projektu:D Dzięki wielkie:)

Jeśli ktoś może jeszcze się wypowiedzieć w kwesti "rozszerzenia" i "pojedynku" to bardzo proszę :)
lucek1980
Posty: 39
Rejestracja: 30 paź 2016, 21:35
Has thanked: 2 times

Re: Sabotażysta - plansza

Post autor: lucek1980 »

W rozszerzeniu tak samo się układa karty jak w podstawce :)
Awatar użytkownika
hipcio_stg
Posty: 1801
Rejestracja: 07 gru 2016, 16:30
Has thanked: 77 times
Been thanked: 334 times

Re: Sabotażysta - plansza

Post autor: hipcio_stg »

Ja modyfikowałem zasady przesuwając kart skarbów o dwa pola w prawo. Balansowało to granie sabotażystami.

EDIT:
Gdybym miał drukować to zdecydowanie na macie jak do MTG czy splendora.
ODPOWIEDZ