Poszukiwanie testerzy do Euro [ZunTzu] - TRUCK IT

Masz pomysł na grę planszową? Chciałbyś go kiedyś zrealizować? Chcesz się nim podzielić albo pomóc w realizacji jakiegoś pomysłu? Do dzieła!
lucky1201
Posty: 13
Rejestracja: 17 lut 2016, 12:30

Poszukiwanie testerzy do Euro [ZunTzu] - TRUCK IT

Post autor: lucky1201 »

Witam,

Obrazek

Prowadzę zaawansowane prace nad grą transportową typu Euro. Akcja jest osadzona w latach 60 XX wieku i toczy się na terenie bloku wschodniego. Gracze mają za zadanie zbierać i transportować surowce z miasta do miasta zgodnie z zaleceniami kart przewozu, które na bieżąco dobierają. Punkty zbiera się za zrealizowane przewozy oraz za realizację pobocznych celów (otrzymywanych na początku) oraz dobieranych w trakcie gry. Losowość w grze występuje, ale jest bardzo, bardzo niewielka.
Mechanika jest mieszanką Card Draftingu, Pickup-and-Deliver oraz Area Control.
Czas gry (60-90 minut), 2-6 graczy.

Obrazek

Jak dotąd wykonywałem testy wyłącznie przy planszy (zarówno grając z graczami jak i ich obserwując). Dotychczas testerzy zwracali uwagę na bardzo dobre tempo rozgrywki (Euro działa na 6 osób, bez zauważalnego downtime'u!!!)
Po różnych testach utworzyłem już stabilną wersję i poszukuję testerów, którzy pomogą mi w ewentualnym wyszukaniu ukrytej wygrywającej taktyki (gra jest już raczej zbalansowana, ale pewności nigdy za wiele) i oczywiście przekażą swoje cenne uwagi. Chciałbym przede wszystkim testować rozgrywkę na 3-4 osoby.
Jako, że testów nigdy za wiele to przenoszę właśnie grę na platformę ZunTzu i poszukuję chętnych graczy do rozgrywania partii przez Internet. Mój wymarzony profil testera to osoba, która ma już trochę doświadczenia w planszówkach i jest ogólnie obeznana w tematyce euro. Krytyczne oko też się przyda :) Ale wybredny nie jestem i przyjmę każdą pomoc.

Obrazek

Jako hobbysta wszystko co obecnie mogę zaoferować to oficjalne podziękowania, dobre piwko wysłane kurierem i nazwisko na liście testerów jeśli ktoś kiedyś zechciałby wydać moje cudeńko :)

Obrazek

Osoby zainteresowane prosiłbym o kontakt tutaj albo na priv. Testy planuję rozpocząć ok. 15 lutego.
ODPOWIEDZ