Pudełko na grę za 1 dolara, plaszna za dolara od 1 szt.

Masz pomysł na grę planszową? Chciałbyś go kiedyś zrealizować? Chcesz się nim podzielić albo pomóc w realizacji jakiegoś pomysłu? Do dzieła!
frywolnazabawa
Posty: 3
Rejestracja: 23 lis 2017, 23:20

Pudełko na grę za 1 dolara, plaszna za dolara od 1 szt.

Post autor: frywolnazabawa »

Noszę się z zamiarem wydrukowania gry mojego pomysłu. Najpierw myślałem o kupnie czystej planszy i druk na papierze do wlepek, później pomyślałem o antyramie. Przeglądając ebay i alibabe, trafiłem na coś ciekawego:
Pudełka

Plansze

Czy ja dobrze rozumiem, że ta firma drukuje nawet zamówienia na 1 sztukę ?
Awatar użytkownika
KamradziejTomal
Posty: 1162
Rejestracja: 04 kwie 2016, 16:40
Has thanked: 384 times
Been thanked: 452 times

Re: Pudełko na grę za 1 dolara, plaszna za dolara od 1 szt.

Post autor: KamradziejTomal »

Wątpię, co prawda o pudełkach i planszach nic nie piszą ale:
What is your MOQ? Can I make cards under your MOQ?
Our MOQ is 500 decks, based on the same design and same size cards.
Yes, we can make cards under 500 decks as requested, but the total cost is same as 500 decks, which makes each deck very expensive and that’s why we strongly recommend you order 500.
Piszą, że talie drukują w partii po 500 sztuk talii. Możesz zamówić mniej ale i tak zapłacisz jak za 500. Myślę że dla pudeł i plansz też mają tylko nie wypisali. Najlepiej pisz maile i dawaj znać co ustaliłeś.
Słyszysz o jakichś glaze'ach, drybrushach i innych dziwadłach i nie wiesz o czym mowa? Zerknij sobie TUTAJ
Sundrop tutorial: TUTAJ
Wykańczanie podstawek domowymi sposobami: TUTAJ
frywolnazabawa
Posty: 3
Rejestracja: 23 lis 2017, 23:20

Re: Pudełko na grę za 1 dolara, plaszna za dolara od 1 szt.

Post autor: frywolnazabawa »

Minimum 100 sztuk. Jednak bardzo chętnie wysyłają za darmo 1szt. próbną bez zobowiązań.
Awatar użytkownika
Ave Jupiter
Posty: 234
Rejestracja: 05 maja 2017, 22:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk/ Wielkopolska
Has thanked: 2 times

Re: Pudełko na grę za 1 dolara, plaszna za dolara od 1 szt.

Post autor: Ave Jupiter »

oczywiście muszę wtrącić swoje 3 grosze... Mianowicie nie zrobisz kolego interesu kupując u chinoli plansz po dolarze... Bo? Ano bo, 18x18 cali nie kalkuluje się. Taniej kupisz w polskich sklepach introligatorskich tekturę w o wiele większym wymiarze. Policzyłem sobie, więc wiem co piszę. Nie będę Ci pisał, w jakich sklepach, ale poszukaj, bo warto. No i dostawę masz w ciągu kilku dni. W dodatku, masz gwarancję, że nie będą to zatrute produkty. Jak w przypadku produktów chińskich... Kup tekturę introligatorską, klej 5 litrowy (bo tak najtaniej wychodzi), i albo zleć druk planszy, którą potem nakleisz, albo kup sobie odpowiedniej jakości drukarkę z dobrym papierem fotograficznym. i jestem pewien, że wyjdzie Cię taniej, a jeśli nie to masz to na już. A w przypadku towarów z chin, możesz sobie poczekać...
Jedynymi i prawowitymi spadkobiercami Północy są dzieci Jowisza i Europy.
ODPOWIEDZ