Teraz jest N, 21 sty 2018, 03:15

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: N, 14 sty 2018, 14:47 
Użytkownik wspierający

ernin napisał(a):
Zrobiłem nowe karty do losowania cudów w dodatku mity by były takie same jak w żeglarzach i ruinach.
hej, czy nie powinna być otchłań zamiast odchłań?

PostNapisane: N, 14 sty 2018, 14:49 
Użytkownik wspierający

aigimig napisał(a):
ernin napisał(a):
Zrobiłem nowe karty do losowania cudów w dodatku mity by były takie same jak w żeglarzach i ruinach.
Poprawię dzisiaj

PostNapisane: N, 14 sty 2018, 19:17 
Użytkownik wspierający

ernin napisał(a):
aigimig napisał(a):
ernin napisał(a):
Poprawię dzisiaj

Panowie, z całym szacunkiem dla włożonej pracy, ale czy to naprawdę musi tak wyglądać?

Takie błędy na kartach nie dają wielkiej nadziei, że całość tłumaczenia będzie bezbłędna.

A po wydrukowaniu niewiele będzie można poradzić na znalezione błędy.

@aigimig - Ciebie polska wersja nie obchodzi, ale firmujesz tę zbiórkę. A jest to zbiórka na takiego trochę kota w worku. Bo płacąc za polską wersję 188zł, tak naprawdę nie wiem co ostatecznie dostanę. Te dodatki powinny być chyba gdziekolwiek pokazane, żeby każdy widział co kupuje?

@ernin - jaki jest problem z wrzuceniem plików do przejrzenia przed wydrukowaniem? Przecież i tak ostatecznie udostępnisz je publicznie, tyle, że wydrukowane.

Naprawdę nikomu nie zależy, żeby te dodatki mieć bez baboli?
Nie jesteśmy przecież wydawnictwem :wink:.

PostNapisane: N, 14 sty 2018, 19:22 
Użytkownik wspierający

Osoby zainteresowane które się do mnie zgłosiły dostały na priv do przejrzenia materiały. Dodatkowo żeglarze są cały czas dostępni na stronie autora po polsku chociaż do aktualnej wersji przeszły jeszcze jedną korektę i zmianę czcionek.

PostNapisane: N, 14 sty 2018, 19:57 
Użytkownik wspierający

playerator napisał(a):
@aigimig - Ciebie polska wersja nie obchodzi, ale firmujesz tę zbiórkę. A jest to zbiórka na takiego trochę kota w worku. Bo płacąc za polską wersję 188zł, tak naprawdę nie wiem co ostatecznie dostanę. Te dodatki powinny być chyba gdziekolwiek pokazane, żeby każdy widział co kupuje?
zbiórka jest i od początku była na wersję angielską. potem doszła opcja PL i większość się na nią zdecydowała. tak jak piszesz nie jesteśmy wydawnictwem gdzie jest kilka osób pracujących na pełen etat (a i tam zdarzają się wpadki) ale biorąc pod uwagę ogrom pracy włożony przez kilku jeśli nie kilkunastu użytkowników to byłbym spokojny o efekt końcowy. w każdym razie wiadomo, że ostatecznie dostaniesz nie kota w worku a profesjonalnie zrobione karty z super grafikami, żetony, tabliczki cudów... a nawet jak gdzieś w instrukcji trafi się literówka (wierzę, że się nie trafi!) to w żadnym stopniu nie umniejszy to radości z zabawy.

PostNapisane: N, 14 sty 2018, 20:31 
Użytkownik wspierający

Też mam nadzieję, że nie będzie błędów w tłumaczeniu czy literówek w instrukcjach. Przeglądało je kilka osób i mam nadzieję, że wszystko zostało wyłapane. Ale nawet w wydawnictwach z profesjonalną korektą czasem coś zostaje, więc ręki sobie za to uciąć nie dam. Mogę tylko powiedzieć, że w mojej opinii polskie instrukcje wyglądają bardzo dobrze. Szczególnie jestem zadowolony z polskiej instrukcji do mitów która wygląda w mojej opinii lepiej niż angielska oraz dodaje od razu opis 3 kart mitów które są jako promki w druku tutaj (Chepri, Sobek, Temida).

PostNapisane: N, 14 sty 2018, 21:37 

Pieniążki za cały zestaw przelane, mam nadzieję że dojdą do jutra.

PostNapisane: N, 14 sty 2018, 23:56 

Sailors cały + wysyłka

PostNapisane: Pn, 15 sty 2018, 08:36 
Użytkownik wspierający

Mam nadzieję, że zdążyłem. Całość PL, prosze - przelew już u Ciebie na koncie, bo mamy obaj mbank.

PostNapisane: Pn, 15 sty 2018, 14:36 
Użytkownik wspierający

zgłoszenia zamknięte, pierwszy post zaktualizowany. czekam jeszcze na ewentualne spóźnione przelewy i wieczorem składam zamówienie

PostNapisane: Pn, 15 sty 2018, 16:38 
Użytkownik wspierający

ernin napisał(a):
Osoby zainteresowane które się do mnie zgłosiły dostały na priv do przejrzenia materiały.
aigimig napisał(a):
... biorąc pod uwagę ogrom pracy włożony przez kilku jeśli nie kilkunastu użytkowników to byłbym spokojny o efekt końcowy.
ernin napisał(a):
... Przeglądało je kilka osób i mam nadzieję, że wszystko zostało wyłapane.

Nie wiedziałem tego wszystkiego (bo i też się tym niespecjalnie chwaliliście :wink:). Dzięki za wyjaśnienie, czekam na dodatki.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1