Teraz jest Cz, 30 mar 2017, 21:29

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz, 16 lut 2017, 23:36 
Użytkownik wspierający

szynszyl napisał(a):
Ja od wczoraj czyli 15.02 (godz 15.16) mam status Order information has been transmitted to DPD. i niestety się nie rusza. Czy ktoś ma podobnie?

A to możesz bardzo łatwo skontaktować sie z konsultantem online przez czat na ich stronie, pewnie Ci powie czemu :) chyba że nie masz nr trackingowego jeszcze....

Ostatnio edytowano Pt, 17 lut 2017, 06:03 przez magneticzero, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Cz, 16 lut 2017, 23:41 
Użytkownik wspierający

U mnie od samego początku jest tak:
Your parcel is forwarded from our warehouse to the distribution center of your post office. As soon as the parcel arrives at your post office, you will be able to track your parcel.

PostNapisane: Pt, 17 lut 2017, 11:47 
Użytkownik wspierający

Wlaśnie dostałem tracking do swoich paczek, juz dziala, dhl :)

Ostatnio edytowano Pt, 17 lut 2017, 18:35 przez magneticzero, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Pt, 17 lut 2017, 12:57 
Użytkownik wspierający

Też właśnie dostałem. DHL. Aktualnie paczki znajdują się w UK. Pan z obsługi klienta mówi, ze wybrano transport lądowy co oznacza 3 dni robocze. Czyli okolice środy.

PostNapisane: Pt, 17 lut 2017, 15:08 
Użytkownik wspierający

Uuuuu, chłopaki, czyżbyście korzystali z Internet Explorera? :mrgreen:

PostNapisane: Pt, 17 lut 2017, 16:04 
Użytkownik wspierający

Curiosity napisał(a):
Uuuuu, chłopaki, czyżbyście korzystali z Internet Explorera? :mrgreen:

Skoro za pierwszym razem nikt trolla nie nakarmil to trollowanie drugi raz wyglada bardzo slabo ;)

Ale rozumiem twoj entuzjazm a moja druga polowka "zazdraszcza", ze juz masz ;D

PS. Polecam pochwalic sie na grupie Gry Planszowe na FB, moze tam bedziesz mial wieksza pozywke ;P

PostNapisane: Pt, 17 lut 2017, 18:42 
Użytkownik wspierający

ObraneOrzechy napisał(a):
Polecam pochwalic sie na grupie Gry Planszowe na FB, moze tam bedziesz mial wieksza pozywke ;P

Nie mam FB, pozostaje mi trollowanie na forum :(

PostNapisane: Pt, 17 lut 2017, 19:50 
Użytkownik wspierający

Teraz mi trochę głupio, że Cię nie nakarmiłem.

PostNapisane: So, 18 lut 2017, 02:11 

Irlandia też już dostała swoje

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

PostNapisane: So, 18 lut 2017, 10:36 

Hej, kontaktowałem się dziś rano z DPD, moja paczka na chwilę obecną mknie gdzieś po Holandii, a trafi do Olsztyna we wtorek lub środę.

PostNapisane: N, 19 lut 2017, 17:09 
Użytkownik wspierający

Curiosity napisał(a):
w sobotę pierwsza rozgrywka ;>

I jak?

PostNapisane: N, 19 lut 2017, 22:44 
Użytkownik wspierający

bubu napisał(a):
Curiosity napisał(a):

I jak?

Rozchorowali mi się gracze i nie zagraliśmy. Ja zresztą też mocno kaszlę. Jeśli we wtorek nie zbierze nam się ekipa do BSG, to może zagramy.

PostNapisane: Wt, 21 lut 2017, 21:42 

Dziś doszło do Olsztyna:)

PostNapisane: Wt, 21 lut 2017, 22:29 
Użytkownik wspierający

I Zabrza/Chorzowa :)

Wysłane z telefonu

Mam i moge się podzielić:
- 3Trolle - 7%
- Planszomania - 10%
- Planszostrefa - 11%

PostNapisane: Śr, 22 lut 2017, 17:58 
Użytkownik wspierający

bubu napisał(a):
Curiosity napisał(a):

I jak?

No i wczoraj udało nam się zagrać w pierwszy scenariusz.
Graliśmy w składzie 4-osobowym, z czego wszyscy po raz pierwszy. Ja wcześniej tylko raz grałem w Arcadię Quest w dwie osoby, zagraliśmy 3 scenariusze z rzędu. To pod wpływem tej rozgrywki postanowiłem wesprzeć AQ:Inferno na KS.

Zasady względem pierwowzoru chyba się nie zmieniły. Doszedł mechanizm zbierania żetonów potępienia (damnation), żeby odpalić mocniejsze efekty przedmiotów i postaci (zwykle dodatkowy atak). Oprócz tego, po planszy porozrzucane są Brimstone Cards, które po podniesieniu dają różne efekty właśnie w oparciu o Damnations.

Zasady są dość proste, więc do grania siedliśmy w miarę szybko. Zagraliśmy pierwszy scenariusz, ten, który jest polecany dla nowicjuszy. Jednym z celów typu PvE jest zabicie Cerbera, drugim zgromadzenie wszystkich swoich bohaterów w jednym miejscu na planszy (6 osobnych pól). Prócz tego klasyczne cele PvP, czyli bij-zabij.

I wokół tego bij-zabij toczyła nam się rozgrywka. Początek był klasyczny, czyli zbieramy żetony porozkładane na plansze i próbujemy zabić harpie/demony. Ale już gdzies tak od trzeciej kolejki, zaczęło się polowanie na bohaterów. Jedną z postaci, którą wylosowałem był Tyrek, który miał 5 życia i 1 obrony, ale gdy atakował bohatera (bądź bronił się przez atakiem tegoż), to rzucał dodatkową kością. Nierzadko wyprowadzałem nim nawet i 5 obrażeń (podstawowy mieczy 3K + przerzuty). W moje ślady poszli też inni gracze i wkrótce gra przerodziła się w typowe PvP.

O realizacji celu typu PvE pomyśleliśmy dość późno, bo po około 1,5-2 godzinach grania :) Zebranie swoich bohaterów w jednym miejscu było nierealne, bo gdy ktoś podprowadził już dwóch, to reszta go atakowała, więc podjęliśmy próby zabicia Cerbera. Udało się to ostatecznie po około 3 godzinach grania.

Wrażenia: każdy z nas zgarnął bardzo dużo kasy. Ja (rekordowo) miałem na koniec scenariusza 25 monet (wliczając skrzynki). Najsłabszy z graczy miał 13, reszta w okolicach 20. Z zakupem nowych broni nikt nie miał problemów i każdy kupił dokładnie to, co chciał.

Najciekawiej było natomiast przy przydzielaniu kart śmierci (nie pamiętam oryginalnej nazwy). Za każda parę Damnation Token dobiera się jedną taką kartę oraz po jednej za każdy zgon. Jesli któryś z bohaterów otrzymał tym sposobem więcej niż jedna kartę, to zostawiał sobie tylko tą, która miała najwyższą wartość. Tym sposobem mój uber-hero-killer dostał kartę pt. "Gdy Twoi przeciwnicy podnoszą kartę Brimstone, otrzymujesz żeton Damnation). Hmmm, w pierwszym scenariuszu tych kart było 6. 6 Damnation tokens na jedna postać? Może być gorąco! Za to inny gracz przytulił karte typu "zdrowie -1", i życie zeszło mu do...2 (startowo 3):D

Będzie się działo.

Trochę niedoceniliśmy nagrody za zabicie Cerbera, bo okazał się nią naprawdę fajny miecz. Szkoda.
Scenariusz trwał dużo za długo. Może gdybyśmy od początku byli skupieni na realizacji celów to poszłoby szybciej? Ja nie ukrywam, że chciałem jak najwięcej zarobić (a potem okazało się, że na karty wydałem 7 czy 8 sztuk złota). I szkoda, że na początku nie ma żadnych mechanizmów do przerzutu kości. Przez to jednemu koledze przez całą grę ewidentnie nie szło, bo kości go nie słuchały. Obojętnie, czy atakował czy się bronił - efekty były takie, że szkoda było patrzeć...

Uwaga dla grających: po rozgrywce miałem OGROMNY problem, żeby dopasować figurki do wypraski. W końcu się udało, ale z jednym wyjątkiem - w jedyne wolne miejsce musiałem wcisnąć krasnoluda i chociaż się zmieścił, to jest to ewidentnie nie jego miejsce i z pudełka wystaje ręka. Polecam zrobić fotkę przed rozgrywką (i zamieścić na forum - skorzystam na pewno) :)

PostNapisane: Śr, 22 lut 2017, 20:50 
Użytkownik wspierający

I jeszcze zdjęcie początkowego rozłożenia. Po kliknięciu w miniaturkę, otworzy się duży rozmiar.

Obrazek

PostNapisane: Śr, 22 lut 2017, 20:50 
Użytkownik wspierający

ja przy pakowaniu skorzystałem z tego unboxingu :)...

https://www.youtube.com/watch?v=x90ZVckieBo

PostNapisane: Pn, 27 lut 2017, 14:04 
Użytkownik wspierający

Spoiler:

Trochę dużo tego wyszło :O.

PostNapisane: Pn, 27 lut 2017, 14:08 
Użytkownik wspierający

Zestaw taki jak u mnie - sama radość ;)

Mam i moge się podzielić:
- 3Trolle - 7%
- Planszomania - 10%
- Planszostrefa - 11%

PostNapisane: Cz, 02 mar 2017, 00:56 
Użytkownik wspierający

Panowie jak mogę sprawdzić swój pledge number? Zamówienie niestety do mnie nie dotarło i zaczynam się niepokoić, że zapomnieli o mnie ;) .

PostNapisane: Cz, 02 mar 2017, 11:59 
Użytkownik wspierający

ghostartur napisał(a):
Panowie jak mogę sprawdzić swój pledge number? Zamówienie niestety do mnie nie dotarło i zaczynam się niepokoić, że zapomnieli o mnie ;) .

"Menu" (niebieski globusik) -> Backed Projects -> Arcadia (...) i na dole listy masz swój backer number, po którym mogliby Cię dodatkowo zidentyfikować. Zakładałbym jednak, że zwykły mail do nich wystarczy ew. z podanymi Twoimi danymi z konta na KS.

PostNapisane: Cz, 02 mar 2017, 15:41 
Użytkownik wspierający

ghostartur napisał(a):

Tez jeszcze nie mam. Napisali mi ze jak nie dostanę info do końca tygodnia to mam się zgłosić do nich ponownie, ale ze paczka zapewne jest w drodze...

PostNapisane: Pt, 03 mar 2017, 19:43 
Użytkownik wspierający

CMON napisal znowu ze jak nie przyszło to czekać do kolejnego końca tygodnia. Ciekawe ile to potrwa :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa: UTC + 1