Games Factory- ogólne dyskusje o wydawnictwie

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Szaweł
Posty: 1897
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Szaweł »

mikeyoski pisze:Myślę, że się mylisz. Że kolejna kampania okaże się sukcesem. Co by nie mówić w większości mają w portfolio dobre gry. I to ich broni.

Tapnięte z espiątki
Nie broni a utrzymuje przy życiu. Nie oszukujmy się, gdyby portfolio mieli może nie słabe, ale nawet średnie, to z takim olewaniem klienta już dawno byliby pozamiatani.
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
Awatar użytkownika
ChlastBatem
Posty: 1648
Rejestracja: 14 kwie 2014, 15:35
Lokalizacja: Gdynia/Gdańsk
Has thanked: 12 times
Been thanked: 28 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: ChlastBatem »

Ciekawi mnie w jaki sposób ma być na bieżąco z informacjami osoba, która nie używa FB. Dlaczego wszyscy nie mogą mieć równych szans na dotarcie do informacji?
Sekator
Posty: 523
Rejestracja: 12 lut 2015, 15:58
Been thanked: 1 time

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Sekator »

Żeby to jeszcze jakiś komunikat był, czy cokolwiek na tym nieszczęsnym FB. Ale nie, żeby się cokolwiek dowiedzieć trzeba przeglądać komentarze pod każdą głupotą wrzuconą przez GF. Na forum nic, na w.to nic. "trwa wymiana pism". No i jak my to mamy rozumieć? Skoro trwa jakaś "wymiana" to odpowiedź od UC musiała być. Nie można krótkiej aktualizacji zrobić, co odpisali i co będziemy dalej działać? Zamiast tego trzeba szukać fragmentów jakichkolwiek informacji. "ochładzanie komunikacji", tak to się nazywa. Przynajmniej do startu kolejnej kampanii.
Syndelis
Posty: 122
Rejestracja: 17 maja 2016, 12:29
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 1 time

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Syndelis »

Miał być nowy człowiek od komunikacji. Może i jest, ale to chyba człowiek widmo, biorąc po uwagę odpowiedzi ( lub ich brak ) tu na forum, na wspieraczce, czy fb. Ewidentnie GF nie tylko radzi sobie w kontakcie z nami, ale ma przede wszystkim problem z partnerami, czy, tak jak w tym wypadku, z UC. 2,5 miesiąca i project manager z Chin ( z którym kontakt "jest co tydzień" =~10 razy, nie potrafi podać terminu zakończenia produkcji i wysyłki Mage Wars, a mimo to drukarnia dostała kolejną zaliczkę ? Wymiana dwu miesięczna pism z UC i żadnych konkretów ? Szczerze coś mi tu nie gra, biorąc pod uwagę te, nagie w istotne informacje, komunikaty, nadawane od dwóch miesięcy w obu kampaniach.
Ostatnio zmieniony 23 cze 2017, 09:02 przez Syndelis, łącznie zmieniany 2 razy.
Chętnie pomogę:
Rebel - 5 %
3Trolle - 7 %
Awatar użytkownika
8janek8
Blokada konta
Posty: 900
Rejestracja: 08 mar 2010, 21:08
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 14 times
Been thanked: 28 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: 8janek8 »

Ja od GF mam 6 gier ze wspieram.to na które czekam. I chcę wierzyć, że się doczekam...
Collection
Sprzedam
Kupię dodatki do: Runewars (Banners of War), Warhammer: Inwazja (Ukryte Królestwa), Battle Star Galactica (Świt), Revolution! (The Palace), Fresco, Scoville
Tuminure
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2013, 12:07
Lokalizacja: Milewo
Has thanked: 2 times
Been thanked: 47 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Tuminure »

Oby się nie skończyło jak z Amber Gold.
Sekator
Posty: 523
Rejestracja: 12 lut 2015, 15:58
Been thanked: 1 time

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Sekator »

Z aktualizacji Mage Wars:

"Jak wyglądają informacje o postępach? Na ogół, jak to ujęto w komentarzach 'pracujemy, będzie pan zadowolony'. Niestety o konkrety trzeba się już upominać, z różnym skutkiem. Nie sposób wyciągnąć z nich jakąkolwiek deklarację terminu."

To podsumowali samych siebie :D

Jak dla mnie to też coś nie gra, skoro jak już Odlotowy przyjechał (niby) do Polski, to zrobili zdjęcie palety, i nawet zdjęcia dokumentów pokazali, żeby udowodnić że wszytko ok, po ich stronie nie ma na 100% winy. A teraz tylko "pracujemy nad tym".
Szaweł
Posty: 1897
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Szaweł »

8janek8 pisze:Ja od GF mam 6 gier ze wspieram.to na które czekam. I chcę wierzyć, że się doczekam...
W sumie jak teraz o tym napisałeś....

... a Ty dodałeś to...
Tuminure pisze:Oby się nie skończyło jak z Amber Gold.
... to się aż zacząłem zastanawiać. Ile kasy jest aktualnie u GF z niezrealizowanych dotąd akcji? Tak z ciekawości, bo nie wierzę (jeszcze), żeby się to tak miało skończyć. Aż tacy to chyba nie są. GF, co starają się udowadniać non stop, są totalnie nieprofesjonalni a do takiego przekrętu trzeba nie lada fachowców ;) :mrgreen:
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
Awatar użytkownika
Zaan84
Posty: 459
Rejestracja: 16 wrz 2015, 15:14
Has thanked: 16 times
Been thanked: 85 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Zaan84 »

Pewnie do tej pory mają już tyle kasy ze lada chwila założą swoje własne linie lotnicze :)
Daquan
Posty: 337
Rejestracja: 14 gru 2016, 18:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Daquan »

Wygląda na to, że chyba JEDNAK nie uciekli na kajmany. :roll: http://www.wspieram.to/wikingowie
Tuminure
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2013, 12:07
Lokalizacja: Milewo
Has thanked: 2 times
Been thanked: 47 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Tuminure »

Daquan pisze:Wygląda na to, że chyba JEDNAK nie uciekli na kajmany. :roll: http://www.wspieram.to/wikingowie
OLT Express też miało świetne promocje zaraz przed upadkiem Amber Gold ;)
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2575
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1167 times
Been thanked: 461 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: polwac »

Vikings Gone Wild, ile jest kart w wersji wspieram to? Dobrze liczę, że 321? Jakie koszulki będą pasowały? Z tego co widzę jeśli chodzi o wersję angielską to był problem bo karty są niestandardowe. Polska wersja ma ten sam problem?
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
ostoja
Posty: 213
Rejestracja: 22 sty 2016, 18:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: ostoja »

Daquan pisze:Wygląda na to, że chyba JEDNAK nie uciekli na kajmany. :roll: http://www.wspieram.to/wikingowie
Games Factory pisze:W grę wkradł się jeden błąd na karcie. Na szczęście na czas został wychwycony i już trwa druk poprawionej wersji. Ze względu jednak na długi termin wykonania ich ogłoszony przez drukarnię i nasze doświadczenia z nimi (drukarnia jest w Polsce, nie w Chinach, wiec przynajmniej o problemy z transportem nie ma się co martwić ; )) postanowiliśmy wysłać do Was gry już teraz, zamiast czekać z nimi miesiąc z powodu drobnych błędów.
ahahahaha ale się uśmiałem, ohohoho, aż mnie brzuch rozbolał. Widzę że GF, w celu zachowania równowagi w przyrodzie, po ochłodzeniu komunikacji na forum postanowiło ocieplić komunikację na wspieraczce. No nie powiem, doskonały suchar, milordzie.
Wincenty Jan
Posty: 1862
Rejestracja: 24 cze 2015, 08:57
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Wincenty Jan »

W jaki sposób mogę zwrócić wsparty Odlotowy wyścig?
Luboy
Posty: 161
Rejestracja: 23 kwie 2013, 22:28
Lokalizacja: Ruda Śl. / Gliwice
Been thanked: 3 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Luboy »

Przejrzyj komentarze na wspieram.to - gdzieś tam jest napisany adres e-mail na który trzeba wysłać zgłoszenie o zwrocie.
ostoja
Posty: 213
Rejestracja: 22 sty 2016, 18:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: ostoja »

Wincenty Jan pisze:W jaki sposób mogę zwrócić wsparty Odlotowy wyścig?
bsamel@gamesfactory.pl - wysyłasz info i nr konta, mają zwrócić w ciągu 14 dni. Też straciłem niedawno cierpliwość.
Fojtu
Posty: 3379
Rejestracja: 10 maja 2014, 14:02
Has thanked: 557 times
Been thanked: 1263 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Fojtu »

Ciekawy jestem jaki % z tych 2 projektów w końcu poprosi o zwrócenie kasy. Odlotowy wyścig niby już jest tuż za rogiem, ale Mage wars to już osiąga kompletnie inny poziom.
Awatar użytkownika
mikeyoski
Posty: 1523
Rejestracja: 08 lut 2015, 00:32
Has thanked: 278 times
Been thanked: 172 times
Kontakt:

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: mikeyoski »

Ciekawe co zrobi Inspekcja Handlowa. Niby gra jest tuż tuż, ale od tego co zrobi urzędnik będzie zależało, czy faktycznie za tym rogiem jest, czy jednak niekoniecznie. Mam nadzieję, że będzie w porządku i w końcu dostanę pudełko z grą. Mage Wars dla mnie to dziwna sprawa. W zasadzie wydawnictwo niewiele wie na temat losów tej gry. Zero szczegółów. Ciekawe, czy w tym roku wspieracze otrzymają gry. A jeszcze, gdyby było coś nie tak, to strach pomyśleć, co się będzie działo

Tapnięte z espiątki
Awatar użytkownika
Wallenstein
Posty: 969
Rejestracja: 20 kwie 2006, 08:00
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Wallenstein »

ostoja pisze:
Wincenty Jan pisze:W jaki sposób mogę zwrócić wsparty Odlotowy wyścig?
bsamel@gamesfactory.pl - wysyłasz info i nr konta, mają zwrócić w ciągu 14 dni. Też straciłem niedawno cierpliwość.
Ja czekam już prawie miesiąc za Mage Wars i cisza...
Stałe rabaty: REBEL 10%, PLANSZOSTREFA 11%. Chętnych zapraszam na priv.
Daquan
Posty: 337
Rejestracja: 14 gru 2016, 18:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Daquan »

Wallenstein pisze:
ostoja pisze:
Wincenty Jan pisze:W jaki sposób mogę zwrócić wsparty Odlotowy wyścig?
bsamel@gamesfactory.pl - wysyłasz info i nr konta, mają zwrócić w ciągu 14 dni. Też straciłem niedawno cierpliwość.
Ja czekam już prawie miesiąc za Mage Wars i cisza...
Też tak miałem. Podbiłem maila i było po 2-3 dniach.
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: misioooo »

Albo jak w tym samym kontenerze co gry jest jeszcze coś innego... Co właśnie jest powodem zatrzymania całego kontenera ;) różne są sytuacje... Nie raz wynajmuje się tylko część kontenera i nie wiadomo co w nim jeszcze będzie.
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
cpu
Posty: 97
Rejestracja: 19 cze 2013, 10:03

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: cpu »

Przez przypadek trafil do mnie mail w ktorym jest info o wydaniu dodatku do Pola Arle - mialby byc gotowy tj. wydrukowany przed Essen.
Luboy
Posty: 161
Rejestracja: 23 kwie 2013, 22:28
Lokalizacja: Ruda Śl. / Gliwice
Been thanked: 3 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Luboy »

Update w sprawie "Odlotowego". Jest szansa że coś się ruszy w przyszłym tygodniu :)
Awatar użytkownika
8janek8
Blokada konta
Posty: 900
Rejestracja: 08 mar 2010, 21:08
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 14 times
Been thanked: 28 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: 8janek8 »

Wysyłacie już wikingów dzikich?
Collection
Sprzedam
Kupię dodatki do: Runewars (Banners of War), Warhammer: Inwazja (Ukryte Królestwa), Battle Star Galactica (Świt), Revolution! (The Palace), Fresco, Scoville
Awatar użytkownika
yac00b
Posty: 259
Rejestracja: 19 sty 2017, 09:49
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 4 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: yac00b »

8janek8 pisze:Wysyłacie już wikingów dzikich?
Widziałem pod ostatnią aktualizacją, że ludzie już dostają, więc chłopaki z GF tutaj ładnie działają ;)
ODPOWIEDZ