Games Factory- ogólne dyskusje o wydawnictwie

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
Martens10
Posty: 136
Rejestracja: 22 mar 2015, 11:59

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Martens10 »

@GF planujecie zpolonizować nowego Brassa?

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
TTR_1983
Posty: 3932
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 88 times
Kontakt:

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: TTR_1983 »

Martens10 pisze:@GF planujecie zpolonizować nowego Brassa?

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
Nie planują. Już odpowiadali.
Awatar użytkownika
Martens10
Posty: 136
Rejestracja: 22 mar 2015, 11:59

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Martens10 »

Dzięki, przepraszam, musiałam przeoczyć!

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
janekbossko
Posty: 2614
Rejestracja: 09 lut 2006, 21:44
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 26 times
Been thanked: 27 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: janekbossko »

I co z jump drive? Wiem że będzie ale czy znany jest termin wydania?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Luboy
Posty: 161
Rejestracja: 23 kwie 2013, 22:28
Lokalizacja: Ruda Śl. / Gliwice
Been thanked: 3 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Luboy »

"A ja czekam i czekam i czekam,
Ciszę wplatam we włosy i na palce nawlekam..."
Awatar użytkownika
Muad'Dib
Posty: 1557
Rejestracja: 01 paź 2013, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 60 times
Been thanked: 104 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Muad'Dib »

To prawda, że kontakt się poprawił na chwilę. Od miesiąca czekam na dosłanie poprawnych figurek. Po podaniu adresów do wysyłki kontakt się urwał. I tak już czekamy sobie, rozumiem majówka, wolne itp ale złożyłem reklamację i od tamtej pory cisza. Dobrze, że tylko w dwóch pudełkach była pomyłka bo zamawiałem 16 kompletów i teraz bujać się tyle czasu z reklamacją na 16 figurek?
IMustNotFear.FearIsTheMind-Killer.FearIsTheLittle-death ThatBringsTotalObliteration.IWillFaceMyFear.
IWillPermitItToPassOverMeAndThroughMe.
AndWhenItHasGonePast,IWillTurnTheInnerEyeToSeeItsPath.
WhereTheFearHasGoneThereWillBeNothing. OnlyIWillRemain.
Awatar użytkownika
sztefyn
Posty: 687
Rejestracja: 17 wrz 2014, 18:00
Lokalizacja: Olsztyn
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: sztefyn »

Muad'Dib pisze:To prawda, że kontakt się poprawił na chwilę. Od miesiąca czekam na dosłanie poprawnych figurek. Po podaniu adresów do wysyłki kontakt się urwał. I tak już czekamy sobie, rozumiem majówka, wolne itp ale złożyłem reklamację i od tamtej pory cisza. Dobrze, że tylko w dwóch pudełkach była pomyłka bo zamawiałem 16 kompletów i teraz bujać się tyle czasu z reklamacją na 16 figurek?
Ja czekam od dwóch tygodni na brakujący komplet naklejek na karty Drakkarów do Najeźdźców z Północy. Wysłałem już kilka maili w tej sprawie, ale żadnego odzewu. Trudno tu mówić o jakiejkolwiek poprawie kontaktu ze wspierającymi.
"Nie śpię, bo trzymam kredens. Z planszówkami." :)
Kolekcja gier BGG | Sprzedam/Wymienię | Kupię
Awatar użytkownika
ChlastBatem
Posty: 1648
Rejestracja: 14 kwie 2014, 15:35
Lokalizacja: Gdynia/Gdańsk
Has thanked: 12 times
Been thanked: 28 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: ChlastBatem »

Czyli co, czekamy na kolejne nowe logo i nazwę? :wink:
keldorn
Posty: 563
Rejestracja: 29 sty 2014, 14:57
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 39 times
Been thanked: 22 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: keldorn »

ja tam w dalszym ciagu czekam na info co z Odlotowym Wyscigiem...
Sekator
Posty: 523
Rejestracja: 12 lut 2015, 15:58
Been thanked: 1 time

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Sekator »

Aktualizacja na wspieram Odlotowego :D.

Kto sie zalozy ze mna ze 2 druk Gloomhaven dojdzie szybciej niz Wyscig? :D
Awatar użytkownika
mikeyoski
Posty: 1523
Rejestracja: 08 lut 2015, 00:32
Has thanked: 278 times
Been thanked: 172 times
Kontakt:

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: mikeyoski »

Ja mam tylko nadzieję, że nie będzie żadnych niespodzianek w środku. Że coś nie tak, że czegoś brakuje, etc. Chociaż znając życie... Obym się mylił

Tapnięte z espiątki
Awatar użytkownika
tomb
Posty: 4129
Rejestracja: 22 lut 2012, 10:31
Has thanked: 311 times
Been thanked: 343 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: tomb »

1. Czy zapowiadany na targi w Essen dodatek do Pól Arle zamierzacie wydać? Jeśli tak - czy będziecie drukowali w tym samym terminie (razem z wersją niemiecką/angielską)?
2. Na kiedy planujecie kolejną zbiórkę na dodatki do Dominiona?
"Jak kto ma swój rozum, ten głupi nie jest [...] Głupie są te, co cudzy rozum mają."
Awatar użytkownika
janekbossko
Posty: 2614
Rejestracja: 09 lut 2006, 21:44
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 26 times
Been thanked: 27 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: janekbossko »

GFP pisze:To znaczy tyle, ze jesteśmy w składzie celnym. Ni mniej, ni więcej. Czekamy na kontrolę, która jest zapowiedziana na dziś. Jak wszystko bedzie Ok- od razu aranżujemy przewóz do Gądek.

Na resztę pytań odpowiem po powrocie do biura. Najprawdopodobniej jutro.

Bartek
i jak?
Awatar użytkownika
raiden25
Posty: 1386
Rejestracja: 07 kwie 2015, 11:48
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 29 times
Been thanked: 47 times

Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: raiden25 »

To ja może zapytam o zestaw naprawczy do Mistfalla (kiedy może przyjść) i oczywiście podłączam się pod pytanie poprzedników co do reszty tytułów. :)
Szaweł
Posty: 1897
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Szaweł »

No proszę. I dwa tygodnie zaraz bez jakiegokolwiek sygnału życia. Wróciliśmy na stare? A może faktycznie Karol zrezygnował - pytanie czy z pracy, czy z kontaktowania się z nami? :D
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
Awatar użytkownika
mckil
Posty: 598
Rejestracja: 13 cze 2008, 18:44
Lokalizacja: Ostrołęka
Has thanked: 49 times
Been thanked: 57 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: mckil »

Pewnie Panowie z GFu dogrywają transport Mage Wars'ów i Jump Drive'a do Polski, zamykają umowy na Star Realms i Legendary : Marvel i nie mają czasu na udzielanie się na forum :)
Za to jak gruchną z lawiną dobrych wiadomości... . :mrgreen:

Ale żeby nie było, w dalszym ciągu czekam na odpowiedź na zadane przez siebie pytania.
Tuminure
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2013, 12:07
Lokalizacja: Milewo
Has thanked: 2 times
Been thanked: 47 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Tuminure »

mckil pisze:Pewnie Panowie z GFu dogrywają transport Mage Wars'ów i Jump Drive'a do Polski, zamykają umowy na Star Realms i Legendary : Marvel i nie mają czasu na udzielanie się na forum :)
Za to jak gruchną z lawiną dobrych wiadomości... . :mrgreen:

Ale żeby nie było, w dalszym ciągu czekam na odpowiedź na zadane przez siebie pytania.
Te info o SR i Legendary: Marvel to żart, którego nie zrozumiałem, czy jakieś potwierdzone info?
Awatar użytkownika
Xfenix
Posty: 186
Rejestracja: 05 wrz 2016, 23:24
Lokalizacja: Wałbrzych
Has thanked: 12 times
Been thanked: 15 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Xfenix »

Legendary : Marvel - żart
Star Reams - ktoś z polskich wydawców ma prawa i ma wydać grę, najprawdopodobniej GF
:wink:
Awatar użytkownika
Muad'Dib
Posty: 1557
Rejestracja: 01 paź 2013, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 60 times
Been thanked: 104 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Muad'Dib »

Karol jeszcze pracuje :) potwierdzone info bo mailowałem z nim w zeszłym tygodniu, przez miesiąc walczyłem o dosłanie figurek do Spartakusa. Ale kontakt był ciężki.
IMustNotFear.FearIsTheMind-Killer.FearIsTheLittle-death ThatBringsTotalObliteration.IWillFaceMyFear.
IWillPermitItToPassOverMeAndThroughMe.
AndWhenItHasGonePast,IWillTurnTheInnerEyeToSeeItsPath.
WhereTheFearHasGoneThereWillBeNothing. OnlyIWillRemain.
Awatar użytkownika
mckil
Posty: 598
Rejestracja: 13 cze 2008, 18:44
Lokalizacja: Ostrołęka
Has thanked: 49 times
Been thanked: 57 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: mckil »

Pewnie że żart :)
Awatar użytkownika
Zaan84
Posty: 459
Rejestracja: 16 wrz 2015, 15:14
Has thanked: 16 times
Been thanked: 85 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Zaan84 »

Xfenix pisze:Legendary : Marvel - żart
Star Reams - ktoś z polskich wydawców ma prawa i ma wydać grę, najprawdopodobniej GF
:wink:
Szczerze mam nadzieję że to nie GF ma prawa do Star Realms. A to dla tego że bardzo chciałbym w móc w nią zagrać po polsku.
Przykro jest to stwierdzać ale po całkiem niezłym starcie i kilku udanych akcjach GF ze swojej własnej winy staje się najmniej wiarygodnym wydawcą. Kontakt jest tylko wtedy kiedy rusza kampania i trzeba zbierać pieniądze, potem cisza albo zdawkowe, wymijające odpowiedzi.
GFP
Posty: 1610
Rejestracja: 19 paź 2013, 20:41
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: GFP »

janekbossko pisze:I co z jump drive? Wiem że będzie ale czy znany jest termin wydania?(...)
Jesteśmy jedynym partnerem chętnym do wydania Jump drive w tej chwili. Na ten moment jest to ekonomicznie niewykonalne. Jak tylko zgłoszą się inni partnerzy, Rio Grande uruchomi druk. My mamy już gotowe tłumaczenie, ale w obliczu takiej informacji z RGG wstrzymaliśmy DTP na ten moment.
morris pisze:Może (cytuję) "Karol, który będzie odpowiedzialny za komunikację z klientami" (koniec cytatu) zrezygnował z pracy.
Dosyć wybiórczo potraktowałeś cytat- brzmiał tak:
GFP pisze:
morris pisze:No cóż, a kto w GF będzie odpowiedzialny za stronę gamesfactory.pl oraz facebook.com/dominionpl ? Jakoś nikogo nie wyznaczyliście... Czyli tak jak teraz - wszyscy i nikt.
Zgodnie z powyższą informacją, Karol jest odpowiedzialny za całą komunikację, poza tym forum.
tomb pisze:1. Czy zapowiadany na targi w Essen dodatek do Pól Arle zamierzacie wydać? Jeśli tak - czy będziecie drukowali w tym samym terminie (razem z wersją niemiecką/angielską)?
2. Na kiedy planujecie kolejną zbiórkę na dodatki do Dominiona?
1. Mamy na razie wyłącznie cenę. Czekamy na dane do tłumaczenia oraz timing produkcji. Powinniśmy otrzymać te informacje bardzo niedługo.
2. Prawdopodobnie na koniec sierpnia.
Szaweł pisze:No proszę. I dwa tygodnie zaraz bez jakiegokolwiek sygnału życia. Wróciliśmy na stare? A może faktycznie Karol zrezygnował - pytanie czy z pracy, czy z kontaktowania się z nami? :D
Odsyłam do odpowiedzi na pytanie morrisa. Karol nie zajmuje się komunikacją na tym forum. Co do zasady, będziemy ograniczać komunikację w tym miejscu, wyłącznie do informacji. Jesteśmy dostępni mailowo, na facebooku. Tam wszystko śmiga.
Zaan84 pisze:Przykro jest to stwierdzać ale po całkiem niezłym starcie i kilku udanych akcjach GF ze swojej własnej winy staje się najmniej wiarygodnym wydawcą. Kontakt jest tylko wtedy kiedy rusza kampania i trzeba zbierać pieniądze, potem cisza albo zdawkowe, wymijające odpowiedzi.
Przejrzyj proszę komunikację odkąd współpracuje z nami Karol w formie aktualizacji w aktualizacjach. Projekty w których jest coś istotnego do przekazania, są aktualizowane na bieżąco. Nie odbieraj tego proszę jako ofensywny ton- nie mogę w żaden sposób sprawdzić, czy wiesz to, o czym napisałem w poprzednim zdaniu. W naszej ocenie poprawa komunikacji jest widoczna, ale zdajemy sobie sprawę, że wciąż nie jest perfekcyjnie. Tak jak napisałem powyżej- celowo zmniejszamy częstotliwość komunikacji tutaj na forum, na korzyść innych platform.

mckil pisze:Na stronie jednego z Mecenasów Mage Wars, jest preorder na tychże z datą realizacji 31.07.2017 . Potwierdzacie, zaprzeczacie ? Jakaś aktualizacja do projektu...?
Przegapiłem kampanię Vikings Gone Wild czy będzie można gdzieś dostać tę grę z exclusive'ami ze Wspieram.to?
No i czy Star Realms będzie na wspieraczce czy wydajecie sami?
1. Nie potwierdzamy na razie żadnej konkretnej daty. Aktualizacja powinna pojawić się w przyszłym tygodniu. Nie będzie kluczowa, ale pokaże pewien rozwój wydarzeń.
2. Tak. Cały nakład gry jaki produkujemy, będzie zawierał dodatkową talię kart odblokowanych na wspieram.to + podkładki pod piwko oraz 2 dodatkowe instrukcje (do kart ze wspieram). Jednocześnie cały nakład gry został wyprzedany na wspieram.to, a my z uwagi na chęć odwdzięczenia się naszym mecenasom, którzy tak licznie wsparli kampanię nie zwiększyliśmy zamówienia w drukarni. Wszystkie gry, które dotrą do sklepów, będą zawierać wszystkie odblokowane cele. Lista mecenasów dostępna jest (w formie logówek) na stronie kampanii: https://wspieram.to/wikingowie
3. Nie potwierdzaliśmy wydawania Star Realms. Poprzedni "pomidor" należy odczytać jako "nie potwierdzam- nie zaprzeczam"
Kampanie:

Aktualna: Dodatki do Najeźdźców z Północy - http://www.wspieram.to/najezdzcydodatki
Archiwalne: https://wspieram.to/profil/GamesFactoryPublishing
GFP
Posty: 1610
Rejestracja: 19 paź 2013, 20:41
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: GFP »

morris pisze:Ja cytowałem fragment z Waszego wpisu na fejsbuku, post z 27-go marca. Pełne zdanie to:
"Karol, który będzie odpowiedzialny za komunikację z klientami, prowadzenie kampanii i kontakt z recenzentami."

To może pytania dodatkowe:
- Czy prowadzenie strony gamesfactory.pl jest kontaktem z klientami?
- Czy prowadzenie profilu facebook.com/dominionpl jest kontaktem z klientami?
- Dlaczego to forum nie podpada pod "kontakt z klientami"?

1. Tak
2. Też tak, ale zajmuje się tym inna osoba.
3. Z uwagi na jego specyfikę + to co pisałem powyżej. Celowo ochładzamy komunikację tutaj.
Kampanie:

Aktualna: Dodatki do Najeźdźców z Północy - http://www.wspieram.to/najezdzcydodatki
Archiwalne: https://wspieram.to/profil/GamesFactoryPublishing
Awatar użytkownika
sztefyn
Posty: 687
Rejestracja: 17 wrz 2014, 18:00
Lokalizacja: Olsztyn
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: sztefyn »

(...)Jesteśmy dostępni mailowo, na facebooku. Tam wszystko śmiga.
Nie, nie jesteście dostępni mailowo.

Aha, wysłałem kolejnego maila w sprawie brakującego kompletu nalepek na drakkary. I tak już od 27 kwietnia.
Ostatnio zmieniony 24 maja 2017, 12:37 przez sztefyn, łącznie zmieniany 1 raz.
"Nie śpię, bo trzymam kredens. Z planszówkami." :)
Kolekcja gier BGG | Sprzedam/Wymienię | Kupię
GFP
Posty: 1610
Rejestracja: 19 paź 2013, 20:41
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: GFP »

sztefyn pisze:
(...)Jesteśmy dostępni mailowo, na facebooku. Tam wszystko śmiga.
Nie, nie jesteście dostępni mailowo.

Aha, wysłałem kolejnego maila w sprawie brakującego kompletu nalepek na drakkary
Właśnie dostałem Twojego podbitego maila. Pakujemy i wysyłamy poleconym PP dziś. W ramach przeprosin drobnostka od nas w paczce.
Kampanie:

Aktualna: Dodatki do Najeźdźców z Północy - http://www.wspieram.to/najezdzcydodatki
Archiwalne: https://wspieram.to/profil/GamesFactoryPublishing
ODPOWIEDZ