Games Factory- ogólne dyskusje o wydawnictwie

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
Retro
Posty: 510
Rejestracja: 26 gru 2014, 10:04
Has thanked: 32 times
Been thanked: 29 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Retro »

Shinhaevel pisze:
Zaan84 pisze:Wiem ze to troche jak kopanie leżącego ale skoro po 2 latach przy Mage Wars jest produkcja: 50% to czy to oznacza ze jestesmy w połowie drogi? Jeszcze 2 lata do wysyłki?
A tak serio to te wskazniki guzik znaczą, będą rodzily wiecej pytań i zamętu niż cokolwiek wyjasniały. No i jakoś nie chce mi sie wierzyc że będą rzetelnie aktualizowane. Chciałbym się mylić, czas pokaże.
Zasadniczo z tego co pisali na fejsbukach to zatrudnili kogoś, kto się wreszcie zajął ich stroną ergo można nieśmiało oczekiwać, ze w miarę to będzie aktualizowane.
oni to już zatrudniali albo delegowali kogoś do aktualizacji/odpowiedzi na maile itd :lol:
MOJE ZASOBY
--------------------------------------
Daquan
Posty: 337
Rejestracja: 14 gru 2016, 18:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Daquan »

Zaan84 pisze:No ok. Niech będzie że ktoś będzie siedział i ustawiał te suwaki. Pytanie brzmi: Co to nam da? Jaką informacją dla mnie kupującego będzie fakt że wskaznik przy Produkcji Magewars przesunie sie za tydzień o 2%. A potem nie przesunie się ani o jeden punkt przez 2 miesiące. Takie trochę mydlenie oczu.
Podaję hasło - informację.
Szaweł
Posty: 1897
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Szaweł »

Daquan pisze:
Zaan84 pisze:No ok. Niech będzie że ktoś będzie siedział i ustawiał te suwaki. Pytanie brzmi: Co to nam da? Jaką informacją dla mnie kupującego będzie fakt że wskaznik przy Produkcji Magewars przesunie sie za tydzień o 2%. A potem nie przesunie się ani o jeden punkt przez 2 miesiące. Takie trochę mydlenie oczu.
Podaję hasło - informację.
A może i nawet informacje! Kto wie, kto wie... ;)
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
Awatar użytkownika
Retro
Posty: 510
Rejestracja: 26 gru 2014, 10:04
Has thanked: 32 times
Been thanked: 29 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Retro »

Daquan pisze:
Zaan84 pisze:No ok. Niech będzie że ktoś będzie siedział i ustawiał te suwaki. Pytanie brzmi: Co to nam da? Jaką informacją dla mnie kupującego będzie fakt że wskaznik przy Produkcji Magewars przesunie sie za tydzień o 2%. A potem nie przesunie się ani o jeden punkt przez 2 miesiące. Takie trochę mydlenie oczu.
Podaję hasło - informację.
ooo! :shock: to już tam z pięć osób będzie się stricte zajmowało informowaniem :lol:
MOJE ZASOBY
--------------------------------------
Daquan
Posty: 337
Rejestracja: 14 gru 2016, 18:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Daquan »

Retro pisze:
Daquan pisze:
Zaan84 pisze:No ok. Niech będzie że ktoś będzie siedział i ustawiał te suwaki. Pytanie brzmi: Co to nam da? Jaką informacją dla mnie kupującego będzie fakt że wskaznik przy Produkcji Magewars przesunie sie za tydzień o 2%. A potem nie przesunie się ani o jeden punkt przez 2 miesiące. Takie trochę mydlenie oczu.
Podaję hasło - informację.
ooo! :shock: to już tam z pięć osób będzie się stricte zajmowało informowaniem :lol:
No to chyba progres. Rok temu na forum pamiętam lament że na pewno nie pracuje tam nikt i robią to studenci po godzinach. To chyba zmiana na lepsze?
Awatar użytkownika
Marx
Posty: 2420
Rejestracja: 24 sty 2016, 10:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 51 times
Been thanked: 17 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Marx »

Kontakt z GF jest generalnie utrudniony, ale przy okazji wykorzystania rabatu i drobnej reklamacji wymiana korespondencji była perfekcyjna. Sam nie wiem, podejrzewam, że większość osób w wydawnictwie ma stałe prace, a GFP jest tylko dodatkiem.
Waiting is the hardest part.

Z nimi przychodzi mi się pożegnać
Daquan
Posty: 337
Rejestracja: 14 gru 2016, 18:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Daquan »

Marx pisze:Kontakt z GF jest generalnie utrudniony, ale przy okazji wykorzystania rabatu i drobnej reklamacji wymiana korespondencji była perfekcyjna. Sam nie wiem, podejrzewam, że większość osób w wydawnictwie ma stałe prace, a GFP jest tylko dodatkiem.
Mylisz się. Dla 6 osób to codzienna praca. Byłem na kawie w piątek, więc "potwierdzone info".
Awatar użytkownika
KamradziejTomal
Posty: 1162
Rejestracja: 04 kwie 2016, 16:40
Has thanked: 384 times
Been thanked: 452 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: KamradziejTomal »

Ja bym powiedział, że problemem GF nie jest brak osób do kontaktu z klientem i/lub społecznością ale raczej kosmiczny opór przed przekazywaniem negatywnych wiadomości.

Jeżeli idzie nowa kampania na KS, świat jest piękny, gry się drukują, itp. to ich profil na FB świeci się jak choinka na święta od nowych postów, grafik, zdjęć, itp.

Natomiast gdy tylko pojawiają się problemy, opóźnienia, rozjazdy w terminach to zamiast powiedzieć "Przykro nam ale ze względu na x mamy obsuwę y", wolą milczeć i czekać aż znowu będzie można przekazać pozytywne wiadomości w stylu "Przepraszamy za 3 miechy opóźnienia ale dzisiaj kontener przyjechał!".

Nie rozumiem takiego podejścia ale tak już widać jest i tyle. Czy do komunikacji z klientami/fanami będzie dedykowana jedna osoba czy cały sztab to mam wrażenie, że komunikacja wyglądać będzie tak samo.
Słyszysz o jakichś glaze'ach, drybrushach i innych dziwadłach i nie wiesz o czym mowa? Zerknij sobie TUTAJ
Sundrop tutorial: TUTAJ
Wykańczanie podstawek domowymi sposobami: TUTAJ
Awatar użytkownika
8janek8
Blokada konta
Posty: 900
Rejestracja: 08 mar 2010, 21:08
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 14 times
Been thanked: 28 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: 8janek8 »

Fajnie, że na kawie. Jak ja byłem u nich to na "cześć" ani be ani me. Myślę no nic, spróbuję jeszcze raz: "nad czym pracujecie?" Cisza. Jedynie młoda dziewczyna bardzo miła i przyjaźnie nastawiona. Chyba pracuje tam od nie dawna, i jeszcze nie wie jak powinno się nawiązywać relacje z klientem.
Collection
Sprzedam
Kupię dodatki do: Runewars (Banners of War), Warhammer: Inwazja (Ukryte Królestwa), Battle Star Galactica (Świt), Revolution! (The Palace), Fresco, Scoville
Awatar użytkownika
Ink
Administrator
Posty: 2811
Rejestracja: 17 gru 2007, 09:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 100 times
Been thanked: 154 times
Kontakt:

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Ink »

Ta wymiana zdań idzie w zdecydowanie złą stronę, więc nalegam, żeby ją zakończyć.
Games Fanatic -/- Gradanie -/- Za dużo gier
O ile wyraźnie nie zaznaczono inaczej, powyższa wypowiedź nie jest stanowiskiem moderacji lub administracji forum.
Awatar użytkownika
Retro
Posty: 510
Rejestracja: 26 gru 2014, 10:04
Has thanked: 32 times
Been thanked: 29 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Retro »

Niestety z przykrością games factory publishing informuje wspierających że projekt valeria będzie opóźniony ponieważ nawaliła drukarnia, tym razem polska drukarnia i co za tym idzie wydanie gry przesuwa się w bliżej nie określonym czasie.
:lol: :lol: :lol:
MOJE ZASOBY
--------------------------------------
Awatar użytkownika
Lothrain
Posty: 3410
Rejestracja: 18 sty 2011, 12:45
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 142 times
Been thanked: 300 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Lothrain »

Tia... własnie dlatego dowiadując się co wyda w przyszłości GFP, zacząłem wspierać Kickstartery.
Shinhaevel
Posty: 39
Rejestracja: 07 sty 2018, 18:21
Has thanked: 22 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Shinhaevel »

Tymczasem Hero Realms od poniedziałku leci do sklepów

Wysłane z mojego myPhone_AXE_LTE przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Martin_Valdez
Posty: 329
Rejestracja: 29 gru 2008, 15:00
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Martin_Valdez »

Czy komuś udało się uzyskać informację, kiedy będą poprawione kości do Odlotowego Wyścigu? Próbowałem na różne sposoby uzyskać tą informację od GF, ale w tym temacie wykazują wyjątkową ignorancję. Miały z czymś przyjechać, co już tuż tuż miało być w Polsce. Było to z ponad miesiąc temu.
ENDryu
Posty: 814
Rejestracja: 18 lut 2012, 11:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 134 times
Been thanked: 27 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: ENDryu »

Martin_Valdez pisze: 28 mar 2018, 23:42 Próbowałem na różne sposoby uzyskać tą informację od GF, ale w tym temacie wykazują wyjątkową ignorancję.
Tylko w tym? :roll: :lol:
Awatar użytkownika
Martin_Valdez
Posty: 329
Rejestracja: 29 gru 2008, 15:00
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Martin_Valdez »

ENDryu pisze: 29 mar 2018, 09:58 Tylko w tym? :roll: :lol:
Niestety w tym ponurym żarcie jest od groma prawdy :)
Awatar użytkownika
Arcziwald
Posty: 242
Rejestracja: 31 mar 2018, 09:54
Has thanked: 72 times
Been thanked: 43 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Arcziwald »

Myślicie że gry Vikings Gone Wild i Odlotowy Wyścig będą jeszcze dostępne w ogólnej sprzedaży?
Awatar użytkownika
adikom5777
Posty: 2231
Rejestracja: 28 gru 2009, 08:52
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 79 times
Been thanked: 12 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: adikom5777 »

Arcziwald pisze: 31 mar 2018, 10:01 Myślicie że gry Vikings Gone Wild i Odlotowy Wyścig będą jeszcze dostępne w ogólnej sprzedaży?
Vikings Gone Wild w edycji Wspieram.to jest dostępne w normalnej sprzedaży
Awatar użytkownika
Arcziwald
Posty: 242
Rejestracja: 31 mar 2018, 09:54
Has thanked: 72 times
Been thanked: 43 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Arcziwald »

Czy każde pudełko polskiej gry to edycja wspieram.to? Np. w sklepie Gragamel?

Dzięki za pomoc.
Daquan
Posty: 337
Rejestracja: 14 gru 2016, 18:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Daquan »

Arcziwald pisze: 31 mar 2018, 10:21 Czy każde pudełko polskiej gry to edycja wspieram.to? Np. w sklepie Gragamel?

Dzięki za pomoc.
Wydawca informował, że cały pierwszy nakład został sprzedany na wspieram.to. Można więc postawić tezę, że wszystkie kopie będące w sklepach, zawierają dodatkowe karty.
KrzysiekL
Posty: 1180
Rejestracja: 22 gru 2015, 10:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 28 times
Been thanked: 51 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: KrzysiekL »

Arcziwald pisze: 31 mar 2018, 10:01 Myślicie że gry Vikings Gone Wild i Odlotowy Wyścig będą jeszcze dostępne w ogólnej sprzedaży?
Odlotowy Wyścig czeka na cle.
Awatar użytkownika
Gizmoo
Posty: 4089
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:04
Lokalizacja: Warszawa/Sękocin Stary
Has thanked: 2600 times
Been thanked: 2533 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Gizmoo »

Na cle czeka też pracowitość gościa od PR. Jak on ma czas na toaletę pisząc tyle zdań w ciągu dnia? Jesteśmy wręcz zasypywani precyzyjnymi informacjami! Mam nadzieję, że ktoś to zbierze do kupy i wyda! Będziemy mieli solidną konkurencję dla J.K. Rowling. Pasjonująca lektura!

Dziękujemy za Waszą cierpliwość. Polecam. Piotr Fronczewski.
Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Posty: 2821
Rejestracja: 19 paź 2016, 13:39
Has thanked: 447 times
Been thanked: 318 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Dr. Nikczemniuk »

Dominion II edycja
Jaki jest rozmiar kart?
I czy karty w koszulkach mieszczą się w wyprasce?
Kto nie widzi ciemności, nie będzie szukał światła.
Awatar użytkownika
morris
Posty: 603
Rejestracja: 21 lis 2010, 10:52
Lokalizacja: okolice Poznania
Has thanked: 5 times
Been thanked: 144 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: morris »

Wymiary kart w Dominion to chyba 59x92mm. Jeśli wypraska będzie taka sama jak w pierwszej edycji, to zakoszulkowane (w koszulki MDG) karty w większości zmieszczą się w wyprasce - za ciasno może być tylko dla Srebrników (ok. 5 kart nie wejdzie) i Miedziaków (ok. 10-15 kart nie wejdzie - nie pamiętam dokładnej wartości). Jeśli użyjesz koszulek FFG, to są one za wysokie i mogą się zaginać w wyprasce.
M.O.R.R.I.S.: Mechanical Obedient Replicant Responsible for Infiltration and Sabotage
m_knox @ BGG
ENDryu
Posty: 814
Rejestracja: 18 lut 2012, 11:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 134 times
Been thanked: 27 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: ENDryu »

morris pisze: 03 kwie 2018, 13:49 Wymiary kart w Dominion to chyba 59x92mm. Jeśli wypraska będzie taka sama jak w pierwszej edycji, to zakoszulkowane (w koszulki MDG) karty w większości zmieszczą się w wyprasce - za ciasno może być tylko dla Srebrników (ok. 5 kart nie wejdzie) i Miedziaków (ok. 10-15 kart nie wejdzie - nie pamiętam dokładnej wartości). Jeśli użyjesz koszulek FFG, to są one za wysokie i mogą się zaginać w wyprasce.
Jesli dobrze pamietam, to nie weszło mi 5 złociszy, 5 srebrników i 10 miedziaków (koszulki Rebel standard)
ODPOWIEDZ