Games Factory- ogólne dyskusje o wydawnictwie

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
eucharystiusz
Posty: 22
Rejestracja: 02 mar 2015, 14:56

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: eucharystiusz »

Witam,

troszkę się spóźniłem na kampanię dodatków najeźdźców i mam w związku z tym pytanie:

Zakładam, że dodatkowych pudełek kolekcjonerskich mogliście dostać tylko 100 i nie ma szans aby powiększyć pulę? Czyli niestety jest too late?
GFP
Posty: 1610
Rejestracja: 19 paź 2013, 20:41
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: GFP »

eucharystiusz pisze:Witam,

troszkę się spóźniłem na kampanię dodatków najeźdźców i mam w związku z tym pytanie:

Zakładam, że dodatkowych pudełek kolekcjonerskich mogliście dostać tylko 100 i nie ma szans aby powiększyć pulę? Czyli niestety jest too late?
Na ten moment tak. Oczywiście, będziemy mieć ich niewielki zapas, na wypadek uszkodzeń w transporcie etc, ale liczby w kampanii nie mogę już zmienić. Jak tylko zostaną, dogadamy się z jakimś sklepem i do niego trafi resztka. Ale najpierw, musimy być pewni, że wszytskie wysłane kopie trafiły w nienaruszonym stanie do wspierających. Jeśli wstawimy te resztkę do jakiegoś sklepu, poinformujemy o tym w aktualizacji do kamapnii dodatków.
Kampanie:

Aktualna: Dodatki do Najeźdźców z Północy - http://www.wspieram.to/najezdzcydodatki
Archiwalne: https://wspieram.to/profil/GamesFactoryPublishing
Sekator
Posty: 523
Rejestracja: 12 lut 2015, 15:58
Been thanked: 1 time

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Sekator »

GF, czy Odlotowy dotrze przed majówką? Chciałem sobie odebrać ze sklepu i pograć z rodziną w wolnym czasie. Zapewnialiście że tak, i że dzisiaj będą "dobre wiadomości" w aktualizacji, a aktualizacja jest taka, jakbyście sobie o niej przypomnieli że obiecaliście o 16:59 przed wyjściem z biura i naskrobaliście. Chyba trzeba było poczekać z rebrandingiem na wypełnienie obligacji z tej kampanii.
Luboy
Posty: 161
Rejestracja: 23 kwie 2013, 22:28
Lokalizacja: Ruda Śl. / Gliwice
Been thanked: 3 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Luboy »

Też liczyłem na majowkowe wyścigi. Po wczorajszej aktualizacji to już nie wiem.

Była mowa o insertach i zębatkach. Co z kostkami - dotrą z grami czy kiedy indziej?
Awatar użytkownika
ChlastBatem
Posty: 1648
Rejestracja: 14 kwie 2014, 15:35
Lokalizacja: Gdynia/Gdańsk
Has thanked: 12 times
Been thanked: 28 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: ChlastBatem »

Czemu nie dostaje powiadomień na e-mail o aktualizacjach z kampanii? Zawsze dostawałem... teraz nagle nic. Nie zmieniałem adresu, nie zmieniałem nic w opcjach.
ernin
Posty: 555
Rejestracja: 20 lut 2012, 10:00
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 35 times
Been thanked: 27 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: ernin »

Ja mam tak samo, powiadomienia przychodzą losowo i dotyczy to wszystkich kampanii na wspieram.to
GFP
Posty: 1610
Rejestracja: 19 paź 2013, 20:41
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: GFP »

Sekator pisze:GF, czy Odlotowy dotrze przed majówką? Chciałem sobie odebrać ze sklepu i pograć z rodziną w wolnym czasie. Zapewnialiście że tak, i że dzisiaj będą "dobre wiadomości" w aktualizacji, a aktualizacja jest taka, jakbyście sobie o niej przypomnieli że obiecaliście o 16:59 przed wyjściem z biura i naskrobaliście. Chyba trzeba było poczekać z rebrandingiem na wypełnienie obligacji z tej kampanii.
Wszystko wskazuje na to, że tak. :) Na dzisiejszą noc mamy zarezerwowany przewóz gier z Agencji Celnej w Pruszkowie do Raben Logistics. Jutro rano Raben przyjmie towar i wysyłamy we czwartek i piątek. Pliki do wysyłek mamy gotowe, czekamy tylko na gry. Niestety, w AC zeszło 2 dni dłużej niż zakładał nasz spedytor, z uwagi na święta i uwaga... remont trakcji kolejowej w okolicy przejścia grannicznego. Wiemy jak to brzmi, ale między innymi z takimi "problemami" musimy się zmierzyć.
Luboy pisze:Też liczyłem na majowkowe wyścigi. Po wczorajszej aktualizacji to już nie wiem.

Była mowa o insertach i zębatkach. Co z kostkami - dotrą z grami czy kiedy indziej?
Kości jadą razem z grami z Chin. Więc jutro rano powinny być w centrum spedycyjnym.
ChlastBatem pisze:Czemu nie dostaje powiadomień na e-mail o aktualizacjach z kampanii? Zawsze dostawałem... teraz nagle nic. Nie zmieniałem adresu, nie zmieniałem nic w opcjach.
To pytanie do wspieram.to. Natomiast pamiętaj, że dodanie aktualizacji =/= wysyłce mailingu. Autor każdorazowo decyduje, czy chce wysłać aktualizację, czy tylko opublikować ją na stronie projektu. Jeśli problem dotyczy różnych kampanii, to faktycznie na moje oko wygląda to na problem globalny.
Kampanie:

Aktualna: Dodatki do Najeźdźców z Północy - http://www.wspieram.to/najezdzcydodatki
Archiwalne: https://wspieram.to/profil/GamesFactoryPublishing
Marcosii
Posty: 159
Rejestracja: 11 sty 2015, 12:48
Lokalizacja: Wlkp.
Has thanked: 177 times
Been thanked: 13 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Marcosii »

alo alo

czy 2 tygodnie czekania na odpowiedz w temacie wysylki złych koszulek z kampanii Spartakusa to dużo czy mało ??

mam już zacząć krucjatę czy jeszcze czekac ?
GFP
Posty: 1610
Rejestracja: 19 paź 2013, 20:41
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: GFP »

edycja
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2017, 15:17 przez GFP, łącznie zmieniany 1 raz.
Kampanie:

Aktualna: Dodatki do Najeźdźców z Północy - http://www.wspieram.to/najezdzcydodatki
Archiwalne: https://wspieram.to/profil/GamesFactoryPublishing
Szaweł
Posty: 1897
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Szaweł »

Poniżej przykład polityki na najwyższym poziomie, czyli jak w jednym zdaniu zawrzeć przypuszczenie, potwierdzenie i koniec końców, zaprzeczenie.
GFP pisze:Wszystko wskazuje na to, że tak... Jutro rano Raben przyjmie towar i wysyłamy we czwartek... i piątek.
Ja to się nie znam na kurierach, ale zdaje się, że jeśli cokolwiek wyślecie w piątek, to obawiam się, że nie dojdzie przed majówką czyli... do piątku. :twisted: :mrgreen: Mimo wszystko szacun za umiejętności mącenia wody ;)
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
GFP
Posty: 1610
Rejestracja: 19 paź 2013, 20:41
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: GFP »

Szaweł pisze:Poniżej przykład polityki na najwyższym poziomie, czyli jak w jednym zdaniu zawrzeć przypuszczenie, potwierdzenie i koniec końców, zaprzeczenie.
GFP pisze:Wszystko wskazuje na to, że tak... Jutro rano Raben przyjmie towar i wysyłamy we czwartek... i piątek.
Ja to się nie znam na kurierach, ale zdaje się, że jeśli cokolwiek wyślecie w piątek, to obawiam się, że nie dojdzie przed majówką czyli... do piątku. :twisted: :mrgreen: Mimo wszystko szacun za umiejętności mącenia wody ;)

Muszę napisać nieładnie. Bzdura. 90% przesyłek paczkomatowych nadanych w piątek, dociera w soboty do maszyn.
Kampanie:

Aktualna: Dodatki do Najeźdźców z Północy - http://www.wspieram.to/najezdzcydodatki
Archiwalne: https://wspieram.to/profil/GamesFactoryPublishing
Szaweł
Posty: 1897
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Szaweł »

Ale po co tak nieładnie? Ja tu żartem a Ty do mnie nieładnie. Nieładnie. Bardzo nieładnie. :P
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7330
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 459 times
Been thanked: 1106 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: detrytusek »

Szaweł pisze:Ale po co tak nieładnie? Ja tu żartem a Ty do mnie nieładnie. Nieładnie. Bardzo nieładnie. :P
Ja tam GFP nie bronię bo mają za dużo za uszami ale tu akurat popłynąłeś. Tym bardziej, że napisali, że wysyłają i w czwartek i piątek co daje sporą szansę, że do soboty większość przesyłek dotrze. Tylko nie pisz, że to wszystko było żartem...
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Szaweł
Posty: 1897
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Szaweł »

detrytusek pisze:
Szaweł pisze:Ale po co tak nieładnie? Ja tu żartem a Ty do mnie nieładnie. Nieładnie. Bardzo nieładnie. :P
Ja tam GFP nie bronię bo mają za dużo za uszami ale tu akurat popłynąłeś. Tym bardziej, że napisali, że wysyłają i w czwartek i piątek co daje sporą szansę, że do soboty większość przesyłek dotrze. Tylko nie pisz, że to wszystko było żartem...
:mrgreen: Najlepsze jest to, że nawet na początku napisałem, że poniżej będę żartował, ale stwierdziłem, że skoro dałem kolorki i ze trzy czy nawet cztery emoty z uśmieszkami, mrugającymi oczkami i innymi elementami wedle mnie jasno sugerującymi, że jest to żart, to bez sensu sugerować komukolwiek tak oczywistą oczywistość. Ja NIGDY nie otrzymałem paczkomatu w sobotę. NIGDY. ANI RAZU. Pisałem zresztą o KURIERACH bo tak zasugerowałem sam sobie Rabenem a ci już w ogóle nie pracują w weekendy - chyba, że na specjalne zamówienie, ale takowe akurat nie ma miejsca na bank przy CF. Także tak, to było żartem. Grę zamawiałem grupowo i nie mam raczej szans na jej odebranie przed Majówką i przyznam, że wcale na nią (przed majówką) już nie czekam, mam inne planszówkowe plany, nie mam się zatem o co pienić i tak... to był żart.

Pisałem już wielokrotnie, że udzielam się na forum, na którym po setkach takich przypadków, kiedy ktoś nie jest w stanie wyłapać, czy jest to ironia czy może sarkazm, czy są to podśmiechujki czy może autentyczne oskarżenia zastosowano kolorowanie postów. I ja będę kolorował, może to pomoże... Jak chcę być niemiły, to taki jestem i uwierz mi, czuć to wtedy bardzo mocno (polecam temat Rycerzy Pustkowi). Jak żartuję (a poczucie humoru mam wyjątkowo popaprane, to fakt, przyznaję) to wiedząc, że są jednak ludzie, którzy mogą tego czy owego nie wyłapać, lub to czy co innego zrozumieć opacznie, staram się stosować ot choćby emoty. Jakoś oskarżenia/groźby/kłótnie nie pasują mi do :) ;) :D :mrgreen:... Ale to tylko moje zdanie ;)
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7330
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 459 times
Been thanked: 1106 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: detrytusek »

Dobra zostawmy to. Uznajmy, że Twój post tylko niepotrzebnie...zmącił wodę ;)
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2575
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1167 times
Been thanked: 461 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: polwac »

Ja juz miałem trzy takie sytuacje, że wysyłka była w piątek i szczęśliwy odbieralem paczkę z paczkomatu w sobotę, dlatego jak tylko mogę to zawsze wybieram paczkomaty :D
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
ostoja
Posty: 213
Rejestracja: 22 sty 2016, 18:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: ostoja »

Dywagacje na temat dostawy do paczkomatu w sobotę można spokojnie zakończyć, ponieważ według najnowszej aktualizacji termin wysyłki opóźni się o co najmniej tydzień. Ja robię popcorn i czekam na komentarze pod aktualizacją.
Wincenty Jan
Posty: 1862
Rejestracja: 24 cze 2015, 08:57
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Wincenty Jan »

ostoja pisze:Dywagacje na temat dostawy do paczkomatu w sobotę można spokojnie zakończyć, ponieważ według najnowszej aktualizacji termin wysyłki opóźni się o co najmniej tydzień. Ja robię popcorn i czekam na komentarze pod aktualizacją.
:lol:
GFP
Posty: 1610
Rejestracja: 19 paź 2013, 20:41
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: GFP »

Jedyne co pomyślałem odbierając telefon od spedytorki to "ja p....". :?

Roimy co możemy, żeby przyspieszyć. Tak jak widzicie w załączonym screenie maila- cała dokumentacja została już sprawdzona przez Agncję celną- posiadamy wszystkie certyfikaty, tłumaczenia, zgody, dokumenty transportowe. Tutaj jesteśmy pewni. Kontener był też rewidowany w Chinach.


Bartek
Kampanie:

Aktualna: Dodatki do Najeźdźców z Północy - http://www.wspieram.to/najezdzcydodatki
Archiwalne: https://wspieram.to/profil/GamesFactoryPublishing
ostoja
Posty: 213
Rejestracja: 22 sty 2016, 18:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: ostoja »

Gra powinna nazywać się po polsku "Przeklęty wyścig" :-)
kali
Posty: 489
Rejestracja: 01 mar 2011, 13:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: kali »

Mówiłem, że to zły tytuł! :p
A tutaj dowód! Dostawa przypomina mi ciut wyścig w bajce o tym samym tytule. :)
Żyjemy po to, żeby wytwarzać łupież.
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10021
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1307 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: rastula »

Magowie bez Akademii nie pomogli :P
Luboy
Posty: 161
Rejestracja: 23 kwie 2013, 22:28
Lokalizacja: Ruda Śl. / Gliwice
Been thanked: 3 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: Luboy »

Czy ten tydzień to już jest ten tydzień w którym otrzymujemy "Odlotowy"? :)
Awatar użytkownika
konrad.rymczak
Posty: 998
Rejestracja: 26 cze 2016, 14:09
Has thanked: 173 times
Been thanked: 48 times

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: konrad.rymczak »

W którym kwartale wydajecie Star Realms?
Kupię: Eclipse 2nd - Galactic Counselor
GFP
Posty: 1610
Rejestracja: 19 paź 2013, 20:41
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Games Factory- plany wydawnicze

Post autor: GFP »

Luboy pisze:Czy ten tydzień to już jest ten tydzień w którym otrzymujemy "Odlotowy"? :)
Czekamy na sygnał z Agencji celnej.
konrad.rymczak pisze:W którym kwartale wydajecie Star Realms?[/

Pomidor. ;)
Kampanie:

Aktualna: Dodatki do Najeźdźców z Północy - http://www.wspieram.to/najezdzcydodatki
Archiwalne: https://wspieram.to/profil/GamesFactoryPublishing
ODPOWIEDZ