planszowki na windows phone

Informacje o planszówkach on-line, offline itp.
Awatar użytkownika
CydPL
Posty: 340
Rejestracja: 17 kwie 2014, 14:34
Lokalizacja: Wrocław

Re: planszowki na windows phone

Post autor: CydPL »

Retro pisze:W windows store można pobrać Patchwork oraz Carcassonne. Obydwa płatne ale elegancko wykonane. Oczywiście obydwie po pobraniu działają na wszystkich urządzeniach z windows 8.1 - 10 :wink:

https://www.microsoft.com/pl-pl/store/a ... blggh58k2z

https://www.microsoft.com/pl-pl/store/a ... zdncrdfdbq
Dzięki za info o patchworku. Można oczywiście grać z człowiekiem (online lub hot seat) lub z AI. Kupiłem i na tablecie/PC świetnie się gra (choć jest jeszcze trochę błędów). Na telefonie wypróbuję później :)
Panczo
Posty: 56
Rejestracja: 29 sty 2016, 15:26
Lokalizacja: Very Dark Place

Re: planszowki na windows phone

Post autor: Panczo »

Gra ktoś na bga za pomocą telefonu z win8? Jest jakaś apka dedykowana czy trzeba przez www? Orientuje się ktoś?
Awatar użytkownika
Retro
Posty: 510
Rejestracja: 26 gru 2014, 10:04
Has thanked: 32 times
Been thanked: 30 times

Re: planszowki na windows phone

Post autor: Retro »

Panczo pisze:Gra ktoś na bga za pomocą telefonu z win8? Jest jakaś apka dedykowana czy trzeba przez www? Orientuje się ktoś?
Apki dedykowanej nie ma.
MOJE ZASOBY
--------------------------------------
me-to
Posty: 79
Rejestracja: 11 kwie 2012, 00:24
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

Re: planszowki na windows phone

Post autor: me-to »

Panczo pisze:Gra ktoś na bga za pomocą telefonu z win8? Jest jakaś apka dedykowana czy trzeba przez www? Orientuje się ktoś?
Jakiś czas temu grałem na BGA w Seasons przez przeglądarkę internetową - nie było większych problemów (telefon Lumia 625)
Panczo
Posty: 56
Rejestracja: 29 sty 2016, 15:26
Lokalizacja: Very Dark Place

Re: planszowki na windows phone

Post autor: Panczo »

dzięki za info :)
jagastr
Posty: 9
Rejestracja: 08 kwie 2015, 11:45
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1 time

Re: planszowki na windows phone

Post autor: jagastr »

Ja mam pytanie czy zdarza wam się że aplikacja się nie otwiera? Mąż kupił galaxy truckera na telefon i od pewnego czasu mu się nie otwiera to znaczy pojawia się napis cge i się wyłącza. Nie wiemy czy to wina aplikacji czy telefonu.
Awatar użytkownika
Retro
Posty: 510
Rejestracja: 26 gru 2014, 10:04
Has thanked: 32 times
Been thanked: 30 times

Re: planszowki na windows phone

Post autor: Retro »

jagastr pisze:Ja mam pytanie czy zdarza wam się że aplikacja się nie otwiera? Mąż kupił galaxy truckera na telefon i od pewnego czasu mu się nie otwiera to znaczy pojawia się napis cge i się wyłącza. Nie wiemy czy to wina aplikacji czy telefonu.
Jeżeli wcześniej działała gra to winiłbym raczej system, niestety takie atrakcje w windows się zdarzają :(
MOJE ZASOBY
--------------------------------------
ODPOWIEDZ