(Gdańsk) Spotkania we Wrzeszczu (poniedziałek/Graciarnia - chwilowo Krolm)

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Markus
Posty: 2449
Rejestracja: 04 mar 2005, 00:35
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 556 times
Been thanked: 272 times

Re: [Gdańsk] Spotkania we Wrzeszczu (poniedziałek/Polufka)

Post autor: Markus »

Jan_1980 pisze: 04 kwie 2018, 09:18 Obiecuję, że się poprawię i we wtorek walczymy do oporu:)
To jest prowokacja :-)
Ty w wtorki walczysz na frontach II wś w Krolmie i tam siedzisz do 23 a tu 20:30 i do domu, nieładnie :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Jan_1980
Posty: 2515
Rejestracja: 18 maja 2016, 18:18
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 25 times
Been thanked: 75 times

Re: [Gdańsk] Spotkania we Wrzeszczu (poniedziałek/Polufka)

Post autor: Jan_1980 »

W poniedziałek miało być :)
ps. zarzuć zdjęcia!
Czy gracze wojenni śnią o drewnianych owieczkach? TAK!
Moja kolekcja:
https://boardgamegeek.com/collection/user/Janek1980
Awatar użytkownika
Markus
Posty: 2449
Rejestracja: 04 mar 2005, 00:35
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 556 times
Been thanked: 272 times

Re: [Gdańsk] Spotkania we Wrzeszczu (poniedziałek/Polufka)

Post autor: Markus »

Poniedziałkowe spotkanie bardzo udane pomimo początkowych trudnośći

dzwoni Janek o 17:45:
- Markus, czy ktoś rezerwował stolik
- nic o tym nie wiem
- no bo wiesz, wszystkie są zarezerwowane
- k..a.

Wybraliśmy więc stolik z najpóźniejszą rezerwacją (20:30) i rozpoczęliśmy bitwę o punkty w TROYES
Niestety podczas rozgrywki czuć było presję czasu i pewne zagrania napewno były nieoptymalne :-).
Udało mi się wygrać. Ludzie którzy opływali w $$$ byli w końcówce peletonu.
Nie zgodzę się z tezą Janka że w tej grze kasa to nie problem. Karty ułożyły się tak że można było złapać trochę grosza ( 1pkt prestiżu wymieniany na 6 kasy,druga karta 1 pkt zw + 2 kasy za aktywację) ale.... Janek nie inwestował tej kasy, nie wstawiał się na karty ( a to kosztuje ok 5 do 8 $ / karta) nie kupował masowo kości (set 3 kości) aby korzystać z kart. A to wszystko kosztuje.
Kasa w tej grze jest jednak problemem.
Gra była specyficzna pod jeszcze jednym względem. Gracze prawie wcale nie korzystali z opcji przerzutu swoich kości oraz możliwości obrotu na przeciwległą ściankę. Większość punktów prestiżu zeżarła karta wydarzenia siedząca na stole przez 4 kolejki zamiast przerzuty :-) lub kupowanie "ludzików".

Mimo wsystko wszystkim się podobało ( padły głosy o wyjątkowej suchości tej gry) ale to była mniejszość :-) i zachęcano do przyniesienia gry za tydzień. Będzie.

Po rozgrywce w Troyes nastąpiła dezercja 50% składu.

Szanowni polufkowicze! ten proceder zdarza się coraz częściej. /ostatnio to co spotkanie/
Jeśli tak to ma wyglądać to wystarczy nam lokal czynny do 21:00.(sztuka wyboru?), cokolwiek.
Po co się męczyć tam gdzie jesteśmy. Polufka jest dla nas opcją bo jest czynna do 24. Jeżeli jednak mamy kończyć dużo wcześniej to pula lokali wzrasta :-)

Część osób poświęca ten wieczór (mężowie toczą zacięte negocjacje z żonami o "przepustkę" :-) itp) więc doceńmy że ludzie przychodzą na to spotkanie (w założeniu całowieczorowe). Jeżeli mamy się umawiać tylko na jedną grę to można to rozgrywac inaczej

Z Michałem poszliśmy do GRACIARNI gdzie przywitał nas SPOKÓJ, idealne warunki do grania : stół na ok 8 -10 osób, brak chałasu, coś na ząb i wątrobę (%).

Seria GIPF będzie chyba moim tegorocznym odkryciem. Prostota zasad połączona z głębią rozgrywki zwala z nóg. Zasady to ok 0,5 strony A4. wow.

Michał oszukuje :-). Gdy zaczynam zyskiwać przewagę to mówi " Pij Markus. Bo wyschniesz", no i piję co spowalnia moduły obliczeniowe i Miki wygrywa :-)
hancza123
Posty: 3656
Rejestracja: 04 lis 2009, 14:12
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 50 times
Been thanked: 150 times

Re: [Gdańsk] Spotkania we Wrzeszczu (poniedziałek/Polufka)

Post autor: hancza123 »

Ja po 8 godzinach przy biurku i pracy umysłowej często zwyczajnie nie mam siły na dłuższe granie wieczorem niż 3h. Gdy gra jest świetna to uwalniają się endorfiny i dodatkowa moc ale gdy gra jest taka sobie, jakiś planszowy średniak, to o 21.00 zwyczajnie kończy mi się bateria! :shock: Generalnie wolę grać często ale 3h a nie 5-6h.

Aniu za jakieś 100 godzin rozkładamy Japonię! Czy ogarnianie zasad idzie Tobie bardzo dobrze?
Awatar użytkownika
Markus
Posty: 2449
Rejestracja: 04 mar 2005, 00:35
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 556 times
Been thanked: 272 times

Re: [Gdańsk] Spotkania we Wrzeszczu (poniedziałek/Polufka)

Post autor: Markus »

1. Wszyscy pracujemy i odczuwamy zmęczenie. Nie jesteś sam.
2. Nie graj w słabe gry!

:lol:
hancza123
Posty: 3656
Rejestracja: 04 lis 2009, 14:12
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 50 times
Been thanked: 150 times

Re: [Gdańsk] Spotkania we Wrzeszczu (poniedziałek/Polufka)

Post autor: hancza123 »

A ja myślę że niech ci co bardzo marnie przychodzili przez ostatni rok odrobią choć 30% zaległości! :lol:
Awatar użytkownika
Markus
Posty: 2449
Rejestracja: 04 mar 2005, 00:35
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 556 times
Been thanked: 272 times

Re: [Gdańsk] Spotkania we Wrzeszczu (poniedziałek/Polufka)

Post autor: Markus »

Widzę że mamy w Polufce planszówki połączone z "wieczorową szkołą ciętej riposty". :lol:
Postaram się odrobić zaległości. (Pod warunkiem że nie będę musiał grać w wynalazki typu Splendor; Mech vs Minions itp)

@Janek : fotki wrzucałem tapatalkiem, ale jak wiesz forum ma teraz wyłączoną jego obsługę. Muszę ogarnąć inną metodę
AnnaBeee
Posty: 588
Rejestracja: 16 lis 2017, 12:16
Been thanked: 3 times

Re: [Gdańsk] Spotkania we Wrzeszczu (poniedziałek/Polufka)

Post autor: AnnaBeee »

hancza123 pisze: 05 kwie 2018, 10:31

Aniu za jakieś 100 godzin rozkładamy Japonię! Czy ogarnianie zasad idzie Tobie bardzo dobrze?
Oczywiście ze tak:)
AnnaBeee
Posty: 588
Rejestracja: 16 lis 2017, 12:16
Been thanked: 3 times

Re: [Gdańsk] Spotkania we Wrzeszczu (poniedziałek/Polufka)

Post autor: AnnaBeee »

Powiem tak. Pokochalam Troyas, niewazne ze suche, mi sie bardzo podobalo i chetnie zagralabym jeszcze. Co do wychodzenia. Byla 20.30. 0 22 i tak musialabym wracac do domu. Nie chcialo mi sie przenosić gdzie indziej, bez pewnosci ze bedzie miejsce. Lenistwo wygralo niestety. W domu jeszcze robota czekala. Na moejscu chetnie bum jeszcze raz tego suchara pyknela:)
madeline.ska
Posty: 96
Rejestracja: 19 mar 2016, 15:04

Re: [Gdańsk] Spotkania we Wrzeszczu (poniedziałek/Polufka)

Post autor: madeline.ska »

Markus pisze: 04 kwie 2018, 23:37
Po rozgrywce w Troyes nastąpiła dezercja 50% składu.

Szanowni polufkowicze! ten proceder zdarza się coraz częściej. /ostatnio to co spotkanie/
Jeśli tak to ma wyglądać to wystarczy nam lokal czynny do 21:00.(sztuka wyboru?), cokolwiek.
Po co się męczyć tam gdzie jesteśmy. Polufka jest dla nas opcją bo jest czynna do 24. Jeżeli jednak mamy kończyć dużo wcześniej to pula lokali wzrasta :-)

Część osób poświęca ten wieczór (mężowie toczą zacięte negocjacje z żonami o "przepustkę" :-) itp) więc doceńmy że ludzie przychodzą na to spotkanie (w założeniu całowieczorowe). Jeżeli mamy się umawiać tylko na jedną grę to można to rozgrywac inaczej

Markus, jeśli żona Cię krótko trzyma to Twój problem ;) Miki i Hańcza nigdy nie narzekali na swoje dziewczyny, więc nie wiem czemu wypalasz z takim słabym argumentem.
Dodatkowo, regularnie zacząłeś się pojawiać od mniej-więcej miesiąca a rządzisz się jakby to były tylko Twoje klocki.
Ponadto, nie widzę sensu, żeby zmuszać kogokolwiek żeby siedział do północy, bo takie masz oczekiwania wobec spotkań.
hancza123 pisze: 05 kwie 2018, 10:31 Ja po 8 godzinach przy biurku i pracy umysłowej często zwyczajnie nie mam siły na dłuższe granie wieczorem niż 3h. Gdy gra jest świetna to uwalniają się endorfiny i dodatkowa moc ale gdy gra jest taka sobie, jakiś planszowy średniak, to o 21.00 zwyczajnie kończy mi się bateria! :shock: Generalnie wolę grać często ale 3h a nie 5-6h.
Mam tak samo. Masz mój głos 100% poparcia.

A poza tym - Markus, PRZESTAŃ NARZEKAĆ NA WSZYSTKO BO JESTEŚ W TYM MĘCZĄCY.
Awatar użytkownika
mnowaczy
Posty: 2021
Rejestracja: 25 mar 2011, 16:11
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 18 times
Been thanked: 26 times
Kontakt:

Re: [Gdańsk] Spotkania we Wrzeszczu (poniedziałek/Polufka)

Post autor: mnowaczy »

Przestańcie odbierać wszystkie komentarze jako narzekania! To był apel o zostawanie dłużej, nikt nikogo nie zmusza. Dzięki takim zachowaniom poznajemy z Markusem projekt Gipf :)
Mickey

Spotkania planszówkowe we Wrzeszczu
Mogę się podzielić rabatem do Rebel.pl (10%)
Awatar użytkownika
Markus
Posty: 2449
Rejestracja: 04 mar 2005, 00:35
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 556 times
Been thanked: 272 times

Re: [Gdańsk] Spotkania we Wrzeszczu (poniedziałek/Polufka)

Post autor: Markus »

madeline.ska pisze: 07 kwie 2018, 17:09 Markus, jeśli żona Cię krótko trzyma to Twój problem ;) Miki i Hańcza nigdy nie narzekali na swoje dziewczyny, więc nie wiem czemu wypalasz z takim słabym argumentem.
Czy u ciebie na komputerze nie wyświetliła się buźka na końcu zdania o negocjacjach?

Ja widzę to tak:

Obrazek
madeline.ska pisze: 07 kwie 2018, 17:09 Dodatkowo, regularnie zacząłeś się pojawiać od mniej-więcej miesiąca a rządzisz się jakby to były tylko Twoje klocki.
Ponadto, nie widzę sensu, żeby zmuszać kogokolwiek żeby siedział do północy, bo takie masz oczekiwania wobec spotkań.
Przpomiałem tylko dlaczego nie zmieniliśmy lokalu (kiedyś nawet Hańcza zarzekał się że do Polufki nie wróci, jednak wrócił),
BO JEST CZYNNA DO 24!
Kiedyś wiele lokali odrzuciliśmy bo były czynne do 21 - 22. Jak widać niepotrzebnie :)

ps. nikt nikim nie rządzi :)
Awatar użytkownika
Wolf
Posty: 1517
Rejestracja: 12 lut 2012, 16:33
Lokalizacja: Gdynia / Gdańsk
Has thanked: 43 times
Been thanked: 194 times

Re: [Gdańsk] Spotkania we Wrzeszczu (poniedziałek/Polufka)

Post autor: Wolf »

Ja bym tam ogólnie poparł Markusa - może dlatego, że też lubię narzekać :P albo po prostu dlatego, że to słuszny trop, zagrzewający do walki, do zostania dłużej, więc w sumie mający wartość samą w sobie, bez względu na to czy ktoś chce zostawać dłużej czy nie, no i tak jak napisał Mickey nie trzeba wszystkiego brać tak dosłownie. Nikogo do stołów nie przywiązujemy (przynajmniej na razie), więc nie ma się co oburzać. Do tego argument obecności można skontrować argumentem stażu ;) (he he... za moich czasów... :D), natomiast w to czy ktoś kogoś trzyma i za co to nie będę już nawet dociekał :P
hancza123
Posty: 3656
Rejestracja: 04 lis 2009, 14:12
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 50 times
Been thanked: 150 times

Re: [Gdańsk] Spotkania we Wrzeszczu (poniedziałek/Polufka)

Post autor: hancza123 »

Niech każdy przychodzi kiedy chce i gra tyle na ile ma ochotę. Ja zazwyczaj będę krócej niż dłużej no bo tak właśnie lubię.

Grunt że na jeden stolik to póki co niemal zawsze skład mamy. Po okresie zwątpienia i testowania innych lokali (Bifor, Graciarnia, Sztuka Wyboru, Krolm) wyszło na to że i tak najlepiej jest w Polufce.

Kto ma chęć zagrać w Rising Sun w poniedziałek? Narazie Ania i ja czekamy na 2-3 chętnych.
Awatar użytkownika
mnowaczy
Posty: 2021
Rejestracja: 25 mar 2011, 16:11
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 18 times
Been thanked: 26 times
Kontakt:

Re: [Gdańsk] Spotkania we Wrzeszczu (poniedziałek/Polufka)

Post autor: mnowaczy »

Ja się jadę integrować, więc nie dotrę.
Wolf jakby przyszedł Unlock to może Hańczy przekażesz? Powinien się zgodzić na pośrednictwo a do niego mam bliżej. Przelew ci zrobić?
Mickey

Spotkania planszówkowe we Wrzeszczu
Mogę się podzielić rabatem do Rebel.pl (10%)
Awatar użytkownika
mnowaczy
Posty: 2021
Rejestracja: 25 mar 2011, 16:11
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 18 times
Been thanked: 26 times
Kontakt:

Re: [Gdańsk] Spotkania we Wrzeszczu (poniedziałek/Polufka)

Post autor: mnowaczy »

Będę wredny, ale taka mnie myśl naszła. Czy jednym z powodów przełożenia spotkań na poniedziałek nie było zmęczenie całym tygodniem pracy? Poniedziałek, a tu wszyscy zmęczeni...hmm. Ja jak jestem wymęczony to proponuję po prostu lekkie tytuły :p
Mickey

Spotkania planszówkowe we Wrzeszczu
Mogę się podzielić rabatem do Rebel.pl (10%)
hancza123
Posty: 3656
Rejestracja: 04 lis 2009, 14:12
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 50 times
Been thanked: 150 times

Re: [Gdańsk] Spotkania we Wrzeszczu (poniedziałek/Polufka)

Post autor: hancza123 »

Miki jesteś JEDYNY w naszym gronie który gra regularnie (stała frekwencja około 80%) i do tego długodystansowo (5-6h).

Pozostali albo mają fatalną frekwencję (10-30%) ale deklarują długie posiedzenia albo przychodzą regularnie tak jak ja ale lubią pograć 3h i lecieć do domu.

Dlatego nieprzypadkowo jesteś PREZESEM Polufki :mrgreen:

Dajcie już z tym spokój. Nie jesteśmy organizacją partyjną ani sektą religijną. Tu nie ma żadnych obowiązków i jest tylko zabawa. Nikt nie będzie rozliczany z frekwencji, długości grania, ile to gier zakupił i przyniósł, czy lubi Brassa czy nie.
Awatar użytkownika
mnowaczy
Posty: 2021
Rejestracja: 25 mar 2011, 16:11
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 18 times
Been thanked: 26 times
Kontakt:

Re: [Gdańsk] Spotkania we Wrzeszczu (poniedziałek/Polufka)

Post autor: mnowaczy »

No z Brassem to przesadziłeś, nie można go nie lubić ;)
Mickey

Spotkania planszówkowe we Wrzeszczu
Mogę się podzielić rabatem do Rebel.pl (10%)
madeline.ska
Posty: 96
Rejestracja: 19 mar 2016, 15:04

Re: [Gdańsk] Spotkania we Wrzeszczu (poniedziałek/Polufka)

Post autor: madeline.ska »

mnowaczy pisze: 07 kwie 2018, 17:27 Przestańcie odbierać wszystkie komentarze jako narzekania! To był apel o zostawanie dłużej, nikt nikogo nie zmusza. Dzięki takim zachowaniom poznajemy z Markusem projekt Gipf :)
Po Waszych reakcjach popierających Markusa, muszę się zastanowić czy faktycznie nie przesadzam z reakcją. Na swoje usprawiedliwienie powiem, że nie pamiętam żeby Markus bywał zadowolony, żeby mu się coś podobało (oprócz własnych gier, które przyniósł). Za to pamiętam doskonale, że lubi krytykować i często okazywać niezadowolenie. Jeśli Wam to nie przeszkadza, to ok, postaram się dostosować. Ja natomiast, ze względów prywatnych, mam alergię na takie zagrywki.
mnowaczy pisze: 07 kwie 2018, 23:45 Będę wredny, ale taka mnie myśl naszła. Czy jednym z powodów przełożenia spotkań na poniedziałek nie było zmęczenie całym tygodniem pracy? Poniedziałek, a tu wszyscy zmęczeni...hmm. Ja jak jestem wymęczony to proponuję po prostu lekkie tytuły :p
Jeśli dobrze pamiętam, to zmiana wynikała z tego że w czwartki Polufka jest przepełniona. Do tego często wypadają mecze w ten dzień tygodnia.
Awatar użytkownika
mnowaczy
Posty: 2021
Rejestracja: 25 mar 2011, 16:11
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 18 times
Been thanked: 26 times
Kontakt:

Re: [Gdańsk] Spotkania we Wrzeszczu (poniedziałek/Polufka)

Post autor: mnowaczy »

Pewne grupy zawodowe charakteryzują się nadmiernym używaniem ironi i sarkazmu gorzej u nich z empatią. Sam się do takiej zaliczam ale staram się kontrolować.
Ps. Fajnie, że nie tylko o planszówkach dyskutujemy :)
Mickey

Spotkania planszówkowe we Wrzeszczu
Mogę się podzielić rabatem do Rebel.pl (10%)
Awatar użytkownika
Wolf
Posty: 1517
Rejestracja: 12 lut 2012, 16:33
Lokalizacja: Gdynia / Gdańsk
Has thanked: 43 times
Been thanked: 194 times

Re: [Gdańsk] Spotkania we Wrzeszczu (poniedziałek/Polufka)

Post autor: Wolf »

mnowaczy pisze: 07 kwie 2018, 23:35Wolf jakby przyszedł Unlock to może Hańczy przekażesz? Powinien się zgodzić na pośrednictwo a do niego mam bliżej. Przelew ci zrobić?
Przyszedł, mogę zabrać i przekazać Hańczy. Co do płatności -> PW

Magda czytająca posty Markusa ;)
Spoiler:
Poza tym może i Markus trochę ponarzeka, ale to właśnie tworzy polufkowy folklor i różnorodność. Ja bym się raczej zaczął martwić, jakby mu się wszystko zaczęło podobać :P
hancza123
Posty: 3656
Rejestracja: 04 lis 2009, 14:12
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 50 times
Been thanked: 150 times

Re: [Gdańsk] Spotkania we Wrzeszczu (poniedziałek/Polufka)

Post autor: hancza123 »

Magda trochę za bardzo się przejmujesz. Uwagi masz częściowo słuszne ale chyba niepotrzebne te emocje. W Polufce jest trochę jak w starej firmie. Jest grupa starych skumplowanych wyjadaczy. Są mocno ograni, doświadczeni ale też nieco zblazowani i wybredni. Lubią poszydzić i pomarudzić. Jest grupa nowych którym chce się bardziej, są entuzjastyczni i otwarci poznawać różne tytuły i zbierać bagaż doświadczeń. Starzy nieco dokuczają nowym. Nowi wnoszą świeżość a starzy doświadczenie.

Ja generalnie cenię starych ale bardziej mi zależy na nowych bo więcej można jeszcze razem zrobić. Dlatego np. Ty, Janek czy Ania jesteście dla mnie bardzo cenni. Mi marudzenie starych nie przeszkadza do momentu gdy widzę że działa to destrukcyjnie na nowych. Na to nie ma zgody :evil: :wink:
Awatar użytkownika
Markus
Posty: 2449
Rejestracja: 04 mar 2005, 00:35
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 556 times
Been thanked: 272 times

Re: [Gdańsk] Spotkania we Wrzeszczu (poniedziałek/Polufka)

Post autor: Markus »

Ile macie osób do tych samurajów ? 5? Ania, Hańcza, Magda, Janek, Wolf? jest jeszcze wolne miejsce?

Obiecuję nie narzekać, ale to pewnie dlatego że gry Langa bardzo lubię ;-)

btw trudno żebym narzekał na własne gry :-) no może na jedną będę narzekał , na przehajpowaną do granic absurdu TERRAFORMACJĘ MARSA, po prostu kasa w błoto jak nigdy

btw2 projektem GIPF jestem zachwycony (nie mam w kolekcji !) ;-)
Awatar użytkownika
Wolf
Posty: 1517
Rejestracja: 12 lut 2012, 16:33
Lokalizacja: Gdynia / Gdańsk
Has thanked: 43 times
Been thanked: 194 times

Re: [Gdańsk] Spotkania we Wrzeszczu (poniedziałek/Polufka)

Post autor: Wolf »

Wracając do tematów stricte planszówkowych. Ja mam na jutro ambitny plan odpalić Megafaunę. Ambitny, bo zasady nie były łatwe do opanowania, no i to byłaby pierwsza rozgrywka, także na pewne zgrzyty trzeba się nastawić. Niemniej gra zapowiada się bardzo ciekawie i w interesujący sposób stara się modelować rozwój życia na Ziemi. Generalnie sam zarys rozgrywki nie jest trudny, ale diabeł tkwi w szczegółach, aczkolwiek nie wszystkie zasady trzeba przekazywać reszcie graczy, bo np. szczegółowe reguły dotyczące wydarzeń wystarczy, że zna jedna osoba.

W skrócie: będziemy kierować rozwojem grupy gatunków (cechą wspólną jest typ szkieletu), wybierać mutacje, rozwijać populacje, tworzyć nowe gatunki, a to wszystko i tak szlak trafi jak nam się kontynenty złączą/rozłącza, góry wypiętrzą, kometa przyp... uderzy i ogólnie syf, kiła i mogiła z wydarzeń, a na koniec przyjdzie inny wredny gatunek, wygra z nami konkurencję na danym obszarze i tyle, żeśmy się porozwijali. Także, zapraszam ;)

EDIT: dawaj Markus do mnie, będziesz miał na co narzekać :P
Awatar użytkownika
Markus
Posty: 2449
Rejestracja: 04 mar 2005, 00:35
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 556 times
Been thanked: 272 times

Re: [Gdańsk] Spotkania we Wrzeszczu (poniedziałek/Polufka)

Post autor: Markus »

Dobra , wygrywa doktorat z biologii. W "Bios Megafauna" od jakiegoś czasu bardzo chcę zagrać.
18:00?

edit:
info dla samurajów :
jeden z użytkowników napisał w wątku o grze
"Czy wiadomo jak dużo błędów znajduje się na kartach polskiej wersji RS? Przydało by się zebrać je w całość. Prawdopodobnie Portal przygotuje poprawione karty jak kiedyś do Blood Rage. Jedno z ulepszeń zimowych "Postać Demona" ma kwiatka w druku i jeszcze jedna karta (nie pamiętam która) po angielsku brzmi inaczej."
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2018, 21:39 przez Markus, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ