Szarlatani z Pasikurowic - Wariant Solo / Automa

Nasze home-rules do różnych gier, a także PRZETESTOWANE i ciekawe home-rules znalezione w sieci.
Zgorzi
Posty: 58
Rejestracja: 23 sty 2017, 11:37
Lokalizacja: M-c Podl., Krasnystaw, Kraków
Has thanked: 115 times
Been thanked: 14 times

Szarlatani z Pasikurowic - Wariant Solo / Automa

Post autor: Zgorzi »

Hej :)

Jakiś czas temu znalazłem na BGG nieoficjalny projekt Marka Tupy, który dodaje opcję grania solo w Szarlatanów z Pasikurowic. Wariant ten opiera się na oddzielnej talii kart, którą należy samodzielnie wydrukować - liczba zmian w zasadach jest znikoma. Wariant ten można znaleźć tutaj -> Wariant solo - Marek Tupy.

Na podstawie tego wariantu, Andreas Waschinski stworzył aplikację, która wszystko automatyzuje i nie trzeba nic drukować. Na stronie mamy również możliwość przeczytania zasad wariantu solo. Dodatkowo, stronę można włączyć na telefonie z Androidem, w przeglądarce Chrome pojawi się opcja "Dodaj do menu głównego", co sprawi, że strona zainstaluje się nam jak zwyczajna aplikacja i będzie z niej można łatwo korzystać. Obie powyższe formy dostępne były wyłącznie w języku angielskim, lecz wczoraj przetłumaczyłem aplikację i jest już dostępna w naszym ojczystym języku :)

Link do aplikacji -> Automa - Szarlatan z Pasikurowic

Strona automatycznie wykrywa, jaki język mamy ustawiony jako główny w naszej przeglądarce i jeśli będzie to język polski - aplikacja uruchomi się w ojczystym języku.

Sam jeszcze nie miałem okazji przetestować tego wariantu, ale opinie na BGG są pozytywne i myślę, że warto spróbować :)
ODPOWIEDZ