gry 2 osobowe

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
staszek
Posty: 3539
Rejestracja: 11 maja 2009, 15:58
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 12 times
Been thanked: 24 times

gry 2 osobowe

Post autor: staszek »

witam,
mam pytanie czy w Puerto Rico i Wysokie napięcie da się grać w dwie osoby i czy jest to gorsza (bądź lepsza zabawa) od wariantu 4 osobowego.?
Awatar użytkownika
Odi
Administrator
Posty: 6428
Rejestracja: 21 kwie 2007, 12:51
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 553 times
Been thanked: 923 times

Re: gry 2 osobowe

Post autor: Odi »

Da się.

Ale NIE SĄ to gry dedykowane do rozgrywek dwuosobowych. Zabawa jest zwyczajnie słaba, i ten wariant można stosować właściwie tylko w celach treningowych (a i to w warunkach dalekich od normalnych)

Jest mnóstwo gier dedykowanych dla dwóch osób (kilka wątków poniżej masz nawet stosowny wątek, polecam także poradnik) i na takich polecam się skupić.

Jeśli szukasz jakiegoś odpowiednika PR i WN dla dwóch osób (odpowiednika w kwestii bogactwa strategii i mózgożerności), to zwróć uwagę na Caylusa i Agricolę
Awatar użytkownika
Reksio
Posty: 20
Rejestracja: 15 maja 2009, 13:26

Re: gry 2 osobowe

Post autor: Reksio »

Jakoś w PR grało mi się w 2 osoby dużo lepiej niż w WN. Gra bardziej przypominała standardową rozgrywkę na większą ilość graczy. W WN zaburzona była równowaga licytacji elektrowni, a licytacje w WN to przecież najbardziej radosny element tej gry :)
Awatar użytkownika
lb_lb
Posty: 209
Rejestracja: 30 mar 2009, 18:07

Re: gry 2 osobowe

Post autor: lb_lb »

Nie jestem starym wyjadaczem... ale powiem, ze ja przeważnie mogę grać tylko w 2 osoby, i w WN grało mi się dobrze a nawet bardzo dobrze...
Moje gry, w które grałem w dwie osoby i osobiście uważam, że było fajnie:
WN, Caylus, Memoir'44(dedykowane dla 2), Osadnicy(zmodyfikowane zasady, z tego forum), Rummikub
A nie fajnie mi się grało w 2 osoby w:
Talisman(to akurat nie tak bardzo, ale na minus), Ryzyko(moze kwestia tylko lepszej modyfikacji zasad), Monopoly(zbyt losowo, czyt. zawsze przegrywalem):D

Natomiast dodam, że w Caylusa grałem w pełnym składzie i było mniej kombinowania niż w 2 osoby, w WN rekord to 3 osoby i było napewno sympatyczniej niż w 2 ale nie robiłbym tragedii... W Osadników wiekszość partii grałem w 2 osoby i moim zdaniem gra jest grywalna, aczkolwiek traci parę towarzyskich aspektów, 3 osoby są najprzyjemniejsze.. :) Ale jak już mówiłem nie robiłbym tragedii.. no chyba, że jesteś hardcore'wym graczem, to może to ci przeszkadzać, mi laikowi gra się miło.
Niedługo do listy dopisze PR i mam nadzieję, że trafi do 1 listy:D
Awatar użytkownika
serafin1
Posty: 74
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:52

Re: gry 2 osobowe

Post autor: serafin1 »

lb_lb pisze: ja przeważnie mogę grać tylko w 2 osoby, i w WN grało mi się dobrze a nawet bardzo dobrze...
Przepraszam, że się wtrącę, ile czasu zajmuje Tobie ta rozgrywka? 2h czy ok 90 min ? Wie ktoś może jaki jest czas giercowania przy WN: Europa Centralna / Beneluks. Jestem też ciekaw czy grając w 3-4-5 osób można się zamknąć w jakieś 95 min w WN.
☻/
/▌
/ \
Awatar użytkownika
Odi
Administrator
Posty: 6428
Rejestracja: 21 kwie 2007, 12:51
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 553 times
Been thanked: 923 times

Re: gry 2 osobowe

Post autor: Odi »

Ib_Ib -> to nie jest kwestia tego, czy ktos jest 'hardcore'owym graczem' czy nie jest. Jeden z najistotniejszych elementów Wysokie Napięcia to licytacja elektrowni. Nie trzeba być doświadczonym planszówkowiczem,żeby wiedzieć, iż każda 'licytacja' najlepiej sprawdza się w większej liczbie osób. Najzwyczajniej w świecie, jest wtedy po prostu najciekawiej.
Stąd kupowanie gry, która najlepiej sprawdza się przy 4-6 osobach, do rozgrywek dwuosobowych, jest raczej traceniem pieniędzy. I dlatego jesteśmy tu ostrożni w kwestii polecania WN staszkowi. Po prostu można te pieniądze spożytkować lepiej. Sa gry SPECJALNIE projektowane dla 2 osób. Ani WN, ani PR takową nie jest.
Awatar użytkownika
Reksio
Posty: 20
Rejestracja: 15 maja 2009, 13:26

Re: gry 2 osobowe

Post autor: Reksio »

W WN przy 5ciu osobach to nam zeszło jakieś 2,5 h jeśli dobrze pamiętam. Oprócz Dominiona i RFTG nie ma chyba zbyt wielu gier, które w 4+ osoby da się ukończyć w czasie poniżej 2h.

P.S. i tak nic nie przebije rozgrywek w Twilight Imperium, trwających po 5+ godzin i podatnych na analysis paralysis :P
Awatar użytkownika
Odi
Administrator
Posty: 6428
Rejestracja: 21 kwie 2007, 12:51
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 553 times
Been thanked: 923 times

Re: gry 2 osobowe

Post autor: Odi »

????
w 1-1,5 h spokojnie w 5 osób skończysz

Santiago
Formula D
Last Night on Earth

i to tylko z tych, które posiadam

Nie mówiąc o karciankach w rodzaju Cytadeli, kapitalnego For Sale, Fasolek etc
Awatar użytkownika
zedd
Posty: 331
Rejestracja: 24 sty 2007, 21:09
Lokalizacja: Gdańsk
Been thanked: 1 time

Re: gry 2 osobowe

Post autor: zedd »

Reksio pisze:Oprócz Dominiona i RFTG nie ma chyba zbyt wielu gier, które w 4+ osoby da się ukończyć w czasie poniżej 2h.
Stwierdzenie troszkę chyba na wyrost ;) Gdyby to było pół godziny to jeszcze - za wiele ich by nie było, ale w 2 godziny ukończyć można sporo, szybkodystansowcy stwierdzą, że nawet TTA się uda :)
Awatar użytkownika
serafin1
Posty: 74
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:52

Re: gry 2 osobowe

Post autor: serafin1 »

Reksio pisze:W WN przy 5ciu osobach to nam zeszło jakieś 2,5 h jeśli dobrze pamiętam.
to chyba raczej zła reklama WN dla tych co myślą o zakupie. Myślałem, że w 4-5 to spokojnie w 1,5h można zamknąć.
☻/
/▌
/ \
Awatar użytkownika
FormatC
Posty: 405
Rejestracja: 27 wrz 2007, 15:39
Lokalizacja: Lodz

Re: gry 2 osobowe

Post autor: FormatC »

Calkiem mozliwe, ze jesli sie tylko gra (nie rozmawia, nie je, nie pije, nie wychodzi na fajke, nie oglada kota itp.) to mozna czas grania w takie WN zredukowac (moze nawet do 1.5 - 2h), ale u nas przewaznie robi sie te wszystkie rzeczy i jeszcze troche... ;)

I przez to gramy przewaznie dluzej, nie pamietam, ile zajela nam ostatnia partia, ale mozliwe, ze tak, jak Reksio pisze, 2.5h...
Awatar użytkownika
Reksio
Posty: 20
Rejestracja: 15 maja 2009, 13:26

Re: gry 2 osobowe

Post autor: Reksio »

zedd pisze:
Reksio pisze:Oprócz Dominiona i RFTG nie ma chyba zbyt wielu gier, które w 4+ osoby da się ukończyć w czasie poniżej 2h.
Stwierdzenie troszkę chyba na wyrost ;) Gdyby to było pół godziny to jeszcze - za wiele ich by nie było, ale w 2 godziny ukończyć można sporo, szybkodystansowcy stwierdzą, że nawet TTA się uda :)
Dobra, ale mówimy o ludziach, a nie cyborgach :)
Awatar użytkownika
lb_lb
Posty: 209
Rejestracja: 30 mar 2009, 18:07

Re: gry 2 osobowe

Post autor: lb_lb »

Mi WN w 2 osoby schodz w jakies 1,5-2h zalezy od checi do liczenia...
Co do WN dla dwojga.. Nie mam porownania do rozgrywki w wiecej niz 3 osoby, jak juz napisalem w 3 osoby jest napewno ciekawiej niz w 2... Moim zdaniem nie ma tragedii... Skoro wydawca przygotowal gre dla 2ch osob to znaczy, ze nie jest beznadziejnie... Ktos to testowal, prawda? (teraz sie posypie:D)
Jesli tak jak ja grales w kilka gier do tej pory... Zadko kiedy grasz w wiekszych grupach.. To przypuszczam, ze z uwagi na brak porownania bedziesz zadowolony, napewno nie jest to wyrzucenie pieniedzy...
Sa gry SPECJALNIE projektowane dla 2 osób. Ani WN, ani PR takową nie jest.
Moze i racja, ze nie sa specjalnie dla 2-ch osob ale z instrukcji wynikia, ze w WN moze grac 2-6 osob, wiec uwzgeldnia taki wariant.
Chcialem zauwazyc, ze WN nie jest gra zaprojektowana specjalnie dla 6 osob, prawda?

Co do licytacji to: zgadzam sie, ze w dwie osoby licytacja elektrowni nie jest kluczowym elementem, z moich obserwacji wynika, że przy mniejszej ilosci osob wagi nabiera faza zakupu surowcow (spekulowanie itp), wiecej liczenia.. stad tez u mnie taki czas rozgrywki.. :]

Mam ta gre zaledwie 3 miesiace, ale jesli mialbym kupic ja drugi raz to jest to must have, dla mnie osobiscie, moim skromnym zdaniem... MoZe nawet w moim szczegolnym przypadku... Nie wiem... Kazdemu moze sie spodobac co innego.. Ja zakupu tej gry nie uwazam strata pieniedzy ani troche, choc wiem, ze okazja do zagrania w > 3 osoby wynosi moze 5% :D

Moze jak bym byl bardziej zatwardzialym graczem, czesciej wymykal sie do klubu, to bym zmienil zdanie, gdyz mialbym porownanie.. (stad wzmianaka o hardcore'owym graczu)

Zasady zmodyfikowane stosowalem jedynie w Ryzyku (klapa) i w Osadnikach (sukces)... Na pudelkach reszty gier stoi napisane 2-x osob.
Awatar użytkownika
awojdi
Posty: 78
Rejestracja: 18 maja 2009, 11:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: gry 2 osobowe

Post autor: awojdi »

W moim odczuciu WN "hula" dopiero od 3 nawet 4 osób dopiero.
W 2 osoby jest (wg mnie) tylko przyzwoita.

Z wyżej wymienionych na 2 osoby mogę spokojnie polecić Agricolę (tak samo dobra jak na więcej osób).
Awatar użytkownika
bartusm
Posty: 66
Rejestracja: 14 gru 2008, 15:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: gry 2 osobowe

Post autor: bartusm »

1. I PR i WN na 2 osoby to gry b. dobre. Od trzech w górę rewelacyjne.
2. Taka Agricola, czy Caylus to gry rewalcyjne od 2 osób w górę.
Awatar użytkownika
Odi
Administrator
Posty: 6428
Rejestracja: 21 kwie 2007, 12:51
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 553 times
Been thanked: 923 times

Re: gry 2 osobowe

Post autor: Odi »

Ib_Ib, bartusm -> nie mogę się z Wami zgodzić. Absolutnie.

Owszem, to jest generalnie kwestia de gustibus...
Oddajmy więc na chwilkę głos statystyce: w serwisie BGG gracze z całego świata oceniają, jak dana gra sprawdza się przy danej liczbie osób. W przypadku Wysokiego Napięcia (Power Grid), spośród 290 głosujących, 72% NIE REKOMENDUJE tej gry w wariancie na dwóch graczy.
Z jakiegoś powodu ok 70% głosujących uważa, że WN jest NAJLEPSZE w 4-5 graczy.

W przypadku Agricoli, w wariancie dwuosobowym NIE REKOMENDUJE jej 10% głosujących, a dwuosobowego Caylusa nie poleca 18%. Jak dla mnie różnica znacząca. I mam wrażenie, że nie jest bezpodstawna.

Każdy chętny te statystyki może sobie sam zobaczyć (rubryka # of Players)

Reasumując -> niestety, nie mogę radzić wydania pieniędzy (120zł) na grę, przy której mają bawić się dwie osoby, a którą 72% głosujących uznaje jako niegrywalną w wariancie dwuosobowym. Naprawdę są lepsze gry na rynku w tym segmencie.

Mm nadzieję, że Staszek (jeśli nas jeszcze czyta) podejmie przemyślaną decyzję :)
staszek
Posty: 3539
Rejestracja: 11 maja 2009, 15:58
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 12 times
Been thanked: 24 times

Re: gry 2 osobowe

Post autor: staszek »

dziękuje za odpowiedzi
tak naprawdę kupiłem te gry bo słyszałem i czytałem ,ze są dobre
mam nadzieję,że uda mi sie zagrac w wiecej niz dwie osoby ,ale pewnie zaczne od dwóch
z tego co widzę podajecie również jakieś moliwości gry w osadników we dwie osoby,chętnie bym się coś więcej o tym dowiedział-mam je również fajna gra-kilka razy grałem w 4 osoby ,raz w 3 -bardziej podobało mi się w trzy -może dlatego,ze wygrałem :)
Awatar użytkownika
bartusm
Posty: 66
Rejestracja: 14 gru 2008, 15:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: gry 2 osobowe

Post autor: bartusm »

znam te statystyki, ale dziękuję za troskę.

W WN w dwie osoby nie grałem - znam opinie innych graczy. W PR grałem i uważam, że gra wcale wiele nie traci w porównaniu z wariantami od trzech graczy w górę. Oczywiście nie skaluje się tak jak np. Caylus, ale rozgrywka sprawia nadal sporo frajdy (szczególnie, gdy gra się z rozszerzeniem).

Cóż, nasze rady na nic. Staszek już kupił gry. Mleko się rozlało. Ale moim zdaniem dokonał doskonałego zakupu.
Awatar użytkownika
Odi
Administrator
Posty: 6428
Rejestracja: 21 kwie 2007, 12:51
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 553 times
Been thanked: 923 times

Re: gry 2 osobowe

Post autor: Odi »

bartusm pisze: Cóż, nasze rady na nic. Staszek już kupił gry. Mleko się rozlało.
:D

No cóż - oby WN spodobało mu się w rozgrywkach dwuosobowych :) W każdym bądź razie próbowałem 8)

Co do Osadników - Galakta przymierza się w tym roku do wydania gry karcianej Catan:The Card Game, dedykowanej do dwuosobowych rozgrywek.
Awatar użytkownika
kmiernik
Posty: 172
Rejestracja: 01 lip 2006, 13:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: gry 2 osobowe

Post autor: kmiernik »

Moim zdaniem rekomendowanie "Wysokiego Napięcia" jako gry bardzo dobrej lub dobrej dla 2 osób jest nadużyciem. WN nie działa na 2 osoby - jest nudne, bez emocji i przypomina arkusz kalkulacyjny. Można w ten sposób zagrać chyba tylko po to, aby przyswoić sobie zasady. Na 3 osoby jest ciekawiej, ale gra prawdziwie rozwija skrzydła dopiero przy 4 i 5 graczach. Dla 6 osób oceniam ją niżej, ale tylko dlatego, że zaczyna panować lekki chaos.

Właśnie dlatego, że WN nie działa na 2 osoby, kupiłem sobie Caylusa, który wśród gier z kategorii cięższej skaluje się idealnie. Inną grą, która też bardzo dobrze działa w zakresie 2-5 (choć lżejszą) jest Notre Dame.

Co do czasu trwania WN to z pewnością gra jest najszybsza na planszy Benelux. W 4 osoby rozgrywka trwa na niej do 2 godzin. Na pozostałych planszach, które znam (Polska, Niemcy, USA) jednak wychodzi dobrze ponad 2 godziny. Benelux wydaje mi się też najlepszy na grę z początkującymi, bo dzięki tanim połączeniom między miastami nieco bardziej wybacza błędy na starcie.
Awatar użytkownika
lb_lb
Posty: 209
Rejestracja: 30 mar 2009, 18:07

Re: gry 2 osobowe

Post autor: lb_lb »

Cóż, życzę miłego grania:) Daj znać jakie jest twoje zdanie po kilku partyjkach:)
Odi -->Nie przeszkadza mi należenie do 28% graczy, którym WN się podoba również przy 2ch graczach. Wielokrotnie podkreślałem moje zdanie na ten temat, nigdzie nie użyłem sformułowania, że wszystkim ta gra się na pewno spodoba... Nie musisz się ze mną zgadzać... Nie napisałem, koniecznie kup tą grę, bo Odi nie ma racji... Wiec Odi... bez nerw:)
Co rozumiesz przez gra jest dedykowana dla X graczy? Ja rozumiem przez to, że na pudelku jest x-y osób.
A każdemu podoba się granie w innym składzie z przedziału domkniętego <x,y>, a niektórym podoba się gra nawet po zmodyfikowaniu do innego przedziału niż ten wymieniony na pudełku... Zgadzam się z Tobą Odi tylko w przypadku, gdyby ktoś twierdził, że większość graczy będzie zadowolona z gry w 2 osoby, a ja wyrażałem swoje prywatne zdanie... To tak jak z wyborami demokratycznymi... Wygrywa ten kto miał większość, natomiast wyborcy, którzy nie oddali głosu na zwycięzce nie koniecznie muszą być zachwyceni tym jak zdecydowała większość... Więc znoszą niekiedy pewien ciężar zmotywowani jedynie tym, że większości jest lepiej. Więc demokracja jest systemem uwzględniającym to, że krzywdzi ludzi... :D ;) Dobrze, że analogia demokratyczna nie działa w 100% wśród gier, bo oczywiście WN podobać będzie mi się w każdej konfiguracji z zakresu <x,y>, i na pewno funkcja w tym zakresie będzie F(b) > 0 a jaka dokładnie nie zbadałem. :D ;)
HEHE:D

Staszek --> Co do osadników:

1. Każdy gracz buduje na początku trzy osady i trzy drogi w następującej kolejności: Gracz A stawia osadę i drogę, gracz B stawia dwie osady i dwie drogi, gracz A stawia dwie osady i dwie drogi i na koniec gracz B stawia jedną osadę i jedną drogę.
2. Gracze otrzymują na początek surowce z dwóch ostatnich osad które wystawili.
3. W każdej kolejce gracz rzuca dwa razy na surowce. Jeśli wyrzuci 7 dwa razy, za drugim razem nie musi przesuwać złodzieja tylko może wziąć dwa surowce z banku.
4. W pierwszej kolejce nie można przesuwać złodzieja.
5. Gracze nie mogą handlować między sobą.
6. Gra kończy się w momencie zdobycia przez któregoś z graczy 15 pkt.

Mi osobiście z wariantów 2 osobowych ten podoba się najbardziej, aczkolwiek doskwiera brak możliwości handlu, co obniża interakcje miedzy graczami.
Gra staje się troszkę bardziej nerwowa z tego co zauważyłem, zwłaszcza każdy przejaw zablokowania itp. (lubię przebiegłe zagrywki:D).
Spróbuj i daj znać jak Tobie się podobał.
Awatar użytkownika
Odi
Administrator
Posty: 6428
Rejestracja: 21 kwie 2007, 12:51
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 553 times
Been thanked: 923 times

Re: gry 2 osobowe

Post autor: Odi »

lb_lb pisze: Nie przeszkadza mi należenie do 28% graczy, którym WN się podoba również przy 2ch graczach. Wielokrotnie podkreślałem moje zdanie na ten temat, nigdzie nie użyłem sformułowania, że wszystkim ta gra się na pewno spodoba...
Tylko widzisz, jeśli komuś radzisz, to warto wspomnieć, że owszem, "mi się podoba, ale większość uważa, że WN w 2os się nie sprawdza"
Tego wymaga swego rodzaju rzetelność, zwłaszcza, że chodzi o pieniądze kogoś innego. No offence - tak na przyszłość tylko mówię 8)
lb_lb pisze:
Nie musisz się ze mną zgadzać... Nie napisałem, koniecznie kup tą grę, bo Odi nie ma racji... Wiec Odi... bez nerw:)
Napisałeś coś gorszego:
lb_lb pisze: Jesli tak jak ja grales w kilka gier do tej pory... Zadko kiedy grasz w wiekszych grupach.. To przypuszczam, ze z uwagi na brak porownania bedziesz zadowolony, napewno nie jest to wyrzucenie pieniedzy...
Cóż, nie mogę się powstrzymać przed złośliwością:
"To może kup Monopoly. Z uwagi na brak porównania - na pewno będziesz zadowolony" 8)
Otóż w świetle tego, co sądzą gracze o wariancie dwuosobowym WN, JEST WYSOCE PRAWDOPODOBNE, że zakup tej gry, w tym przypadku będzie wyrzuceniem pieniędzy. Niezależnie od tego jak bardzo Tobie się podoba WN w 2 osoby ("z braku porównania...") nie ryzykowałbym doradzania komuś zakupu tego tytułu (120 zł - przypominam)

btw: w którym fragmencie moich wypowiedzi widzisz jakieś nerwy, hm?
lb_lb pisze: Co rozumiesz przez gra jest dedykowana dla X graczy? Ja rozumiem przez to, że na pudelku jest x-y osób.
A każdemu podoba się granie w innym składzie z przedziału domkniętego <x,y>, a niektórym podoba się gra nawet po zmodyfikowaniu do innego przedziału niż ten wymieniony na pudełku...
Ano rozumiem to:

Ocena Wysokiego Napięcia pod kątem liczby graczy (wg serwisu Boardgamegeek.com):
.........Best .........Recommended.......Not Recommended.....Vote Count
2 .....1.0% (3)...........26.8% (77)...........72.1% (207)..............287
3.......10.0% (31)........72.7% (226).........17.4% (54)..............311
4.......70.3% (241)......29.2% (100)..........0.6% (2)................343
5........68.7% (230)......28.4% (95)...........3.0% (10) .............335
6........18.2% (56)........60.4% (186).........21.4% (66).............308


Inny ewidentny przykład - planszowa Gra o Tron (A Game of Throne). Na pudełku jest napisane 3-5 graczy
..........Best............Recommended........Not Recommended.....Vote Count
3........1.3% (1).......10.7% (8).................88.0% (66)..............75
4.........3.6% (3).......62.7% (52)..............33.7% (28)...............83
5.........97.9% (95)......1.0% (1)...............1.0% (1)..................97


To jest własnie tzw skalowalność. Czy naprawdę potrzebuje rozpisywac się bardziej?
Awatar użytkownika
Reksio
Posty: 20
Rejestracja: 15 maja 2009, 13:26

Re: gry 2 osobowe

Post autor: Reksio »

W ogóle to fajny dla 2 osób jest Dominion na BSW. Rozgrywka trwa 5-10 minut :)
Awatar użytkownika
lb_lb
Posty: 209
Rejestracja: 30 mar 2009, 18:07

Re: gry 2 osobowe

Post autor: lb_lb »

Cóż więcej mówić, w takim razie pod natłokiem tych liczb pozostaje mi tylko przestać grać w dwie osoby w WN, albo grać ale zatrzymać uczucie przyjemności z tego płynącej:D

W tym samym poscie, z którego zaczerpnąłeś cytat napisałem:
Mam ta gre zaledwie 3 miesiace, ale jesli mialbym kupic ja drugi raz to jest to must have, dla mnie osobiscie, moim skromnym zdaniem... MoZe nawet w moim szczegolnym przypadku... Nie wiem... Kazdemu moze sie spodobac co innego.. Ja zakupu tej gry nie uwazam strata pieniedzy ani troche, choc wiem, ze okazja do zagrania w > 3 osoby wynosi moze 5% :D
Zatem cały czas mówiłem o swoim zdaniu na temat tej gry.

inny cytat:
Moje gry, w które grałem w dwie osoby i osobiście uważam, że było fajnie:
No już już... :) Tylko tyle już powiem... co by się już bardziej nie kłócić :)
Miłego grania:)
Marvin
Posty: 113
Rejestracja: 11 gru 2008, 08:37
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1 time

Re: gry 2 osobowe

Post autor: Marvin »

lb_lb pisze:Cóż więcej mówić, w takim razie pod natłokiem tych liczb pozostaje mi tylko przestać grać w dwie osoby w WN, albo grać ale zatrzymać uczucie przyjemności z tego płynącej:D
Dla rozluźnienia atmosfery (z Bash.org.pl - kolekcja zabawnych cytatów z IRCa)
<sęku> czytałem jakiś cytat na bashu i się śmiałem bardzo, ale zobaczyłem że ma sporo głosów na minus i przestałem
ODPOWIEDZ