Podwodne miasta - poprawione żetony

Własnoręczne działania twórcze: upiększanie, inserty, malowanie figurek, tworzenie prototypów, stoły do planszówek itp.
Awatar użytkownika
nidhog
Posty: 1647
Rejestracja: 08 gru 2018, 22:49
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 21 times
Been thanked: 361 times
Kontakt:

Podwodne miasta - poprawione żetony

Post autor: nidhog »

Chyba każdego z grających denerwują sypiące się po planszetkach farmy, odsalarnie i laboratoria. Trochę pomagają planszetki z dodatku, niestety jest on ciężko dostępny.
Wpadłem więc na pomysł oklejenia sobie znaczników. Stworzyłem minimalny prototyp i.. doszedłem do wniosku, że mnie szlag trafi przy oklejaniu, jeśli nie będą gotowe nacięcia zrobione przez jakąś firmę.

Znalazłem nawet taką i teraz do rzeczy. Rozważam 2 opcje. Albo oklejenie jednej strony ulepszonymi budynkami. Albo oklejenie dwóch stron znaczników - jedną zwykłymi budynkami, a drugą ulepszonymi.
Zrobiłem prototypy. Oczywiście śą poki co trochę niechlujnie wycięte i niedoskalowane.
Wyglądają tak:
1. Farma, odsalarnia, i laboratorium
Spoiler:
2. Farma ( dla porównania), ulepszona odsalarnia i ulepszone laboratorium.
Spoiler:
Chciałbym wydrukować takie naklejki, ale wpierw chciałbym tez posłuchać opinii. Czy lepiej jeden typ naklejki na jeden typ budynku ( aby okleic tylko ulepszona wersję?). Czy tez lepiej okleić obie, chociaż straci to trochę na czytelności. A może ktoś inny ma jakiś ciekawy pomysł jak to rozwiązać?

Byliby chętni na takie naklejki?

W pewnym momencie przerodzimy ten post w post zbiórkowy, więc proszę adminów o wyrozumiałość -poproszę wtedy o przeniesienie postu do zamówień zbiorowych. ( chyba, że uważacie że od razu trzeba).

Tak na koniec informacje o cenach itd.


Znalazłem już nawet firmę, która to profesjonalnie zrobi. Tzn okrągłe przezroczyste naklejki o wielkości 10 mm.
Warunki:
Arkusz z 400 naklejkami jednego typu kosztuje 18 PLN. Takich arkuszy trzeba

Naklejek jednego typu trzeba 47 ( jeśli ktoś planuje dodatek). zaokrąglamy do 50.
Jak łatwo policzyć wychodzi 8 kompletów na arkusz.
niestety trzeba 3 lub 6 arkuszy ( zależnie od wybranej opcji) na te 8 kompletów.
Czyli przy 8 osobach wychodzi 6,75 PLN za zestaw 3 rodzajów naklejek lub 2 razy tyle za zestaw 6 rodzajów naklejek.
Wysyłka w jedno miejsce 12 PLN.
No i wysyłka Po Polsce. Ale to już możliwe wraz z inna moją lub lisek2000 zbiórką. Lub zbiorczo do danego miasta.
Moje zbiórki: Inventions - Szczegóły: tu
Rabaty: TlamaGames - 6%, Regatuljocurilor - 20%
W dniach 5.11 - 19.11 - nie ma mnie w Polsce. Kontakt może być utrudniony.
ODPOWIEDZ