Drako / Drako: Smok i Krasnoludy (Adam Kałuża)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
raphaell7
Posty: 774
Rejestracja: 17 kwie 2014, 01:23
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 143 times
Been thanked: 82 times
Kontakt:

Re: Drako / Drako: Smok i Krasnoludy (Adam Kałuża)

Post autor: raphaell7 »

azazelmo pisze: 13 kwie 2022, 22:47Nie wiem jak druga edycja gry, ale ja w pierwszej obok polskiej instrukcji mam angielską. Może druga ed. też tak ma?
Druga edycja wyszła osobno po polsku i osobno po angielsku.
(S)przedam, (K)upię, Wishlista (BGG)
Rabaty: 3Trolle 7%, Mepel 5%, Rebel 5%, Planszostrefa 5%, Portal Games 4%, GryGrora 3%
Awatar użytkownika
szutek
Posty: 430
Rejestracja: 17 wrz 2011, 17:42
Has thanked: 16 times
Been thanked: 32 times

Re: Drako / Drako: Smok i Krasnoludy (Adam Kałuża)

Post autor: szutek »

Gra jest w pełni niezależna językowo, a instrukcja angielska jest dostępna w PDFie więc sensownym i opłacalnym rozwiązaniem zdaje się zakup wersji polskiej i zlecenie fachowcom wydruku instrukcji.
Awatar użytkownika
E2MD
Posty: 382
Rejestracja: 11 kwie 2017, 12:42
Lokalizacja: 43-518
Has thanked: 53 times
Been thanked: 135 times

Re: Drako / Drako: Smok i Krasnoludy (Adam Kałuża)

Post autor: E2MD »

szutek pisze: 14 kwie 2022, 18:01 Gra jest w pełni niezależna językowo, a instrukcja angielska jest dostępna w PDFie więc sensownym i opłacalnym rozwiązaniem zdaje się zakup wersji polskiej i zlecenie fachowcom wydruku instrukcji.
Dzięki. Mam polską wersję. Celuję w kupno wersji w pełni angielskiej (włącznie z pudełkiem)
Nie przyszedłem tutaj wygrać
ODPOWIEDZ