Czacha Games

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 11031
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3379 times
Been thanked: 3270 times

Re: Czacha Games 2022

Post autor: japanczyk »

BOLLO pisze: 11 kwie 2022, 13:58 Japanczyk to był tylko przykład. Oczywiście że głębinowy górnik nie pasuje. Ale myślę że fabularnie nie pasuje również gość w stylu wiktoriańskim. Już lepiej by wyglądał mnich/zakonnik niczym z Equilibrum czy nawet Neo z Matrixa (druga część). No nie pasuje mi kamizelka krawat, płaszczyk....jeszcze melonika brakuje do kompletu.
Nie przekonasz mnie :wink:
Aha, nie no - to jak tobie nie pasuje to kaplica :P
Chodzi Ci o Warda Phillipsa? Wiesz, ze to easter egg nawiazujacy do Lovecrafta? (wyglada jak on)
ppeter
Posty: 531
Rejestracja: 22 cze 2021, 17:15
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 155 times
Been thanked: 59 times

Re: Czacha Games 2022

Post autor: ppeter »

Ale @BOLLO przecież świat BioShock, z którego wziąłeś BigDaddy, to właśnie taki świat, gdzie ludzie żyli bez skafandrów w podwodnym mieście.
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

Obrazek
serdecznie zapraszamy na kolejne "Wieści z Czachy" :mrgreen:
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Awatar użytkownika
mmag
Posty: 1150
Rejestracja: 02 lut 2016, 18:08
Has thanked: 419 times
Been thanked: 261 times

Re: Czacha Games 2022

Post autor: mmag »

Pytanie wybiegając daleko w przyszłość, ale może macie akurat dobrą kryształową kulę pod ręką... :wink: Czy przy okazji przyszłego wydania Dawn of Madness będziecie sprzedawać ponownie Oblicza Sfery, które są kompatybilne z obiema grami, czy trzeba sobie je zamówić już teraz?
kamiya
Posty: 119
Rejestracja: 06 lip 2006, 12:03
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 55 times
Been thanked: 35 times

Re: Czacha Games 2022

Post autor: kamiya »

BOLLO pisze: 06 kwie 2022, 09:55 No muszę przyznać że tak jak Czacha mnie mega zaskoczyła zapowiedziami w zeszłym roku (wydania tegoroczne) tak i w tym roku nie dają odetchnąć.
Brawo!!! Widać że nie wielkość a jakość w tej branży również się liczy. Powiem wprost taki Rebel mnie w tym roku jak i w zeszłym nie zainteresował kompletnie niczym. Pomimo że miał kilka ciekawych tytułów to ostatecznie odpuściłem. U Czachy zamawiam gry nie mając nawet pojęcia kiedy ja znajdę czas i ekipę żeby w nie zagrać :mrgreen:

Na tę chwilę na celowniku mam The Breach.
Easy ekipę już masz. Damy radę ograć wszystko po kolei
> Kamiya <

"Jestem starszy niż Google"
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5280
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1086 times
Been thanked: 1705 times
Kontakt:

Re: Czacha Games 2022

Post autor: BOLLO »

kamiya pisze: 12 kwie 2022, 20:12
BOLLO pisze: 06 kwie 2022, 09:55 No muszę przyznać że tak jak Czacha mnie mega zaskoczyła zapowiedziami w zeszłym roku (wydania tegoroczne) tak i w tym roku nie dają odetchnąć.
Brawo!!! Widać że nie wielkość a jakość w tej branży również się liczy. Powiem wprost taki Rebel mnie w tym roku jak i w zeszłym nie zainteresował kompletnie niczym. Pomimo że miał kilka ciekawych tytułów to ostatecznie odpuściłem. U Czachy zamawiam gry nie mając nawet pojęcia kiedy ja znajdę czas i ekipę żeby w nie zagrać :mrgreen:

Na tę chwilę na celowniku mam The Breach.
Easy ekipę już masz. Damy radę ograć wszystko po kolei
Jestes pewien ze moi wspaniali eurosucharzysci dadza rade?
loaru
Posty: 305
Rejestracja: 13 sty 2015, 10:07
Has thanked: 65 times
Been thanked: 118 times

Re: Czacha Games 2022

Post autor: loaru »

Czy polska wersja Darkest Doom będzie zawierała organizer box, który jest oznaczony jako kickstarter exclusive?
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

loaru pisze: 12 kwie 2022, 21:02 Czy polska wersja Darkest Doom będzie zawierała organizer box, który jest oznaczony jako kickstarter exclusive?
O tym co będzie konkretnie zawierała nasza wersja będziemy mówić bliżej daty uruchomienia naszej kampanii przedsprzedażowej. Na pewno będzie to wersja bardzo bogata w dobro wszelakie, jednak nic więcej na ten moment powiedzieć nie możemy.
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Awatar użytkownika
Tachion
Posty: 423
Rejestracja: 24 sty 2019, 00:16
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 168 times
Been thanked: 207 times

Re: Czacha Games 2022

Post autor: Tachion »

Czacha Games pisze: 13 kwie 2022, 10:54
loaru pisze: 12 kwie 2022, 21:02 Czy polska wersja Darkest Doom będzie zawierała organizer box, który jest oznaczony jako kickstarter exclusive?
O tym co będzie konkretnie zawierała nasza wersja będziemy mówić bliżej daty uruchomienia naszej kampanii przedsprzedażowej. Na pewno będzie to wersja bardzo bogata w dobro wszelakie, jednak nic więcej na ten moment powiedzieć nie możemy.
No właśnie, to będzie kampania w sensie przedsprzedaż czy zbieraczka? W sensie jest kryterium ilu chętnych czy po prostu wydajecie? Rozumiem, że dołączacie do druku międzynarodowego w razie czego?
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4508
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1364 times
Been thanked: 863 times
Kontakt:

Re: Czacha Games 2022

Post autor: Hardkor »

Tachion pisze: 13 kwie 2022, 10:58
Czacha Games pisze: 13 kwie 2022, 10:54
loaru pisze: 12 kwie 2022, 21:02 Czy polska wersja Darkest Doom będzie zawierała organizer box, który jest oznaczony jako kickstarter exclusive?
O tym co będzie konkretnie zawierała nasza wersja będziemy mówić bliżej daty uruchomienia naszej kampanii przedsprzedażowej. Na pewno będzie to wersja bardzo bogata w dobro wszelakie, jednak nic więcej na ten moment powiedzieć nie możemy.
No właśnie, to będzie kampania w sensie przedsprzedaż czy zbieraczka? W sensie jest kryterium ilu chętnych czy po prostu wydajecie? Rozumiem, że dołączacie do druku międzynarodowego w razie czego?
1. Robi to jakąś różnice? Duże gry w PL udowodniły, że i tak się to minimum zbierze, więc nie ma co się martwić.
2. Pewnie druk międzynarodowy, bo tak najczęściej Czacha działa :)
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
Tachion
Posty: 423
Rejestracja: 24 sty 2019, 00:16
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 168 times
Been thanked: 207 times

Re: Czacha Games 2022

Post autor: Tachion »

Hardkor pisze: 13 kwie 2022, 11:29
Tachion pisze: 13 kwie 2022, 10:58
Czacha Games pisze: 13 kwie 2022, 10:54
O tym co będzie konkretnie zawierała nasza wersja będziemy mówić bliżej daty uruchomienia naszej kampanii przedsprzedażowej. Na pewno będzie to wersja bardzo bogata w dobro wszelakie, jednak nic więcej na ten moment powiedzieć nie możemy.
No właśnie, to będzie kampania w sensie przedsprzedaż czy zbieraczka? W sensie jest kryterium ilu chętnych czy po prostu wydajecie? Rozumiem, że dołączacie do druku międzynarodowego w razie czego?
1. Robi to jakąś różnice? Duże gry w PL udowodniły, że i tak się to minimum zbierze, więc nie ma co się martwić.
2. Pewnie druk międzynarodowy, bo tak najczęściej Czacha działa :)
Robi. Bo jak się nie zbierze to chciałbym zdążyć na Late Pledge i wersję angielską.
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4508
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1364 times
Been thanked: 863 times
Kontakt:

Re: Czacha Games 2022

Post autor: Hardkor »

Tachion pisze: 13 kwie 2022, 11:37
Hardkor pisze: 13 kwie 2022, 11:29
Tachion pisze: 13 kwie 2022, 10:58

No właśnie, to będzie kampania w sensie przedsprzedaż czy zbieraczka? W sensie jest kryterium ilu chętnych czy po prostu wydajecie? Rozumiem, że dołączacie do druku międzynarodowego w razie czego?
1. Robi to jakąś różnice? Duże gry w PL udowodniły, że i tak się to minimum zbierze, więc nie ma co się martwić.
2. Pewnie druk międzynarodowy, bo tak najczęściej Czacha działa :)
Robi. Bo jak się nie zbierze to chciałbym zdążyć na Late Pledge i wersję angielską.
No tak, ale jak wspomniałem, chyba nie było takiej sytuacji :P Oczywiście pomijam jakieś niszowe gry polskich autorów, ale żeby na tak dużego KS nie było wystarczająco chętnych w PL? Na twoim miejscu bym się nie martwił :D
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
Tachion
Posty: 423
Rejestracja: 24 sty 2019, 00:16
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 168 times
Been thanked: 207 times

Re: Czacha Games 2022

Post autor: Tachion »

Hardkor pisze: 13 kwie 2022, 11:45
Tachion pisze: 13 kwie 2022, 11:37
Hardkor pisze: 13 kwie 2022, 11:29

1. Robi to jakąś różnice? Duże gry w PL udowodniły, że i tak się to minimum zbierze, więc nie ma co się martwić.
2. Pewnie druk międzynarodowy, bo tak najczęściej Czacha działa :)
Robi. Bo jak się nie zbierze to chciałbym zdążyć na Late Pledge i wersję angielską.
No tak, ale jak wspomniałem, chyba nie było takiej sytuacji :P Oczywiście pomijam jakieś niszowe gry polskich autorów, ale żeby na tak dużego KS nie było wystarczająco chętnych w PL? Na twoim miejscu bym się nie martwił :D
Cthulhu Wars ;) Tam była cena 600+. Tutaj przynajmniej wersja angielska jest bliska 500zł. Jest ryzyko.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 11031
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3379 times
Been thanked: 3270 times

Re: Czacha Games 2022

Post autor: japanczyk »

Tachion pisze: 13 kwie 2022, 11:57 Cthulhu Wars ;) Tam była cena 600+. Tutaj przynajmniej wersja angielska jest bliska 500zł. Jest ryzyko.
Inne czasy, inna zawartość, brak reklamy
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

jak to miło patrzeć, jak sobie świetnie radzicie :)
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

ktoś się chce pościgać?
Obrazek

takiej ceny nie będzie pewnie kolejny raz 8)

🏁 RALLYMAN GT - wersja podstawowa🚗
możecie ją kupić za 1️⃣3️⃣9️⃣pln
LINK do sklepu: https://tiny.pl/92knc
MAMY TYLKO 45 sztuk‼️

🏁 RALLYMAN GT MEGA PACK
🚗wersja podstawowa
🚗dodatek Wyścigi Drużynowe
🚗dodatek World Tour
🚗dodatek Mistrzostwa
🚗dodatek GT4
🚗dodatek GT5
i to wszystko możecie mieć TYLKO za 3️⃣2️⃣9️⃣pln‼️
LINK do sklepu: https://tiny.pl/92knr
słowo BARDZO LIMITOWANY to nie ściema‼️ MAMY TYLKO 10 kompletów‼️
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
loaru
Posty: 305
Rejestracja: 13 sty 2015, 10:07
Has thanked: 65 times
Been thanked: 118 times

Re: Czacha Games 2022

Post autor: loaru »

O ufundowanie gry to bym się w ogóle nie martwił, ale jak zobaczyłem organizer box… to jak trove chest dla Too Many Bones :D Od razu wrzuciłem pledge’a na 1 eur, żeby na wszelki wypadek mieć możliwość zakupu angielskiej wersji, choć trzymam kciuki za polską wersję na prawdziwym wypasie :)
maricn1998
Posty: 10
Rejestracja: 26 lut 2020, 22:42
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Re: Czacha Games 2022

Post autor: maricn1998 »

Jak nie Solomon to może Anastyr? Jakby było od razu do kupienia w PL to bym nie marudził :roll:
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

Niech te święta Wielkanocne 🐣 będą dla Was rodzinne, zdrowe i szczęśliwe, pełne dobrych i radosnych chwil...a jak znajdziecie czas i chęć to oczywiście i bardzo planszówkowe 🎲
Obrazek
Spędźcie je dokładnie tak jak chcecie je spędzić, bez niepotrzebnego pośpiechu i nerwów....i nie obżerajcie się 😁
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Rykas
Posty: 371
Rejestracja: 30 paź 2017, 09:23
Has thanked: 143 times
Been thanked: 69 times

Re: Czacha Games 2022

Post autor: Rykas »

Kiedy można się spodziewać premiery BRW?
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 11031
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3379 times
Been thanked: 3270 times

Re: Czacha Games 2022

Post autor: japanczyk »

Rykas pisze: 19 kwie 2022, 09:33 Kiedy można się spodziewać premiery BRW?
maj/czerwiec
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

Może ktoś ma czas i ochotę pobyć z nami na żywo w poniedziałek 25 kwietnia?

Obrazek

Po przerwie świątecznej zapraszamy na kolejne "Wieści z Czachy" - widzimy się 🎥 już w najbliższy poniedziałek, czyli 2️⃣5️⃣ kwietnia
Oczywiście o 1️⃣5️⃣.0️⃣0️⃣ 🙂
Kuba powie Wam co u nas słychać, przypomni statusy naszych gier i podobno pokaże też farbki o które ostatnio dopytywaliście...czyli Speedpainty od Army Painter 😎
Tradycyjnie zbieramy pytania od Was i pomni doświadczeń - podejdziemy do Q&A troszkę inaczej...
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
antonio3333
Posty: 707
Rejestracja: 19 lip 2021, 01:52
Has thanked: 43 times
Been thanked: 70 times

Re: Czacha Games 2022

Post autor: antonio3333 »

Spoiler:
To ja mam już pytanie :D Jak tam status Call of Madness? Koniec kwietnia tuż tuż, a informacji brak co się dzieje :)
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

UWAGA UWAGA - ZMIANA TERMINU LAJWA!
Czacha Games pisze: 20 kwie 2022, 11:18 Może ktoś ma czas i ochotę pobyć z nami na żywo w poniedziałek 25 kwietnia?

Obrazek

Po przerwie świątecznej zapraszamy na kolejne "Wieści z Czachy" - widzimy się 🎥 już w najbliższy poniedziałek, czyli 2️⃣5️⃣ kwietnia
Oczywiście o 1️⃣5️⃣.0️⃣0️⃣ 🙂
Kuba powie Wam co u nas słychać, przypomni statusy naszych gier i podobno pokaże też farbki o które ostatnio dopytywaliście...czyli Speedpainty od Army Painter 😎
Tradycyjnie zbieramy pytania od Was i pomni doświadczeń - podejdziemy do Q&A troszkę inaczej...
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5280
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1086 times
Been thanked: 1705 times
Kontakt:

Re: Czacha Games 2022

Post autor: BOLLO »

Kuba powie Wam co u nas słychać, przypomni statusy naszych gier i podobno pokaże też farbki o które ostatnio dopytywaliście...czyli Speedpainty od Army Painter
Niestety produkt bardzo niedopracowany a przez ponowna aktywacje nie moze niestety konkurowac z Citadel Contrast....
ODPOWIEDZ