[POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Pjaj
Posty: 689
Rejestracja: 01 sie 2006, 23:54
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Pjaj »

Dzięki za poniedziałkowe spotkanie, które upłynęło przede wszystkim w towarzystwie Kasi i Itsumy. Żeby było sprawiedliwie każda osoba z naszej trójki zaliczyła jedno zwycięstwo i wszyscy mogli być zadowoleni :)

Through the Ages tradycyjnie nie zawiodło. Udało nam się sprężyć i zakończyliśmy w ok. 2,5 h. Wreszcie strategia długofalowego rozwoju przyniosła efekty i mimo że Kasia na początku mocno nam uciekła, udało się ją dogonić m.in. przy pomocy Napoleona uzbrojonego w samoloty. Gratulacje dla Itsumy, który w swojej drugiej grze walczył do samego końca, a do zwycięstwa nie brakowało aż tak wiele.

Pędzące Żółwie - znakomita zabawa, choć nie zrozumiałem zasad (myślałem, że trzeba dojść na kapustę, a nie ostatnie pole przed kapustą)

Wysokie Napięcie - już myślałem, że uda się przełamać dominację Kaśki w tę grę, ale niestety na samym końcu musiałem uznać jej wyższość, choć już sobie ostrzę zęby na rewanż (w którym inaczej niż w tej grze nie zapomnę sobie wziąć 10 euro, co zadecydowało o zwycięstwie Kaśki :P )
spiderblazz
Posty: 32
Rejestracja: 28 gru 2008, 23:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: spiderblazz »

W poniedziałek powinienem pojawić się z Conflict of Heroes.
Awatar użytkownika
nixnicky
Posty: 87
Rejestracja: 26 lis 2008, 20:15

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: nixnicky »

Obeznałem się już nieco z zapożyczonym Through the Ages i chętnie bym zagrał na spotkaniu poniedziałkowym jakąś trzyosobową partię. Najlepiej płynnie grające osoby i wyłapujące błędy niedoskonałych graczy ;)

PS. Bartku, pogubiłem kilkanaście białych tokenów, ale nie martw się - pomalowałem czerwone, na białe i da się grać, ale raczej bądź pokojowo nastawiony podczas grania.
Awatar użytkownika
rokter
Posty: 858
Rejestracja: 02 mar 2005, 14:18
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: rokter »

nixnicky pisze: PS. Bartku, pogubiłem kilkanaście białych tokenów, ale nie martw się - pomalowałem czerwone, na białe i da się grać, ale raczej bądź pokojowo nastawiony podczas grania.
Nie ma problemu. Niestety pogubiłem telefony kilunastu chłopaków, których wysłałem pod Twój adres i nie mam jak ich odwołać, ale nie martw się, jak przemalujesz się na czarno i zmienisz płeć, będą raczej pokojowo nastawieni...
zagraj w najlepsze planszówki w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.00 do 24.00; klub Alibi - Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora): http://www.gramajda.pl
Awatar użytkownika
woj_settlers
Posty: 146
Rejestracja: 08 kwie 2008, 14:27
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: woj_settlers »

spiderblazz pisze:W poniedziałek powinienem pojawić się z Conflict of Heroes.
To ja bardzo chętnie, będę około 19:30.
http://ciekawegry.wordpress.com/ - blog o planszówkach i nie tylko
mam
kupię
edrache
Posty: 587
Rejestracja: 14 gru 2005, 14:48
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: edrache »

Znalazłem pewną informację w necie:
http://forum.pokerzysta.pl/wielkopolski ... oznan.html

Odezwałem się do właściciela w sprawie przeniesienia naszych spotkań do Rising Sun:
Naturalnie. Generalnie dysponujemy 5 stołami do pokera o wymiarach 2,30m na 1,1m więc spokojnie nawet Descent wchodzi
Niestety nie posiadamy więcej stołów, ani o mniejszych rozmiarach, więc miejscowo jesteśmy ograniczeni do tych 5.
Porozmawiam jeszcze ze wspólnikiem co do tych poniedziałków, ale nie powinno być problemu.
Galeria z turnieju w klubie:
http://www.infopoker.pl/galeria/

Wiem, że jest mało stołów, ale pewnie w 2 gry udałoby się zagrać na jednym. Może wybralibyśmy się w któryś poniedziałek i sprawdzili jak to wygląda? Klub może nie jest w centrum, ale niedaleko parku Wilsona na Matejki 46/1.

Co Wy na to?
Awatar użytkownika
Pjaj
Posty: 689
Rejestracja: 01 sie 2006, 23:54
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Pjaj »

Co do nowego klubu zalecałbym daleko posuniętą ostrożność. Z tego co widzę, zajmują się przede wszystkim organizowaniem turniejów pokerowych, co budzi moje spore wątpliwości co do legalności tego interesu. Grę w pokera na pieniądze mogą bowiem organizować wyłącznie kasyna, na których prowadzenie trzeba mieć zezwolenie i masę pieniędzy (m.in. 1 mln euro kapitału zakładowego). Kasyna w Poznaniu mogą być maksymalnie 3 (chodzi o liczbę mieszkańców) i 3 już są, więc wspomniany lokal kasynem z pewnością nie jest.
Nie pakowałbym się więc do miejsca, które może mieć później problemy.
Awatar użytkownika
BadWolf
Posty: 50
Rejestracja: 29 sie 2008, 12:49
Lokalizacja: Olsztyn

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: BadWolf »

edrache pisze: Co Wy na to?
Za!
Awatar użytkownika
Harun
Posty: 1099
Rejestracja: 21 sie 2006, 16:48
Lokalizacja: okolice Poznania
Has thanked: 648 times
Been thanked: 524 times

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Harun »

Marku!
Kolega Pjaj ma dużo racji, zresztą jak zwykle.
Poza tym nie wiem, dlaczego chcecie próbować lokal akurat w poniedziałek?
Wreszcie dwie gry na jednym stole, wydaje się mało praktyczne.
A tak w ogóle życzę miłej gry dzisiaj!
Awatar użytkownika
Pjaj
Posty: 689
Rejestracja: 01 sie 2006, 23:54
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Pjaj »

Harun pisze:Marku!
Kolega Pjaj ma dużo racji, zresztą jak zwykle.
Poza tym nie wiem, dlaczego chcecie próbować lokal akurat w poniedziałek?
Wreszcie dwie gry na jednym stole, wydaje się mało praktyczne.
A tak w ogóle życzę miłej gry dzisiaj!
Jak to miło dostać wsparcie kolegi po fachu :)
Bartku daj koniecznie znać, kiedy znowu dasz radę się wyrwać z domowych obowiązków, bo już stęskniłem się za Twoim planszówkowym towarzystwem.
Banan2
Posty: 2616
Rejestracja: 12 maja 2009, 09:28
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 118 times
Been thanked: 67 times

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Banan2 »

Witam !
Kolejna garść informacji na temat planszówkowych lekcji w SP 34.
Do pomocy zgłosili się:
Squirrel
woj_settlers
harkonnen81
Aftar2
Itsuma Oki (?)
Zosia (została wkopana ?)
Jeśli coś pomyliłem to mnie szybko poprawcie. Oczywiście lista jest otwarta.
Spotykamy się 16.06.2009 o 10.40 przed SP 34 Os. Śmiałego 107 w Poznaniu. Będę czekał przed wejściem do szkoły. Znak rozpoznawczy sterta pudełek z grami :wink:
I tak:
1. Od 11-13 jesteśmy w "0"-ce. W klasie jest 25 dzieci co daje 5-6 stolików z grami.
2. Od 13.15 do 15.30 (15 minut na przenosiny, sale są prawie obok siebie) jesteśmy w klasie II. Podobna liczba dzieci i stolików.
Listę gier ustalę z Squirrel. Generalnie ja gry przyniosę. Ponieważ sponsorzy dopisali to rozgrywki będą z nagrodami. Szczegóły też ustalę z Squirrel. Podczas spotkania w II klasie odwiedzi nas pani dyrektor. Wtedy też zostaną przekazane gry od sponsorów dla szkoły i będzie można porozmawiać o tym co dalej.
Z swojej strony zapewniam napoje chłodzące (po kilku godzinach tłumaczenia na pewno zaschnie co nieco), no i słodkości + płynny chmiel (to na końcu coby nie demoralizować dzieci :wink: )
Pozdrawiam
P.S. I jeszcze raz dzięki za pomoc
Moja kolekcja
10% rabatu w planszomanii, 7% w 3Trollach, 5% w Battle Models
edrache
Posty: 587
Rejestracja: 14 gru 2005, 14:48
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: edrache »

Adamie, Bartku i Pawle, raczej nic nie wyjdzie z klubu pokerowego, ponieważ okazało się, że istnieje coś jak opłata członkowska. Co prawda jest to tylko 10zł, ale kłóci się to z naszymi założeniami co do otwartości spotkań. Poza tym wczoraj nie było wiele osób, ale na 5 stołach to byśmy się nie pomieścili.

Jeśli chodzi o wczorajsze spotkanie to przegrałem w:
Valdora - lekka, przyjemna, trochę przypominająca Ticketa i Elfenland. Bez rewelacji, ale było przyjemnie (Zbuchu wygrał)
Yspahan - proste zasady, ale zbyt jak dla mnie zbyt dużo możliwości i się gubiłem albo to wina wypitego soku. Tak, to na pewno sok. Może kiedyś jeszcze zagram (Zbychu wygrał)

Nie wygrałem, ale i nie przegrałem (chyba) w:
Tribune - podobało mi się dużo bardziej od poprzedniego razu, ale pewnie dlatego, że prawie wygrałem. Cannehal mi wszystko zepsuł, ale gdyby nie to, to bym wygrał ;) (Zbychu nie wygrał, HA!)
Monthy Python Holy Grail Flux(??) - zasady (jakie zasady?) tej gry są chore, przez co bardzo przyjemnie się grało (Zbychu nie wygrał; chyba że o tym jak poszedłem, ale to się nie liczy :))

Nawiązując do rozmowy w samochodzie podczas powrotu: TtA nie jest takie idealne :)
Awatar użytkownika
woj_settlers
Posty: 146
Rejestracja: 08 kwie 2008, 14:27
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: woj_settlers »

Wczoraj pograłem w:
- Ghost Stories - zagrałem już chyba we wszystkie najważniejsze pozycje kooperacyjne, i po takim przeglądzie wybór pada na .... Horror w Arkham. Choć Ghost ze względu na krótki czas rozgrywki i niewielką ilość potrzebnego miejsca zajmuje u mnie drugie miejsce.
- Hab & Gut - dziwna gra, bo mimo prostych zasad i generalnej lekkości tej gry, nie wiadomo co przyniesie ostateczną wygraną. Ale dam jej jeszcze szansę.
- Conflict of Heroes - bardzo dobra gra, świetnie wykonana. Szybka, intuicyjna, akcja-reakcja. Bardzo mi sie podobało. Spiderblaz i Harkonen - za tydzień gramy duży scenariusz w 4 osoby!
Miły wieczór.
http://ciekawegry.wordpress.com/ - blog o planszówkach i nie tylko
mam
kupię
Awatar użytkownika
Chireadan
Posty: 38
Rejestracja: 06 sty 2009, 13:35

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Chireadan »

Banan2 pisze:Witam !
Kolejna garść informacji na temat planszówkowych lekcji w SP 34.
Do pomocy zgłosili się:
Squirrel
woj_settlers
harkonnen81
Aftar2
Itsuma Oki (?)
Zosia (została wkopana ?)
Jeśli coś pomyliłem to mnie szybko poprawcie. Oczywiście lista jest otwarta.
Spotykamy się 16.06.2009 o 10.40 przed SP 34 Os. Śmiałego 107 w Poznaniu. Będę czekał przed wejściem do szkoły. Znak rozpoznawczy sterta pudełek z grami :wink:
I tak:
1. Od 11-13 jesteśmy w "0"-ce. W klasie jest 25 dzieci co daje 5-6 stolików z grami.
2. Od 13.15 do 15.30 (15 minut na przenosiny, sale są prawie obok siebie) jesteśmy w klasie II. Podobna liczba dzieci i stolików.
Listę gier ustalę z Squirrel. Generalnie ja gry przyniosę. Ponieważ sponsorzy dopisali to rozgrywki będą z nagrodami. Szczegóły też ustalę z Squirrel. Podczas spotkania w II klasie odwiedzi nas pani dyrektor. Wtedy też zostaną przekazane gry od sponsorów dla szkoły i będzie można porozmawiać o tym co dalej.
Z swojej strony zapewniam napoje chłodzące (po kilku godzinach tłumaczenia na pewno zaschnie co nieco), no i słodkości + płynny chmiel (to na końcu coby nie demoralizować dzieci :wink: )
Pozdrawiam
P.S. I jeszcze raz dzięki za pomoc

Tak, ja zostałam "wkopana". Bardzo chciałabym pomóc, szczególnie, że do tej szkoły kiedyś chodziłam, ale aktualnie jestem daleko na wschodzie i moje położenie nie zmieni sie aż do 21 czerwca.

A z innych ogłoszeń, ktoś wczoraj pewnie przez omyłkę zabrał Cytadelę należącą do Kasi. Byłabym wdzięczna jakby zguba się odnalazła. :)
Świat bez wariatów?
Byłby nienormalny.
Robert (Harkonnen)
Posty: 106
Rejestracja: 15 kwie 2008, 22:14

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Robert (Harkonnen) »

Wczoraj zagrałem:

Iliada - cały czas udaje się utrzymać przyjemny klimat lekkiej gierki mimo poważnych wyborów co jakiś czas, gra trzyma w napięciu do końca :)
Yspahan - Zbychu wygrał niepodważalnie
Tribune - moja druga rozgrywka (udało się zwyciężyć, wśród stada starych wyjadaczy)
? - gra z Elą, Markiem, Grzechem - ciekawa rozgrywka, tytuł do zapamiętania na następny raz :)
'Uratować kogoś przed omyłką to podarować mu raj.' Frank Herbert "Diuna"
Awatar użytkownika
demnogonis
Posty: 241
Rejestracja: 19 paź 2006, 13:28
Lokalizacja: Piekło
Has thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: demnogonis »

A moze ktos chcialby zagrac w Dooma albo Aerotech ?

Gry nie do alibi a zagrac bym chcial ;/
w co możesz zagrać co tydzień w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.30; klub Alibi -Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora)):
Awatar użytkownika
Senaszel
Posty: 776
Rejestracja: 03 cze 2006, 21:54
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Senaszel »

Rumis

nie jestes jedyna osoba ktora wspominala te gierke
co mnie dziwi bo jak ja kiedys przynioslem to szalu nie bylo
a taki fajniejszy blokus :)

Pochwale twojego Corsara, co by sobie powyrzerac z przyszczkow:D
Swietna gra naprawde mi sie podobala
Masz swietne karcianki, wedlug jakich kryteriow je dobierasz?

Zagralem w Valdora ktora byla swietna.
Dzieki dziewczyną ( tj Justynie [nowa] za sama obecnosc
i Bricie ktora chyba miala zacme na polski - tekst na koniec rzadzi:
" W zeszlym tygodniu tez przyniose to juz sobie zagramy" :lol:
Zbychu oszukiwal i nieumiejetnie probowal przeniesc uwage innych graczy na mnie,
ale go czesc ludzi szczailo wiec nie uszlo mu to calkiem na sucho.

Porzegnalismy Pozegnalismy a w kazdym razie ja ktory lubie porzegnania pozegnania Zoche ktorej do konca miesiaca
nie uswiadczymy w poznaniu ( jesli zdam prawko to bede sie zastanawial czy mialo to jakis zwiazek:D )
Zabrala nas na blusowy koncert dwojki swoich utalentowanych kolegow ktorzy grali w naprawde goracej sali przy slabym naglosnieniu, ktore pozniej podobno naprawiono, ale nadal bylo zle. Po pierwszej nieslyszalnej piosence az musielismy isc sie przewietrzyc i tak jakos ściągnęło nas ku alibi, ale nie mamy wyrzutow sumienia " bo nie bylo harmonijki".

Grzechu byl wyjatkowo otwarty, czyli byc moze szczery(?), Malwina wyjatkowo ladna i szczesliwa(?) jak na nia --- Prezes mial za duza koszulke!! I dla takich zwrotow akcji warto ogladac seriale. Bless
Wingmakers
rzabcio
Posty: 240
Rejestracja: 26 maja 2009, 09:40
Lokalizacja: Poznań, Winiary
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: rzabcio »

demnogonis pisze:A moze ktos chcialby zagrac w Dooma albo Aerotech ?
Ciekawe... Niecałe dwa tygodnie temu przy okazji zakładania profilu na BGG wpisywałem gry do swojej kolekcji. Usilnie przypominałem sobie co też za archeologiczne wykopaliska leżą w domu rodziców. Między nimi jest Battle- i Aerotech (wydanie Encore). Momentalnie naszła mnie ochota, żeby sobie zagrać, więc jestem jak najbardziej za. :D

Na długi łikend wyjeżdżam właśnie do rodzinnego miasta i jednym z celów jest wyszperanie jak najwięcej z tego co znajduje się na mojej liście i przetransportowanie do Poznania. Potem chętnie bym się pisał na jakąś rozgrywkę. Zarówno w Battletecha lub Aerotecha lub miks obydwu (ale to już hardcore byłby ;)). Tak na prawdę strasznie mnie kusi połączenie Battletecha z Citytechem, ale generalnie cały świat mnie szalenie interesuje. Niech uargumentuje to fakt, że posiadam też Mechwarriora. ;)

To jak? Coś po weekendzie? :)
Blog CiekaweGry - gry planszowe i nie tylko
Gramajda - zagraj w najlepsze gry planszowe w Poznaniu
edrache
Posty: 587
Rejestracja: 14 gru 2005, 14:48
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: edrache »

Jeżeli nauczycie mnie grać w Aerotecha, to bardzo chętnie się piszę. Zawsze też chciałem spróbować Battletecha :)
Awatar użytkownika
Itsuma Oki
Posty: 208
Rejestracja: 18 maja 2008, 11:52

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Itsuma Oki »

Banan2 pisze:Witam !
Kolejna garść informacji na temat planszówkowych lekcji w SP 34.
Do pomocy zgłosili się:
Squirrel
woj_settlers
harkonnen81
Aftar2
Itsuma Oki (?)
Zosia (została wkopana ?)
Jeśli coś pomyliłem to mnie szybko poprawcie. Oczywiście lista jest otwarta.
Spotykamy się 16.06.2009 o 10.40 przed SP 34 Os. Śmiałego 107 w Poznaniu. Będę czekał przed wejściem do szkoły. Znak rozpoznawczy sterta pudełek z grami :wink:
I tak:
1. Od 11-13 jesteśmy w "0"-ce. W klasie jest 25 dzieci co daje 5-6 stolików z grami.
2. Od 13.15 do 15.30 (15 minut na przenosiny, sale są prawie obok siebie) jesteśmy w klasie II. Podobna liczba dzieci i stolików.
Listę gier ustalę z Squirrel. Generalnie ja gry przyniosę. Ponieważ sponsorzy dopisali to rozgrywki będą z nagrodami. Szczegóły też ustalę z Squirrel. Podczas spotkania w II klasie odwiedzi nas pani dyrektor. Wtedy też zostaną przekazane gry od sponsorów dla szkoły i będzie można porozmawiać o tym co dalej.
Z swojej strony zapewniam napoje chłodzące (po kilku godzinach tłumaczenia na pewno zaschnie co nieco), no i słodkości + płynny chmiel (to na końcu coby nie demoralizować dzieci :wink: )
Pozdrawiam
P.S. I jeszcze raz dzięki za pomoc
Witam,

przykro mi, ale w tym terminie nie dostanę urlopu :( Może jakieś kursy wieczorowe, lub szkółka niedzielna? Może następnym razem, bo mam nadzieję, że to nie koniec. Musiał bym tylko wiedzieć znacznie wcześniej. Mam sporo spotkań, które muszę planować odpowiednio wcześnie. Pozdrawiam
Nie szatan zdobi człowieka.

www.gramajda.pl
Awatar użytkownika
demnogonis
Posty: 241
Rejestracja: 19 paź 2006, 13:28
Lokalizacja: Piekło
Has thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: demnogonis »

edrache pisze:Jeżeli nauczycie mnie grać w Aerotecha, to bardzo chętnie się piszę. Zawsze też chciałem spróbować Battletecha :)
z mila checia cie naucze grac ;>

rzabcio po weekendzie sie jakos zgadamy ;D
w co możesz zagrać co tydzień w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.30; klub Alibi -Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora)):
Robert (Harkonnen)
Posty: 106
Rejestracja: 15 kwie 2008, 22:14

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Robert (Harkonnen) »

Wczorajszy wypad do kina okazał się satysfakcjonujący dla wielbicieli amerykańskiego kina akcji :)(najważniejsze, że główni bohaterowie skopali komuś tyłek), zresztą mi podeszła muzyka w tle soundtrack może być ok. Zresztą proponuję na kanwie tego widowiska zrobić reklamę dla polskiej transplantacji i oddawania organów nawet od mototerminatorów. :)
'Uratować kogoś przed omyłką to podarować mu raj.' Frank Herbert "Diuna"
spiderblazz
Posty: 32
Rejestracja: 28 gru 2008, 23:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: spiderblazz »

W nawiązaniu do nawiązania o nawiązaniu rozmowy w aucie w drodze powrotnej uważam Edrache że masz w pełni rację :wink:.

A że TtA grzecznie siedziało w torbach podczas ostatniego poniedziałkowego spotkania miałem okazje po raz pierwszy zagrać z Pjajem.

Big Points- nie przegrałem ale też nie wygrałem - idea z rycerzami i żywopłotem genialna. :D
Race for the Galaxy- totalna klęska- zanim ogarnąłem co znaczą poszczególne ikonki przegrałem- ( gra fajna i mam nadzieje na rewanż w najbliższym czasie)
Conflict of Heroes - 3x scenariusz szkoleniowy, w przyszły poniedziałek planujemy batalię czteroosobową ( ja i woj_settlers) - więc zapraszam chętnych do zapoznania się tym tytułem ( tłumaczenie zasad trwa tak z 10 minut a rozgrywka szkoleniowa ok 0,5h)

Wieczór fajny i udany. :lol:
Robert (Harkonnen)
Posty: 106
Rejestracja: 15 kwie 2008, 22:14

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Robert (Harkonnen) »

Nie pamiętam z kim wczoraj rozmawiałem o oldschool`owych planszówkach turowo-hexowych na kompa, ale daję linka http://www.hpssims.com/ genialnie zrobione gry, zadbane w stosunku do realiów, czasopożeracze w dodatku. Jak ktoś jest zainteresowany to dysponuję 90 % z tych gier więc spoko.
'Uratować kogoś przed omyłką to podarować mu raj.' Frank Herbert "Diuna"
Awatar użytkownika
demnogonis
Posty: 241
Rejestracja: 19 paź 2006, 13:28
Lokalizacja: Piekło
Has thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: demnogonis »

Robercie, to bylem ja i marek

gry sa wypas (tak mi sie wydaje)
a masz cos takiego w realiach s-f albo fantasy ?

jak tak to z checia przyjme

co do wypadu do kina, jak zwykle bylo super
w co możesz zagrać co tydzień w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.30; klub Alibi -Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora)):
ODPOWIEDZ