Oathsworn: Into the Deepwood (Jamie Jolly)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3365
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1041 times
Been thanked: 2026 times

Re: Oathsworn: Into the Deepwood (Jamie Jolly)

Post autor: Ardel12 »

tommyray pisze: 31 lip 2022, 19:11 Ja mam teraz wielkie zazdro, że wy zamówiliście i teraz chwalicie a ja byłem trąba, skąpiłem dolaresów, i teraz się obejść smakiem muszę... Jak to mówią - skąpy traci dwa razy, i już się boję ile zażądacie za swoje kopie :lol:
Na OLX jest kilka ofert, ale ceny są kosmiczne. Poczekam na dodruk, choć może 3k za core + terrain to jednak dobra cena? Nie wiem ile finalnie płaciło się za wysyłkę do Polski, bo były w trakcie dopłaty. Jak z Vatem itd. Ktoś może rzucić kwotami?

Też zazdroszcze. Jak z Burncycle, ale tam cena nie poszła tak do góry, a tutaj nie ma co nawet się zastanawiać, bo cena poszybuje jak nic...
Probe9
Posty: 2457
Rejestracja: 24 sie 2018, 10:48
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 153 times
Been thanked: 649 times

Re: Oathsworn: Into the Deepwood (Jamie Jolly)

Post autor: Probe9 »

Ja też czekam na reprint. Podejrzewam, że mimo podwyżek jednak będzie taniej niż teraz na rynku wtórnym. Zresztą nawet gdyby było drożej to wolę tym dodatkowym hajsem wesprzeć wydawnictwo za stworzenie dobrego produktu niż handlarzy.
Rabaty: Rebel = 10%, 3trolle = 7%, planszomania = 10%, planszostrefa = 11%.

Moje gry
feniks_ciapek
Posty: 2298
Rejestracja: 09 lut 2018, 11:14
Has thanked: 1606 times
Been thanked: 936 times

Re: Oathsworn: Into the Deepwood (Jamie Jolly)

Post autor: feniks_ciapek »

Za all-in z dodatkowymi standami i napiwkiem dałem ok. 1.6k, więc ta cena 3k za core i terrain pack to „drobna” przesada.
Rbsn
Posty: 200
Rejestracja: 27 gru 2016, 12:19
Lokalizacja: Słupsk
Has thanked: 12 times
Been thanked: 32 times

Re: Oathsworn: Into the Deepwood (Jamie Jolly)

Post autor: Rbsn »

Ja jeszcze czekam na pierwsze rozgrywki bo niestety kolejka grania to rzecz święta ;). Ale po przepatrzeniu instrukcji, komponentów i czytaniu wielu relacji z rozgrywek, oathsworn wydaję się spełniać moje oczekiwania. Nie trwa za długo (jak Middara) i może nie będzie takie grindowe jak KDM. Co do ceny to wiadomo że tanio to już było, ale patrząc na wzrost ceny Middary czy Euthi to te ~300$ za core boxa z dostawą ( z VATem może okazać się mocno wyższa kwota) wydaje się być dobra estymacją. Jestem ciekawy co pokażą w 2gim KS, bo ja osobiście nie trzymam gier po przejściu kampanii, więc jeśli nie będzie nic fascynującego to będzie jeden egzemplarz na rynku ;).
feniks_ciapek
Posty: 2298
Rejestracja: 09 lut 2018, 11:14
Has thanked: 1606 times
Been thanked: 936 times

Re: Oathsworn: Into the Deepwood (Jamie Jolly)

Post autor: feniks_ciapek »

Będę kontynuował mój zachwyt nad tą grą.

Dotarłem do 5 potwora (zakończyłem historię z rozdziału 5) i na ten moment uważam, że jest to gra z najlepiej opowiedzianą historią ze wszystkich, w które grałem. Wliczam w to Sherlock Holmes Consulting Detective, Detective: City of Angels oraz Tainted Grail, które jak dotąd były na topie. Etap fabularny nie jest może specjalnie trudny, ale bardzo mnie angażuje i świetnie wprowadza w klimat walk.

Jeśli chodzi o same walki, to system reakcji potworów na obrażenia jest bardzo dobry i niweluje sztuczność podziału na "fazę graczy" i "fazę potworów". Po raz kolejny wymieniłem postaci i teraz przyjdzie mi zmierzyć się z zagrożeniem drużyną w składzie: Warbear, Huntress, Warden, Witch. Poziom skomplikowania wzrósł dość znacznie, zobaczymy jak mi pójdzie, bo wygląda na to, że przeciwnik znowu nie będzie łatwy.

Szkoda, że nie da się opowiadać o tej grze bez spoilowania.
Awatar użytkownika
Lossentur
Posty: 311
Rejestracja: 09 maja 2018, 14:49
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 146 times
Been thanked: 147 times

Re: Oathsworn: Into the Deepwood (Jamie Jolly)

Post autor: Lossentur »

Cieszę się, że nie skusiłem się na wersję z figurkami z drugiej ręki tylko zostałem przy swojej ze standees, zdecydowanie dają radę :D Ale to już przy Gloomhaven czy Machina Arcana doszło do mnie, że chyba wolę standees od szarego plastiku który jest po prostu nijaki na planszy. Jeszcze biorąc pod uwagę ile zaoszczędziłem miejsca na regale (miejsca którego tak de facto dawno nie ma...) to już w ogóle rewelka!

Po pierwszych trzech rozdziałach (obecnie jestem w trakcie czwartego starcia) mam mieszane uczucia. Jest to dobra gra, ale na chwilę obecną rating na BGG i cały hype jest dla mnie niezrozumiały. Może to kwestia, że poza KDM nie ma na razie w czym wybierać jeżeli chodzi o ten typ gier (Boss Battler), a może wszystko rozbiega się o to aby cena sprzedaży z drugiej ręki była na odpowiednim poziomie bo patrząc na OLX/eBay to jest to czyste szaleństwo.

"Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę". Na początku mamy dostęp do 11 postaci i z nich tworzymy naszą kompanię składającą się z 4 jednak nie jesteśmy na nie skazani przez cała rozgrywkę. W łatwy sposób można zmienić postać i nie będzie odstawała od pozostałych bo automatycznie zdobywa ten sam poziom i dodatkowo możemy ją uzbroić w dowolne przedmioty z talii Common Items z poprzednich rozdziałów (później można ubrać śmiałka w przedmioty zdobyte przez drużynę i przechowywane w plecaku, a te "darmowe" odsprzedać przy pierwszej lepszej okazji).

Do tej pory grałam solo czterema pełnymi postaciami (Cur, Witch, Ursus, Peninent/Warden - o tym dlaczego dwie ostatnie są razem napiszę później) i niestety przy 3 starciu zacząłem odczuwać lekką powtarzalność tego jak się nimi gra. Każda klasa (poza Witch) ma na początku 7 kart i jest to też limit kart na ręce podczas starcia (jest też dodatkowe ograniczenie podczas budowania talii: trzeba mieć 1 kartę z cooldown 0, 2 karty z cooldown 1, 2 z cooldown 2 oraz 2 z cooldown 3). Po zdobyciu określonego poziomu (+1 lvl dostajemy po każdym starciu) odblokowujemy nowe i tak przy poziomie 2, 5, 10 oraz 15 dostajemy nowe umiejętności, ale nowych kart jest łącznie tylko 8. Jak na razie mam wrażenie, że to mało, tym bardziej, że o ile na początku szybko dostajemy dostęp do dwóch nowych kart to tak kolejne są na dużo późniejszych etapach rozgrywki.

Dodatkowo dochodzi powtarzalność kart umiejętności pomiędzy postaciami... miałem to szczęście i trafiłem na ekstremalny przypadek gdzie na 7 startowych kart 5 było identycznych pomiędzy dwiema i to dlatego Peninent oraz Warden wymieniłem jako jedną z postaci która gram mimo, że doszło do zmiany. Z tego co zauważyłem to ta powtarzalność występuje najbardziej u tych którzy mogą nosić heavy armor i tak Exile ma koło 6 kart które nie są takie unikalne, Blade z 4 (przy czym on ma bardzo ciekawa zdolność specjalna która o ile spełnione są pewne warunki pozwala odpalić silniejsza wersję danej karty). Może to kwestia nastawienia, ale liczyłem, na większą różnorodność już od samego początku, a tak pozostaje mieć tylko nadzieję, że większy powiew świeżości pojawi się po odblokowaniu większej ilości kart. Co nie znaczy, że nie ma ciekawych postaci bo są takie jak Cur, Witch, Harbringer, Huntress czy nawet wcześniej wspomniany Blade które poprzez swoje zdolności specjalne i karty umiejętności wyróżniają się znacznie na tle innych.

Może przedmioty to będzie to co urozmaici późniejsze rozgrywki jednak na razie bez szału, ale w sumie to dopiero początek. Jeden minus odnośnie Common Items, niby każdy rozdział wprowadza własną talię składającą się z 17-20 kart tylko, że nie wszystkie to coś nowego. Często pomiędzy rozdziałami przedmioty się powtarzają np. sztylet dodający 1 żółty Might Cube i pozwalający podczas ataku krytycznego przesunąć jedną kartę w Battleflow - pojawia się w taliach od 1 rozdziału, a w czwartym rewolucja, została zmieniona grafika. Lepiej wygląda sytuacja z Unique Items (5 na rozdział z czego w zależności od poziomu trudności jak i naszych poczynań możemy dociągnąć od 2-5 po wygranej walce) chociaż dużo zależy od losowego dociągu.

Historia z rozdziału na rozdział jest coraz bardziej ciekawa, ale sama faza tej gry jest moim zdaniem słaba i męcząca przez co chwilę pojawiające się skill checki na których wynik poza możliwością przerzutu/dociągu nowej karty (o ile mamy Redraw Token) raczej nie mamy wpływu. W pierwszym rozdziale bawiłem się jeszcze w używanie kart zamiast kości, jednak szybko przerzuciłem się na to drugie aby przyśpieszyć ten element gry. Niby każdy rozdział daje nam sporo wyborów co do naszych poczynań jednak efekt końcowy to głównie jakie Combat Tokeny otrzymamy do wykorzystania podczas Encounter albo ile życia będą miały nasze postacie. Na plus, że ten etap rozgrywki można szybko pominąć poprzez Instant Action Mode czyli skondensowaną historię danego rozdziału z bardzo ograniczoną ilością skill checków.

Encounter czyli walka z bossem to jest ta mocna strona tej gry i jak na razie każda walka była zupełnie inna od poprzednich. Starcie jest bardzo strategiczne ponieważ znana jest nam akcja/reakcja jaką wykona przeciwnik więc i nasze plany można, a wręcz należy pod to budować. Są tylko dwa momenty w których to co zrobi boss jest niewiadomą: przejście w Stage II oraz Stage III. Dodatkowo losowość w walce można ograniczyć poprzez używanie kart zamiast kości (co można w każdej chwili zmienić, a nawet łączyć) jak i dzięki przedmiotom czy tokenom które pozwalają na przerzut/dociąg nowej karty.

Samo używanie zdolności wymagani planowania ze względu na mechanikę Battleflow (redukcja cooldown) oraz ograniczoną ilość surowców (Animus) które są niezbędne do aktywowania karty. Battleflow daje spore pole do kombinacji, ponieważ nie musimy czekać np. 2-3 rund, aż użyta karta umiejętności wróci nam ponownie na rękę. Zamiast tego używając innych kart możemy ten proces przyśpieszyć nawet do tego stopnia, że karta użyta raz będzie mogła być ponownie wykorzystana jeszcze w tej samej rundzie. Dodatkowo możemy dowolnie mieszać kolejność tur (w trakcie jednej rundy, można wykonać tyle tur ile chcemy i na ile pozwala Animus) wykonywanych przez postacie i jeżeli któraś potrzebuje więcej niż jedna turę pod rząd aby w pełni wykorzystać jej potencjał to jak najbardziej można tak zrobić.

Liczenie kart nie jest takie proste jak w Bloodborne gdzie było 5 kart (3 atak podstawowy, 2 specjalny, 1 zdolność). Tutaj jest łącznie 8 talii (4 dla graczy i 4 dla przeciwników) po 18 kart każda i w zależności od koloru talii mamy inne wartości kart. To co jest jednak niezmienne to w każdej talii jest 6 pustych kart i jeżeli podczas dociągania trafimy na takie to pudłujemy. Nie wydaje się trudne uniknąć pudła, ale tak jak w kościach rzuty są losowe, tak w przypadku talii wszystko zależy od tasowania i wyobraźcie sobie moje szczęście jak w przypadku najsilniejszej talii (czarnej) na 6 pierwszych kart na przestrzeni kilku ataków dociągnąłem 5 pustych... Na plus, że w kolejnych dociągach (których już nie było :P) miałbym raczej same wartości.

Całe szczęście jest zasada "Determination" dzięki której po nieudanym ataku nie dość, że wracają nam wszystkie tokeny Redraw oraz Empowered (wzmacnianie ataku) jakie użyliśmy, to jeszcze możemy dobrać jeden dowolny Combat Token. Zmniejsza to uczucie porażki bo nie ma nic gorszego niż władować w jeden atak wszystkie ulepszenia tylko po to aby spudłować.

Jeszcze tak na koniec pierwszych wrażeń, jest to dopiero początek gry i wszystko może ulec zmianie, jednak ja na ten początek przeznaczyłem z 20h :P więc jeżeli piszę, że odczuwam lekką powtarzalność to nie po kilku godzinach walki, a dobrych 12h jakie poświęciłem na starcie z 3 bossami. Przypuszczam, że ten czas mógłby być krótszy ale:
1) Operowanie czterema pełnymi postaciami i 28 kartami umiejętności swoje wydłuża
2) Nie mam idealnych warunków więc na razie mogę pomarzyć aby rozegrać jedno starcie podczas jednego posiedzenia
3) Kminie, grając solo kminie i to dużo szukając idealnych ruchów i combosów. Dodatkowo mam dość specyficzną taktykę która wydaje się idealna na potyczki, a pochłania trochę czasu.
Spoiler:
feniks_ciapek
Posty: 2298
Rejestracja: 09 lut 2018, 11:14
Has thanked: 1606 times
Been thanked: 936 times

Re: Oathsworn: Into the Deepwood (Jamie Jolly)

Post autor: feniks_ciapek »

Jestem ciekaw, co powiesz po rozdziale 4, w którym taka taktyka może się już nie sprawdzić :) - chociaż w innych momentach także ją staram się stosować, często z powodzeniem.

O standeesach i figurkach już pisałem i tutaj mam odwrotne zdanie. Trójwymiarowy świat, nawet szary, jest dla mnie wizualnie znacznie ciekawszy, niż kartoniki.

Dla mnie tę grę robi świetna (jak na razie) historia i ciekawe bitwy. Powtarzalności kart jakoś specjalnie nie zauważyłem, ale też nie grałem Penitentem ani Curem.
tommyray
Posty: 1330
Rejestracja: 11 mar 2017, 14:51
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Has thanked: 410 times
Been thanked: 565 times
Kontakt:

Re: Oathsworn: Into the Deepwood (Jamie Jolly)

Post autor: tommyray »

Tak tylko podam tu, że Shadowborne Games rozsyła ankiety dla spoznialskich zapisanych na waiting list.

Standee Base Pledge = $149 plus shipping$ 27
Core Pledge = $249 plus shipping $35
Collector’s All-In = $379 plus shipping $42

Jezeli zostanie im dany Pledge po wysyłce do backersow to jest szansa dostania gry w cenie powyżej (pewnie plus vat, ale tego nie wiem)
Awatar użytkownika
Emil_1
Posty: 1385
Rejestracja: 31 maja 2016, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 47 times
Been thanked: 172 times

Re: Oathsworn: Into the Deepwood (Jamie Jolly)

Post autor: Emil_1 »

Ciekawe czy ceny minus 10procent dla wspierajacych
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2022, 00:13 przez Emil_1, łącznie zmieniany 1 raz.
Miłego dnia! :)
Awatar użytkownika
Lossentur
Posty: 311
Rejestracja: 09 maja 2018, 14:49
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 146 times
Been thanked: 147 times

Re: Oathsworn: Into the Deepwood (Jamie Jolly)

Post autor: Lossentur »

tommyray pisze: 13 wrz 2022, 21:53 Tak tylko podam tu, że Shadowborne Games rozsyła ankiety dla spoznialskich zapisanych na waiting list.

Standee Base Pledge = $149 plus shipping$ 27
Core Pledge = $249 plus shipping $35
Collector’s All-In = $379 plus shipping $42

Jezeli zostanie im dany Pledge po wysyłce do backersow to jest szansa dostania gry w cenie powyżej (pewnie plus vat, ale tego nie wiem)
Ciekawe czy te same ceny będą podczas nadchodzącej kampanii która startuje 18.10.2022.
Awatar użytkownika
Emil_1
Posty: 1385
Rejestracja: 31 maja 2016, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 47 times
Been thanked: 172 times

Re: Oathsworn: Into the Deepwood (Jamie Jolly)

Post autor: Emil_1 »

Dolicz VAT:)
Miłego dnia! :)
tommyray
Posty: 1330
Rejestracja: 11 mar 2017, 14:51
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Has thanked: 410 times
Been thanked: 565 times
Kontakt:

Re: Oathsworn: Into the Deepwood (Jamie Jolly)

Post autor: tommyray »

Emil_1 pisze: 13 wrz 2022, 22:51 Ciekawe czy ceny minus 10procent dla wspierajacych
Nie, bo to w sumie nie KS, tylko akcja dla tych, ktorzy nie wsparli wcześniej i siedzieli na waiting list. Trzeba bylo sie do nich samemu zgłosić jakiś czas temu z prośbą o umieszczenie na takiej liście.
Ale jeszcze musi im coś zostać w hubie europejskim aby móc grę kupić.
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3365
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1041 times
Been thanked: 2026 times

Re: Oathsworn: Into the Deepwood (Jamie Jolly)

Post autor: Ardel12 »

No z Vatem i przy obecnym kursie za pledge z figurkami 1650zł to w sumie pokrywa się z cenami jakie wrzucali na OLX niektórzy. Fiu fiu sporo. A jak w kampanii będzie wincej to chyba wersja standee max albo pass. Jak niby w tym roku Sankokushin ma się odpalić(albo nie).
Awatar użytkownika
Emil_1
Posty: 1385
Rejestracja: 31 maja 2016, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 47 times
Been thanked: 172 times

Re: Oathsworn: Into the Deepwood (Jamie Jolly)

Post autor: Emil_1 »

Ktoś na olx wrzucił pledge że standees. Ewentualnie ktoś może wziąć za 2500 z figsami :D
Miłego dnia! :)
tommyray
Posty: 1330
Rejestracja: 11 mar 2017, 14:51
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Has thanked: 410 times
Been thanked: 565 times
Kontakt:

Re: Oathsworn: Into the Deepwood (Jamie Jolly)

Post autor: tommyray »

Niezła januszerka zwłaszcza, że Shadowborne właśnie doslalo mi maila z możliwością kupna - 176 $ (wersja standee plus przesylka).
Nawet z vatem to nie będzie 2k ani 1.5k.
Awatar użytkownika
Emil_1
Posty: 1385
Rejestracja: 31 maja 2016, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 47 times
Been thanked: 172 times

Re: Oathsworn: Into the Deepwood (Jamie Jolly)

Post autor: Emil_1 »

Panie, ja ostatnio widziałem na olx Hate od cmon za 1800 jeśli mnie pamięć nie myli w wersji base, Edge PL z darkness za 2500, Zakazane gwiazdy za 1500 i wiele wiele innych. Rynek zweryfikuje :D
Miłego dnia! :)
Awatar użytkownika
Irr3versible
Posty: 993
Rejestracja: 09 cze 2019, 01:03
Lokalizacja: Kraków/Zabierzów
Has thanked: 628 times
Been thanked: 543 times

Re: Oathsworn: Into the Deepwood (Jamie Jolly)

Post autor: Irr3versible »

W cenie masz wliczony podatek od nowości i dostępności, teraz vs za 18 miesięcy. Zresztą poczekajmy na finalne ceny na kampanii, w tym transport.
Ja na pewno biorę update pack (zakładam, że jakiś będzie jest trochę błędów) oraz cokolwiek tam dodadzą do gameplayu. Pocieszające jest, że zdążę pomalować wszystko przed dostarczeniem dodruku - nie brałem armory pack i dalej nie planuje zakupu. Jeśli ktoś będzie chciał się dołączyć, zapraszam - zakładam, że muszę zrobić samodzielnie Pledge w związku z 10% upustem. Sam na razie zagrałem fragment 1 scenariusza, podeszło. Więcej nie planuje szarym i rozpadającym się plastikiem, trzeba skleić całość i wypełnić łączenia - a te często w bardzo widocznych miejscach (powód wymieniłem, armory pack...)
Na bgg jednak opinie, że po 5-7 scenariuszu (który zwykle były ostatnimi recenzentów), gra nie nudzi i do końca sprawia taka samą przyjemność. Nadal czekam na recenzje SVWAG, na razie tylko dwa razy wspomnieli że próbowali ale poziom trudności / losowość im przeszkadza - ale chcą grać dalej. Nie zawsze się z nimi zgadzam, ale czasem celnie coś wypunktują.

A lokalnie nadal czekam na dalsze spostrzeżenia feniks_ciapek i Lossentur :D
Awatar użytkownika
Emil_1
Posty: 1385
Rejestracja: 31 maja 2016, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 47 times
Been thanked: 172 times

Re: Oathsworn: Into the Deepwood (Jamie Jolly)

Post autor: Emil_1 »

Mam wrażenie, że po doświadczeniach tej kampanii to może być więcej niż 28 miesięcy :D Inna sprawa, że te 10% dolicza do ceny:) plus jeszcze vaty sraty
Miłego dnia! :)
feniks_ciapek
Posty: 2298
Rejestracja: 09 lut 2018, 11:14
Has thanked: 1606 times
Been thanked: 936 times

Re: Oathsworn: Into the Deepwood (Jamie Jolly)

Post autor: feniks_ciapek »

Przywołany do tablicy muszę niestety oznajmić, że musiałem na jakiś czas zdjąć Oathsworn ze stołu, ze względu na wyjazd oraz żeby zrobić miejsce na ogarnięcie nowo przybyłych tytułów, bo wrzesień jakoś mocno obrodził. Więc powrót niestety dopiero za jakiś czas i mam nadzieję, że faktycznie nastąpi, bo czasu po wakacjach się zrobiło trochę mniej.
tommyray
Posty: 1330
Rejestracja: 11 mar 2017, 14:51
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Has thanked: 410 times
Been thanked: 565 times
Kontakt:

Re: Oathsworn: Into the Deepwood (Jamie Jolly)

Post autor: tommyray »

Właśnie dotarła paczka z zamówienia w ramach waiting list. Zapakowane podwójnie, gigantyczne 10 kilogramowe pudło, figurki mega. Wow.
I co ważne - bez żadnych dodatkowych opłat, bez cła, koszt całosciowy za wersję standee $176

Może jeszcze coś mają w hubie EU, kto chce niech pisze do nich: orders@shadowborne-games.com
Probe9
Posty: 2457
Rejestracja: 24 sie 2018, 10:48
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 153 times
Been thanked: 649 times

Re: Oathsworn: Into the Deepwood (Jamie Jolly)

Post autor: Probe9 »

No i co, jest taniej niż na rynku wtórnym ;) To co, jakaś zbioróweczka ?

P.S Wersja standee raptem o 26$ droższa, ta z miniaturkami droższa o 46$ a przy 1 kampanii chyba jakieś dopłaty jeszcze były do shippingu.
Rabaty: Rebel = 10%, 3trolle = 7%, planszomania = 10%, planszostrefa = 11%.

Moje gry
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3365
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1041 times
Been thanked: 2026 times

Re: Oathsworn: Into the Deepwood (Jamie Jolly)

Post autor: Ardel12 »

Probe9 pisze: 18 paź 2022, 18:48 No i co, jest taniej niż na rynku wtórnym ;) To co, jakaś zbioróweczka ?

P.S Wersja standee raptem o 26$ droższa, ta z miniaturkami droższa o 46$ a przy 1 kampanii chyba jakieś dopłaty jeszcze były do shippingu.
Porównując do cen z listy dla spóźnialskich to niecałe 200zł drożej wychodzi, ale mamy wersję bez poprawek, które kosztują w kampanii 15$.

Ja wchodzę jak w złoto, choć jeszcze może załapię sie na wersję dla spóźnialskich(wątpię).
Awatar użytkownika
Jiloo
Posty: 2440
Rejestracja: 19 sie 2011, 14:11
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 531 times
Been thanked: 460 times
Kontakt:

Re: Oathsworn: Into the Deepwood (Jamie Jolly)

Post autor: Jiloo »

Probe9 pisze: 18 paź 2022, 18:48 To co, jakaś zbioróweczka ?
Podobno na zbiorówce nie ma żadnych oszczędności, ale jakby się okazało, że są to ja chętnie.
| keep-disco-evil |
mam | szukam | oddam
Probe9
Posty: 2457
Rejestracja: 24 sie 2018, 10:48
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 153 times
Been thanked: 649 times

Re: Oathsworn: Into the Deepwood (Jamie Jolly)

Post autor: Probe9 »

Jiloo pisze: 18 paź 2022, 19:45
Probe9 pisze: 18 paź 2022, 18:48 To co, jakaś zbioróweczka ?
Podobno na zbiorówce nie ma żadnych oszczędności, ale jakby się okazało, że są to ja chętnie.
Tylko na wysyłce, ale jak na wysyłce to i na VAT. Przy all-in wychodzi w estymacji za samą wysyłkę 49 $ (czyli realnie pewnie kilka $ jeszcze więcej), więc coś tam można przyoszczędzić.

Kuba jeżeli to czytasz, to liczymy na Ciebie ;)
Rabaty: Rebel = 10%, 3trolle = 7%, planszomania = 10%, planszostrefa = 11%.

Moje gry
Rbsn
Posty: 200
Rejestracja: 27 gru 2016, 12:19
Lokalizacja: Słupsk
Has thanked: 12 times
Been thanked: 32 times

Re: Oathsworn: Into the Deepwood (Jamie Jolly)

Post autor: Rbsn »

Wpierający 1 kampanię którzy dopłacali do shippingu mają 10% rabat do wszystkiego, tylko że z vatem to i tak drogo wychodzi 😉.
ODPOWIEDZ