Horror w Arkham: Gra karciana / Arkham Horror: The Card Game LCG (N. French, M. Newman)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3474
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 445 times
Been thanked: 1051 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: psia.kostka »

Markus pisze: 08 sie 2023, 17:38 Czy dodatek z kartami graczy z kampani "Na krawędzi ziemi" wyprzedał się? W wielu sklepach jest niedostępny i w sklepie Galakty także nie można go zakupić.
Jesli szukasz to wg iszopa:
https://mgla.pl/index.php?p=14&id_p=25754
https://sklep-graal.pl/pl/p/Horror-w-Ar ... aczy/11627
https://planszostrefa.pl/pl/p/Horror-w- ... aczy/13553 (tu mozna rabat -11% zlowic, odbior w waw gratis)

A jesli tylko zagajasz, to dobrze ze sie wyprzedaje/znika. Przybliza nas to do drukow/reprintow kolejnych cykli 8)
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
Markus
Posty: 2449
Rejestracja: 04 mar 2005, 00:35
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 556 times
Been thanked: 272 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Markus »

psia.kostka pisze: 08 sie 2023, 20:16
Markus pisze: 08 sie 2023, 17:38 Czy dodatek z kartami graczy z kampani "Na krawędzi ziemi" wyprzedał się? W wielu sklepach jest niedostępny i w sklepie Galakty także nie można go zakupić.
Jesli szukasz to wg iszopa:
https://mgla.pl/index.php?p=14&id_p=25754
https://sklep-graal.pl/pl/p/Horror-w-Ar ... aczy/11627
https://planszostrefa.pl/pl/p/Horror-w- ... aczy/13553 (tu mozna rabat -11% zlowic, odbior w waw gratis)

A jesli tylko zagajasz, to dobrze ze sie wyprzedaje/znika. Przybliza nas to do drukow/reprintow kolejnych cykli 8)
Dzięki za info. Wcześniej znalazlem na Planszostrefie.
Troche też zagajam 😀
Zdziwiony jestem że pierwszy wyprzedał się box z kartami badaczy a nie kampania. Może Galakta wydrukowała mniej pudełek z kartami badaczy niż pudełek z kampanią. Patrząc co ludzie mają z AH LCG w domach (poprzednie cykle) to nie wróżyłem sukcesu boxom badaczy, a tu proszę jaka niespodzianka.
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3474
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 445 times
Been thanked: 1051 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: psia.kostka »

Tez stawiam na to, ze badaczy bylo mniej pudelek drukowanych. Jednak kampania nowa moze przypasowac i starym wygom z kilkoma grubymi, kolorowymi klaserami kart graczy ;) wiec bedzie miala wieksze wziecie.

Ale powstal przez to zonk, ze ktos kto dopiero sie obudzil nie jest w stanie latwo zlozyc komplet cyklu, co niedlugo bedzie rodzic frustracje klientow. Chyba jednak mniejsze niz polowanie na blisterki :P
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4095
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 268 times
Been thanked: 934 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: brazylianwisnia »

Wasze zalozenia nie pasują do mojego poglądu karciankowego entuzjasty. Karty gracza dają więcej możliwości w budowie decków a to sedno gier karcianych. Scenariusz służy do challangowania tego decku. Dlatego dla mnie zawsze ważniejsze jest pudełko z nowymi kartami gracza. Po 3cim przejściu czyta się ta kampanie po łebkach. Dużo osób znowu nie chce grać X razy te same scenariusze więc dla nich nawet logiczne jest sprzedać kampanie a karty badaczy zachować.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3474
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 445 times
Been thanked: 1051 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: psia.kostka »

brazylianwisnia pisze: 09 sie 2023, 00:24 Scenariusz służy do challangowania tego decku.
Albo do przezycia ameritrashowej przygody w objeciach macek ;)
Dużo osób znowu nie chce grać X razy te same scenariusze
No wlasnie i wtedy moga kupic kolejna kampanie ;)

Patyk w szprychy dla tej mojej wizji to jakies slowa kluczowe i synergie, ktore jednak lacza oba boxy w calosc.
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4095
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 268 times
Been thanked: 934 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: brazylianwisnia »

psia.kostka pisze: 09 sie 2023, 00:33
brazylianwisnia pisze: 09 sie 2023, 00:24 Scenariusz służy do challangowania tego decku.
Albo do przezycia ameritrashowej przygody w objeciach macek ;)
Tylko to chyba nie jest możliwe przy którymś tam razie grania tej samej kampanii
Dużo osób znowu nie chce grać X razy te same scenariusze
No wlasnie i wtedy moga kupic kolejna kampanie ;)
I sprzedaje stara kampanie w którą nie będzie grał przez co ktoś inny kupi używke zamiast nówki.

Mnie zwyczajnie nie dziwi popyt na karty gracza. Taka gra.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Awatar użytkownika
Koslaz
Posty: 106
Rejestracja: 03 paź 2022, 19:22
Has thanked: 17 times
Been thanked: 53 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Koslaz »

Markus pisze: 08 sie 2023, 21:01 Zdziwiony jestem że pierwszy wyprzedał się box z kartami badaczy a nie kampania. Może Galakta wydrukowała mniej pudełek z kartami badaczy niż pudełek z kampanią. Patrząc co ludzie mają z AH LCG w domach (poprzednie cykle) to nie wróżyłem sukcesu boxom badaczy, a tu proszę jaka niespodzianka.
Jeśli dobrze pamiętam, to rozszerzenie badaczy wychodzi pierwsze, a później dopiero rozszerzenie kampanijne. Zatem karty badaczy dłużej są na rynku i mogą się szybciej wyprzedać nawet przy tym samym nakładzie (chociaż nie znam tychże).
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3360
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1041 times
Been thanked: 2023 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Ardel12 »

brazylianwisnia pisze: 09 sie 2023, 07:47 I sprzedaje stara kampanie w którą nie będzie grał przez co ktoś inny kupi używke zamiast nówki.
Ofert na FB czy OLX by ktoś sprzedawał pojedynczą kampanię jest bardzo mało. Zwykle leci kolekcja, czyli co najmniej podstawka + jakaś kampania. Ciężko mi sobie wyobrazić, że ktoś kto ogrywa sporo te kampanie, nie będzie chciał po jakimś czasie wrócić i tak do starszych i sprawdzić jak nowe karty tam działają jak i całe talie. Dodatkowo w starym formacie sprzedając kampanie musimy pozbyć się też kart badaczy a to kłóci się z Twoimi własnymi słowami:
brazylianwisnia pisze: 09 sie 2023, 07:47 Mnie zwyczajnie nie dziwi popyt na karty gracza. Taka gra.
W nowym faktycznie można pozbyć się kampanii jak ogramy ją wielokrotnie, ale dalej mam wrażenie, że jest to praktyka rzadka. Może jeszcze mało w Wiśle wody upłynęło od startu nowego formatu by skala się zmieniła.
psia.kostka pisze: 09 sie 2023, 00:33 Patyk w szprychy dla tej mojej wizji to jakies slowa kluczowe i synergie, ktore jednak lacza oba boxy w calosc.
No właśnie, część kart jest stworzona pod dane kampanie i tam idealnie się wpasowują.

A właśnie kiedyś miałem rozkminę, ale się nie podzieliłem. Ja fabularnie tłumaczycie zagrywanie kart? Co znaczą zasoby, które wydajemy? Dla przykładu jak zagrywam pomocnika to wyobrażam sobie, że albo rzucam mu kasą za pomoc albo wyciągam jakieś stare przysługi. Ma to sens, póki policjanta nie wzywam w środku dżungli :D
Karty umiejętności do testów spoko, ot używamy jakiegoś magicznego szczęścia albo przypominamy sobie jakąś sztuczkę albo zasób jako stamina. Można z tym pokombinować.
Największy jednak problem mam z brońmi. Wyciągnięcie jej z kieszeni/plecaka jest tak kosztowne? Czy biegnę do sklepu/skrytki ją wziąć?
Póki gra trzymała się obszarów miejskich to nie miałem z tym problemu, ale w momencie rozgrywania Zapomnianej Ery ciężko mi wyjaśnić fabularnie co się dzieje, jak stoję środku dżungli albo głęboko w jaskini :D

Jak do tego podchodzicie?
Miszon
Posty: 2518
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1016 times
Been thanked: 492 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Miszon »

Policjant był tam cały czas z tobą, po prostu "w odwodzie", jak go zagrywasz, to wkracza do akcji.
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
Awatar użytkownika
ZygfrydDeLowe
Posty: 493
Rejestracja: 17 sty 2017, 13:47
Has thanked: 943 times
Been thanked: 212 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: ZygfrydDeLowe »

Ja to traktuję jako abstrakcję. Ilustracje są klimatyczne, ale narzucają konkretną interpretację.
I tylko duża doza wyobraźni wybroni obraz naszego badacza poruszającego się psim zaprzęgiem między pokojami Muzeum w Arkham.
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3474
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 445 times
Been thanked: 1051 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: psia.kostka »

Jeszcze drążąc powody (niemal) wyprzedania badaczy polarnych, to najtaniej jak ich widzialem/kupowalem to bylo 94.50
Moze tez sklepy rywalizowaly lekko z tym nowym produktem badajac (nomen omen ;)) jak spodoba sie na rynku. Byl to przeciez pierwszy dwu-pack. Nigdy potem kolejne boxy badaczy nie byl w takiej atrakcyjnej cenie...


Tylko nawiazujac do wpisu wyzej ciezko uwierzyc, aby ktos skuszony cena lub ciekawoscia po nabyciu polarnych badaczy jezdzil tylko saniami po Muzem :P raczej musialo wiazac sie to z zakupem potem kampanii.
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
ZygfrydDeLowe
Posty: 493
Rejestracja: 17 sty 2017, 13:47
Has thanked: 943 times
Been thanked: 212 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: ZygfrydDeLowe »

psia.kostka pisze: 09 sie 2023, 10:02
Tylko nawiazujac do wpisu wyzej ciezko uwierzyc, aby ktos skuszony cena lub ciekawoscia po nabyciu polarnych badaczy jezdzil tylko saniami po Muzem :P raczej musialo wiazac sie to z zakupem potem kampanii.
Ale to nie ma nic wspólnego z kupowaniem samych kart badaczy. Po prostu pewne zestawienia kart i sytuacji siłą rzeczy będą komiczne, a w przypadku Krawędzi Ziemi temat kampanii był w nich mocno podkreślony, stąd ich użycie w innych kampaniach będzie prowadzić to takich kuriozalnych kombinacji. Podobnie jak strzelanie między miastami, jeśli wedle scenariusza to będą przylegające lokacje.
Gra już na tyle się rozrosła, że takie mieszanie kart czasami narusza założoną spójność tematyczną.

Edit:
A tutaj FFG wypowiada się na temat abstrakcyjnej natury kart ich LCG.
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4095
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 268 times
Been thanked: 934 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: brazylianwisnia »

psia.kostka pisze: 09 sie 2023, 10:02 Jeszcze drążąc powody (niemal) wyprzedania badaczy polarnych, to najtaniej jak ich widzialem/kupowalem to bylo 94.50
Moze tez sklepy rywalizowaly lekko z tym nowym produktem badajac (nomen omen ;)) jak spodoba sie na rynku. Byl to przeciez pierwszy dwu-pack. Nigdy potem kolejne boxy badaczy nie byl w takiej atrakcyjnej cenie...


Tylko nawiazujac do wpisu wyzej ciezko uwierzyc, aby ktos skuszony cena lub ciekawoscia po nabyciu polarnych badaczy jezdzil tylko saniami po Muzem :P raczej musialo wiazac sie to z zakupem potem kampanii.
Na krawędzi było tanie bo cena była ustalona na bazie starych cen FFG które następnie zostały podniesione i dlatego Klucze były już dużo droższe.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Awatar użytkownika
Ayaram
Posty: 1543
Rejestracja: 12 lip 2014, 21:24
Lokalizacja: Bydgoszcz
Has thanked: 189 times
Been thanked: 574 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Ayaram »

Znajdę gdzieś w jednym miejscu listę jakie zestawy z CSa są wykorzystywane w jakiej kampanii?

(Coś jak jest na ostatnich stronach w nowych wydaniach kampanii)
Awatar użytkownika
ZygfrydDeLowe
Posty: 493
Rejestracja: 17 sty 2017, 13:47
Has thanked: 943 times
Been thanked: 212 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: ZygfrydDeLowe »

Ayaram pisze: 12 sie 2023, 08:40 Znajdę gdzieś w jednym miejscu listę jakie zestawy z CSa są wykorzystywane w jakiej kampanii?

(Coś jak jest na ostatnich stronach w nowych wydaniach kampanii)
Jest coś takiego, ale tylko do Dream Eaters bodajże.

Oraz tenże google docs w podobnym formacie, który obejmuje chyba wszystkie kampanie.
Awatar użytkownika
Ayaram
Posty: 1543
Rejestracja: 12 lip 2014, 21:24
Lokalizacja: Bydgoszcz
Has thanked: 189 times
Been thanked: 574 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Ayaram »

Krótszy tydzień teraz będzie, więc trochę więcej czasu no to.. wracamy do Dunwich! Co prawda 5 nietkniętych cyklów czeka w szafie, ale nie chcę aż tak pędzić i zagrać minimum każdym badaczem zanim przejdę do nowego cyklu.

Tak więc wracamy do Dunwich testować Sefinkę. Sefinka kurczę nie taka prosta do zbudowana, bo trochę odmienna. W Arkham do tej pory widziałem głównie atuty/umiejki, a wydarzenia raczek jako uzupełnienie. No i fajnie, bo przynajmniej wymusza coś nowego. Poszedłem w końcu w deck mocno nastawiony na zbieranie wskazówek z Nawałnicą Dusz jako finiszer na bossów (albo zagrany kilka razy dzięku umiejejką Sefiny, albo w kombinacji z Podstawajam Stawkę i Znajomością Wiedzy Tajemnej. I zobaczymy jak pójdzie.

Towarzyszyć jej będzie stary dobry Roland. Że lubie testować nowe rzeczy, to dorzuciłem mu więcej przedmiotów niż normalnie + karty mające synergie z nimi.

Na razie po dwóch pierwszych scenariuszach idzię piknie. Kurczę, jak worek chaosu nie szaleje za bardzo to Arkham jest naprawdę przyjemną gierką!
Awatar użytkownika
Moonday
Posty: 972
Rejestracja: 25 gru 2015, 12:10
Has thanked: 233 times
Been thanked: 234 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Moonday »

Czy ta wiadomość zamknie raz na zawsze dyskusje o tym, że Galakta porzuca serię? Mam nadzieję, że tak i ludzie znowu wrócą do pisania o wrażeniach z grania.
Awatar użytkownika
finallyh
Posty: 159
Rejestracja: 11 gru 2005, 18:23
Has thanked: 52 times
Been thanked: 39 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: finallyh »

Nową kampanię porównuje się, nawet celnie do Midsommar, filmu gdzie groza jest w pełnym słońcu ale wydaje się, że można dorzucić jeszcze jeden film - Kult. Miejsce na wyspie gdzie nie wolno poruszać się w nocy, a wiadomo, że spróbujemy :) już swego rodzaju klimat i chęć zagrania tworzy. I ponoć spora nieliniowość, to też nie przeszkadza ;)
Miszon
Posty: 2518
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1016 times
Been thanked: 492 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Miszon »

Myślę że można śmiało stawiać orzechy przeciw kamieniom, że temat przycichnie tylko na pół roku.

Midsommar nie oglądałem, mi się kojarzy Kult.
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
Dawman
Posty: 5
Rejestracja: 29 lip 2019, 11:44
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Dawman »

finallyh pisze: 17 sie 2023, 14:13 Nową kampanię porównuje się, nawet celnie do Midsommar, filmu gdzie groza jest w pełnym słońcu ale wydaje się, że można dorzucić jeszcze jeden film - Kult. Miejsce na wyspie gdzie nie wolno poruszać się w nocy, a wiadomo, że spróbujemy :) już swego rodzaju klimat i chęć zagrania tworzy. I ponoć spora nieliniowość, to też nie przeszkadza ;)
Moim zdaniem prawie na pewno główną inspiracją był 3 epizod 2-go sezonu świetnej pixelowej przygodówki "Last Door" (polecam). Nie dość, że mamy tu taki sam podejrzany folklorystyczny festiwal z drzewem w centrum wioski (a groza raczej przychodzi dopiero w nocy), to jeszcze lokalsi chodzą w zwierzęcych maskach jak w mordę strzelił wyjętych z tej gry.
Próbka materiału, spojler po francusku:
https://www.supersoluce.com/soluce/last ... -3-reunion
Awatar użytkownika
Nilis
Posty: 637
Rejestracja: 26 mar 2020, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 244 times
Been thanked: 355 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Nilis »

Czy ktoś z was ma takową matę do gry:

https://allegro.pl/oferta/mata-do-gry-p ... gJZPfD_BwE

Jeżeli tak to napiszcie jaka jest jej jakość.

Przez was i przez ten wątek wchodzę w Arkham Horror LCG. Nienawidzę was. Potrzebuje klimatycznej maty a z grafiką tytułową z Core boxa dawno się wyprzedała
Osobiście często bardziej wolę pograć z ludźmi w planszówki, niż słuchać, co wydaje im się, że mają do powiedzenia. feniks_ciapek
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3474
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 445 times
Been thanked: 1051 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: psia.kostka »

Nilis pisze: 29 sie 2023, 14:28 Nienawidzę was.
You are welcome 8)

A ta mata z linku to nie jest do planszowego Arkham Horror?
Jako alternatywe dla oryginalow FFG zerknij moze na polski amazon, tam rozne maty z mackami chyba mozna ustrzelic z importu, dostawa czesto gratis. Patrzylem kiedys za LOTR i mackami i jakis wybor byl.
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
Koslaz
Posty: 106
Rejestracja: 03 paź 2022, 19:22
Has thanked: 17 times
Been thanked: 53 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Koslaz »

Nilis pisze: 29 sie 2023, 14:28 Czy ktoś z was ma takową matę do gry:

https://allegro.pl/oferta/mata-do-gry-p ... gJZPfD_BwE

Jeżeli tak to napiszcie jaka jest jej jakość.

Przez was i przez ten wątek wchodzę w Arkham Horror LCG. Nienawidzę was. Potrzebuje klimatycznej maty a z grafiką tytułową z Core boxa dawno się wyprzedała
Mnie bardziej ta przekonuje, chociaż pasuje tylko dla dwóch graczy...
https://allegro.pl/oferta/horror-w-arkh ... 2535912985
Awatar użytkownika
ZygfrydDeLowe
Posty: 493
Rejestracja: 17 sty 2017, 13:47
Has thanked: 943 times
Been thanked: 212 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: ZygfrydDeLowe »

Nilis pisze: 29 sie 2023, 14:28 Czy ktoś z was ma takową matę do gry:

https://allegro.pl/oferta/mata-do-gry-p ... gJZPfD_BwE

Jeżeli tak to napiszcie jaka jest jej jakość.

Przez was i przez ten wątek wchodzę w Arkham Horror LCG. Nienawidzę was. Potrzebuje klimatycznej maty a z grafiką tytułową z Core boxa dawno się wyprzedała

Ja mam dokładnie taką. Jakość świetna, kolory dobre, ilustracja zaskakująco ostra, ogólnie nie mam zastrzeżeń.

Mapa z miastem mi niespecjalnie się podoba, bo w karciance to rzadko kiedy odwiedzamy to miasto nad mglistą Miskatonic, więc wybrałem coś bardziej uniwersalnego.
ODPOWIEDZ