Tindaya (Lolo Gonzalez)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Komimasa
Posty: 151
Rejestracja: 26 lis 2012, 11:09
Has thanked: 5 times
Been thanked: 6 times

Re: Tindaya (Lolo Gonzalez)

Post autor: Komimasa »

Hej,

chciałbym Ci rzeczowo odpowiedzieć na pytanie, ale przy moim stylu życia nie będzie to miarodajna odpowiedź. Za szybko kupuję nowe tytuły, też ekipa mi się posypała i w ogóle ostatnio tak uda się w coś zagrać 2-3 razy w miesiącu. Na pewno chętnie do niej wrócę, bo dawno nie grałem, ale lista takich tytułów jest długaxd Mogę też dodać, że kiedy ją zakupiłem to trafiła niemal pod rząd trzy razy na stół.

Jeśli chodzi o czas rozgrywki to bardzo dużo będzie zależało od tego, z kim grasz i jak długo będziecie planować akcje. U mnie to potrafiło trochę zająć, bo jest nad czym tu myśleć, a akcje trzeba dobrze zaplanować, bo różne osoby mają dostęp do różnych zasobów, a potrzebne jest wszystko. Także takie 2 h+ bym liczył.
ODPOWIEDZ