(Częstochowa) Spotkania, kluby

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
serafin098
Posty: 58
Rejestracja: 04 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Częstochowa

(Częstochowa) Spotkania, kluby

Post autor: serafin098 »

Witam,
jako że niedawno przeprowadziłem się do Częstochowy to mam pytanie - czy odbywają się tutaj spotkania planszówkowiczów? Słyszałem kilka lat temu o spotkaniach w Belgu, nadal się odbywają?
Jeśli nie, to byłby ktoś chętny na regularne spotkania?
Jacek_PL
Posty: 1307
Rejestracja: 25 mar 2007, 18:06
Lokalizacja: Częstochowa
Has thanked: 17 times
Been thanked: 36 times

Re: [Częstochowa] Spotkania, kluby

Post autor: Jacek_PL »

Oj Panie tera to się tego narobiło :wink:

Klasyczne spotkania w Cafe Belg jak najbardziej się odbywają, w czwartki tak po godzinie 18.00, za pierwszym razem najlepiej zajrzeć ok 18.30 wtedy łatwiej już zauważyć "tych od gier". Tak przy okazji admin zepsuł nam forum i nie da się nic napisać więc nie sugeruj się brakiem wpisów w temacie spotkań czwartkowych.

Alternatywnie we wtorki w kawiarni Ironia na Starym Rynku też po 18.00 i jeszcze jedna alternatywa klub "Gildii" sobota i niedziela od 14 do 19, przy czym tutaj nie tylko planszówki, więc najlepiej wcześniej się z kimś umówić. Klub "Gildia" znajduje się w klubie SM Północ przy ul.Witosa 1B.
Jacek_PL
Posty: 1307
Rejestracja: 25 mar 2007, 18:06
Lokalizacja: Częstochowa
Has thanked: 17 times
Been thanked: 36 times

Re: [Częstochowa] Spotkania, kluby

Post autor: Jacek_PL »

Ponieważ jak wspomniałem nie można nic na forum częstochowskim napisać, to dam informację tutaj, że dziś spotkanie odbędzie się tak jak zawsze i jeśli nie wydarzy się nic niezwykłego to powinienem się pojawić.
Jacek_PL
Posty: 1307
Rejestracja: 25 mar 2007, 18:06
Lokalizacja: Częstochowa
Has thanked: 17 times
Been thanked: 36 times

Re: [Częstochowa] Spotkania, kluby

Post autor: Jacek_PL »

Forum lokalne nadal nie funkcjonuje :? Dziś oczywiście spotkanie w Cafe Belg jak najbardziej aktualne, jeśli będę jechał prosto z pracy to przywiozę Zbuduj Swoje Miasto i Guilds of Cadwallon, a jak pojadę do domu to może przywiozę coś większego :)
Jacek_PL
Posty: 1307
Rejestracja: 25 mar 2007, 18:06
Lokalizacja: Częstochowa
Has thanked: 17 times
Been thanked: 36 times

Re: [Częstochowa] Spotkania, kluby

Post autor: Jacek_PL »

Jutro przytacham (dosłownie) mój najnowszy nabytek: Cyklady, więc fajnie by było znaleźć kilku chętnych do grania :)
templar79
Posty: 50
Rejestracja: 03 lut 2016, 08:45
Been thanked: 1 time

Re: [Częstochowa] Spotkania, kluby

Post autor: templar79 »

Jacku
Zarejestrowałem się, abyś sam ze sobą nie gadał. I będę jutro prawie na 100%. Wezmę Rzemieślników.
Jacek_PL
Posty: 1307
Rejestracja: 25 mar 2007, 18:06
Lokalizacja: Częstochowa
Has thanked: 17 times
Been thanked: 36 times

Re: [Częstochowa] Spotkania, kluby

Post autor: Jacek_PL »

templar79 pisze:Jacku
Zarejestrowałem się, abyś sam ze sobą nie gadał. I będę jutro prawie na 100%. Wezmę Rzemieślników.
A taki fajny monolog robiłem :wink: Ja też jutro będę, myślałem żeby przynieść Descenta, ale chyba jeszcze nie jestem na to gotowy, szczególnie że jutro mają być jeszcze Rycerze Pustkowi. W każdym razie skoro jakieś gry będę to ja przyniosę coś mniejszego, chyba że jednak ktoś ma szczególną ochotę na tego Descenta. Jak coś to dziś wieczorem będziemy go u mnie z Kwasem testować.
Confidential
Posty: 170
Rejestracja: 26 mar 2018, 20:41
Lokalizacja: Częstochowa
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times

Re: [Częstochowa] Spotkania, kluby

Post autor: Confidential »

Gra ktoś wogóle jeszcze w Częstochowie? Od dawna żaden nowy post się nie pojawił dotyczący spotkań w tym mieście...
Wiem, że od czasu do czasu organizowany jest event "Nocne Granie w Amnesii", ale chodzi mi o coś bardziej regularnego.
Awatar użytkownika
Mortinista
Posty: 362
Rejestracja: 17 wrz 2019, 23:57
Has thanked: 243 times
Been thanked: 158 times

Re: (Częstochowa) Spotkania, kluby

Post autor: Mortinista »

Polecam spotkania co środę od 17.30 w sklepie gryplanszowe24 na Rocha 8. Spotykamy się tam regularnie od kilku lat co tydzień.

W poniedziałki organizowane są tam sesje RPG, we wtorki gry dla najmłodszych. W czwartki granie w Magica dla największych zapaleńców.
KiedyGramy
Posty: 4
Rejestracja: 07 lis 2023, 14:55

Re: (Częstochowa) Spotkania, kluby

Post autor: KiedyGramy »

Polecam spotkania w Lokalu Kukubara Myszków 42-310, można namierzyć na FB, spotkania ogarniamy my jako KiedyGramy. Cyklicznie do środe co 2 tygodnie, najblizsze 15/11 :)
KiedyGramy
Posty: 4
Rejestracja: 07 lis 2023, 14:55

Re: (Częstochowa) Spotkania, kluby

Post autor: KiedyGramy »

Witajcie 🙂 Jesteśmy po 4tym wydarzeniu w Kukubara Bowling Center&Hotel, jest nas coraz więcej z wydarzenia na wydarzenie, mamy już pewne stoły na następne. Niestety mamy mały problem z grami RPG a ostatnio pojawiło się duże zainteresowanie takim rodzajem gier, stąd też szukamy Mistrza Gry który byłby zainteresowany współpracą z nami na stałe, gramy co środe z małymi wyjątkami 🙂 Masz doświadczenie, lub zaczynasz i chciałbym poprawdzić sesję RPG w klimatycznym lokalu z dużą ilością graczy ? Kontakt: 0048 796 469 900
ODPOWIEDZ