(Oficjalny) Lucky Duck Games 2024

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
Marudka
Posty: 138
Rejestracja: 13 lip 2015, 09:09
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2024

Post autor: Marudka »

Tringa pisze: 25 mar 2024, 21:05 A jak z wysyłkami surowców i mat do Pagana? Nawet nie mam etykiety wygenerowanej.... Miałam nadzieję, że do świąt dojdą. :(
Na fb szczęśliwych kaczek pisali dzisiaj, ze beda wyslane w tym tygododniu.
Awatar użytkownika
mBird
Posty: 130
Rejestracja: 16 lut 2017, 15:33
Lokalizacja: Wadowice
Has thanked: 14 times
Been thanked: 14 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2024

Post autor: mBird »

daro69 pisze: 25 mar 2024, 10:10 Co z premierą throne Dice Marvel? Nie ma żadnych informacji a marzec się kończy :(
Osoby, które zamawiały w sklepie LDG już dostają, a pozostałe sklepy zaczynają wysyłać. Dobra informacja przed świętami.
Awatar użytkownika
Retro
Posty: 510
Rejestracja: 26 gru 2014, 10:04
Has thanked: 32 times
Been thanked: 30 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2024

Post autor: Retro »

Ja zamawiałem DT w Aleplanszówki i wczoraj wysłane, dziś ma być w doręczeniu.
MOJE ZASOBY
--------------------------------------
Awatar użytkownika
Diserve
Posty: 196
Rejestracja: 05 paź 2021, 08:35
Has thanked: 92 times
Been thanked: 67 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2024

Post autor: Diserve »

Tringa pisze: 25 mar 2024, 21:05 A jak z wysyłkami surowców i mat do Pagana? Nawet nie mam etykiety wygenerowanej.... Miałam nadzieję, że do świąt dojdą. :(
Pisali, że 21 marca wychodzą z drukarni - co to realnie oznacza nie wiadomo. Bo z terminów z wypowiedzi poniżej i terminu przed świętami raczej nici.
" Właśnie dostaliśmy informację, że 21-go marca maty do Pagana opuszczają drukarnię! Jak tylko trafią do naszych magazynów od razu rozpoczynamy wysyłkę.
Trzymajcie kciuki, żeby trafiły w wasze ręce jeszcze przed świętami. 🤞🤞"
Awatar użytkownika
Dako
Posty: 872
Rejestracja: 13 paź 2021, 18:37
Has thanked: 272 times
Been thanked: 255 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2024

Post autor: Dako »

Diserve pisze: 28 mar 2024, 12:37
Tringa pisze: 25 mar 2024, 21:05 A jak z wysyłkami surowców i mat do Pagana? Nawet nie mam etykiety wygenerowanej.... Miałam nadzieję, że do świąt dojdą. :(
Pisali, że 21 marca wychodzą z drukarni - co to realnie oznacza nie wiadomo. Bo z terminów z wypowiedzi poniżej i terminu przed świętami raczej nici.
" Właśnie dostaliśmy informację, że 21-go marca maty do Pagana opuszczają drukarnię! Jak tylko trafią do naszych magazynów od razu rozpoczynamy wysyłkę.
Trzymajcie kciuki, żeby trafiły w wasze ręce jeszcze przed świętami. 🤞🤞"
Przecież nie ma na to szansy (dziś czwartek) nawet na FB nie odpowiadają na takie zapytania...
PS
Wydają fajne gry ale kontakt z nimi to jakby "wołanie na puszczy" ;)
Sam zapytałem o możliwość dołączenia do opóźnionego zamówienia (maty+drewienek) kolejnych dwóch innych z tych ich "tylko u nas" produktów.
I cisza...
radarek
Posty: 141
Rejestracja: 02 cze 2019, 23:47
Has thanked: 16 times
Been thanked: 54 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2024

Post autor: radarek »

battledwarf pisze: 06 mar 2024, 18:22
Spoiler:
Macie zdecydowanie rację - było duże opóźnienie w dostawie gry, a my jako polski oddział mamy opóźnienie w tłumaczeniu. Niestety złapaliśmy poślizg z kilkoma projektami i ucierpiała na tym też instrukcja do KR:EU.
Postaramy się, żeby do końca miesiąca temat został zamknięty.
Lucky Ducky dzięki za odpowiedź i trzymamy za słowo
Słowa dotrzymali. Instrukcja do pobrania w sklepie LDG: https://luckyduckgames.com/pl/gry/658-k ... l-uprising
under
Posty: 66
Rejestracja: 29 mar 2020, 14:44
Been thanked: 6 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2024

Post autor: under »

radarek pisze: 30 mar 2024, 19:16
battledwarf pisze: 06 mar 2024, 18:22
Spoiler:
Macie zdecydowanie rację - było duże opóźnienie w dostawie gry, a my jako polski oddział mamy opóźnienie w tłumaczeniu. Niestety złapaliśmy poślizg z kilkoma projektami i ucierpiała na tym też instrukcja do KR:EU.
Postaramy się, żeby do końca miesiąca temat został zamknięty.
Lucky Ducky dzięki za odpowiedź i trzymamy za słowo
Słowa dotrzymali. Instrukcja do pobrania w sklepie LDG: https://luckyduckgames.com/pl/gry/658-k ... l-uprising
No to zostało z górki ... scenariusze:(
radarek
Posty: 141
Rejestracja: 02 cze 2019, 23:47
Has thanked: 16 times
Been thanked: 54 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2024

Post autor: radarek »

under pisze: 30 mar 2024, 20:12 No to zostało z górki ... scenariusze:(
Ok, czyli zagrali trochę na czas... Trochę nieładnie bo jeśli ktoś faktycznie potrzebuje polskiej wersji instrukcji to wciąż nie jest w stanie rozegrać pierwszego scenariusza.
Jdn
Posty: 289
Rejestracja: 21 lut 2022, 22:27
Has thanked: 60 times
Been thanked: 44 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2024

Post autor: Jdn »

radarek pisze: 30 mar 2024, 20:51
under pisze: 30 mar 2024, 20:12 No to zostało z górki ... scenariusze:(
Ok, czyli zagrali trochę na czas... Trochę nieładnie bo jeśli ktoś faktycznie potrzebuje polskiej wersji instrukcji to wciąż nie jest w stanie rozegrać pierwszego scenariusza.
Cieszmy się że idzie to dość sprawnie. Ja myślałem że dadzą nam to za kolejne 9m-cy, a tu wygląda że jeszcze max miesiąc i będzie komplet. Ja grę dostałem przed Bożym Narodzeniem, ale jakbym chciał zagrać z kimś kto nie umie angielskiego to spoko będzie się dało.
_leigam_
Posty: 944
Rejestracja: 25 kwie 2018, 20:19
Has thanked: 112 times
Been thanked: 196 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2024

Post autor: _leigam_ »

No to mamy nowy tydzień. Jak tam maty do Pagana? Wysyłacie w tym tygodniu na pewno, nie?? :lol: :lol:
Preferuje: średnie/ciężkie euro, rywalizacja. Gram we wszystko :D
Niezwiązany z branżą.


NA SPRZEDAŻ Wyspa dinozaurów i inne
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4472
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1353 times
Been thanked: 848 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2024

Post autor: Hardkor »

_leigam_ pisze: 02 kwie 2024, 09:55 No to mamy nowy tydzień. Jak tam maty do Pagana? Wysyłacie w tym tygodniu na pewno, nie?? :lol: :lol:
Pisali już na fb, że tak.
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
Tringa
Posty: 1490
Rejestracja: 03 cze 2018, 13:23
Has thanked: 305 times
Been thanked: 315 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2024

Post autor: Tringa »

W zeszłym tygodniu pisali, że wyślą do świąt, a jak trackingu nie ma tak nie ma...
"Czasami lepiej jest użyć miotacza ognia niż narzekać na ciemność." - Terry Pratchett – Zbrojni

Moje zbiórki: CLICK
Moje gry: CLICK
_leigam_
Posty: 944
Rejestracja: 25 kwie 2018, 20:19
Has thanked: 112 times
Been thanked: 196 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2024

Post autor: _leigam_ »

6marca
Lucky Duck Games pisze: 06 mar 2024, 15:20 Maty i znaczniki do Pagana, które mogliście zamawiać w naszym sklepie złapały niewielkie opóźnienie - trzeba się uzbroić w przynajmniej jeszcze tydzień cierpliwości.
potem z fb

"Gorrrąca wiadomość! 🔥🔥🔥 Właśnie dostaliśmy informację, że 21-go marca maty do Pagana opuszczają drukarnię! Jak tylko trafią do naszych magazynów od razu rozpoczynamy wysyłkę.
Trzymajcie kciuki, żeby trafiły w wasze ręce jeszcze przed świętami. 🤞🤞
Bądźcie czujni i rozgrzewajcie już talie, bo Wiedźma nie śpi! 🧙‍♀️"

A w międzyczasie info już nie wiem skąd, że w poprzednim tygodniu napewno zostanie wysłane.

Czyli od 21 marca nie wysłali do 2 kwietnia, a 6 marca mówili o niewielkim opóźnieniu mimo że wiedzieli że maty nie są jeszcze wudrukowane. LDG nie idzcie drogą Phalanxa czy Czachy.
Preferuje: średnie/ciężkie euro, rywalizacja. Gram we wszystko :D
Niezwiązany z branżą.


NA SPRZEDAŻ Wyspa dinozaurów i inne
Awatar użytkownika
Tringa
Posty: 1490
Rejestracja: 03 cze 2018, 13:23
Has thanked: 305 times
Been thanked: 315 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2024

Post autor: Tringa »

_leigam_ pisze: 02 kwie 2024, 11:05
A w międzyczasie info już nie wiem skąd, że w poprzednim tygodniu napewno zostanie wysłane.
Z ich grupy na FB + odpisali mi na wiadomość, że do świąt wszystkie maty będą wysłane (nie, że dojdą).

To już kolejna komunikacyjna wtopa Kaczek (pierwsza spora to Destinies Witchwood).
"Czasami lepiej jest użyć miotacza ognia niż narzekać na ciemność." - Terry Pratchett – Zbrojni

Moje zbiórki: CLICK
Moje gry: CLICK
Awatar użytkownika
Seraphic_Seal
Posty: 831
Rejestracja: 28 lis 2021, 20:44
Has thanked: 288 times
Been thanked: 192 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2024

Post autor: Seraphic_Seal »

Kiedy można się spodziewać polskiej wersji aplikacja do Poszły Konie? Jest co liczyć, że przed weekendem?
Na forum wchodzę głównie 7-15:30 w dni robocze.
Osoby odpowiedzialne za produkcję i dystrybucję monopoly w 2024r. powinny być osądzone za zbrodnie wojenne. 90 minut bezdecyzyjnego rzucania 2k6.
samuraj1369
Posty: 421
Rejestracja: 23 cze 2023, 22:11
Lokalizacja: Białystok
Has thanked: 146 times
Been thanked: 148 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2024

Post autor: samuraj1369 »

Seraphic_Seal pisze: 11 kwie 2024, 10:04 Kiedy można się spodziewać polskiej wersji aplikacja do Poszły Konie? Jest co liczyć, że przed weekendem?

Obrazek
We wtorek informowali o wdrażania plików do aplikacji, więc to już końcowy proces. Myślę, że bezpiecznie jest powiedzieć, że to przyszły tydzień bardziej, ale jakieś nikłe szanse są przed weekendem :D
Awatar użytkownika
MarekB
Posty: 237
Rejestracja: 23 lis 2013, 12:45
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2024

Post autor: MarekB »

Seraphic_Seal pisze: 11 kwie 2024, 10:04 Kiedy można się spodziewać polskiej wersji aplikacja do Poszły Konie? Jest co liczyć, że przed weekendem?
Póki co koniec przyszłego tygodnia, ale wdrożenie robi oryginalny wydawca, więc pozostaje tylko przebierać nogami (kopytami?).
Szymmer
Posty: 1
Rejestracja: 04 mar 2020, 15:53

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2024

Post autor: Szymmer »

Ktoś jeszcze nie dostał swojej maty i samego Pagana?
Awatar użytkownika
walkingdead
Posty: 2047
Rejestracja: 06 lut 2013, 19:57
Has thanked: 123 times
Been thanked: 337 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2024

Post autor: walkingdead »

LGD ma nowego właściciela (oświadczenie na FB LDG - nie mogę wkleić linka do newsa).
https://www.facebook.com/LuckyDuckGames

Za Planszowe Newsy:
INFO
Wydawnictwo Lucky Duck Games ma nowego właściciela - międzynarodową grupę Goliath. Taki oto branżowy news dotarł do nas w poniedziałkowy poranek. Mimo, że LDG zostało przejęte, polski oddział nadal będzie samodzielnie wydawał rodzime edycje gier planszowych tak jak do tej pory a studio będzie tworzyło gry własne. Również zarządzanie posiadanymi licencjami będzie nadal będzie należało do Lucky Duck Games. Dla graczy więc na razie nie powinno się nic zmienić.
Goliath to światowy lider gier dla dzieci i rodzin oraz zabawek. Wydawcę możecie kojarzyć m.in. ze znanych na całym świecie gier Triominos czy Rummikub.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5216
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1682 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2024

Post autor: BOLLO »

walkingdead pisze: 22 kwie 2024, 09:21 LGD ma nowego właściciela (oświadczenie na FB LDG - nie mogę wkleić linka do newsa).
https://www.facebook.com/LuckyDuckGames

Za Planszowe Newsy:
INFO
Wydawnictwo Lucky Duck Games ma nowego właściciela - międzynarodową grupę Goliath. Taki oto branżowy news dotarł do nas w poniedziałkowy poranek. Mimo, że LDG zostało przejęte, polski oddział nadal będzie samodzielnie wydawał rodzime edycje gier planszowych tak jak do tej pory a studio będzie tworzyło gry własne. Również zarządzanie posiadanymi licencjami będzie nadal będzie należało do Lucky Duck Games. Dla graczy więc na razie nie powinno się nic zmienić.
Goliath to światowy lider gier dla dzieci i rodzin oraz zabawek. Wydawcę możecie kojarzyć m.in. ze znanych na całym świecie gier Triominos czy Rummikub.
Jedno pytanie....czy oznacza to więcej crapu na polskim rynku i wciskania mi informacji że "to" jest naprawdę super gra którą potrzebują moje dzieci?
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8740
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2651 times
Been thanked: 2332 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: Curiosity »

@Lucky Duck Games czy macie w planach wydanie po polsku dodatku do gry "Ziemia"?
Właśnie pojawił się na Kickstarterze


EDIT: to ja już wiem, że tak, na początku 2025 roku. Świetna wiadomość!
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
ODPOWIEDZ