Planszówki w App Store

Informacje o planszówkach on-line, offline itp.
Awatar użytkownika
jingowawa
Posty: 888
Rejestracja: 12 kwie 2010, 22:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: Planszówki w App Store

Post autor: jingowawa »

Andy pisze:Jest upgrade do Neuroshimy Hex z Nowym Jorkiem i Neojungle.

EDIT: A to sobie chłopaki paskudnie pograli! W opisie upgrade'u są wymienione dwie nowe armie, a sam upgrade jest bezpłatny. Po jego zainstalowaniu okazuje się jednak, że nowe armie mogę sobie... kupić!
Racja, nieźle wszystkich nacięli. Mogli bez ściemy od razu powiedzieć, że to będzie płatne. Ja też się trochę zdziwiłem, jak zobaczyłem cenę 0,79 euro za jedną armie...
Awatar użytkownika
yosz
Posty: 6359
Rejestracja: 22 lut 2008, 22:51
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 193 times
Been thanked: 490 times
Kontakt:

Re: Planszówki w App Store

Post autor: yosz »

W zapowiedzi było że to in-app purchase

http://www.neuroshimahex.com/880/new-ar ... neojungle/
Every new army will be available as an in-app purchase for a promotional price of 0.99$ on the day app gets approved.
Poza tym słowo 'naciąć' jest bardzo nie na miejscu. Nikt was nie naciągnął na jakieś ukryte koszta. To raz. Dwa - może rzeczywiście nie było to powiedziane wystarczająco głośno ale nie robili z tego jakiejś tajemnicy no bo po co? Jaki byłby cel?

A po trzecie? Czego dokładnie się spodziewaliście? W wersji planszowej to też był normalny dodatek do kupienia - to nas Trzewik naciągnął. Do Carcasonne na iOS też będą płatne dodatki. Nie oszukujmy się - to jest interes i ich praca - nie oczekujcie od Big Daddys Creations że będą za darmo rozdawać taki content jak nowe armie.
Andy pisze:EDIT: A to sobie chłopaki paskudnie pograli! W opisie upgrade'u są wymienione dwie nowe armie, a sam upgrade jest bezpłatny. Po jego zainstalowaniu okazuje się jednak, że nowe armie mogę sobie... kupić!

Choćby mnie nie wiem jak skręcało, żeby mieć Nowy Jork i Neojunglę (a nie skręca), to dla samej zasady w życiu ich nie kupię, właśnie za tak prymitywne podpuszczanie klienta.
Bo technicznie nie da się tego inaczej rozwiązać niż wypuścić upgrade do aplikacji, a przez wewnętrzny zakup ten upgrade odblokować.

Jeszcze raz: jakie podpuszczanie klienta? Kazali Ci coś podpisać i teraz apple samo ściągnie kasę z Twojego konta?

-- EDIT --
Na bgg też było wprost zapowiedziane:

http://www.boardgamegeek.com/thread/656 ... two-new-ar
Two new armies - New York and Neojungle - will be available soon as IAPs - 0.99$ each for a limited time!
ZnadPlanszy | YouTube
Always keep at the back of your mind the possibility that you're dead wrong. -- T. Pratchett --
Awatar użytkownika
Andy
Posty: 5130
Rejestracja: 24 kwie 2005, 18:32
Lokalizacja: Piastów
Has thanked: 77 times
Been thanked: 192 times

Re: Planszówki w App Store

Post autor: Andy »

yosz pisze:Czego dokładnie się spodziewaliście?
Ja się spodziewałem uczciwego opisu upgrade'u. Tymczasem przeczytałem:
UPDATE FREE
Added features:
- Neuroshima Hex Store
- New York - new army
- Neojungle - new army
- 23 achievements for new armies
Opis jest jednoznaczny: po bezpłatnym upgradzie będę miał dwie nowe armie i jakiś tam sklep, w którym coś będę mógł kupić.

Nigdzie nie pisałem, że zostałem "naciągnięty na ukryte koszta". Napisałem i powtarzam, że zostałem wprowadzony w błąd nieuczciwym opisem upgrade'u aplikacji, po którym oczekiwałem czego innego niż dostałem.

Nie jestem tak szalony, by liczyć że wszystko będę miał za darmo. Twórcy aplikacji mają prawo sprzedawać nowe armie choćby po 100 euro za sztukę - ich sprawa. Ale klient ma prawo do uczciwego opisu towaru. "Nie na miejscu" jest zatem opis w App Storze, a nie moja reakcja.
Gdy wszystko inne zawiedzie, rozważ skorzystanie z instrukcji.
Awatar użytkownika
jingowawa
Posty: 888
Rejestracja: 12 kwie 2010, 22:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: Planszówki w App Store

Post autor: jingowawa »

Andy pisze:Ale klient ma prawo do uczciwego opisu towaru. "Nie na miejscu" jest zatem opis w App Storze, a nie moja reakcja.
Zgadzam się, ja też pomyślałem, że wystarczy ściągnąć dodatek, żeby mieć za darmo nowe armie. Nie potępiam ich, oczywiście, że to biznes i każdy chce zarobić, ale podobnie jak Andy czuje się wprowadzony w błąd.
Awatar użytkownika
Pancho
Posty: 2687
Rejestracja: 18 cze 2004, 08:40
Lokalizacja: W-wa
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Planszówki w App Store

Post autor: Pancho »

Eeee... że co? :) Przepraszam, nie wygłupiam się - po prostu faktycznie ciężko mi się odnaleźć w powyższej sytuacji i tym samym trudno merytorycznie ją skomentować. Jeżeli faktycznie naszym celem byłby nieuczciwy (albo cwany - w biznesie wiadomo często stosuje się różne sztuczki) to albo bym siedział teraz cicho albo wykręcił się, że takie są surowe zasady biznesu i już, trudno. Ale cholera, poważnie mówię, że nie było tutaj żadnego podtekstu, dla każdego z nas było jasne, że armie będą w obrębie sklepu i będą płatne. Pisaliśmy o tym kilkakrotnie. Tak jak płatne są zawsze dodatki do wersji planszowej, komputerowej, konsolowej - Boże - prawie każdego rodzaju rozrywki, tak i tutaj będą. Za dwa miesiące ciężkiej pracy i udostępnienia kompletnie nowej funkcjonalności i możliwości zabawy prosimy o otrzymanie niecałych 6 złotych. Dla mnie układ zupełnie naturalny i uczciwy.

Dla mnie szokujące zupełnie jest to co piszecie teraz, bo dostaliśmy lawinę najróżniejszych maili i komentarzy z całego świata, również krytycznych, ale absolutnie nikt do tej pory nie postawił takiego stwierdzenia - "zostałem wprowadzony w błąd. Ściągnąłem update'a i mnie oszukali, bo miało być za darmo". Mam wrażenie, że jest to coś tak normalnego w obrębie App Store (i generalnie cyfrowej dystrybucji), że rozumie sie samo przez się (choć w zapowiedziach były też odpowiednie adnotacje). Informacje o zawartości uaktualnienia do gier i aplikacji wcale nie zawierają tylko i wyłącznie informacji o darmowych elementach, ale wszystkich jakie wprowadziła nowa wersja (również tych dodatkowo płatnych).
Andy pisze: Ja się spodziewałem uczciwego opisu upgrade'u. Tymczasem przeczytałem:
UPDATE FREE
Added features:
- Neuroshima Hex Store
- New York - new army
- Neojungle - new army
- 23 achievements for new armies
A dałbyś mi chociaż skąd ten cytat?

Kurcze chciałbym was nawet serdecznie przeprosić, nie czuję oporów przed przepraszaniem za błędy i wypaczenia, ale nawet nie wiem za co. Mogę przepraszać za zamierzone łajdactwa, cwaniactwa, zamierzone (albo nawet przypadkowe) wprowadzenie w błąd, no, ale tu nie widzę takiej sytuacji. Wydaje mi się, że czytając informacje coś sobie dopowiedzieliście, zrobiliście uaktualnienie (co oczywiście trwa moment, jest darmowe i dostarcza też darmowe poprawki i ficzery), a później rozczarowaliście się, że wasze pierwotne przekonanie nie okazało się prawdziwe. Sfrustrowaliście się i teraz nam pokażecie - ukarzecie nas i nie będziecie nic naszego kupować. No trudno, co mam poradzić, szkoda wielka, ale nigdzie nie było z naszej strony zamiaru wprowadzania w błąd, oszukiwania, cóż mogę więcej powiedzieć. Każdy ma czasami prawo do obrażania się na kogoś innego z nawet najbardziej absurdalnych powodów, macie i wy. Mogę tylko wzruszyć ramionami.
Awatar użytkownika
Andy
Posty: 5130
Rejestracja: 24 kwie 2005, 18:32
Lokalizacja: Piastów
Has thanked: 77 times
Been thanked: 192 times

Re: Planszówki w App Store

Post autor: Andy »

Pancho pisze:
Andy pisze: Ja się spodziewałem uczciwego opisu upgrade'u. Tymczasem przeczytałem:
UPDATE FREE
Added features:
- Neuroshima Hex Store
- New York - new army
- Neojungle - new army
- 23 achievements for new armies
A dałbyś mi chociaż skąd ten cytat?
Przepraszam, to pytanie to jakiś żart? Nie wiecie jaki tekst dajecie do App Store'a? Zakładając, że piszesz poważnie, informuję: ten tekst przepisałem żywcem, litera po literze z ekranu mojego iPhone'a. Na wszelki wypadek mam go w tej chwili przed oczami.
Wydaje mi się, że czytając informacje coś sobie dopowiedzieliście, zrobiliście uaktualnienie (co oczywiście trwa moment, jest darmowe i dostarcza też darmowe poprawki i ficzery), a później rozczarowaliście się, że wasze pierwotne przekonanie nie okazało się prawdziwe.
Dobrze Ci się wydaje, z jednym wyjątkiem: nie DOPOWIEDZIAŁEM sobie niczego, tylko PRZECZYTAŁEM to, co później tu zacytowałem.
No trudno, co mam poradzić, szkoda wielka, ale nigdzie nie było z naszej strony zamiaru wprowadzania w błąd, oszukiwania, cóż mogę więcej powiedzieć.
Wystarczyło napisać to właśnie: wprowadziliśmy was w błąd w sposób niezamierzony.
Ale niestety to:
Każdy ma czasami prawo do obrażania się na kogoś innego z nawet najbardziej absurdalnych powodów, macie i wy. Mogę tylko wzruszyć ramionami.
świadczy, że niczego nie rozumiesz. Twoje prawo.
Gdy wszystko inne zawiedzie, rozważ skorzystanie z instrukcji.
Awatar użytkownika
Pancho
Posty: 2687
Rejestracja: 18 cze 2004, 08:40
Lokalizacja: W-wa
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Planszówki w App Store

Post autor: Pancho »

Andy pisze:Przepraszam, to pytanie to jakiś żart? Nie wiecie jaki tekst dajecie do App Store'a? Zakładając, że piszesz poważnie, informuję: ten tekst przepisałem żywcem, litera po literze z ekranu mojego iPhone'a. Na wszelki wypadek mam go w tej chwili przed oczami.
No nie żart, chcę zrozumieć. Mam iPhone'a, wchodzę do Update All albo do App Store, nie mam słowka Free w tym co zacytowałeś. Wiem, że jest za free, ale nie mam takiego słowa. Jak to uzyskać?
Awatar użytkownika
Andy
Posty: 5130
Rejestracja: 24 kwie 2005, 18:32
Lokalizacja: Piastów
Has thanked: 77 times
Been thanked: 192 times

Re: Planszówki w App Store

Post autor: Andy »

Przycisk w prawym górnym rogu ekranu. Po zainstalowaniu update'a zmienia się na "INSTALLED" (tak właśnie mam teraz, bo aktualizację ściągnąłem).
Gdy wszystko inne zawiedzie, rozważ skorzystanie z instrukcji.
Awatar użytkownika
Pancho
Posty: 2687
Rejestracja: 18 cze 2004, 08:40
Lokalizacja: W-wa
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Planszówki w App Store

Post autor: Pancho »

Zaraz, zaraz, to masz go przed oczyma i cytujesz literka po literce czy nie masz. Andy, nie denerwuj się, bo przez forum nie da się przekazać mimiki i tonu głosu. Ja naprawdę chcę się poważnie tego dowiedzieć. Chcę chociaż zaobserwować nasz niezamierzony błąd i wtedy za niego przeprosić. Ale musi on istnieć. Bo ja biorę na przykład aplikacje, do której mogę ściągnąć uaktualnienie i jest albo cena (w App Store) albo słówko Update (w Update All). Nigdzie nie pojawia się arcyważne dla tego wprowadzenia w błąd i wcześniejszych cytatów słówko Free.

Możesz zrobić zrzut ekranu (trzymasz Home i naciskasz Power) czegoś takiego o ile masz to przed oczami.
Awatar użytkownika
Andy
Posty: 5130
Rejestracja: 24 kwie 2005, 18:32
Lokalizacja: Piastów
Has thanked: 77 times
Been thanked: 192 times

Re: Planszówki w App Store

Post autor: Andy »

Przede wszystkim: w ogóle się nie denerwuję, na wszelki wypadek proszę bardzo: :)

Widzę, że chyba od niedawna masz iPhone'a. Ja mam go od niemal trzech lat, zainstalowałem dobrze ponad setkę aplikacji i robiłem pewnie kilkaset jeśli nie tysiąc update'ów. Chętnie się podzielę swoimi doświadczeniami, tylko bardzo proszę, nie zarzucaj mi niedokładnego cytowania, bo bardzo jasno opisałem jak sprawa wyglądała. Ponadto kwestia tego przycisku FREE jest mało istotna, ważniejsza jest treść opisu upgrade'a.

Zatem:
Przycisk Update All (u mnie: Zainstaluj wszystko) umożliwia ściągnięcie jednej lub więcej aktualizacji do jednej lub kilku aplikacji. Możesz kliknąć w Update All i ściągnąć wszystko bez oglądania, ale możesz przejrzeć opisy wszystkich upgrade'ów, jeden po drugim. Dla każdego z nich pojawia się u góry, w prawym rogu, przycisk FREE (bo wszystkie sygnalizowane w ten sposób aktualizacje są zawsze darmowe). Po kliknięciu w to FREE i zalogowaniu się do App Store ściągasz update'a i sam przycisk zmienia się na INSTALLED, żebyś wiedział, że już go masz i że nie możesz go ściągnąć ponownie.

Wczoraj, gdy sygnalizowałem na forum, że jest update z nowymi armiami do NH w App Storze, miałem tylko jedną dostępną dla mnie aktualizację - przeczytałem dokładnie cały jej opis, wyraźnie informujący (patrz cytat), że po jej zainstalowaniu będę miał dwie nowe armie. Kliknąłem w przycisk FREE, ściągnąłem update, uruchomiłem grę i stwierdziłem, że mogę armie kupić. Wróciłem do App Store'a i przeczytałem jeszcze raz opis aktualizacji, żeby się przekonać, czy czegoś nie pomyliłem. Niczego nie pomyliłem. Następnie edytując mojego posta zacytowałem z ekranu telefonu tekst opisu oraz treść obu przycisków u góry ekranu - oczywiście prawy górny zacytowałem w pierwotnej wersji, przed ściągnięciem aktualizacji (FREE), a nie w formie, która jest widoczna po aktualizacji (INSTALLED).

Zasada w App Store jest jasna: wszystkie sygnalizowane użytkownikowi update'y do jego aplikacji są całkowicie bezpłatne, choć do wielu programów można oczywiście dokupić płatne rozszerzenia (z poziomu tej aplikacji). Chodzi tylko i wyłącznie o to, żeby opis BEZPŁATNEJ aktualizacji nie sugerował otrzymania czegoś, co będzie dostępne jako PŁATNY dodatek. Sądzę, że wciąż możecie zmienić ten opis w taki sposób, żeby był prawdziwy, np.:

Added features:
- Neuroshima Hex Store (with possibility to buy new armies: New York and Neojungle with 23 achievements for them)

Fixed bugs:
- turn on music after
... itd.

Jaśniej chyba nie potrafię.
Gdy wszystko inne zawiedzie, rozważ skorzystanie z instrukcji.
Awatar użytkownika
Andy
Posty: 5130
Rejestracja: 24 kwie 2005, 18:32
Lokalizacja: Piastów
Has thanked: 77 times
Been thanked: 192 times

Re: Planszówki w App Store

Post autor: Andy »

I jeszcze, na dowód, że nie jestem skłonnym do obrażania się fanatykiem. Jeśli postanowicie zmienić opis zgodnie z moimi sugestiami (choć niekoniecznie w takiej formie, jaką proponowałem), to deklaruję uroczyście, że kupię obie armie i mam nadzieję, że będę grał nadal w iPhone'ową NH z równą przyjemnością jak dotąd. :)

Dodam, że tego poprawionego opisu nie będę już pewnie mógł obejrzeć na ekranie, bo w momencie, gdy zacznę wędrować po App Storze, stracę dostęp do opisu już zainstalowanej aktualizacji.
Gdy wszystko inne zawiedzie, rozważ skorzystanie z instrukcji.
Awatar użytkownika
Pancho
Posty: 2687
Rejestracja: 18 cze 2004, 08:40
Lokalizacja: W-wa
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Planszówki w App Store

Post autor: Pancho »

Serio Andy, wybacz, ale kończę bo dyskusja staje się absurdalna. Wpadłem w pułapkę tłumaczenia się, że nie jestem wielbłądem (czytaj oszustem). Cała sytuacja dotyczy jakiegoś kompletnie absurdalnego i mało ważnego do kwadratu wypadku - że ktoś ściągnął darmowe uaktualnienie i się rozczarował, że musi ewentualnie wydać 3 albo 6 złotych za zupełnie nowe dodatki (czego i tak zresztą nie zrobił, nikt z nas przecież tych 3-6 złotych mu nie ukradł). O czym my rozmawiamy, szkoda mojego i twojego czasu.

Odezwałem się tylko dlatego, że zarzucasz nam paskudne zagrania i oszustwa, nie było czegoś takiego i się do nich nie przyznaję. Mogę przeprosić za to, że ktoś tam coś źle zrozumiał, jak sprawi wam to przyjemność, no, ale nie będzie to szczere, bo nie wiem dokładnie za co. Uważam, że źle odczytaliście informacje i coś sobie wmówiliście. Żeby była jasność. Wykonanie update'u jest darmowe, opisana jest jego treść (są tam też płatne dodatki - robią tak wszyscy i nikt się nie czepia). W środku jest sklepik z armiami. Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Chcesz kupić kupujesz, nie chcesz nie kupujesz. Nie wydałeś cały czas złamanego grosza. O jakim oszustiwe możemy tu mówić? Że straciłeś 5 minut na uaktualnienie? Na pewno się przyda, są też poprawione różne bugi. I tak na przyszłość, żeby nie wprowadzić znowu jakiś cudem w błąd. Jeżeli jeszcze ktoś oczekuje, że zupełnie nowa zawartość, kompletnie nowe tryby gry będą za friko do końca świata, to niestety nie będą. Jak zresztą i w każdym sklepie, przy każdej usłudze i przy każdym produkcie. Będziemy nadal pewnie chcieli sprzedaż jakąś armię albo kampanie za 3 albo nawet może i 6 złotych!
Awatar użytkownika
Andy
Posty: 5130
Rejestracja: 24 kwie 2005, 18:32
Lokalizacja: Piastów
Has thanked: 77 times
Been thanked: 192 times

Re: Planszówki w App Store

Post autor: Andy »

Żałosne. Tak się tylko zastanawiam, czy naprawdę nic nie rozumiesz, czy to tylko poza.

Tak czy owak ja też kończę, bo szkoda czasu, skoro życzliwe tłumaczenie wywołuje taką reakcję.
Gdy wszystko inne zawiedzie, rozważ skorzystanie z instrukcji.
Awatar użytkownika
Pancho
Posty: 2687
Rejestracja: 18 cze 2004, 08:40
Lokalizacja: W-wa
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Planszówki w App Store

Post autor: Pancho »

Andy pisze: Jeśli postanowicie zmienić opis zgodnie z moimi sugestiami (choć niekoniecznie w takiej formie, jaką proponowałem), to deklaruję uroczyście, że kupię obie armie i mam nadzieję, że będę grał nadal w iPhone'ową NH z równą przyjemnością jak dotąd. :)
Wiesz wasza sprawa jest tak jednostkowa (dokładnie dwuosobowa), że w jakieś korporacji z miejsca zostałaby ubita, a zajmujące się z nią osoby z miejsca opieprzone :) Ale szanuję ciebie, chcę żeby wszyscy byli zadowoleni z naszej gry, będziemy się starać w przyszłości dodawać w takich punktach w nawiasie skrót IAP (skrót od in-app purchases). Obecny opis nie zostanie zmodyfikowany, bo jest to niemożliwe do zrobienia.
Awatar użytkownika
surmik
Posty: 1494
Rejestracja: 07 sty 2010, 14:22
Lokalizacja: Gdynia
Been thanked: 1 time

Re: Planszówki w App Store

Post autor: surmik »

Ja tego update nie instalowałem jeszcze więc mogę napisać jak to dokładnie u mnie wygląda ;)

Po wejściu w Updates mam pozycję Neuroshima Hex z dopisem Version 1.30. Po wybraniu Neuroshimy pojawia mi się ekran ze szczegółami aktualizacji. Nie ma nigdzie przycisku FREE jest tylko UPDATE (z małym plusikiem w lewym górnym rogu). W opisie aktualizacji jest:
-Neuroshima Hex Store
-New York - new army
-Neojungle - new army
itp.

Nie ma nigdzie wzmianki, że jest to za darmo, choć ja nie znając tematu myślał bym , że armie wchodzą w skład aktualizacji i, że będą dostępne po zainstalowaniu za darmo bez dodatkowych opłat (naiwny jestem, wiem) ;)
Awatar użytkownika
jingowawa
Posty: 888
Rejestracja: 12 kwie 2010, 22:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: Planszówki w App Store

Post autor: jingowawa »

surmik pisze:Ja tego update nie instalowałem jeszcze więc mogę napisać jak to dokładnie u mnie wygląda ;)

Po wejściu w Updates mam pozycję Neuroshima Hex z dopisem Version 1.30. Po wybraniu Neuroshimy pojawia mi się ekran ze szczegółami aktualizacji. Nie ma nigdzie przycisku FREE jest tylko UPDATE (z małym plusikiem w lewym górnym rogu). W opisie aktualizacji jest:
-Neuroshima Hex Store
-New York - new army
-Neojungle - new army
itp.

Nie ma nigdzie wzmianki, że jest to za darmo, choć ja nie znając tematu myślał bym , że armie wchodzą w skład aktualizacji i, że będą dostępne po zainstalowaniu za darmo bez dodatkowych opłat (naiwny jestem, wiem) ;)
No właśnie ja nie wiedziałem wcześniej, że trzeba będzie płacić i z tego opisu wywnioskowałem, że armie wchodzą w skład darmowej aktualizacji. Podejrzewam, że takich naiwnych jak ja i surmik jest więcej.

Pancho, nikt nie ma pretensji i się nie obraża, że komercyjnie działająca firma chce kasę za produkt, który oferuje, ale o to, że obecny opis może wprowadzać w błąd i jak pokazują przykłady, wprowadza. A zatem może nie warto się obrażać, tylko pomyśleć, jak to zmienić?
Awatar użytkownika
Pancho
Posty: 2687
Rejestracja: 18 cze 2004, 08:40
Lokalizacja: W-wa
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Planszówki w App Store

Post autor: Pancho »

Ależ ja się nie obrażam, przekonywałem po prostu, że nie było tu miejsca na żadne sztuczki biznesowe, nacinanie ludzi czy paskudnych zagrywek, co sugerowaliście. Doszliśmy do konsensusu, że w następnych opisach będzie to bardziej klarowne. W tym się już nie da zmienić.
Awatar użytkownika
Smoku
Posty: 464
Rejestracja: 17 lut 2006, 17:26
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times

Re: Planszówki w App Store

Post autor: Smoku »

Andy na osłodę pozostaje fakt ,że nowe armie są warte tych dodatkowych 4 zł.
Awatar użytkownika
surmik
Posty: 1494
Rejestracja: 07 sty 2010, 14:22
Lokalizacja: Gdynia
Been thanked: 1 time

Re: Planszówki w App Store

Post autor: surmik »

Zmieniając temat ;) iDixit jest za darmo ze względu na błąd, który się pojawił w aplikacji. Poprawiona wersja została już zgłoszona więc darmowa promocją zaraz się skończy :)
Awatar użytkownika
Tycjan
Posty: 3200
Rejestracja: 23 sty 2008, 22:14
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 44 times
Been thanked: 32 times
Kontakt:

Re: Planszówki w App Store

Post autor: Tycjan »

surmik pisze:Zmieniając temat ;) iDixit jest za darmo ze względu na błąd, który się pojawił w aplikacji. Poprawiona wersja została już zgłoszona więc darmowa promocją zaraz się skończy :)
Do 1 czerwca jest za darmo. Potem darmowa wersja Lite pozwoli tylko na dołączanie się do gry.

# ZnadPlanszy.pl - tutaj piszę: http://miroslawgucwa.znadplanszy.pl | NAJWIĘKSZA baza premier i zapowiedzi gier wydanych po polsku: http://Premiery.ZnadPlanszy.pl
Awatar użytkownika
Don Simon
Moderator
Posty: 5623
Rejestracja: 10 wrz 2005, 16:28
Lokalizacja: Warszawa, sercem w Jozefowie ;-)
Been thanked: 1 time

Re: Planszówki w App Store

Post autor: Don Simon »

Ja tez sie domagam przeprosin!

Na androidzie NH nie ma, a myslalem, ze bedzie. Oddajcie moje (hipotetyczne) pieniadze oszusci!
Każdy może,prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się.Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.
Awatar użytkownika
jingowawa
Posty: 888
Rejestracja: 12 kwie 2010, 22:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: Planszówki w App Store

Post autor: jingowawa »

Don Simon pisze:Ja tez sie domagam przeprosin!

Na androidzie NH nie ma, a myslalem, ze bedzie. Oddajcie moje (hipotetyczne) pieniadze oszusci!
W pierwszej kolejności powinieneś sam siebie przeprosić, że wybrałeś androida zamiast iOS;)
Awatar użytkownika
Don Simon
Moderator
Posty: 5623
Rejestracja: 10 wrz 2005, 16:28
Lokalizacja: Warszawa, sercem w Jozefowie ;-)
Been thanked: 1 time

Re: Planszówki w App Store

Post autor: Don Simon »

O nie - akurat z androida jestem super zadowolony i za nic w swiecie nie zamienilbym na AjWaja.
Każdy może,prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się.Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.
Awatar użytkownika
jingowawa
Posty: 888
Rejestracja: 12 kwie 2010, 22:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: Planszówki w App Store

Post autor: jingowawa »

Don Simon pisze:O nie - akurat z androida jestem super zadowolony i za nic w swiecie nie zamienilbym na AjWaja.
A ile masz aplikacji na Androida? Wyczytałem gdzieś że około 100 tyś, podczas gdy wg najnowszych danych w AppStore jest ich już ponad pół miliona;)
Awatar użytkownika
Don Simon
Moderator
Posty: 5623
Rejestracja: 10 wrz 2005, 16:28
Lokalizacja: Warszawa, sercem w Jozefowie ;-)
Been thanked: 1 time

Re: Planszówki w App Store

Post autor: Don Simon »

A jakie to ma znaczenie? :) Przeciez i tak nie przerobie tych 400 tys. wiecej. 10 dobrych gier starczy.
Każdy może,prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się.Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.
ODPOWIEDZ