Czy w Anglii gry są tańsze?

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
NicodiAngelo
Posty: 5
Rejestracja: 09 paź 2011, 11:03

Czy w Anglii gry są tańsze?

Post autor: NicodiAngelo »

Chodzi o to, że mój brat jest w Anglii i nie zabawi tam długo. Został jeszcze miesiąc, więc mam pytanie czy w anglii gry są tańsze? Chodzi mi o gry typu Warhammer Fantasy Battle. Jeśli tak to jaką wybrać?
Awatar użytkownika
adikom5777
Posty: 2231
Rejestracja: 28 gru 2009, 08:52
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 81 times
Been thanked: 12 times

Czy w Anglii gry są tańsze?

Post autor: adikom5777 »

Niech Ci brat sprawdzi ile tam kosztuje, potem porownaj cene w Polsce i bedziesz wiedzial :)
Jacek_PL
Posty: 1307
Rejestracja: 25 mar 2007, 18:06
Lokalizacja: Częstochowa
Has thanked: 17 times
Been thanked: 36 times

Re: Czy w Anglii gry są tańsze?

Post autor: Jacek_PL »

Patrząc na obecny kurs funta to pewnie w Polsce kupisz taniej, ale tak naprawdę to wszystko zależy od sklepu, na pewno da się znaleźć coś taniej i w Polsce i w Anglii. A tak na marginesie pewnie zaraz ktoś zwróci uwagę (na przykład ja :wink: ), że WFB to nie gra planszowa.
eyrmin
Posty: 128
Rejestracja: 22 lis 2010, 23:39
Lokalizacja: Kraków/Portsmouth

Re: Czy w Anglii gry są tańsze?

Post autor: eyrmin »

Generalnie w ogole w Polsce gry sa jednak raczej tansze (po przeliczeniu na PLN oczywiscie), zwlaszcza ze wiekszosc polskich sklepow oferuje rozne znizki i promocje. Jedynie mozna czasem znalezc gre w jakims sklepie ktora sie ostala jeszcze na polce jakims cudem, a w Polsce juz jest niedostepna.
Awatar użytkownika
watman
Posty: 809
Rejestracja: 22 kwie 2010, 14:33
Lokalizacja: Tychy

Re: Czy w Anglii gry są tańsze?

Post autor: watman »

http://boardgamegeek.com/thread/699683/ ... k-for-7-99

niektore gry owszem, ale to sie trafia raz na ruski rok...
WFB pewnie nie nalezy do tych tanszych...

a jakby ktos byl w UK, trafil Cube za 8 funciakow i mogl ja przywiezc, to z radoscia przesle pieniadze paypalem nawet dzis :)
Sepelite me facie versa in terram, osculetur me mortuum mundus in culum... | In omnia pericula tasta testicula
BGG | Piwo i Planszówki Blog | Fanpage na FB
alicja.wilk
Posty: 33
Rejestracja: 09 lis 2010, 02:45
Lokalizacja: Gdynia

Re: Czy w Anglii gry są tańsze?

Post autor: alicja.wilk »

Wydaje mi sie, że o ile w wielu dziedzinach Wielka Brytania jest rajem zakupowym, o tyle w kwestii planszówek w Polsce można znaleźć o wiele więcej gier w lepszych cenach. Odwiedziłam sklepy z grami w Londynie i Edynburgu - i żaden nie dorównał w wyborze Rebelowi.
TomuSS
Posty: 188
Rejestracja: 13 lip 2009, 17:46

Re: Czy w Anglii gry są tańsze?

Post autor: TomuSS »

alicja.wilk pisze:żaden nie dorównał w wyborze Rebelowi.
Właśnie. I to jest chyba ten największy plus. Nie są to ceny, ale ogromny wybór gier dostępny w Rebelu. Myślę, że mało jest sklepów za granicą, które dorównałyby nam.
ODPOWIEDZ