[Wrocław] Konwent CoolKon III

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Oley
Posty: 6
Rejestracja: 16 gru 2004, 01:23
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Oley »

Magma i Steady:

Zapraszam na za rok do 'pomocy' w organizacji GR to nie dość, że wjazd za friko zgarniecie to jeszcze giercownie będziecie mieli do dyspozycji 24h.

Widać jesteście rozgarnięci i można Wam salę zostawić :P W zeszłym roku nie było problemów z GR bo nie dość że większość ludzi siedziała w Rebelowym to jeszcze ja osobiścienie byłem odpowiedzialny prawnie za cokolwiek. W tym roku, jako przedstawiciel organizacji, której szkoła udostępniła teren, miałem stres lekki, bo nie dosć że prawnie przed szkoła to jeszcze przed masą ludzi z innych urzedów odpowiadałem.


Nataniel:

Nie chciałbyś bym zaopiekował sięTwoim dzieciakiem ;]

Wujek Oley jest niewłasciwym autorytetem moralno-etycznym dla tak podatnych umysłów :P (choć podobno całkiem nieźle się z dzieciakami dogaduję)

Jakby był problem to zawsze można w ramach odwdzięczenia się za GR ponegocjować jakiś hostel/hotelik dla matki i dzieciaka ;]
borg
Posty: 25
Rejestracja: 25 lis 2006, 18:28

Post autor: borg »

Rok temu Oley niestety też Rebel nam odmówił pomocy mimo wstępnych zapowiedzi współpracy - GR był z Hobbita.
ODPOWIEDZ