[Warszawa] Czy coś działa we wtorki?

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Earl_MW
Posty: 272
Rejestracja: 20 gru 2006, 13:13
Lokalizacja: Zielona Góra

[Warszawa] Czy coś działa we wtorki?

Post autor: Earl_MW »

Całkiem znienacka dowiedziałem się, że przyjdzie mi jutro wylądować w Warszawie na dwa dni. A jeszcze bardziej znienacka, że kończę robotę koło 16:00, natomiast lokal, w którym mam spać, będzie otwarty dopiero od 22:00 albo i lepiej. Jako że powstała niespodziewana luka czasowa, wpadłem na pomysł, coby poszukać, może we wtorki w Warszawie kto gdzie się spotyka na małe albo i nie tak całkiem małe planszówkowanie.

Niestety pogubiłem się ciupasem, bo wątki na ten temat mają stron fafdziesiąt stron każdy, terminy pozmieniały się już hohoho razy, to działa, tamto nie działa, uśśśś, masiakra. W związku ze związkiem nieśmiało chciałem zadać treściwe pytanko: czy we wtorki coś się gdzieś odbywa? A jeśli tak, czy jednorazowy gość w mojej postaci byłby mile widziany? A jeśli i to tak, to czy przywieźć coś ze sobą? Generalnie w domu leży toto.

Earl
Awatar użytkownika
gigi
Posty: 823
Rejestracja: 24 lip 2006, 16:19
Lokalizacja: warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Post autor: gigi »

Awatar użytkownika
Earl_MW
Posty: 272
Rejestracja: 20 gru 2006, 13:13
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Earl_MW »

Dzięki za cynk, muszę powiedzieć, że miejsce pasuje mi wprost niebywale, jako że siedzieć będę praktycznie za miedzą, czyli w MONie. Tylko... eee... tylko o ile mnie oczy nie mylą, to na jutro zapowiedziany jest Tolkien, potem godzina przerwy, a potem sesja w coś (w MERPa?). Ja tam nie wiem, może ja dziwny jestem, ale w życiu nie udało mi się zmieścić ze scenariuszem w mniej, niż 6 godzin, zwłaszcza jeśli grało z 6 osób.

Jako że nie wiem, jakie plany przewidziano na ową godzinę przerwy i takie tam, to na wszelki wypadek spytam ponownie: wziąć coś?

Tym niemniej super, dzięki, ratujecie mi życie i takie tam ;) Mam nadzieję, że nie będzie Wam przeszkadzało, że nieco odbiegam wiekiem od większości zarejestrowanych na forum klubu ;)

Earl
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2007, 20:22 przez Earl_MW, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
gigi
Posty: 823
Rejestracja: 24 lip 2006, 16:19
Lokalizacja: warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Post autor: gigi »

znajoma mi mowila ze mozna tam grac bez problemu w planszowki nawet jak jest jakas prelekcja
jutra tam bede pierwszy raz
przyniose osadnikow
ODPOWIEDZ