Czy nowy sklep z grami w Warszawie to dobry pomysł?

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
bazik
Posty: 2407
Rejestracja: 16 mar 2006, 22:03
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Re: Czy nowy sklep z grami w Warszawie to dobry pomysł?

Post autor: bazik »

zanim wlozysz w pomysl pieniadze warto miec blade choc pojecie o tym czym chcesz sie zajac. dla przykladu:

1. czy potrafisz powiedziec ile w warszawie jest sklepow z grami? (przestalem sie interesowac, sam nie wiem. 10? 20? wiecej? ostatnio przypadkiem kompletnym sie dowiedzialem ze mam sklep planszowkowy 500 metrow od domu) (mowie o punktach gdzie warszawiak moze pojsc kupic gry, nie ilosci firm, czyli np. kazdy graal osobno).

2. potrafisz powiedziec ile w warszawie jest w tygodniu miejsc/terminow gdzie mozna przyjsc pograc w gry? ile osob na nie srednio przychodzi?(znow nie mam pojecia, ale mam wrazenie ze tez ponad 10, jesli nie 20)

majac tego typu liczby mozna zaczac myslec czy kolejny punkt w warszawie cos wnosi (ew gdzie wyglada ze brakuje), czy gralnia w sklepie jest naprawde potrzebna, czy miejsc zapraszajacych do publicznej gry nie jest juz duzo wiecej niz chetnych, etc
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Re: Czy nowy sklep z grami w Warszawie to dobry pomysł?

Post autor: kwiatosz »

A ja z kolei gralni w sklepie nie uważam - przeważnie skupić się średnio da, czasami trafi się jakiś mega irytujący człowiek, któremu labo głupio odmówić, albo trzeba być nieuprzejmym - ale jeżeli irytowanie przez takiego człowieka polega np. na tym, że nie mówi, tylko drze mordę, to gdzie by nie usiadł to przeszkadza. Generalnie - ja nie jestem przesadnie socjalizującym się graczem, więc granie w sklepie to dla mnie średni plus.
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
ODPOWIEDZ