Gry dla jednego gracza

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5243
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 527 times
Been thanked: 1851 times
Kontakt:

Re: Gry dla jednego gracza

Post autor: Gambit »

karlinsss pisze:Zawsze można pograć sobie online. Gier typu pasjans (windows), czy Mahjong (http://mahjongi.pl) jest cała masa.
Według mnie nie ma sensu na siłę wydawać pieniędzy.
Przekładanie pionków, żetonów, czy innych rzeczy vs klikanie myszą. Jednak warto wydać pieniądze. Po powyższym stwierdzeniu mógłbym wnioskować, że zabłądziłeś na to forum przypadkiem :)
TTR_1983
Posty: 3949
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 89 times
Kontakt:

Re: Gry dla jednego gracza

Post autor: TTR_1983 »

Gry dla jednego gracza są jak sex z własną ręką, bez sensu. Ale w sumie co kto lubi :)
Awatar użytkownika
romeck
Posty: 2875
Rejestracja: 20 sie 2009, 22:22
Lokalizacja: Warszawa / Łódź
Has thanked: 8 times
Been thanked: 5 times

Re: Gry dla jednego gracza

Post autor: romeck »

Gambit pisze:
karlinsss pisze:Zawsze można pograć sobie online. Gier typu pasjans (windows), czy Mahjong (http://mahjongi.pl) jest cała masa.
Według mnie nie ma sensu na siłę wydawać pieniędzy.
Przekładanie pionków, żetonów, czy innych rzeczy vs klikanie myszą. Jednak warto wydać pieniądze. Po powyższym stwierdzeniu mógłbym wnioskować, że zabłądziłeś na to forum przypadkiem :)
Pomimo tego, że nie jestem zwolennikiem grania solo, to pomyślałem sobie dokładnie to samo. :)
Właśnie czytasz kompletnie bezużyteczne zdanie.
Awatar użytkownika
mat_eyo
Posty: 5614
Rejestracja: 18 lip 2011, 10:09
Lokalizacja: Warszawa / Łuków, woj. lubelskie
Has thanked: 805 times
Been thanked: 1254 times
Kontakt:

Re: Gry dla jednego gracza

Post autor: mat_eyo »

mulek18 pisze:Gry dla jednego gracza są jak sex z własną ręką, bez sensu. Ale w sumie co kto lubi :)

Sugerujesz, że jestem planszowym onanistą? :P
Awatar użytkownika
wolfe
Posty: 264
Rejestracja: 05 cze 2004, 20:40

Re: Gry dla jednego gracza

Post autor: wolfe »

mulek18 pisze:Gry dla jednego gracza są jak sex z własną ręką, bez sensu. Ale w sumie co kto lubi :)
Idąc tym tropem to granie w cztery osoby to orgia seksualna. W katolickim kraju nie do pomyślenia :-) A ja np. lubię samotny sex z Le Havre, wg mnie jest to bardzo satysfakcjonujące... :-)
Imagine there's no Heaven, it's easy if you try. No Hell below us, above us only sky.
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5243
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 527 times
Been thanked: 1851 times
Kontakt:

Re: Gry dla jednego gracza

Post autor: Gambit »

mulek18 pisze:Gry dla jednego gracza są jak sex z własną ręką, bez sensu. Ale w sumie co kto lubi :)
Głębia tego stwierdzenia mnie rozbiła :)
TTR_1983
Posty: 3949
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 89 times
Kontakt:

Re: Gry dla jednego gracza

Post autor: TTR_1983 »

wolfe pisze:
mulek18 pisze:Gry dla jednego gracza są jak sex z własną ręką, bez sensu. Ale w sumie co kto lubi :)
Idąc tym tropem to granie w cztery osoby to orgia seksualna. W katolickim kraju nie do pomyślenia :-) A ja np. lubię samotny sex z Le Havre, wg mnie jest to bardzo satysfakcjonujące... :-)
teraz modniejsze od orgii jest słoneczko :mrgreen:
Awatar użytkownika
lacki2000
Posty: 4087
Rejestracja: 30 maja 2012, 00:09
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 295 times
Been thanked: 173 times

Re: Gry dla jednego gracza

Post autor: lacki2000 »

wolfe pisze:
mulek18 pisze:Gry dla jednego gracza są jak sex z własną ręką, bez sensu. Ale w sumie co kto lubi :)
Idąc tym tropem to granie w cztery osoby to orgia seksualna. W katolickim kraju nie do pomyślenia :-) A ja np. lubię samotny sex z Le Havre, wg mnie jest to bardzo satysfakcjonujące... :-)
A jak silnie dzierżysz ten klucz płaski w profilowym awatarze. Dwunastka czy dziewiętnastka? :)
A propos preferencji to moja żona woli w większym gronie niż we dwójkę... co mi znacznie zmniejsza ilość okazji do zabawy.
Nie dajcie gnuśnieć umysłom, grajcie w Go! - Konfucjusz (Kǒng Fūzǐ, 551-479 p.n.e.)
:: Moja kolekcja (BGG) :: Chciałbym do kolekcji (BGG) :: Chętnie kupię (BGG) ::
Awatar użytkownika
Andy
Posty: 5130
Rejestracja: 24 kwie 2005, 18:32
Lokalizacja: Piastów
Has thanked: 77 times
Been thanked: 192 times

Re: Gry dla jednego gracza

Post autor: Andy »

karlinsss pisze:Zawsze można pograć sobie online. Gier typu pasjans (windows), czy Mahjong (http://mahjongi.pl) jest cała masa.
Według mnie nie ma sensu na siłę wydawać pieniędzy.
mulek18 pisze:Gry dla jednego gracza są jak sex z własną ręką, bez sensu. Ale w sumie co kto lubi :)
Mędrcy się wypowiedzieli! :D

Macie jeszcze jakieś przemyślenia, czy to już wszystko?
Gdy wszystko inne zawiedzie, rozważ skorzystanie z instrukcji.
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Re: Gry dla jednego gracza

Post autor: kwiatosz »

Ja mam takie, że do gry solo trzeba o jednego mniej niż do wyskoczenia na solo.
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Awatar użytkownika
sqb1978
Posty: 2623
Rejestracja: 18 gru 2013, 16:54
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 41 times
Been thanked: 142 times

Re: Gry dla jednego gracza

Post autor: sqb1978 »

Granie solo uważałem za totalne "świrowanie" dla psycholi, dopóki nie zagrałem w Mage Knighta ;)
Potem twierdziłem, że to jednak wyjątek potwierdza regułę, aż zagrałem w Robinsona.
Teraz uważam, że to tylko i wyłącznie kwestia odpowiedniej gry i mechaniki.
Np. w Agricoli tryb solo nie przynosi żadnych emocji, można co najwyżej potestować sposoby grania.

Jestem jeszcze ciekaw trybu solo w Dziedzictwie, ale ile razy chcę sprawdzić to żonka: "oooo rozkładasz dziedzictwo! gram!" :)
Awatar użytkownika
mat_eyo
Posty: 5614
Rejestracja: 18 lip 2011, 10:09
Lokalizacja: Warszawa / Łuków, woj. lubelskie
Has thanked: 805 times
Been thanked: 1254 times
Kontakt:

Re: Gry dla jednego gracza

Post autor: mat_eyo »

sqb1978 pisze:Jestem jeszcze ciekaw trybu solo w Dziedzictwie, ale ile razy chcę sprawdzić to żonka: "oooo rozkładasz dziedzictwo! gram!" :)
Takie narzekanie powinno być karalne :P
ODPOWIEDZ