Prośba o wsparcie inicjatywy

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
GimnazjumRadw
Posty: 17
Rejestracja: 19 lip 2014, 22:55

Re: Prośba o wsparcie inicjatywy

Post autor: GimnazjumRadw »

Witamy ponownie ;)
Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że wakacyjne zbieranie gier zakończyło się tak dużym sukcesem i spokojnie możemy realizować się razem z dzieciakami w planszówkowym świecie :)
Kilka osób prosiło aby wymienić wydawnictwa które nas wsparły więc do dzieła:

Wydawnictwa:

• FOXGAMES
• GRANNA
• PORTAL
• REBEL
• G3
• FGH
• STRATEGEMATA
• EGMONT

Sklepy:

• Sklep MORION (morion.pl)

Blogi:

• GameTrollTv !!! - wielki kopniak dla całej inicjatywy :)
• Znadplanszy.pl
• GambitTV
• W pajęczej sieci - Artur Tojza

Osoby prywatne.

Jeszcze raz bardzo serdeczne dzięki wszystkim wyżej wymienionym! Bez Waszej pomocy nie udało by się na pewno ;)

Zapraszamy inne wydawnictwa i sklepy do udziału w akcji. Okazuje się że gry planszowe w szkole to również świetna reklama dla sklepów oraz wydawnictw ;)
Organizujemy zajęcia nie tylko dla młodzieży uczęszczającej do naszej szkoły oraz dorosłych :)

...w końcu zarazimy każdego :P

Lista zostanie aktualizowana na bieżąco.

KW

http://www.kurierdabrowski.pl/gramy-bez ... w-radwanie
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2015, 18:20 przez GimnazjumRadw, łącznie zmieniany 5 razy.
Awatar użytkownika
polaquinha
Posty: 251
Rejestracja: 29 gru 2012, 11:49
Lokalizacja: Łódź

Re: Prośba o wsparcie inicjatywy

Post autor: polaquinha »

jejciu, świetna akcja - gratulacje - dla organzatora i dla wspierających!
Cudne te Wasze stoły(!!), i oddzielna klasa tylko na potrzeby Grupy - cudny cudny ewenement :)

(OT - w szkole mojego syna nie ma gdzie szpilki wcisnąć i podejrzewam, że podobna inicjatywa rozbiłaby się o równie prozaiczy powód - a moja pierwsza myśl była, że zrobimy takie koło gier w naszej szkole... ot realia dużej szkoły w mieście :/ )
GimnazjumRadw
Posty: 17
Rejestracja: 19 lip 2014, 22:55

Re: Prośba o wsparcie inicjatywy

Post autor: GimnazjumRadw »

polaquinha pisze:jejciu, świetna akcja - gratulacje - dla organzatora i dla wspierających!
Cudne te Wasze stoły(!!), i oddzielna klasa tylko na potrzeby Grupy - cudny cudny ewenement :)

(OT - w szkole mojego syna nie ma gdzie szpilki wcisnąć i podejrzewam, że podobna inicjatywa rozbiłaby się o równie prozaiczy powód - a moja pierwsza myśl była, że zrobimy takie koło gier w naszej szkole... ot realia dużej szkoły w mieście :/ )

Heh dziękuje bardzo za miłe słowa :) Stoły faktycznie świetnie się sprawdzają, a wykonaliśmy je ze starych stolików które połączyliśmy, jako materiał obiciowy blatów zastosowaliśmy zwykłe wojskowe koce, które są miłe w dotyku i skutecznie chronią plansze oraz karty przesuwające się po nich przed porysowaniem :)
Awatar użytkownika
Maxxx76
Posty: 4007
Rejestracja: 22 lip 2013, 00:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: Prośba o wsparcie inicjatywy

Post autor: Maxxx76 »

Polaquinha - warto jednak spróbować :-)
ODPOWIEDZ