Might & Magic: Duel of Champions

Informacje o planszówkach on-line, offline itp.
me-to
Posty: 82
Rejestracja: 11 kwie 2012, 00:24
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

Might & Magic: Duel of Champions

Post autor: me-to »

Wystartowały beta testy karcianej gry online w świecie Might & Magic (popularne "Hirołsy")

Strona gry: http://might-and-magic.ubi.com/duel-of- ... l-PL/home/

Aby otrzymać klucz do testów należy postępować zgodnie z opisem na tej stronie: http://www.cdaction.pl/news-27419/might ... olsow.html Liczba kluczy jest ograniczona. W grze mogą pojawiać się błędy - należy pamiętać że jest to wersja beta.

Mechanika jest prosta - wystarczy szybki tutorial startujący automatycznie żeby załapać o co chodzi. Na starcie wybieramy jedną talię z trzech dostępnych. Dodatkowe karty kupujemy za walutę którą zdobywamy w pojedynkach z innymi graczami. Na początku startową talię możemy poszerzyć o gratisowe 3 zestawy po 12 kart (Zakładka Decks i w prawym dolnym rogu Packs). W grze występują mikropłatności jednak wszystko można kupować też za walutę gry.

Zagrałem kilka partii i wygląda na przyjemną grę :)
Vincent
Posty: 397
Rejestracja: 27 lip 2011, 13:23
Been thanked: 1 time

Re: Might & Magic: Duel of Champions

Post autor: Vincent »

Pograłem parę razy i przyznaje gra ciekawa, łatwa i szybka :)

Jak do tej pory, z karcianek grałem tylko kilka partii w warhammera inwazję i WoWa i stwierdzam, że ci heroesi najbardziej mi się podobają (może dlatego że nie jestem zapalonym graczek karcianek).
shamoth
Posty: 13
Rejestracja: 30 lip 2012, 21:21

Re: Might & Magic: Duel of Champions

Post autor: shamoth »

Jak można w to zagrać kumpel vs kumpel?
:mrgreen:
me-to
Posty: 82
Rejestracja: 11 kwie 2012, 00:24
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

Re: Might & Magic: Duel of Champions

Post autor: me-to »

Nie wiem jak teraz gra wygląda - nie grałem od 2 miesięcy, ale we wczesnej becie był na to jeden sposób: na 3, 2, 1 wciskaliśmy z kolegą przycisk Graj :)
Awatar użytkownika
Wothan
Posty: 525
Rejestracja: 02 lis 2009, 10:11
Lokalizacja: Mazury
Has thanked: 5 times
Been thanked: 16 times

Re: Might & Magic: Duel of Champions

Post autor: Wothan »

Można zagrać ze znajomym w trybie treningu. Obaj wchodzicie na zakładkę "Trening", zaznaczacie "gra ze znajomym" i powinniście siebie nawzajem widzieć, wtedy odpalacie grę między sobą. W takiej grze nie zarabiacie kasy, doświadczenia, ani nie nabijacie rankingu, ale za 30 gier ze znajomym jest jakaś nagroda.
me-to
Posty: 82
Rejestracja: 11 kwie 2012, 00:24
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

Re: Might & Magic: Duel of Champions

Post autor: me-to »

Kilka dni temu wyszła wersja finalna. W stosunku do bety gra prezentuje się znacznie lepiej, jest nieźle zbalansowana. Gra bazuje na mikropłatnościach.
Awatar użytkownika
Nagmar
Posty: 51
Rejestracja: 24 paź 2010, 21:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Might & Magic: Duel of Champions

Post autor: Nagmar »

Rozegrałem już trochę partii i gra jest ok. Gra jest zbalansowana i nie ma strasznego pay to win, jak w niektórych tego typu karciankach online. Każdą kartę można dostać za złoto w grze. A te łatwiej dostępne za prawdziwą kasę nie są z góry lepsze(przepakowane).
Jeśli ktoś chciałby zagrać ze mną partię, to mój nick to: Mr.Ladybug
me-to
Posty: 82
Rejestracja: 11 kwie 2012, 00:24
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

Re: Might & Magic: Duel of Champions

Post autor: me-to »

Dzisiaj (po kilkudniowym) opóźnieniu wychodzi nowy dodatek. Serwery ruszą po 19.
Rozszerzenie dodaje około 100 nowych kart, nowych bohaterów i umiejętności.
Awatar użytkownika
Hipke
Posty: 554
Rejestracja: 05 lis 2012, 18:40

Re: Might & Magic: Duel of Champions

Post autor: Hipke »

Gra tu ktoś w to może? :)
Mam pytanie, jak pokonaliście Nergala, w misji Ołtarz Pajęczej Bogini?
Wcześniej Las Szeptów był niezłym wyzwaniem, ale jest na tą walkę jedna rada.
Natomiast na Nergala jeszcze nie wymyśliłem.
Na razie gram tym, co mi los dał (podstawka+kody promocyjne). Nic nie kupowałem.
Zbudowałem talię z Nergalem na czele- stworki i pozostałe karty przerzuciłem z talii Nekropolii.
Duinhir
Posty: 29
Rejestracja: 25 kwie 2013, 07:48

Re: Might & Magic: Duel of Champions

Post autor: Duinhir »

Hej.
Polecam tę karciankę w wolnej chwili. W klimatach Might and Magic.
Mnie wciągnęło :)
Jak się zalogujecie z tego linku to macie bonusy na start:
https://signup.duelofchampions.com/port ... fId=SQ4CIH

Jest o tyle dodatkowo fajna, że praktycznie można uzbierać wszystkie karty w grze bez wydawania prawdzwiej kasy. Wystarczy grać ;) I nie ma sytuacji, że ciągle obrywamy bo jest matchmaking, czyli możemy grać z ludźmi na tym samym poziomie. Fajne rozwiązanie. Oczywiście jak ktoś nie lubi czekać (uzbieranie wszystkich kilku tysięcy kart zajmie pewnie z rok) to może je kupić, ale to już wedle uznania.

Ze wszystkich karcianek komputerowych, ta moim zdaniem zdobywa podium na 1 miejscu :)


Pozdrawiam
ODPOWIEDZ