[Lublin] Gdzie pograć?

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
iapetus
Posty: 226
Rejestracja: 27 lut 2012, 09:54
Lokalizacja: Warszawa/Lublin
Kontakt:

[Lublin] Gdzie pograć?

Post autor: iapetus »

Szukam lokalu przyjaznego planszówkom w Lublinie. Oczywiście Cytadela Syriusza to miejsce bardzo dobre, ale niestety bywam w mieście tylko w soboty i niedziele, piątki odpadają. Nie znając specjalnie sfery gastronomiczno-rozrywkowej niespecjalnie się orientuję gdzie możemy się rozłożyć z większą grą i nas nie wygonią ;) Poradzicie?
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Re: [Lublin] Gdzie pograć?

Post autor: kwiatosz »

Imprezy z cyklu 24h z planszówkami w weekendy się odbywają ;)
Red Rock City jeszcze niedawno było mało popularne, a mają w amerykańskim stylu spore stoły i dwie kanapy przy nich - ale to opcja w dzień, bo wieczorem teraz są zapchani zawsze. Voodoo Cat ma jeden stolik nadający się do pogrania - bo jest w stylu ławek parkowych, plus tam generalnie wszyscy do wszystkie luźno podchodzą, więc podejrzewam, że nie będzie problemu (a ich kanapki z ciętą wołowiną niszczą system :) )

Między słowami miało ambicję organizować spotkania planszówkowe, więc idei są przyjaźni, ale nie wiem jakie tam są stoliki.

W zasadzie tyle mi przychodzi do głowy... Może jeszcze Incognito (z korytkiem, które jest najlepszym mięsnym zwrotem z wydanej złotówki ;) ) - większość stolików się nie nadaje, ale mają 2 duże okrągłe, które powinny być spoko.
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Awatar użytkownika
iapetus
Posty: 226
Rejestracja: 27 lut 2012, 09:54
Lokalizacja: Warszawa/Lublin
Kontakt:

Re: [Lublin] Gdzie pograć?

Post autor: iapetus »

Wiedziałem że długo na odpowiedź nie będę czekał :) Wielkie dzięki, wystarczająco dużo miejsc do obadania jak na jedną sobotę. Chyba zaczniemy od opcji wołowej ;) Przy okazji - ok. 15:00 na stół trafi Hyperborea. Będzie jedno wolne miejsce, chętnych zapraszam na PW.
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Re: [Lublin] Gdzie pograć?

Post autor: kwiatosz »

I jak, udało się gdzieś zagrać?
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Awatar użytkownika
iapetus
Posty: 226
Rejestracja: 27 lut 2012, 09:54
Lokalizacja: Warszawa/Lublin
Kontakt:

Re: [Lublin] Gdzie pograć?

Post autor: iapetus »

W końcu byłu tylko 3 osoby, więc daliśmy radę z niewielkim stołem w domu. Trzeba sprawdzić lokale następnym razem. Pewnie w okolicy świąt.
ODPOWIEDZ