[Łódź] gracze

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Cirilla
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2014, 16:51

[Łódź] gracze

Post autor: Cirilla »

Hej :)
Interesuję się planszówkami już dłuższy czas(chociaż zbyt wielu tytułów nie znam niestety).. Tylko tutaj pojawia się problem, czyli brak ludzi do grania :(
Czy ktoś zechciałby przygarnąć w te ponure, zimowe dni do człowieka do pogrania? ;)

I tak, wiem że w Łodzi funkcjonują smerfy, tylko chyba szukam jakieś mniejszej grupki ludzi.
Daywalker
Posty: 43
Rejestracja: 28 gru 2014, 12:04

Re: [ŁÓDŹ] gracze

Post autor: Daywalker »

Witam, ja zawsze chętnie umówię się na jakieś granie w wolnym czasie, ja coś to PW.
Awatar użytkownika
polaquinha
Posty: 251
Rejestracja: 29 gru 2012, 11:49
Lokalizacja: Łódź

Re: [ŁÓDŹ] gracze

Post autor: polaquinha »

Hej, bardzo chetnie przyłaczyłabym sie do jakiejś mniejszej grupki :)
Nie dysponuję może jakąś gigantyczną ilościa czasu ale cos tam się wykroi na planszówko-spotkania :D
Mam tez troche gier jakby co...
Daywalker
Posty: 43
Rejestracja: 28 gru 2014, 12:04

Re: [ŁÓDŹ] gracze

Post autor: Daywalker »

Zawsze jakoś w weekend można się umówić na partyjkę planszówkową. Jedyne neutralne miejsce do tego typu spotkań jakie mogę zaproponować to Gamelord na Piotrkowskiej 101, ale tam panuje specyficzny "klimat". Może ktoś chętny na jakąś partyjkę ja do 7mego mam wolne jak coś :D
marcinki77
Posty: 8
Rejestracja: 01 sty 2015, 21:52

Re: [ŁÓDŹ] gracze

Post autor: marcinki77 »

HEJ,


ja zaczynam przygodę z plnszókami za dużo czasu nie mam ale chętnie spotkam sie w jakiej malej grupce zeby pograc (nauczyć się grać) gier nie posiadam, ale od czasu do czasu chetnie cos kupie przy okazji powiekszajac swoja kolekcję :-) :D
Awatar użytkownika
lesar
Posty: 594
Rejestracja: 11 cze 2011, 16:08
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 1 time
Been thanked: 31 times

Re: Odp: [ŁÓDŹ] gracze

Post autor: lesar »

Ja również popieram inicjatyw, gier trochę mam i chętnie zagram, niech ktoś coś zaproponuje.
"Zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes lepiej już kraść par excellence jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej." - kasiarz Kwinto
marcinki77
Posty: 8
Rejestracja: 01 sty 2015, 21:52

Re: [ŁÓDŹ] gracze

Post autor: marcinki77 »

w jakich miejscach ludzie spotykają się żeby sobie pograć?
macie już jakieś dosw w tym temacie?
:mrgreen:
Daywalker
Posty: 43
Rejestracja: 28 gru 2014, 12:04

Re: [ŁÓDŹ] gracze

Post autor: Daywalker »

No jak już wspominałem ja jedyne miejsce jakie znam to Gamelord na Piotrkowskiej 101 , miejsca na pewno nie zabraknie, stoły zawsze są dostępne od godz. 12(chyba) do 19.

Wpadłem na taki pomysł, myślę, że będzie szybciej się jakoś umówić, wysyłać prośby o dołączenie, jutro pododaje jak wstanę - https://www.facebook.com/groups/659441370833052/
marcinki77
Posty: 8
Rejestracja: 01 sty 2015, 21:52

Re: [ŁÓDŹ] gracze

Post autor: marcinki77 »

dziś byłęm w Manu i tak tez jest fajne mijsce do grania (przy sklepie z grami) mozna posiedziec i pograc i dluzej czynne bo chyba do jakiejs 22
Daywalker
Posty: 43
Rejestracja: 28 gru 2014, 12:04

Re: [ŁÓDŹ] gracze

Post autor: Daywalker »

marcinki77 pisze:dziś byłęm w Manu i tak tez jest fajne mijsce do grania (przy sklepie z grami) mozna posiedziec i pograc i dluzej czynne bo chyba do jakiejs 22
Spoko mnie pasuje. kwestia tylko, kiedy i w co ? :D
marcinki77
Posty: 8
Rejestracja: 01 sty 2015, 21:52

Re: [ŁÓDŹ] gracze

Post autor: marcinki77 »

a jakimi grami dysponujesz?
Daywalker
Posty: 43
Rejestracja: 28 gru 2014, 12:04

Re: [ŁÓDŹ] gracze

Post autor: Daywalker »

marcinki77 pisze:a jakimi grami dysponujesz?
Wszystkie tytuły pod znajdziesz w linku w moim podpisie, zapraszam też do dołączenia do funpage, będzie się można szybciej umawiać, link również w moim podpisie :D
marcinki77
Posty: 8
Rejestracja: 01 sty 2015, 21:52

Re: [ŁÓDŹ] gracze

Post autor: marcinki77 »

Daywalker, musisz miec na uwadze, że ja poczatkujący, szybko się uczę ale cały czas poczatkujacy. Ty jak widze dużo i dość długo grasz. nie chciałbym być kulą u nogi podczas gry.
Na rynku łódzkim rzeczywiście tak ciężko dorwac chetnych graczy? na takie spotkania?
Daywalker
Posty: 43
Rejestracja: 28 gru 2014, 12:04

Re: [ŁÓDŹ] gracze

Post autor: Daywalker »

marcinki77 pisze:Daywalker, musisz miec na uwadze, że ja poczatkujący, szybko się uczę ale cały czas poczatkujacy. Ty jak widze dużo i dość długo grasz. nie chciałbym być kulą u nogi podczas gry.
Na rynku łódzkim rzeczywiście tak ciężko dorwac chetnych graczy? na takie spotkania?
Po pierwsze, to czy ktoś zaczyna czy jest starym wyjadaczem, dla mnie nie ma najmniejszego znaczenia, po drugie w każdej grze w którą nie grałem ja również jestem początkujący a po trzecie nie gram dużo a na pewno nie tak dużo jak bym chciał (ze względu na brak czasu) i też nie tak długo jak bym chciał (zacząłem się wciągać ok 2 lata temu, na starość zmądrzałem widać :p), po czwarte moja kolekcja jest powiedzmy sobie szczerze mizerna, ale staram się w miarę zasobów powiększać.
A jeśli chodzi o chętnych graczy na spotkania, to albo ja mam jakiś niefart, albo w Łodzi z tym słabo (chociaż ŁPG zawsze pęka w szwach), chętnie skleciłbym jakąś stałą ekipę, ale jedynie co mi się udało to organizowane weekendy z Talismanem wraz z kumplami jeszcze od liceum, ale jak się zbierzemy raz na 2-3 miesiące to sukces (każdy inny zawód i godziny/dni pracy - w skład wchodzi policjant, właściciel firmy, handlowiec, grafik i notoryczny bezrobotny)
marcinki77
Posty: 8
Rejestracja: 01 sty 2015, 21:52

Re: [ŁÓDŹ] gracze

Post autor: marcinki77 »

ok no to luzik
teraz kwestia kiedy, gdzie i z kim, no i w co :-)
ja do 6 stycznia mam wolne tylko musze wpasc do pracy w poniedzialek w ciagu dnia na pare godzin
miejsce gdzie, jest kwestia do dogadania
i chyba najwiekszy problem do wieksza ilosc graczy:-)
marcinki77
Posty: 8
Rejestracja: 01 sty 2015, 21:52

Re: [ŁÓDŹ] gracze

Post autor: marcinki77 »

a i jeszcze w co? jakbys cos zaproponowal, moze troszke bym cos o tym wczesniej poczytakl i sie przygotowal. :-)
Daywalker
Posty: 43
Rejestracja: 28 gru 2014, 12:04

Re: [ŁÓDŹ] gracze

Post autor: Daywalker »

marcinki77 pisze:ok no to luzik
teraz kwestia kiedy, gdzie i z kim, no i w co :-)
ja do 6 stycznia mam wolne tylko musze wpasc do pracy w poniedzialek w ciagu dnia na pare godzin
miejsce gdzie, jest kwestia do dogadania
i chyba najwiekszy problem do wieksza ilosc graczy:-)
To może wstępnie poniedziałek 6tego po południu, miejsca dwa do wyboru albo manufaktura, ale tam podejrzewam zgiełki, albo Gamelord Piotrkowska 101 tam za to cichutko i stołów nie zabraknie. Jeśli będzie nas tylko dwójka to wezmę myślę Summoner Wars i Znak Starszych Bogów ewentualnie Abyssa, chociaż mam cichą nadzieje na stałą grupkę ok 4-5 osób do grania i testowania gier :D
marcinki77
Posty: 8
Rejestracja: 01 sty 2015, 21:52

Re: [ŁÓDŹ] gracze

Post autor: marcinki77 »

poniedziałęk jest ok
bede w pracy pare godzin ale pracuje stosunkowo blisko Piotrkowskiej 101 takze wszystko uloze tak aby przyjsc na umowiona godzinke.
o ktorej mozesz?
ja o powyzszych grach poczytam sobie. jak chcesz to moge przyniesc dwuosobowy Roj jest niezly.
pytalem kumpla czy moze podejsc ale w robocie siedzi w tym czasie. moze jednak ktos sie jeszcze dolaczy :-)
Ash
Posty: 293
Rejestracja: 19 wrz 2011, 23:19
Lokalizacja: Łódź
Been thanked: 1 time

Re: [ŁÓDŹ] gracze

Post autor: Ash »

No to ja też się dopiszę.
Moje gry:
https://www.boardgamegeek.com/collectio ... lery=large
pozdr.
Awatar użytkownika
Mil3vs
Posty: 27
Rejestracja: 06 mar 2013, 15:01

Re: [ŁÓDŹ] gracze

Post autor: Mil3vs »

Również zgłaszam gotowość do gier w Łodzi - wraz z żoną, a czasem jeszcze 2 znajmomymi chętnie pogramy.

Nasza kolekcja to:
https://www.boardgamegeek.com/collectio ... dgame&ff=1
piotrek66paw
Posty: 4
Rejestracja: 24 sty 2015, 08:27

Re: [ŁÓDŹ] gracze

Post autor: piotrek66paw »

Jesli komuś chciało by sie to zapraszam do Pabianic.Co prawda prywatne mieszkanie, ale ok 12 osób sie zmieści. Gramy co niedzielę mamy ponad 10 tytulow tj talisman, smallworld, metropolia, cv. Serdecznie zapraszamy
Ew chetnie z moją dziewczyną dojedziemy na spotkanie
Awatar użytkownika
linkap98
Posty: 45
Rejestracja: 12 sty 2014, 19:41

Re: [ŁÓDŹ] gracze

Post autor: linkap98 »

Hej, nie wiem ile osób jeszcze szuka grupy, ale ja i mój narzeczony szukamy graczy :) mamy małą grupę i szukamy ludzi, spotykamy się 2 czasem 3 razy w tygodniu. Jedyny problem - chłop mój mówi tylko po angielsku.
method
Posty: 14
Rejestracja: 02 lis 2014, 15:28
Lokalizacja: Łódź

Re: [ŁÓDŹ] gracze

Post autor: method »

Hej, tak z ciekawości odświeżę. Gracie w końcu u Andrzeja czasem? (GameLord)
kubakokos
Posty: 7
Rejestracja: 13 kwie 2015, 23:09
Has thanked: 2 times

Re: [ŁÓDŹ] gracze

Post autor: kubakokos »

Cześć, jeśli nadal się umawiacie, to ja też jestem chętny.
Leafdrake
Posty: 54
Rejestracja: 21 cze 2004, 23:42
Lokalizacja: Łódź

Re: [ŁÓDŹ] gracze

Post autor: Leafdrake »

Gra ktoś w EPICa? (Epic card game) Chętni na constructed?
:::efkon:::
ODPOWIEDZ