Firestorm Armada kampania

Nasze home-rules do różnych gier, a także PRZETESTOWANE i ciekawe home-rules znalezione w sieci.
Awatar użytkownika
Rocy7
Posty: 5456
Rejestracja: 05 maja 2013, 14:10
Lokalizacja: Warszawa / Kobyłka
Been thanked: 5 times

Firestorm Armada kampania

Post autor: Rocy7 »

Zarys kampanii do Firestorm Armada

http://www.manbattlestations.com/blog/2 ... 0-9-ready/

Ogolnie w porzadku uprocz zasady ulepszania okretow w kampanii, ktora moze troche balans zaburzyc. Zawsze mozna jednak ta zasade zignorowac.
Awatar użytkownika
Rocy7
Posty: 5456
Rejestracja: 05 maja 2013, 14:10
Lokalizacja: Warszawa / Kobyłka
Been thanked: 5 times

Re: Firestorm Armada kampania

Post autor: Rocy7 »

Dodatkowe misje, których można użyć w kampanii https://drive.google.com/file/d/0B2paDU ... sp=sharing
Awatar użytkownika
costi
Posty: 3416
Rejestracja: 09 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 7 times
Been thanked: 3 times

Re: Firestorm Armada kampania

Post autor: costi »

Ja uważam, że warto grać ze wszystkim, łącznie z ulepszaniem okrętów (mówisz o załodze, jak mniemam?). Dużo inaczej się gra okrętem z wypieszczoną załogą, weteranami wielu bitew, którą w razie straty niełatwo będzie odbudować ;)
Jedyny house rule, jaki bym wprowadził, to wyszkolenie startowe - max jedna eskadra/okręt Untried i max jedna Veteran na początku gry.
trochę człowieka i technika się gubi
Moja kolekcja
Awatar użytkownika
Rocy7
Posty: 5456
Rejestracja: 05 maja 2013, 14:10
Lokalizacja: Warszawa / Kobyłka
Been thanked: 5 times

Re: Firestorm Armada kampania

Post autor: Rocy7 »

Problemem sa hardpoints i updates niektore rasy sporo traca jesli by im zakazac brania tych ulepszen (Zasady kampanii ograniczaja hardpoints i ulepszenia, ktore mozna brac).

Posiadam jednostki Oso Omnidyne, bez mozliwosci wybrania hardpoints do okretow trace polowe uzbrojenia.
Awatar użytkownika
costi
Posty: 3416
Rejestracja: 09 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 7 times
Been thanked: 3 times

Re: Firestorm Armada kampania

Post autor: costi »

Rocy7 pisze:Problemem sa hardpoints i updates niektore rasy sporo traca jesli by im zakazac brania tych ulepszen (Zasady kampanii ograniczaja hardpoints i ulepszenia, ktore mozna brac).

Posiadam jednostki Oso Omnidyne, bez mozliwosci wybrania hardpoints do okretow trace polowe uzbrojenia.
Tylko że bez nich i tak masz siłę ognia porównywalną z normalnymi jednostkami głównych frakcji.
trochę człowieka i technika się gubi
Moja kolekcja
Awatar użytkownika
Rocy7
Posty: 5456
Rejestracja: 05 maja 2013, 14:10
Lokalizacja: Warszawa / Kobyłka
Been thanked: 5 times

Re: Firestorm Armada kampania

Post autor: Rocy7 »

costi pisze: Tylko że bez nich i tak masz siłę ognia porównywalną z normalnymi jednostkami głównych frakcji.
ale mam najnizsze CR w grze oraz maly zasieg ognia. Corrosive/biohazard w pewnym stopniu rownowazy te wady.
ODPOWIEDZ