Filary - katedra (goła)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
meehoow
Posty: 90
Rejestracja: 01 cze 2007, 12:30
Lokalizacja: Pyrlandia

Filary - katedra (goła)

Post autor: meehoow »

Ktoś się może pokusił o ozdobienie elementów katedry z Filarów Ziemi? Surowa bryła aż się prosi o pomalowanie! Chętnie rzuciłbym okiem na jakieś fajne pomysły...
Awatar użytkownika
Geko
Posty: 6491
Rejestracja: 18 mar 2006, 22:29
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Post autor: Geko »

Ja bym najpier troszę podrzeźbił, żeby nabrała kształtów. Potem dodał witrażyki, oszlifował, pomalował... :P
Moje blogowanie na ZnadPlanszy.pl
Na BGG jako GekoPL. Ja tu tylko moderuję, żaden ze mnie administrator.
Awatar użytkownika
Czosno
Posty: 37
Rejestracja: 28 paź 2006, 14:58
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Czosno »

Nie no bez przesady, moim zdaniem można by w wymierzyć każdą powierzchnie "katedry" potem program graficzny+ ktoś bardzo zdolny+ drukarka+ papier samoprzylepny/klej (dobrym rozwiązaniem może być kalka techniczna [po nalepieniu na drewno powinna mieć całkiem przyjemny kolor])+ matowy lakier i "katedra" jak malowana :D (ale to tylko niesprawdzony pomysł mojego skrzywionego geniuszu).
Awatar użytkownika
Szept
Posty: 225
Rejestracja: 04 cze 2004, 00:49
Lokalizacja: okolice Warszawy
Has thanked: 1 time

Post autor: Szept »

Zamiast drukowania to może pobawić się w decoupage :)
http://szept.deviantart.com
-I am James Hook, captain of the Jolly Roger.
-If you are Hook, then who am I?
-You are a codfish.
ODPOWIEDZ