Fani gier strategicznych w Bielsku-Białej?

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Omnibus
Posty: 74
Rejestracja: 16 lis 2013, 19:21

Fani gier strategicznych w Bielsku-Białej?

Post autor: Omnibus »

Kupę wolnego czasu mam teraz, i kompletną posuchę w temacie graczy. Ktoś chętny na jakieś cięższe gry?
Od siebie mogę przynieść:
Kemet,
Chaos w Starym Świecie,
Cthulhu Wars,
Blood Rage,
Tezeusza,
Nową erę/Osadników
Starcrafta (Nie mam bladego pojęcia jak)
Władców Podziemi
Ktoś do grania w hexa zawsze mile widziany, tyle czasu nie grałem, że aż szok.
I Horus Heresy, jeśli by się znalazł partner do grania w takie cudeńko :)

Teoretycznie mam jeszcze starsze Age of Mythology, Warcrafta, ale nie jestem jakoś specjalnie chętny do ich odkurzania. Bardzo chętnie pograłbym w Szoguna, Eclipse, czy Forbidden Stars, gdyby się znalazł jakiś posiadacz chętny do gry.

Spotkania w Gnomie, bądź Strefie, w sumie nie ma to dla mnie większego znaczenia.
Awatar użytkownika
ariser
Posty: 1137
Rejestracja: 16 lut 2016, 19:29
Lokalizacja: Cieszyn
Has thanked: 63 times
Been thanked: 49 times

Re: Fani gier strategicznych w Bielsku-Białej?

Post autor: ariser »

Do Bielska nie mam tak daleko i chętnie pogram w strategie, z tym że dopiero od sierpnia, bo chwilowo czasu brak. :) Jak coś możemy się zgadać na pw w najbliższym czasie.
"W grze doszło do momentu niedociągnięcia, który jest spowodowany wielkością gry i jej nieidealnością."
vegathedog, 2019
Kupię / Sprzedam
Omnibus
Posty: 74
Rejestracja: 16 lis 2013, 19:21

Re: Fani gier strategicznych w Bielsku-Białej?

Post autor: Omnibus »

O, bardzo się cieszę. Będziemy w kontakcie w takim wypadku.
Tylko mam jeszcze pytanie: Masz jakiś kumpli na eksport? W sierpniu powinienem mieć już więcej ludzi dostępnych do grania, ale znając moje szczęście to może się zdarzyć, że wszyscy naraz np. wylądują w szpitalu, czy coś w ten deseń ;)
Awatar użytkownika
ariser
Posty: 1137
Rejestracja: 16 lut 2016, 19:29
Lokalizacja: Cieszyn
Has thanked: 63 times
Been thanked: 49 times

Re: Fani gier strategicznych w Bielsku-Białej?

Post autor: ariser »

Mam niewielką grupkę ludzi, z którymi grywam, ale to raczej domatorzy, więc wyciągnięcie ich na granie na mieście może być kłopotliwe. :P
"W grze doszło do momentu niedociągnięcia, który jest spowodowany wielkością gry i jej nieidealnością."
vegathedog, 2019
Kupię / Sprzedam
ODPOWIEDZ