Pytanie doświadczonych graczy

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Awatar użytkownika
Rune
Posty: 1171
Rejestracja: 04 gru 2011, 21:20
Lokalizacja: Tortuga
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Pytanie doświadczonych graczy

Post autor: Rune »

Spójrz w podstawce jest książeczka ze scenariuszami, która wygląda w taki sposób:
http://www.gmtgames.com/living_rules/CC ... k-2012.pdf

Każdy scenariusz określa ile kart występuje w grze, ile należy zdobyć flag przeciwnika aby wygrać, która strona rozpoczyna grę pierwsza i ponadto większość z nich ma jakieś drobne dodatkowe zasady. Nie ma w tym dużo tekstu ale należy to przyjąć do rozgrywki.

Natomiast każdy dodatek wnosi jakąś zmianę w ogólnej mechanice, która dotyczy danej nacji i nowych jednostek występujących w tym dodatku. Ponadto w dodatkach pojawiają się nowe kafle terenu, które również mają swoje modyfikatory.

Z rozpakowaniem Prusów się wstrzymaj. Pograj w podstawkę, a jak coś to pisz, a na pewno bratnia dusza się znajdzie, co pomoże.
Przystanek Planszówka - przystań dla wszystkich planszówkowych rozbójników morskich.
Chcę zdobyć
Oddam za talary
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1309 times

Re: Pytanie doświadczonych graczy

Post autor: rastula »

Angielska to prosta abla is...:)
prusak
Posty: 16
Rejestracja: 28 cze 2015, 15:26

Re: Pytanie doświadczonych graczy

Post autor: prusak »

Witam, własnie dostałem pakę z CC i przeżyłem chwile załamania , setki bloczków i przyklejanie masakra będę to chyba z tydz robił
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1309 times

Re: Pytanie doświadczonych graczy

Post autor: rastula »

prusak pisze:Witam, własnie dostałem pakę z CC i przeżyłem chwile załamania , setki bloczków i przyklejanie masakra będę to chyba z tydz robił
Zachciało się wojny...:-P....

Potem to jeszcze trzeba na planszy ustawiać...
prusak
Posty: 16
Rejestracja: 28 cze 2015, 15:26

Re: Pytanie doświadczonych graczy

Post autor: prusak »

Panowie brakuje mi w grze podstawowej karty terenu:(:( w dodatku Pruskim są 2, napisałem reklamacje emailem, czy wam też coś takiego się zdarzyło ?
prusak
Posty: 16
Rejestracja: 28 cze 2015, 15:26

Re: Pytanie doświadczonych graczy

Post autor: prusak »

:(
Ostatnio zmieniony 06 lip 2015, 17:45 przez prusak, łącznie zmieniany 1 raz.
adi
Posty: 36
Rejestracja: 28 cze 2013, 14:53
Has thanked: 1 time

Re: Pytanie doświadczonych graczy

Post autor: adi »

rastula pisze:
prusak pisze:Witam, własnie dostałem pakę z CC i przeżyłem chwile załamania , setki bloczków i przyklejanie masakra będę to chyba z tydz robił
Zachciało się wojny...:-P....

Potem to jeszcze trzeba na planszy ustawiać...
Haha. Sie usmialem :D Pamietam jak kupilem z drugiej reki okazyjnie dwie gry CC Ancient liczac przy okazji,ze bloczki beda juz mialy ponaklejane nalepki. Pierwsza miala :D Ale druga niestety nowka funkiel tylko otworzona:)Pewnie wlasciciel gry jak kolega prusak polegl na drugiej :wink:
Zapraszam do gry. Jak zaczniecie swoją przygodę z grą WoWs przez ten link to dostaniecie i ja także bonusy do gry jak okręty premium i surowce potrzebne w grze. Uważajcie gra uzależnia:P
ODPOWIEDZ