SUPERHOT the Card Game

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
kamron6
Posty: 1106
Rejestracja: 23 sty 2010, 20:57
Has thanked: 49 times
Been thanked: 66 times

Re: SUPERHOT the Card Game

Post autor: kamron6 »

Karty to całkowicie zamknięty układ i chyba z definicji miało być ich mało (aby było mniej losowe, decyzje miały sens, a pociski dolatywały), natomiast kart celów które to zwiększają różnorodność jest w miarę dużo.
Osoby z Wrocławia zapraszam do wrocławskiej grupy facebookowej zrzeszającej miłośników gier strategicznych i wojennych
Awatar użytkownika
playerator
Posty: 2873
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:11
Has thanked: 904 times
Been thanked: 310 times

Re: SUPERHOT the Card Game

Post autor: playerator »

TomaszB pisze: Do mnie jako wspierającego na KS niestety jeszcze nic nie wyruszyło, stąd moje pytanie do kolegów z B&D dotyczące przewidywanego terminu wysyłki do wspierających indywidualnie w kraju.
Również byłbym wdzięczny za informację, kiedy można spodziewać się gier. Pewnie powinienem wiedzieć, ale tyle się teraz dzieje :wink:. Nie otrzymałem też jeszcze kodu do Steama.
tak że = w takim razie, więc
także = też, również
Piszmy po polsku :)
Awatar użytkownika
Board&Dice
Posty: 996
Rejestracja: 10 mar 2014, 15:55
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: SUPERHOT the Card Game

Post autor: Board&Dice »

Cześć Wszystkim!

Kilka słów w zakresie odpowiedzi na Wasze pytania:
1. Sklep, który oferuje gry w wersji KS to Planszostrefa.pl
2. Czy Planszostrefa dostała od nas ofertę dystrybucyjna na te właśnie egzemplarze? NIE. Adam z Planszostrefy zakupił swoje kopie normalnie wspierając kampanię na KS i akurat traf chciał, że jego gry wyszły w pierwszej paczce gier jakie były wysyłane (pierwszy tysiąc paczek, jakie od nas wyszły). Adam sprzedaje je u siebie w sklepie i na to nie mamy wpływu ani też nie możemy mu tego zabronić - nie miał jakiejś ekstra sklepowej oferty i po prostu wsparł kampanię bez żadnych dodatkowych preferencji ani co do terminu ani co do ceny.
POZA TYM PRZYPADKIEM nie ma w ofercie sklepowej wersji KS. jest jeszcze jeden sklep, który w taki sposób wsparł nasz projekt, ale po poinformowaniu właściciela, postanowiliśmy przesunąć wysyłkę paczki na termin pokrywający się z fulfilmentem dla większości z Polaków (przełom tego i następnego tygodnia).

3. Kiedy wyjdą paczki do PL? Wychodzą co 2 dni - nie dzielimy tutaj ludzi na kraje, nasze zamiłowania i preferencje :) po prostu osoby generujące listy wysyłkowe, jadą po kolei po Pledge - podobnie nasz podwykonawca, który realizuje wysyłki na nasze zlecenie.

Co do maty, musiała ona zostać "skrócona" aby mieć szansę zmieścić się do pudełka. i tak już teraz musi mieć wiele zagięć, więc złożenie większej byłoby awykonalne.
Dla wspierających natomiast udostępnimy matę w wysokiej rozdzielczości ze znakiem wodnym (dla użytku tylko dla Wspierających).

Co do projektu wypraski - zmieniliśmy projekt aby mogły się tam zmieścić karty w koszulkach. każda komora na karty ma specjalne zagłębienie aby ułatwić wyciąganie kart.
Zagłębienie na naboje - mała podpowiedź jak wyciągać naboje bez długich paznokci :) (odpowiedź na jeden z komentarzy) - pudełko jest na tyle małe, że chwytamy kciukiem za dno pudełka, palec wskazujący i serdeczny trafia na komory z kartami aby je podtrzymać. następnie przechylamy pudełko tak by naboje wypadły, jednocześnie sprawnie przytrzymując zawartość (i nic więcej nie wylatuje) :)

Pozdrawiam,
Irek Huszcza
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2826
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 846 times
Been thanked: 363 times

Re: SUPERHOT the Card Game

Post autor: Gromb »

Ireneuszu, czyli Adam też otrzyma matę w wysokiej rozdzielczości? Idąc tym tropem, mogę go poprosić jako klient i posiadacz wersji KS zakupionej w sklepie, o jej udostępnienie, tak :-)
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
Awatar użytkownika
Board&Dice
Posty: 996
Rejestracja: 10 mar 2014, 15:55
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: SUPERHOT the Card Game

Post autor: Board&Dice »

Gromb pisze:Ireneuszu, czyli Adam też otrzyma matę w wysokiej rozdzielczości? Idąc tym tropem, mogę go poprosić jako klient i posiadacz wersji KS zakupionej w sklepie, o jej udostępnienie, tak :-)
Owszem, ale nastąpi to w drugiej kolejności :) najpierw fulfilment i dostawa Mat w wersji "pro" dla Backersow z poziomu Shotgun.
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2826
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 846 times
Been thanked: 363 times

Re: SUPERHOT the Card Game

Post autor: Gromb »

Ok. Dzięki za wyjaśnienie.
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
zielony
Posty: 37
Rejestracja: 22 maja 2015, 16:18
Has thanked: 21 times
Been thanked: 3 times

Re: SUPERHOT the Card Game

Post autor: zielony »

Board&Dice pisze:Cześć Wszystkim!

Kilka słów w zakresie odpowiedzi na Wasze pytania:
1. Sklep, który oferuje gry w wersji KS to Planszostrefa.pl
Czyli ze oni dodaja w przeciwieństwie do innych sklepow, gdzie jest normalna sprzedaz te dodatkowe 5 karty celów, znaczniki wyzwań, naboje zamiast kostek i pudełko z wypraską jak rozumiem? czy moz coś pokreciłem?
zielony
Posty: 37
Rejestracja: 22 maja 2015, 16:18
Has thanked: 21 times
Been thanked: 3 times

Re: SUPERHOT the Card Game

Post autor: zielony »

kamron6 pisze:O ile reszta to jak dla mnie jojczenie (instrukcja, wypraska, mata etc.) to faktycznie pociski są całkowicie nieprzemyślane: trudne do wyjęcia i nie pasują do kart jako znacznik.

Sama gra mi się podoba choć grałem tylko solo: jest za łatwa bez utrudniania sobie,
mógłbyś rozwinąć dlaczego wydaje ci się za łatwa?
Ja jak obejrzalem recenzję Irka to mówił, że gra jest bardzo trudna, karze za małe błedy ion sam jeszcze nie wygrał toprawie straciłem zainteresowanie, bo wyobraziłem sobie, ze to jedna z tych gier gdzie frajda zgameplayu jest minimalna, bo gra ciągle skacze ci po pysku.
Awatar użytkownika
kamron6
Posty: 1106
Rejestracja: 23 sty 2010, 20:57
Has thanked: 49 times
Been thanked: 66 times

Re: SUPERHOT the Card Game

Post autor: kamron6 »

Stąd, że wygrałem prawie za każdym razem (zasady sprawdziłem polskie, angielskie i filmiki), szczególnie pierwsze partie, gdzie nie używałem "gościa z bejsbolem" tylko "gościa z pistoletem". Jednak należą do osób dla których wygrywanie w gry-zagadki jest proste (Pandemic, Robinson etc. wszędzie muszę sztucznie podkręcać poziom). Oczywiście mogłem mieć też olbrzymie szczęście, kilkanaście razy z rzędu :lol:
Osoby z Wrocławia zapraszam do wrocławskiej grupy facebookowej zrzeszającej miłośników gier strategicznych i wojennych
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 576 times
Been thanked: 1028 times

Re: SUPERHOT the Card Game

Post autor: RUNner »

zielony pisze:
Board&Dice pisze:Cześć Wszystkim!

Kilka słów w zakresie odpowiedzi na Wasze pytania:
1. Sklep, który oferuje gry w wersji KS to Planszostrefa.pl
Czyli ze oni dodaja w przeciwieństwie do innych sklepow, gdzie jest normalna sprzedaz te dodatkowe 5 karty celów, znaczniki wyzwań, naboje zamiast kostek i pudełko z wypraską jak rozumiem? czy moz coś pokreciłem?
Też jestem ciekaw czy jest różnica?
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Awatar użytkownika
Board&Dice
Posty: 996
Rejestracja: 10 mar 2014, 15:55
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: SUPERHOT the Card Game

Post autor: Board&Dice »

RUNner pisze:
zielony pisze:
Board&Dice pisze:Cześć Wszystkim!

Kilka słów w zakresie odpowiedzi na Wasze pytania:
1. Sklep, który oferuje gry w wersji KS to Planszostrefa.pl
Czyli ze oni dodaja w przeciwieństwie do innych sklepow, gdzie jest normalna sprzedaz te dodatkowe 5 karty celów, znaczniki wyzwań, naboje zamiast kostek i pudełko z wypraską jak rozumiem? czy moz coś pokreciłem?
Też jestem ciekaw czy jest różnica?
Wszystkie elementy oznaczone jako KS Exclusives występują wyłacznie w wersji KS.
Oznaczenia znajdziecie na infografice:
https://www.kickstarter.com/projects/12 ... -card-game
olsszak
Posty: 1826
Rejestracja: 05 lip 2015, 23:51
Lokalizacja: GDAŃSK
Has thanked: 19 times
Been thanked: 37 times

Re: SUPERHOT the Card Game

Post autor: olsszak »

Board&Dice pisze:
Czyli ze oni dodaja w przeciwieństwie do innych sklepow, gdzie jest normalna sprzedaz te dodatkowe 5 karty celów, znaczniki wyzwań, naboje zamiast kostek i pudełko z wypraską jak rozumiem? czy moz coś pokreciłem?
Też jestem ciekaw czy jest różnica?[/quote]

Wszystkie elementy oznaczone jako KS Exclusives występują wyłacznie w wersji KS.
Oznaczenia znajdziecie na infografice:
https://www.kickstarter.com/projects/12 ... -card-game[/quote]

Prośba o przeczytanie PW :)
Rabaty:
Planszostrefa - 11%
3Trolle - 7%
Mepel - 5%
Fancy but Functional - 10%
Awatar użytkownika
Board&Dice
Posty: 996
Rejestracja: 10 mar 2014, 15:55
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: SUPERHOT the Card Game

Post autor: Board&Dice »

olsszak pisze:
Board&Dice pisze:
Czyli ze oni dodaja w przeciwieństwie do innych sklepow, gdzie jest normalna sprzedaz te dodatkowe 5 karty celów, znaczniki wyzwań, naboje zamiast kostek i pudełko z wypraską jak rozumiem? czy moz coś pokreciłem?
Też jestem ciekaw czy jest różnica?
Wszystkie elementy oznaczone jako KS Exclusives występują wyłacznie w wersji KS.
Oznaczenia znajdziecie na infografice:
https://www.kickstarter.com/projects/12 ... -card-game[/quote]

Prośba o przeczytanie PW :)[/quote]

Witam,

Najistotniejszą komunikację kanalizujemy na naszych skrzynkach mailowych: irek@boardanddice.com - ten adres był podawany w update na stronach KS w celach kontaktu w pilnych sprawach.
Jeśli temat pilny, proszę o przekazywanie go właśnie w tej formie :)
Często odpowiadamy na wpisy między spotkaniami/zadaniami/innymi działaniami które mamy zaplanowane, dlatego proszę nas zrozumieć, że z taką samą aktywnością nie obsługujemy wszystkich elementów forum, czy innych mediów, a często robią to różne osoby na zmianę, które akurat nie koniecznie pomogą w danej kwestii.

Pozdrawiam,
Irek Huszcza
Awatar użytkownika
seki
Moderator
Posty: 3360
Rejestracja: 04 gru 2016, 12:51
Lokalizacja: Czapury/Poznań
Has thanked: 1120 times
Been thanked: 1288 times

Re: SUPERHOT the Card Game

Post autor: seki »

kamron6 pisze:Stąd, że wygrałem prawie za każdym razem (zasady sprawdziłem polskie, angielskie i filmiki), szczególnie pierwsze partie, gdzie nie używałem "gościa z bejsbolem" tylko "gościa z pistoletem". Jednak należą do osób dla których wygrywanie w gry-zagadki jest proste (Pandemic, Robinson etc. wszędzie muszę sztucznie podkręcać poziom). Oczywiście mogłem mieć też olbrzymie szczęście, kilkanaście razy z rzędu [emoji38]
No to jest szansa, że we wszystko grasz źle :) pandemia przy maksymalnej ilości epidemii tzn 6 jest bardzo trudna, pod warunkiem że gra się zgodnie z zasadami. Mam nadzieję, że w Superhota też robisz jakiś błąd który ułatwia rozgrywkę. Trzeba czekać na własną wersje aby się przekonać.
Awatar użytkownika
kamron6
Posty: 1106
Rejestracja: 23 sty 2010, 20:57
Has thanked: 49 times
Been thanked: 66 times

Re: SUPERHOT the Card Game

Post autor: kamron6 »

Oj wątpię, oprócz Robinsona, ale to z wiadomych powodów ;) (tu część rzeczy sobie ułatwiałem, część utrudniałem, ale zawsze to była drobnica)

Często to konfrontowałem z działami o strategii i gameplayami - ludzie po prostu wykonują nieefektywne ruchy (co mnie najbardziej uderzyło w Pandemicu).

Już nie mówiąc, że przez takie zarzuty oglądam / czytam wszystko o danej grze i zawsze jest grupka ludzi którzy gra dobrze i mówi że gra jest łatwa, o SH też są opinie, że jest za łatwa (to na szczęście można łatwo zmienić wg. instrukcji).
Osoby z Wrocławia zapraszam do wrocławskiej grupy facebookowej zrzeszającej miłośników gier strategicznych i wojennych
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 576 times
Been thanked: 1028 times

Re: SUPERHOT the Card Game

Post autor: RUNner »

Instrukcja mogłaby być lepiej napisana. W pierwszej fazie decyduję czy robię ruch, czy pasuję. Jeśli robię ruch, to czy muszę zagrać minimum 1 kartę w fazie drugiej? Czy mogę jednak nic nie robić? Linia systemu wtedy będzie stała w miejscu?
Wątpliwość z instrukcji. Faza 4 - manewry:

Kod: Zaznacz cały

Jeżeli gracz odrzucił Karty Systemu z Linii Systemu w tej fazie, może umieścić wszystkie karty znajdujące się w Strefie Wykorzystanych Kart na Stosie Odrzuconych Kart Systemu.
Może umieścić, a jeśli tego nie zrobi to karty wykorzystane gdzie trafiają?
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Awatar użytkownika
Andy
Posty: 5130
Rejestracja: 24 kwie 2005, 18:32
Lokalizacja: Piastów
Has thanked: 77 times
Been thanked: 192 times

Re: SUPERHOT the Card Game

Post autor: Andy »

Niestety instrukcja jest miejscami fatalna i zrozumienie jak należy grać prawidłowo wymaga konfrontacji z wersją angielską (szkoda, że nie umieszczono jej w pudełku z grą), albo wyjaśnień autora. W ostatnich dniach Manuel na BGG musiał odpowiadać na kwestie, które nie zostały opisane w regułach: czy w przypadku spasowania (wait) odrzuca się tylko karty, czy także dociąga (dociąga się) i czy kart P2 używa się w grze solo (nie używa się).

Karty P są w ogóle opisane bez sensu: najpierw jako Karty Systemu (s. 4), a potem w setupie (s. 5, pkt. 3) jest napisane, że "pozostałe Karty Systemu" tworzą Talię Systemu - dopiero w punkcie 4 okazuje się, że karty P1 należy wcześniej wyłączyć z tej talii.

Zresztą to fantastyczny pomysł translatorski, żeby karty Obstacle przetłumaczyć jako Karty Systemu. Tymczasem w pudełku jest też Karta Systemu (System Card) do partii dwuosobowych! Mamy zatem w spisie komponentów 27 Kart Systemu oraz... 1 Kartę Systemu! :D Wynika też z tego taki kwiatek (s. 17): "Gracz Systemowy dobiera 4 karty ze Stosu Odrzuconych Kart Systemu i wykorzystuje wartości na dolnej części Kart Systemu, aby aktywować swoje umiejętności opisane na karcie Systemu" (podkreślenia moje).

Fragment, który cytujesz, w angielskiej wersji brzmi tak:
Instrukcja ENG, s. 12 pisze:After you have removed cards from The Line, move
the cards from the Used Cards Area into the Obstacles
Discard.
Po prostu tłumacz się nie przyłożył, jak zresztą w wielu innych miejscach. Np. pominął zupełnie ten fragment instrukcji angielskiej:
Instrukcja ENG, s. 12 pisze:Face-down Obstacle Cards (Knocked out ones) removed
from The Line go to the Obstacles Discard.
Te i inne błędy instrukcji (także bardzo liczne językowe, o których tu nie wspominam) przekazałem wydawnictwu wraz z sugestią przygotowania na nowo nowej, prawidłowej wersji polskiej instrukcji i udostępnienie jej online na stronie wydawnictwa. Jesli do tego nie dojdzie, założę wątek w dziale zasad i wrzucę tam najistotniejsze kwestie.
Gdy wszystko inne zawiedzie, rozważ skorzystanie z instrukcji.
Awatar użytkownika
seki
Moderator
Posty: 3360
Rejestracja: 04 gru 2016, 12:51
Lokalizacja: Czapury/Poznań
Has thanked: 1120 times
Been thanked: 1288 times

Re: SUPERHOT the Card Game

Post autor: seki »

Jak można wypuścić do druku instrukcję z takimi kwiatkami? I to w rodzimym języku. Wstyd. USUNIĘTO SŁOWA DLA NIEKTÓRYCH OSÓB ZBYT DOSADNE.
Ostatnio zmieniony 01 lip 2017, 19:23 przez seki, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andy
Posty: 5130
Rejestracja: 24 kwie 2005, 18:32
Lokalizacja: Piastów
Has thanked: 77 times
Been thanked: 192 times

Re: SUPERHOT the Card Game

Post autor: Andy »

Osobiście preferuję subtelniejsze formy zwracania uwagi na błędy. W sumie jednak najważniejsze jest, żeby dobrze przetłumaczona i zredagowana instrukcja, uwzględniająca późniejsze uzupełnienia i wyjaśnienia autora, zaczęła funkcjonować, pozwalając nabywcom na prawidłowe korzystanie z gry.
Gdy wszystko inne zawiedzie, rozważ skorzystanie z instrukcji.
Awatar użytkownika
Board&Dice
Posty: 996
Rejestracja: 10 mar 2014, 15:55
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: SUPERHOT the Card Game

Post autor: Board&Dice »

seki pisze:Jak można wypuścić do druku instrukcję z takimi kwiatkami? I to w rodzimym języku. Trzeba być debilem by nie zwrócić na to uwagi przy korekcie/kontroli przed drukiem. Wstyd.
Ów debile postanowiły zachować więcej klasy niż Ty, zacny autorze niniejszego komentarza.
Dodatkowo uważam, że brak klasy powinien wywołać właśnie u autora takowego komentarza nieco większe pokłady wstydu.
Tyle mam do powiedzenia.
Pozdrawiam
Irek Huszcza
wirusman
Posty: 1978
Rejestracja: 08 sty 2014, 19:18
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 87 times
Been thanked: 28 times

Re: SUPERHOT the Card Game

Post autor: wirusman »

Nastęny autor już nie odwiedzi tego forum:D. Osoby obeznane czy na forum bgg też tak się odnosi do innych osób? Czy to tylko nasza tradycja?
Awatar użytkownika
seki
Moderator
Posty: 3360
Rejestracja: 04 gru 2016, 12:51
Lokalizacja: Czapury/Poznań
Has thanked: 1120 times
Been thanked: 1288 times

Re: SUPERHOT the Card Game

Post autor: seki »

Board&Dice pisze:
seki pisze:Jak można wypuścić do druku instrukcję z takimi kwiatkami? I to w rodzimym języku. Trzeba być debilem by nie zwrócić na to uwagi przy korekcie/kontroli przed drukiem. Wstyd.
Ów debile postanowiły zachować więcej klasy niż Ty, zacny autorze niniejszego komentarza.
Dodatkowo uważam, że brak klasy powinien wywołać właśnie u autora takowego komentarza nieco większe pokłady wstydu.
Tyle mam do powiedzenia.
Pozdrawiam
Irek Huszcza
Nie zamierzam odwoływać swoich słów. Uważam, że najwyższy czas zacząć dosadniej nazywać to jak niektóre wydawnictwa traktują nas klientów. Byle jakie pisanie instrukcji to Wasz brak szacunku do nas. Poza tym mogą zdarzyć się (choć nie powinny) drobne błędy ale nie wydawanie gry z instrukcją, która wygląda jak jakaś wersja beta. Czy ktoś ją w ogóle przeczytał przed wydaniem?
MgK1989
Posty: 322
Rejestracja: 10 cze 2014, 10:34
Has thanked: 54 times
Been thanked: 126 times

Re: SUPERHOT the Card Game

Post autor: MgK1989 »

Błędy błędami a kultura kulturą. Krytyka jest jak najbardziej potrzebna ale sposób wypowiedzi jest daleki od tego jak powinno się zwracać na nią uwagę. Miło by było, żeby chociaż to forum w miare "normalne" w dobie ekspertów " nie wiem ale się wypowiem" albo rzucić mięsem w ekran:(

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Board&Dice
Posty: 996
Rejestracja: 10 mar 2014, 15:55
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: SUPERHOT the Card Game

Post autor: Board&Dice »

seki pisze:
Board&Dice pisze:
seki pisze:Jak można wypuścić do druku instrukcję z takimi kwiatkami? I to w rodzimym języku. Trzeba być debilem by nie zwrócić na to uwagi przy korekcie/kontroli przed drukiem. Wstyd.
Ów debile postanowiły zachować więcej klasy niż Ty, zacny autorze niniejszego komentarza.
Dodatkowo uważam, że brak klasy powinien wywołać właśnie u autora takowego komentarza nieco większe pokłady wstydu.
Tyle mam do powiedzenia.
Pozdrawiam
Irek Huszcza
Nie zamierzam odwoływać swoich słów. Uważam, że najwyższy czas zacząć dosadniej nazywać to jak niektóre wydawnictwa traktują nas klientów. Byle jakie pisanie instrukcji to Wasz brak szacunku do nas. Poza tym mogą zdarzyć się (choć nie powinny) drobne błędy ale nie wydawanie gry z instrukcją, która wygląda jak jakaś wersja beta. Czy ktoś ją w ogóle przeczytał przed wydaniem?

Ok pragniesz dosadności? Proszę bardzo: z takim chamstwem i cebulactwem nie spotkałem się jeszcze na żadnym forum ani tym bardziej na żadnym międzynarodowym konwencie. Powiewa mi to co myślisz o mnie, o wydawnictwie, które buduje, o swoim małomiasteczkowym podejściu do rzeczywistości.
Włączam na Ciebie zacny Polaku, obrońco uciśnionego gracza i sponiewieranego Klienta, filtr o nazwie "ignoruj ludzką głupotę" i nie zamierzam więcej komentować ani jednego Twojego słowa.
Mam nadzieje, że ów dosadne stwierdzenie choć trochę wywoła w Twej głowie refleksję (ale szczerze w to wątpię).

Pozdrawiam
Irek Huszcza
Awatar użytkownika
seki
Moderator
Posty: 3360
Rejestracja: 04 gru 2016, 12:51
Lokalizacja: Czapury/Poznań
Has thanked: 1120 times
Been thanked: 1288 times

Re: SUPERHOT the Card Game

Post autor: seki »

Jest to jedno z wielu słów ze słownika polskiego. Oznacza ograniczenie intelektualne, nie jest przekleństwem i zostało użyte w prawidłowej formie i kontekście. Ja również liczę na to, że wywoła u Was refleksje i następnym razem ktoś u was bardziej przyłoży się do pisania instrukcji.
Ostatnio zmieniony 01 lip 2017, 19:25 przez seki, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ