Filary Ziemi

Masz wątpliwości w sprawie zasad jakiejś gry? Zamiast pisać na forum ogólnym, wyszukaj dedykowany wątek na tym podforum i w nim zadaj pytanie.
ArniK
Posty: 198
Rejestracja: 03 wrz 2010, 15:48
Lokalizacja: Warszawa

Filary Ziemi

Post autor: ArniK »

Witam, szukałem, nie znalazłem, to pytam, jak Wy się do tego odnosicie?
W zestawie kart przywilejów znajdują się osoby, które "dodatkowo dają 1 surowca". Np: "(chyba) Jack, gdy leży przed Tobą daje graczowi dodatkowo 1 żeton piachu" i teraz moje pytanie: jak interpretujecie tę opcję? Ja zakładam, że skoro "dodatkowo", tzn że albo "jeżeli wziąłeś dzięki karcie żwirowni piasek, to DODATKOWO dostajesz jeden piasek" albo "Jeżeli wziąłeś jakiekolwiek surowce dzięki wysłaniu robotników, to dodatkowo dostajesz jeszcze 1 żeton piachu". Moja Połówka zinterpretowała to tak "zawsze dostajesz 1 żeton piachu nie ważne, czy cokolwiek zebrałeś przez robotników". Co Wy na to? Oczywiście jak zwykle instrukcja tego nie interpretuje.


Po przeczytaniu angielskiej instrukcji wychodzi na to, że nie żadne "dodatkowe" tylko po prostu "dostajesz co rundę jedno coś"- ehhhh te polskie tłumaczenia niepotrzebnie gmatwające proste zasady :/ Ktos się zgadza ze mną?
Awatar użytkownika
krokodiler
Posty: 402
Rejestracja: 30 kwie 2008, 11:04
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 18 times
Been thanked: 4 times

Re: Filary Ziemi

Post autor: krokodiler »

Zawsze dostajesz, bez względu na inne karty, okoliczności itp.
ODPOWIEDZ