Rajd samochodowy - Trefl

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Xdeleted
Posty: 3
Rejestracja: 27 wrz 2017, 14:02

Rajd samochodowy - Trefl

Post autor: Xdeleted »

Witam!
Ostatnio znalazłem w mojej szafie, starą grę "Rajd Samochodowy". Posiadam jej prawie wszystkie elementy, jednak zaginęła gdzieś instrukcja, a wujek Google nie pomaga. Czy ktoś posiada instrukcję do tej gry lub wie jak się do niej zabrać?
Dziękuje z góry za odpowiedzi i przepraszam jeżeli umieściłem post w złej zakładce.
Pozdrawiam

Linki do obrazków:

https://www.dropbox.com/s/ioj4fqrytgqu9 ... 2.jpg?dl=0

https://www.dropbox.com/s/bjzdx43d8t2ot ... 9.jpg?dl=0

https://www.dropbox.com/s/d7cg7rp6rer9d ... 9.jpg?dl=0
Szaweł
Posty: 1898
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Rajd samochodowy - Trefl

Post autor: Szaweł »

Próbowałeś u źródła? Proponuję telefon bezpośrednio do Trefla w Gdyni - tam mają produkcję, tam mają magazyny, tam mogą mieć jakieś pliki.
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
Xdeleted
Posty: 3
Rejestracja: 27 wrz 2017, 14:02

Re: Rajd samochodowy - Trefl

Post autor: Xdeleted »

To nie głupia myśl, ale czy jest ktoś tam odpowiedzialny za udostępnianie takich rzeczy? I jest też problem, że istnieje jeszcze jedna gra Rajd Samochodowy firmy Trefl, taki 2w1 z Grzybobraniem i ciężej będzie ustalić czy chodzi nam o tą dobrą grę.
Szaweł
Posty: 1898
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Rajd samochodowy - Trefl

Post autor: Szaweł »

Sądzę, że jak podasz im numer produktu z kodu kreskowego albo innego ISBN to będą wiedzieli. Poproś o dział planszówek czy coś w tym stylu. Ja zawsze staram się dzwonić w takich sprawach. Raz trafisz na ciula, który ma zły dzień i wszystko w poważaniu ale w większości przypadków jak wyjaśnisz o co chodzi to się wszystko da ogarnąć. Próbuj i daj znać jak poszło.
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
Awatar użytkownika
MichalStajszczak
Posty: 9473
Rejestracja: 31 sty 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 508 times
Been thanked: 1449 times
Kontakt:

Re: Rajd samochodowy - Trefl

Post autor: MichalStajszczak »

Xdeleted pisze:I jest też problem, że istnieje jeszcze jedna gra Rajd Samochodowy firmy Trefl, taki 2w1 z Grzybobraniem i ciężej będzie ustalić czy chodzi nam o tą dobrą grę.
Grzybobranie z rajdem samochodowym to produkt firmy Alexander, wiec pomyłki raczej nie będzie
Awatar użytkownika
Fruczak Gołąbek
Posty: 918
Rejestracja: 29 wrz 2009, 00:56
Lokalizacja: Warmińsko-mazurskie
Has thanked: 72 times
Been thanked: 39 times

Re: Rajd samochodowy - Trefl

Post autor: Fruczak Gołąbek »

Awatar użytkownika
MichalStajszczak
Posty: 9473
Rejestracja: 31 sty 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 508 times
Been thanked: 1449 times
Kontakt:

Re: Rajd samochodowy - Trefl

Post autor: MichalStajszczak »

Fruczak Gołąbek pisze:Może to to? http://www.alexander.com.pl/manuals/833_1.pdf ( strona 3 ).
Oczywiście, że nie. To właśnie gra Alexandra (wciąż produkowana), a nie Trefla sprzed circa 15 lat. O ile dobrze pamiętam, to grę Rajd samochodowy wydała najpierw inna firma, a Trefl był tylko wykonawcą. Dopiero później Trefl przejął wydawanie gry.
Awatar użytkownika
Fruczak Gołąbek
Posty: 918
Rejestracja: 29 wrz 2009, 00:56
Lokalizacja: Warmińsko-mazurskie
Has thanked: 72 times
Been thanked: 39 times

Re: Rajd samochodowy - Trefl

Post autor: Fruczak Gołąbek »

Sorry. Coś mi się pomieszało.
Xdeleted
Posty: 3
Rejestracja: 27 wrz 2017, 14:02

Re: Rajd samochodowy - Trefl

Post autor: Xdeleted »

Fruczak Gołąbek pisze:Sorry. Coś mi się pomieszało.
Wporzadku też to z tą grą pomyliłem, postaram się w tym tygodniu znaleźć czas, żeby zadzwonić do Trefl :wink:
Awatar użytkownika
MichalStajszczak
Posty: 9473
Rejestracja: 31 sty 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 508 times
Been thanked: 1449 times
Kontakt:

Re: Rajd samochodowy - Trefl

Post autor: MichalStajszczak »

Znalazłem grę Rajd Samochodowy firmy Trefl ale to całkiem inna gra. Nie jest to gra sportowa tylko edukacyjna. Plansza składa się z 90 pól, na większości z nich są namalowane znaki drogowe. Jak będziesz kontaktował się z Treflem, napisz wyraźnie, że chodzi o grę z planszą w kształcie toru wyścigowego, a nie z planszą ze znakami drogowymi.
Qlu
Posty: 1
Rejestracja: 15 lis 2021, 19:00

Re: Rajd samochodowy - Trefl

Post autor: Qlu »

Tamat nadal żywy - właśnie znaleźliśmy wyrzuconą przez kogoś taką samą grę i też bez instrukcji. HELP - czy udało się wówczas zdobyć instrukcję?
m2023
Posty: 1
Rejestracja: 16 lis 2023, 14:02

Re: Rajd samochodowy - Trefl

Post autor: m2023 »

Podłączam się pod wątek, bo ostatnio na strychu udało mi się znaleźć grę "Rajd samochodowy - Gra edukacyjna" od firmy Trefl tylko również bez instrukcji. Zamieszczam zdjęcia z tego jak się gra prezentuje. Pisałam już do producenta w tej sprawie, ale z racji, że na opakowaniu nie ma kodu kreskowego/numeru produktu to nie udało mi się nic więcej uzyskać.

Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ