[WROCŁAW /WRATISLAVIA] 4. Gratislavia już 7 - 8 listopada!

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Veridiana
Administrator
Posty: 3237
Rejestracja: 12 wrz 2008, 17:21
Lokalizacja: Czyżowice
Has thanked: 15 times
Been thanked: 60 times
Kontakt:

Re: [WROCŁAW /WRATISLAVIA] 4. Gratislavia już 7 - 8 listopada!

Post autor: Veridiana »

WIELKIE PODZIĘKOWANIA:
- dla Skanny i Macike, za wszystko :D :!:
- dla organizatorów, za mozliwość grania, po prostu
- dla współgraczy za towarzystwo
- dla Beaty, za każdorazowo świetne partie i pogaduchy nad planszą
- dla wszystkich uśmiechających się do mnie i ściskających :D :D to szalenie mile, gdy z imprezy na imprezę to grono sie powiększa :mrgreen:

Zaraz na początku dopadło mnie to, co na ostatnim Pionku, nigdzie nie mogłam się podczepić, błąkałąm się jak dziecko we mgle, nie było jeszcze znajomych, a porozkładane gry były albo w trakcie albo nie takie, o jakie mi chodziło. W końcu wylądowałam raczej przypadkiem przy stole z grą "7". Po półgodzinnych zmaganiach z regułami (tłumaczenia typu "A te karty nie wiem do czego służą, więc może je odłożymy..." mnie nie przekonują :wink: ) cała czwórka zrezygnowała z partii.
Ale potem było już tylko lepiej.
Mali Powstańcy - bardzo sympatyczna gra. Harcerze Beaty co prawda biegali po plaszy w całkowitym chaosie i obłędzie mijając miejsca dostarczenia rozkazu, co jednak nie przeszkodziło jej wygrać
Dominion - wreszcie rozdziewiczony, gdy już opadł cały zeszłoroczny szum poszliśmy sobie na małe tet a tet :twisted:
Snow Tails - chętnie spróbuję z większą ilością sań, bo było interesująco i zabawnie (kosiłyśmy z Beatą drzewostan aż miło)
Gra o Tron - żeby nie te negocjacje to byłaby świetna gra :wink: ale i tak zasiadłam do niej z miłą chęcią
God's Playground - mniej monumentalna niż mi się wydawało, graficznie bardzo przyjazna, losowo do zaakceptowania. Naprawdę mi się podobało pomimo spalenia niemal do cna moich majątków :D Pozycja na kolejne partie!
+ nocne granie w znane tytuły, co sprawiło, że w porze, o której zazwyczaj śpię snem sprawiedliwych bawiłam się zdecydowanie najlepiej

Wbrew pozorom, nie jechałam na Gratislavię pograć w nowości. Nowości mam bowiem serwowane co tydzień w klubie. Niestety, plan aby grać w ulubione gry ze starymi wyjadaczami sprawdził się tylko częściowo.
Niemniej, przy zapowiedzianym od przyszłego roku ograniczonym Pionku - na pewno będę się starała znów pojawić we Wrocławiu :D
Awatar użytkownika
costi
Posty: 3416
Rejestracja: 09 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 7 times
Been thanked: 3 times

Re: [WROCŁAW /WRATISLAVIA] 4. Gratislavia już 7 - 8 listopada!

Post autor: costi »

Impreza byla absolutnie genialna! Nagralem sie nawet nie po uszy, a po sam czubek glowy. Poznalem sporo fajnych ludzi, ponownie spotkalem sie ze starymi znajomymi.

Na imprezie byly tlumy, czesto byl problem ze znalezieniem wolnego stolu czy przecisnieciem sie kolo akredytacji. Bardzo duzo ludzi bylo, ze sie tak wyraze, z zewnatrz, tzn. przyszli, bo byli ciekawi o co kaman.Co bylo mile, to ze wiekszosc dala sie zaprosic do jakiejs gry, a nie tyko gapili sie jak na bande dziwakow ;)

Niebieskie koszulki wykonaly rewelacyjna robote i tu wielki szacunek i podziekowania dla nich. Wszedzie bylo ich pelno, sami pilnowali wszystkiego, browarion i magma az glos stracili (a pewnie nie tylko oni) ;)

Wielka Wroclawska, dzieki wprowadzeniu punktacji uzwgledniajacej ilosc osob w grze i czas gry, nabrala duzo sensu, bo grajac w duze tytuly tez mozna bylo wygrac (czego jestem zywym przykladem, bo zajalem trzecie miejsce przy 4 wygranych partiach).

Bardzo dziekuje wszystkim wspolgraczom za fajnie spedzony czas, jeszcze raz tez dziekuje organizatorom za zrobienie swietnej imprezy i kupe wysilku w nia wlozonego.
trochę człowieka i technika się gubi
Moja kolekcja
Awatar użytkownika
locworks
Posty: 677
Rejestracja: 03 sty 2009, 12:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [WROCŁAW /WRATISLAVIA] 4. Gratislavia już 7 - 8 listopada!

Post autor: locworks »

730 kilometrów, 5 sesji testowych, 14 prezentacji gry, 3 hamburgery, 2 termosy, 3 butelki wody, jedno zdarte gardło, jedno świecące żyrafiątko i kupa śmiechu = kochamy Gratislavię!

Dziękujemy fantastycznym people-in-blue za pomoc. Testerzy, spisaliście się znakomicie: wasze zestawy Chez Geek (prosto z pieca) na 84,3% będą gotowe na Pionek.
Piotr Burzykowski
wydawnictwo locworks.pl | serwis grybezpradu.pl
Awatar użytkownika
TusiaMara
Posty: 331
Rejestracja: 19 sie 2008, 15:00
Lokalizacja: Wrocław/Katowice

Re: [WROCŁAW /WRATISLAVIA] 4. Gratislavia już 7 - 8 listopada!

Post autor: TusiaMara »

Dzięki za te wszystkie ciepłe słowa, są jak balsam dla naszych zdartych gardeł. Dzięki Waszej radości i uśmiechom, wiem, iż warto było odmawiać sobie grania przez te dwa dni (a pokusa była wielka... :twisted: ). To właśnie wspomnienia Was świetnie się bawiących przy stołach z grami dadzą nam energię i motywację do pracy nad kolejną edycją.

A tu mam kilka naszych fotek:
http://picasaweb.google.com/TusiaMara/2 ... islaviaIV#
Awatar użytkownika
bogas
Posty: 2801
Rejestracja: 29 paź 2006, 00:17
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Has thanked: 357 times
Been thanked: 638 times

Re: [WROCŁAW /WRATISLAVIA] 4. Gratislavia już 7 - 8 listopada!

Post autor: bogas »

TusiaMara pisze:A tu mam kilka naszych fotek:
http://picasaweb.google.com/TusiaMara/2 ... islaviaIV#
Ojojoj. Wojtkowi to nawet już włosy powypadały z tego zamartwiania się, że musi gry posprzedawać, bo mu się na półkach nie mieszczą :mrgreen:
Awatar użytkownika
Magma
Posty: 1166
Rejestracja: 01 wrz 2004, 01:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [WROCŁAW /WRATISLAVIA] 4. Gratislavia już 7 - 8 listopada!

Post autor: Magma »

Nie mogę tego nie napisać:

DZIĘKUJĘ WAM :!: w imieniu Klubu Koloseum i wszystkich organizatorów :!:

To co czytam, jest po prostu niesamowite i tak jak napisała Tusia - to balsam na organizatorskie uszy (a raczej gardło i nogi) :) Dla Was warto robić Gratislavię - dlatego nikogo nie zaskoczę jeżeli już teraz napiszę, że 5 edycja się odbędzie :wink: Będzie mam nadzieję, jeszcze lepsza, większa i jeszcze bardziej przyjazna - choć moje gardło już Nam wszystkim tak dobrze nie życzy :lol: :wink:
rokter pisze: TV Trwam rulez!
rokter - proszę, nie zaczynaj :lol:

cezner pisze: Widać było sporo nowych osób, a nawet trochę seniorów. Piękny był widok czwórki emerytów grających w Osadników :-)
Ciekawe czy im się podobało. Może ktoś z niebieskich koszulek wie?
Byli zachwyceni :wink:


P.S.
Dziękuję także Wszystkim, którzy w sobotę wieczorem umierali przeze mnie ze śmiechu :lol:

Wszystko sobie zapamiętam (bo zapisałem - inaczej bym zapomniał :lol: ) :twisted:


Jeszcze raz - OGROMNE DZIĘKI :wink:
Międzynarodowy Festiwal Gier Planszowych WROCŁAW GAMES FEST
Stowarzyszenie Druga Runda
Moje gierki
Awatar użytkownika
costi
Posty: 3416
Rejestracja: 09 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 7 times
Been thanked: 3 times

Re: [WROCŁAW /WRATISLAVIA] 4. Gratislavia już 7 - 8 listopada!

Post autor: costi »

Tekst niedzielnego poranka: siedzimy w kilka osob przy bufecie, pijemy kawe, gadamy o tym i owym. W pewnym momencie podchodzi wc (?) i anonasume rozne punkty programu, m.in. mowi, ze "bedzie tez pokaz Strongholda, chyba ktos z was sie pytal o Strongholda". Na to rokter: "Tak, ja sie pytalem... czy ktos chce kupic".

Padlem :lol:
trochę człowieka i technika się gubi
Moja kolekcja
Awatar użytkownika
Magma
Posty: 1166
Rejestracja: 01 wrz 2004, 01:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [WROCŁAW /WRATISLAVIA] 4. Gratislavia już 7 - 8 listopada!

Post autor: Magma »

Coś mi się wydaje, że to był Browarion :lol: Jest to o tyle prawdopodobne, że potrafił w niedziele zapytać w McSyfie, "co może dostać na szybko ?" :lol:
Międzynarodowy Festiwal Gier Planszowych WROCŁAW GAMES FEST
Stowarzyszenie Druga Runda
Moje gierki
Awatar użytkownika
Scerious
Posty: 36
Rejestracja: 07 lis 2009, 17:36
Lokalizacja: Wrock

Re: [WROCŁAW /WRATISLAVIA] 4. Gratislavia już 7 - 8 listopada!

Post autor: Scerious »

Niestety dałem rade tylko w niedziele na 4 godziny (pewnie dużo straciłem) ... byłem pierwszy raz i naprawdę BAARDZO mi się podobało xDD ... nie mogę się doczekać następnej ,,edycji'' Gratislavii xD
Awatar użytkownika
folko
Posty: 2442
Rejestracja: 23 wrz 2004, 13:26
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: [WROCŁAW /WRATISLAVIA] 4. Gratislavia już 7 - 8 listopada!

Post autor: folko »

Sandman - Hobbity przywiozły jeden egzemplarz Mr Jacka w NY.

Chciałem wszystkim bardzo serdecznie podziękować i...
http://www.gamesfanatic.pl/2009/11/09/g ... emyslenia/
Awatar użytkownika
Browarion
Posty: 2374
Rejestracja: 12 kwie 2005, 14:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 19 times
Been thanked: 2 times

Re: [WROCŁAW /WRATISLAVIA] 4. Gratislavia już 7 - 8 listopada!

Post autor: Browarion »

costi, magma --> tak, to byłem ja :D. I też umarłem ze śmiechu jak rokter powiedział o co mu chodziło.

Było naprawdę, naprawdę fantastycznie - i nie oszukujmy się - atmosferę imprezy na równi z organizatorami tworzą uczestnicy.
Byliście fantastyczni, wszelkie bolączki gardła i nóg natychmiast ulatywały, gdy widziało się uśmiechnięte, przyjazne twarze.
Dzięki raz jeszcze
niby stary koń, a jednak z ogromnym sentymentem do zabaw i uciech wszelakich
Awatar użytkownika
veljarek
Posty: 1189
Rejestracja: 07 sty 2009, 19:50
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 5 times
Been thanked: 23 times

Re: [WROCŁAW /WRATISLAVIA] 4. Gratislavia już 7 - 8 listopada!

Post autor: veljarek »

Mała prośba do organizatorów o umieszczenie informacji kto wygrał konkurs Ticket to ride
_______________
Nie wystarczy grać w gry, trzeba jeszcze grać we właściwe gry
Awatar użytkownika
MichalStajszczak
Posty: 9475
Rejestracja: 31 sty 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 511 times
Been thanked: 1449 times
Kontakt:

Re: [WROCŁAW /WRATISLAVIA] 4. Gratislavia już 7 - 8 listopada!

Post autor: MichalStajszczak »

Kiedy w TV TRWAM będzie na temat Gratislavii? (A może juz było? Ktos oglądał? Nagrał?)
Ajron
Posty: 3
Rejestracja: 09 lis 2009, 21:41

Re: [WROCŁAW /WRATISLAVIA] 4. Gratislavia już 7 - 8 listopada!

Post autor: Ajron »

Udało mi się trafić na Gratislavię dopiero w niedzielę, i to zaledwie na 4 godzinki, ale mimo wszystko było na tyle fajnie, że postanowiłam się wypowiedzieć na forum :) . Jako prawie zupełna nowicjuszka (Magia i Miecz, Ryzyko czy Cytadela stanowią niezbyt duży dorobek) w planszówkowym świecie chciałam podziękować za miłą atmosferę i fajny klimat. Jeszcze fajniej słuchało się panów w niebieskich koszulkach tłumaczących arkana gier, zwłaszcza dziękuję moim nauczycielom od Mall of Horror i Neuroshimy Hex. Chłopaki, powinniście zawodowo udzielać korepetycji :D !

Podsumowując, czekam na kolejną edycję. W międzyczasie fajnie byłoby chyba w coś pograć, więc jeśli we Wrocławiu odbywają się jakieś spotkania, to chętnie się przyłączę... choć planszówkowego wkładu zbyt dużego ze sobą nie wniosę, z góry (i ze smutkiem) uprzedzam.

Oczywiście przyłączam się do apelu o link z relacją z TV Trwam 8) .
Awatar użytkownika
Magma
Posty: 1166
Rejestracja: 01 wrz 2004, 01:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [WROCŁAW /WRATISLAVIA] 4. Gratislavia już 7 - 8 listopada!

Post autor: Magma »

Folko, wiesz że tym co napisałeś na GF też wydałeś na siebie wyrok śmierci ? Miały być minusy, a tu nic .. Same superlatywy .. SKANDAL ! :lol:

Tak na poważnie - dzięki za dobre i ciepłe słowa :)


Materiał w TV Trwam miał być dzisiaj w newsach i podobno do tego jakiś osobny reportaż :wink:
Ajron pisze: W międzyczasie fajnie byłoby chyba w coś pograć, więc jeśli we Wrocławiu odbywają się jakieś spotkania, to chętnie się przyłączę... choć planszówkowego wkładu zbyt dużego ze sobą nie wniosę, z góry (i ze smutkiem) uprzedzam.
http://www.gamesfanatic.pl/gdzie-grac/ - tutaj masz wypisane spotkania we Wrocławiu, więc przychodź i o nic się nie martw :wink:
Międzynarodowy Festiwal Gier Planszowych WROCŁAW GAMES FEST
Stowarzyszenie Druga Runda
Moje gierki
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: [WROCŁAW /WRATISLAVIA] 4. Gratislavia już 7 - 8 listopada!

Post autor: skanna »

Ufff, dla mnie Gratislavia skończyła się przed chwilą, kiedy zamknęły się drzwi za ostatnim gościem.
Dopiero teraz mam chwilę czasu, żeby się zastanowić, komu należy podziękować. Lista na pewno będzie długa i na mur beton niekompletna, gdyż oczy mam podparte zapałkami i nie bardzo cokolwiek kojarzę.

Największe podziękowania oczywiście dla Magmy - nie oszukujmy się, gdyby nie on, imprezy by nie było. Ramię ramię z Magmą działali Olo i Browarion - dla nich również wielkie wyrazy uznania, tak samo jak dla wszystkich pozostałych niebieskich (i dwóch czarnych, bo niebieskich nie mieli ;-) ) koszulek. Wielkie brawa dla Tusi i Czarnej za kolejną cudną aranżację instytutowych wnętrz. Z taką ekipą da się zrobić wszystko.

Niezmiernie cieszy widok coraz większej liczby forumowych planszomaniaków w progach Instytutu - z imprezy na imprezę jest Was coraz więcej, coraz częściej trzeba się zatrzymywać na korytarzu z powitalnymi a potem pożegnalnymi uściskami, czy też, żeby zamienić choćby parę słów, zaczyna brakować na to czasu - Squirrel, Zosia, Olimpia, Aga, Ragozd, Costi, melee, Klema, wc, folko, Veridiana, Multi westwood i wszyscy inni pionkowi i kaszubkonowi znajomi - bardzo miło było się z Wami znów spotkać.

Równie miło jest spotkać na żywo osoby, które do tej pory były ukryte pod postacią forumowych nicków - tu wyrazy podziwu za cierpliwość dla "Hobbitów" - Wioli i Marka - którzy godnie znosili przez dwa dni mój słowotok i nawet nie wyglądali na zniechęconych :) No i dzięki za wypożyczenie "Vasco" na noc - mimo wszystko efektywnie :P

Pewnie później mi się jeszcze przypomni, komu chciałam za co podziękować i kogo pozdrowić, w każdym razie dziękuję wszystkim za dwa dni znakomitej, choć nieco męczącej zabawy :)

Do zobaczenia na następnej imprezie :)
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
Awatar użytkownika
macike
Posty: 2308
Rejestracja: 07 cze 2007, 18:24
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [WROCŁAW /WRATISLAVIA] 4. Gratislavia już 7 - 8 listopada!

Post autor: macike »

veljarek pisze:Mała prośba do organizatorów o umieszczenie informacji kto wygrał konkurs Ticket to ride
Jako kordynator lokalnych eliminacji na Gratislavi z przykrością odmówę... ze względów formalnych.

Na formularzach zgłoszeniowych nie było fromułki "wyrażam zgodę na publikację moich danych osobowych bla bla bla". Nie mam zatem prawa publikowania takich informacji. Dane te zostaną przekazane do organizatora konkursu i zgodnie z Regulaminem pojawią się - jak sądzę - we właściwym miejscu.

PS
Ze swojego miejsca (człowieka, który utknął na peronie 606 dworca - sądząc po rozkładzie jazdy - Częsstochowa, chociaż tabliczka z nazwą mówiła coś innego) chciałbym podziękować:
- Browarionowi, Magmie i boskiemuolowi za kurczowe ściskanie szwów imprezy - żeby się nie rozlały :),
- TusiMarze, Sawce, Andzikowi (i jeśli kogoś pominąłem, to, przepraszam, tylko z niewiedzy) za wystrój pokoju tematycznego,
- Uczestnikom za wspaniałą zabawę, dzięki której 17-ste tłumaczenie T2R nie doprowadzało do obłędu,
- Animatorkom za opiekę nad najmłodszymi i niezapomniane chwile radości naszych milusińskich,
- Hobbitom za wydanie, prezentację i promocyjną oferte VdG, dzięki czemu nie wydam pieniędzy na XxX III, a co ważniejsze nie będę czuł się w obowiązku w nie grać :P
- Współorganizatorom, a zwłaszcza MisterC, za chwile oddechu i oderwanie od T2R,
- Uczestnikom eliminacji T2R WC za to, że miałem co koordynować,
- Veridianie za partyjkę Taluvy. :D
Si vis pacem, para bellum.
Gratislavia - wrocławski festiwal gier planszowych
Awatar użytkownika
kromka
Posty: 246
Rejestracja: 27 paź 2008, 17:16
Lokalizacja: Wawa

Re: [WROCŁAW /WRATISLAVIA] 4. Gratislavia już 7 - 8 listopada!

Post autor: kromka »

co do eliminacji w T2R, jakie mapy były grane ??

czy ten sam zestaw co na GRAMY ??
Papież ?? A ile on ma dywizjii ??!! (J. Stalin)

Sushi? To jedzenie dla psów. My jemy ziemniaki (Alaksandr Łukaszenka)
Awatar użytkownika
multidej
Posty: 75
Rejestracja: 13 lis 2006, 21:43

Re: [WROCŁAW /WRATISLAVIA] 4. Gratislavia już 7 - 8 listopada!

Post autor: multidej »

Dzięki orgom za świetną imprezę w ogóle, a za przygarnięcie pechowca, któremu kurierzy zakosili paczki, w szczególności :)

Bez reszty zakochałem się w Waszym pomyśle na wykorzystanie wielu małych salek jako tematycznych (ja też chcę taki karabin jak z sali wojennej!).

Fajnie było z Wami, drodzy Znajomi, pogadać, a nawet raz czy dwa zagrać ;). Specjalne podziękowania dla Folka za możliwość dołączenia do elitarnego grona pasażerów w podróży powrotnej.

I hasło reklamowe:
Jeśli Gratislavia, to koniecznie na dwa dni!
Awatar użytkownika
Browarion
Posty: 2374
Rejestracja: 12 kwie 2005, 14:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 19 times
Been thanked: 2 times

Re: [WROCŁAW /WRATISLAVIA] 4. Gratislavia już 7 - 8 listopada!

Post autor: Browarion »

kromka pisze:co do eliminacji w T2R, jakie mapy były grane ??
czy ten sam zestaw co na GRAMY ??
tak, regulamin i zasady są takie same :) - gry też :mrgreen:
niby stary koń, a jednak z ogromnym sentymentem do zabaw i uciech wszelakich
Awatar użytkownika
Browarion
Posty: 2374
Rejestracja: 12 kwie 2005, 14:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 19 times
Been thanked: 2 times

Re: [WROCŁAW /WRATISLAVIA] 4. Gratislavia już 7 - 8 listopada!

Post autor: Browarion »

multidej pisze:I hasło reklamowe:
Jeśli Gratislavia, to koniecznie na dwa dni!
Kupujemy ;). Daj znać ile się należy!!


To my bardzo Ci dziękujemy za przybycie, za prezentacje, za ten tłum który chodził za "Strongholdem" ;) dopytując: to gdzie jest ta prezentacja? :mrgreen:
I od razu - przepraszamy, że czasem po prostu brakło miejsca na prezentację i załatwialiśmy stoły na partyzanta... choć z drugiej strony - hmm, partyzant, parafrazując nowy tytuł pewnej zacnej rodzimej gry z ostatnich targów, to prawie jak sabotażysta - a ten przecież występuje w Strongholdzie; proszę potraktuj te przeboje jako klimatyczne wkręcanie uczestników i prowadzącego :twisted:

Już poważniej. Bardzo dziękujemy, obiecujemy, że będzie lepiej, szaleniej, gromadniej :)
niby stary koń, a jednak z ogromnym sentymentem do zabaw i uciech wszelakich
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: [WROCŁAW /WRATISLAVIA] 4. Gratislavia już 7 - 8 listopada!

Post autor: skanna »

skanna pisze: Pewnie później mi się jeszcze przypomni, komu chciałam za co podziękować
Oczywiście, że zapomniałam :oops:
Dziękuję Piotrowi za sernik, który dostałam pomimo braku "Orła i gwiazdy" :)
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
Awatar użytkownika
Browarion
Posty: 2374
Rejestracja: 12 kwie 2005, 14:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 19 times
Been thanked: 2 times

Re: [WROCŁAW /WRATISLAVIA] 4. Gratislavia już 7 - 8 listopada!

Post autor: Browarion »

skanna pisze:Oczywiście, że zapomniałam :oops:
Dziękuję Piotrowi za sernik, który dostałam pomimo braku "Orła i gwiazdy" :)
O, to ja tez o tym.
Ciasteczkowa uczta była zorganizowana przez Robuzza - chłopie, WIELKIE DZIĘKI!!
Pyszne, przepyszne, ... WOW :)

A co do ciasta Piotro - no a ja nic nie wiedziałem :( ...? Ja, wielbiciel ciast wszelakich? Przecież schudłem...
:mrgreen: :twisted: :mrgreen:



No, niedługo oficjalne podziękowania sklecimy, jakąś oficjalną relację, formalne ukłony i listy dziękczynne złożymy.
Proszę wiec nie zdradzać wszelkich "tajemnic alkowy" (... a dobra, niech będzie, salek, bo przecież to była impreza planszówkowa, nie zaś... :twisted:) bo nam nic nie zostanie jako atut ;)

8)
niby stary koń, a jednak z ogromnym sentymentem do zabaw i uciech wszelakich
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: [WROCŁAW /WRATISLAVIA] 4. Gratislavia już 7 - 8 listopada!

Post autor: skanna »

Browarion pisze:
skanna pisze:Oczywiście, że zapomniałam :oops:
Dziękuję Piotrowi za sernik, który dostałam pomimo braku "Orła i gwiazdy" :)
O, to ja tez o tym.
Ciasteczkowa uczta była zorganizowana przez Robuzza - chłopie, WIELKIE DZIĘKI!!
Pyszne, przepyszne, ... WOW :)
O matko, kolejna wtopa :oops:

Robuzz, to była rewelacja. Pozdrowienia i podziękowania dla babci :)
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
Awatar użytkownika
Piotro
Posty: 365
Rejestracja: 23 wrz 2007, 22:46
Lokalizacja: Wrocław, Cz-wa

Re: [WROCŁAW /WRATISLAVIA] 4. Gratislavia już 7 - 8 listopada!

Post autor: Piotro »

Dzięki za dzięki.
Browarion dostał ciastko ode mnie i cieszył się jak dziecko po wygranej w turnieju. Teraz się dowiedział, że wcześniej Skanna dostała sernik, i jest zły że on też nie dostał :P
Łasuch ;)

ps.Czy ktoś śledzi TV Trwam? Bo wiem że pani mnie uchwyciła, starałem się wyglądać na skupionego nad kartami do Hannibala i na takiego... hm... uniesionego... no i niewiem czy wyszło, dlatego pytam?
-------------------------------------
boardoftheloom.blogspot.com
ODPOWIEDZ