CO₂

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
gafik
Posty: 3650
Rejestracja: 25 lip 2011, 14:59
Lokalizacja: pole, łyse pole... ale mam już plan!
Has thanked: 55 times
Been thanked: 119 times

Re: CO₂

Post autor: gafik »

Czy jest gdzieś porównanie dwóch wersji CO2? Zarówno wizualne jak i co w zasadach się zmieniło.
Awatar użytkownika
DarkSide
Posty: 3039
Rejestracja: 07 sty 2013, 15:12
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 578 times
Been thanked: 239 times

Re: CO₂

Post autor: DarkSide »

Wpadła mi w ręce ta gra po dosyć okazyjnej cenie. Wersja multilanguage second printing z 2013 roku. Czy jest coś na co muszę zwrócić uwagę? Błąd w polskiej instrukcji? Możliwy brak jakiegoś komponentu? Czy też wszystko było w tym wydaniu perfekcyjne? :)
W idealnym świecie planszówkowym wszystkie eurasy ociekają klimatem, a wszystkie ameri mają przejrzyste zasady i nie potrzebują FAQ

Sprzedam gry
Moje zniżki Planszostrefa -11%, ALEplanszówki -3%
Awatar użytkownika
elayeth
Posty: 1051
Rejestracja: 07 sty 2009, 16:29
Lokalizacja: Bydgoszcz
Has thanked: 175 times
Been thanked: 192 times

Re: CO₂

Post autor: elayeth »

Były błędy w polskiej instrukcji. Nie mogę znaleźć info w necie. Wiem, że jeden istotny dotyczył punktowania końcowego. Było chyba też coś z CEP. Generalnie warto czytać angielską.
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7340
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 460 times
Been thanked: 1116 times

Re: CO₂

Post autor: detrytusek »

DarkSide pisze: 23 cze 2018, 12:38 Wpadła mi w ręce ta gra po dosyć okazyjnej cenie. Wersja multilanguage second printing z 2013 roku. Czy jest coś na co muszę zwrócić uwagę? Błąd w polskiej instrukcji? Możliwy brak jakiegoś komponentu? Czy też wszystko było w tym wydaniu perfekcyjne? :)
Błędy były. Sprawdź sobie wątek z zasadami. Sam tam coś punktowałem kiedyś.

viewtopic.php?f=42&t=35617
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
ODPOWIEDZ