[Skawina] Spotkania planszówkowe

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Usunięte

Re: [Skawina] Spotkania planszówkowe

Post autor: Usunięte »

Ja się zabieram z Krzyśkiem i Anią do Jaworek, więc od piątku do niedzieli mnie też nie ma. Ale w czwartek wieczorkiem (jak dla mnie lub/i środa również) jeżeli byłby Jacek i Bea z Łukaszem to można zagrać właściwie we wszystko (Kupcy i Korsarzy bym polecał, bo za niedługo będę musiał ją oddać a jest super). O której godzinie Wam pasuje? Który dzień? Może ktoś jeszcze dołączy - Bea coś wspominałaś o znajomych ze Skawiny (chyba, że chodziło o Krzyśka z Anią :P)
Ostatnio zmieniony 02 lip 2013, 13:16 przez Usunięte, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Reid666
Posty: 309
Rejestracja: 04 lut 2011, 15:39
Lokalizacja: Skawina / Kraków

Re: [Skawina] Spotkania planszówkowe

Post autor: Reid666 »

Tak jak pisałem czwartek byłby OK, środa też ujdzie, ja jestem wolny tak od 17:00. Tylko prosiłbym jakiegoś sms trochę wczesniej! Co do gier to jestem elastyczny :).

Nr poszedł na PW!
Awatar użytkownika
mr.big
Posty: 330
Rejestracja: 26 kwie 2013, 13:23
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 8 times

Re: [Skawina] Spotkania planszówkowe

Post autor: mr.big »

arshenik! pisze:Ja się zabieram z Krzyśkiem i Anią do Jaworek, więc od piątku do niedzieli mnie też nie ma. Ale w czwartek wieczorkiem (jak dla mnie lub/i środa również) jeżeli byłby Jacek i Bea z Łukaszem to można zagrać właściwie we wszystko (Kupcy i Korsarzy bym polecał, bo za niedługo będę musiał ją oddać a jest super). O której godzinie Wam pasuje? Który dzień? Może ktoś jeszcze dołączy - Bea coś wspominałaś o znajomych ze Skawiny (chyba, że chodziło o Krzyśka z Anią :P)


Pogodę na weekend zapowiadają marną...
ale nie ma złego co by na dobre nie wyszło :D

W bazie w Jaworkach jest fajne zadaszone miejsce ze stołem i ławkami idealne do grania :D
W sumie jedzie nas około 15 osób. Chętni do planszówek pewnie się więc znajdą.

Krzysiek - Co zabieramy ?
Usunięte

Re: [Skawina] Spotkania planszówkowe

Post autor: Usunięte »

Kupię agentów molocha (gra w klimacie neuroshimy 5-10 graczy ala mafia), wezmę 7 smoków, King of Tokyo, Wysokie Napięcie i Talismana-eclipse jest zbyt wiotki na warunki polowe i za ciężki; 4osobówki chyba zbyt kameralne. Mam lampę gazową więc ze światłem nie będzie problemu :) Ty coś masz na stanie z planszówek?
Awatar użytkownika
mr.big
Posty: 330
Rejestracja: 26 kwie 2013, 13:23
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 8 times

Re: [Skawina] Spotkania planszówkowe

Post autor: mr.big »

Coś tam mam, ale wszystko chyba na max 4 osoby.

Zabiorę Osadników i Magnum Sal.
O oświetleniu też coś pomyślę bo z Anią tylko latarki czołowe mamy. Zapytam resztę ekipy czy może jakieś oświetlenie posiadają.
Awatar użytkownika
Bea
Posty: 4478
Rejestracja: 28 lis 2012, 10:51
Lokalizacja: Skawina k/Krakowa
Been thanked: 6 times

Re: [Skawina] Spotkania planszówkowe

Post autor: Bea »

arshenik! pisze:Kupię agentów molocha
Kup, kup :) Jak przyjedziecie to zagramy :)
Zazdroszczę wam takiego wypadu w karciankowym gronie :) My jednak w tym tygodniu nie damy rady, więc pewno się spotkamy po waszym przyjeździe. Miłego wypoczynku :P)
Usunięte

Re: [Skawina] Spotkania planszówkowe

Post autor: Usunięte »

Zanosi się na spotkanie na tygodniu jakieś:) Ania z Mr.Bigiem przebąkiwali, że zapraszają do siebie do Ochodzy (bardzo dobry dojazd 235ze Skawiny) wieczorkiem, Reid666 się dopomina o więcej Eclipsa, pasuje połączyć siły. Co Wy na to? Jutro o 18 Eclipse?
Awatar użytkownika
mr.big
Posty: 330
Rejestracja: 26 kwie 2013, 13:23
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 8 times

Re: [Skawina] Spotkania planszówkowe

Post autor: mr.big »

arshenik! pisze:Zanosi się na spotkanie na tygodniu jakieś:) Ania z Mr.Bigiem przebąkiwali, że zapraszają do siebie do Ochodzy (bardzo dobry dojazd 235ze Skawiny) wieczorkiem, Reid666 się dopomina o więcej Eclipsa, pasuje połączyć siły. Co Wy na to? Jutro o 18 Eclipse?

Ania jutro jedzie na siatkówkę więc inny dzień. Mnie w środę nie ma więc pozostaje czwartek albo piątek. Do wyboru :D

Osobiście myślę ze nie ma co czekać do piątku :wink:

Opatkowice (nie Ochodza) :D Ostatni dom w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej

Zaraz przy przystanku i stacji benzynowej LUKOIL


Zapraszamy :D
Usunięte

Re: [Skawina] Spotkania planszówkowe

Post autor: Usunięte »

Też na O :P To my z Jackiem będziemy w czwartek, mnie w piątek i tak nie ma. Napisz tylko na którą.
Awatar użytkownika
mr.big
Posty: 330
Rejestracja: 26 kwie 2013, 13:23
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 8 times

Re: [Skawina] Spotkania planszówkowe

Post autor: mr.big »

czwartek 18.00 może być
Awatar użytkownika
mr.big
Posty: 330
Rejestracja: 26 kwie 2013, 13:23
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 8 times

Re: [Skawina] Spotkania planszówkowe

Post autor: mr.big »

Doszły mnie słuchy że Bea i Łukasz również przybędą jutro. Zapraszamy. Miejsca jest wystarczająco :D

Adres do nas ma Krzysiek, który u nas już był więc nie powinno być problemu z trafieniem.

jak coś to kom do mnie
600 059 894
Usunięte

Re: [Skawina] Spotkania planszówkowe

Post autor: Usunięte »

Grzejemy silniki odrzutowe w statkach, czyścimy działa plazmowe - desant na sektor Opatkowice w Galaktyce Krakowskiej odbędzie w pełnym składzie. Opór jest bezcelowy, starcie w Eclipse nieuchronne.
Awatar użytkownika
mr.big
Posty: 330
Rejestracja: 26 kwie 2013, 13:23
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 8 times

Re: [Skawina] Spotkania planszówkowe

Post autor: mr.big »

Smoki okiełznane, galaktyka zdobyta :D
Wielkie dzięki za granie. Było super. Szacun dla Krzyśka i Jacka za cierpliwe tłumaczenie zasad Eclipse. Mam nadzieję że byliśmy pojętnymi graczami :wink:

Z pewnością zagrałbym ponownie. Miejsce, termin i do boju :D
Awatar użytkownika
Reid666
Posty: 309
Rejestracja: 04 lut 2011, 15:39
Lokalizacja: Skawina / Kraków

Re: [Skawina] Spotkania planszówkowe

Post autor: Reid666 »

To prawda, świetnie się podbijało! Wyjaśniane zasad poszło szybciej i sprawniej niż się spodziewałem, widać że wszyscy są obcykani w planszówkach ;).

Myślę że fajnie byłoby odwiedzić Krzyśka na wyjeździe, grillek, piwko i planszóweczki. Trzeba tylko dogadać szczegóły!

Krzysiek był tak uprzejmy że zostawił Eclipse pod moją opieką, więc przy mniejszej ilości czasu można by zorganizować jakąś szybką partyjkę bardziej lokalnie!
Usunięte

Re: [Skawina] Spotkania planszówkowe

Post autor: Usunięte »

Bierzcie i czyńcie niepokój w galaktyce, taka moja wola. Gra nad podziw się zazębiła, jak na full squad poszło gładko, następnym razem nie będzie już miłosierdzia. Opór będzie bezcelowy, trybut konieczny.
Awatar użytkownika
mr.big
Posty: 330
Rejestracja: 26 kwie 2013, 13:23
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 8 times

Re: [Skawina] Spotkania planszówkowe

Post autor: mr.big »

Reid666 pisze:To prawda, świetnie się podbijało! Wyjaśniane zasad poszło szybciej i sprawniej niż się spodziewałem, widać że wszyscy są obcykani w planszówkach ;).

Myślę że fajnie byłoby odwiedzić Krzyśka na wyjeździe, grillek, piwko i planszóweczki. Trzeba tylko dogadać szczegóły!

Krzysiek był tak uprzejmy że zostawił Eclipse pod moją opieką, więc przy mniejszej ilości czasu można by zorganizować jakąś szybką partyjkę bardziej lokalnie!

Mnie niestety przeziębienie chyba na weekend uziemi.... Może w niedzielę jak mnie nie rozłoży to coś zagramy.
Chciałbym jeszcze zagrać w 7 Cudów, bo kupilismy juz dawno a ani raz nie graliśmy.
Awatar użytkownika
Bea
Posty: 4478
Rejestracja: 28 lis 2012, 10:51
Lokalizacja: Skawina k/Krakowa
Been thanked: 6 times

Re: [Skawina] Spotkania planszówkowe

Post autor: Bea »

My też dziękujemy za wspólne granie. Ja mam znów niedosyt. Nie chcę już nowej gry póki jeszcze raz nie zagram w te, które nam Arshenik! pokazał. W ten weekend niestety wybywamy do rodziny, ale może w następny, np w niedzielę moglibyśmy znów zagrać. Jeśli nie dacie rady się u nas spotkać, to możemy zrobić nalot na Krzyśka na wygnaniu :)
Awatar użytkownika
Goodman
Posty: 126
Rejestracja: 23 cze 2009, 11:42
Lokalizacja: Kraków / Skawina

Re: [Skawina] Spotkania planszówkowe

Post autor: Goodman »

Organizuję kolejne spotkanie w Piotrkowicach Wielkich . Tym razem dwudniowe planszogranie :D Zapraszam wszystkich zainteresowanych.

Może tym razem wam się uda wpaśc Bea :)

LINK DO TEMATU
Awatar użytkownika
Bea
Posty: 4478
Rejestracja: 28 lis 2012, 10:51
Lokalizacja: Skawina k/Krakowa
Been thanked: 6 times

Re: [Skawina] Spotkania planszówkowe

Post autor: Bea »

Goodman pisze:Organizuję kolejne spotkanie w Piotrkowicach Wielkich . Tym razem dwudniowe planszogranie :D Zapraszam wszystkich zainteresowanych.

Może tym razem wam się uda wpaśc Bea :)

LINK DO TEMATU
:( Niestety znów nie tym razem, po 26.07 jesteśmy już na wakacyjnym wyjeździe.
Usunięte

Re: [Skawina] Spotkania planszówkowe

Post autor: Usunięte »

Goodman, ja może wpadnę, dam znać bliżej terminu - do Mekki gdzie mnie nauczyli grać w Sylwestra w planszówki:) (to ja - Leclarce, czyli Studnicki czyli Karmiący Oliwkami :P)
Awatar użytkownika
Goodman
Posty: 126
Rejestracja: 23 cze 2009, 11:42
Lokalizacja: Kraków / Skawina

Re: [Skawina] Spotkania planszówkowe

Post autor: Goodman »

arshenik! pisze:Goodman, ja może wpadnę, dam znać bliżej terminu - do Mekki gdzie mnie nauczyli grać w Sylwestra w planszówki:) (to ja - Leclarce, czyli Studnicki czyli Karmiący Oliwkami :P)
Łochoooo.....no wpadaj wpadaj będzie planszogranie jeszcze miodniejsze niz w Sylwka :D
Profilaktycznie dopisuje cie do listy :)
Awatar użytkownika
mr.big
Posty: 330
Rejestracja: 26 kwie 2013, 13:23
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 8 times

Re: [Skawina] Spotkania planszówkowe

Post autor: mr.big »

Goodman - Bastek ? Coś mi się nick znajomy wydaje

Ekipo Skawińska
Może zagramy w środę w Eclipse ?
Może być u nas, może być u kogoś w Skawinie. Szczerze wolałbym u nas bo jakiś osłabiony jestem po przeziębienu.
Awatar użytkownika
Goodman
Posty: 126
Rejestracja: 23 cze 2009, 11:42
Lokalizacja: Kraków / Skawina

Re: [Skawina] Spotkania planszówkowe

Post autor: Goodman »

mr.big pisze:Goodman - Bastek ? Coś mi się nick znajomy wydaje
No i dobrze Ci sie wydaje Krzychu :D
Awatar użytkownika
Bea
Posty: 4478
Rejestracja: 28 lis 2012, 10:51
Lokalizacja: Skawina k/Krakowa
Been thanked: 6 times

Re: [Skawina] Spotkania planszówkowe

Post autor: Bea »

mr.big pisze: Ekipo Skawińska
Może zagramy w środę w Eclipse ?
Może być u nas, może być u kogoś w Skawinie. Szczerze wolałbym u nas bo jakiś osłabiony jestem po przeziębienu.
My damy znać dopiero we wtorek wieczorem. Niestety jeszcze nie potrafimy się określić w tej chwili co do środy.
Awatar użytkownika
Reid666
Posty: 309
Rejestracja: 04 lut 2011, 15:39
Lokalizacja: Skawina / Kraków

Re: [Skawina] Spotkania planszówkowe

Post autor: Reid666 »

mr.big pisze:Goodman - Bastek ? Coś mi się nick znajomy wydaje

Ekipo Skawińska
Może zagramy w środę w Eclipse ?
Może być u nas, może być u kogoś w Skawinie. Szczerze wolałbym u nas bo jakiś osłabiony jestem po przeziębienu.
Ja jestem oczywiście chętny. Nie ukrywam że na Eclipse się mocno nakręciłem, ale w cokolwiek innego też chętnie zagram!

Warto by też pomyśleć o ataku na Krzyśka w najbliższy weekend :twisted:
ODPOWIEDZ