Company of Heroes (N.N.)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Bardok
Posty: 607
Rejestracja: 23 mar 2010, 18:42
Has thanked: 40 times
Been thanked: 111 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: Bardok »

Błysk pisze: 15 lip 2022, 13:50 Sam byłem jedną z takich osób, która uznała przy pierwszej kampanii, że gra wygląda średnio, info nie ma wiele, wydawca miał wtopy i nie wziąłem. Natomiast druga mnie nie zachęciła, paradoksalnie dlatego, że pamiętam pierwszą. ;)
Nie dziwię się pierwszej edycji. Braliśmy z kolegą to byliśmy prawie pewni, że to utopiona kasa :D Mimo wszystko opłacało się ryzyko, bo to naprawdę IMHO jedna z najlepszych gier jakie grałem.

Kurde oglądam filmiki z prezentacji Afrika Korps do COH3 i aż mnie boli jaka stracona okazja. Byłaby świetna frakcja! I będzie, ale pewnie w przyszłej kampanii dopiero. PanzerIII, Assault Stug, ciężarówka naprawcza i odzyskiwanie wraków... ech, chyba sam sobie zrobię :D
When they kick out your front door, How you gonna come? With your hands on your head or on the trigger of your gun!?

______Moja kolekcja______Wymienię/sprzedam______
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 577 times
Been thanked: 1030 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: RUNner »

Też pierwszą kampanię zawaliłem i gdybym nie kupił później używki, to nie wiem czy bym teraz wsparł cokolwiek w tych cenach.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Probe9
Posty: 2470
Rejestracja: 24 sie 2018, 10:48
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 154 times
Been thanked: 659 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: Probe9 »

RUNner pisze: 15 lip 2022, 13:58 Też pierwszą kampanię zawaliłem i gdybym nie kupił później używki, to nie wiem czy bym teraz wsparł cokolwiek w tych cenach.
Ale to przecież teraz wychodzi podobnie. Patrząc na wszystkie wpadki względem pierwotnych backerów:

- nowe solo
- kostki i plansza dla 5 gracza
- emplacements
- nowe wersje starych plansz
- uprgade kit

I coś pewnie jeszcze o czym zapomniałem :)
Rabaty: Rebel = 10%, 3trolle = 7%, planszomania = 10%, planszostrefa = 11%.

Moje gry
Awatar użytkownika
Błysk
Posty: 1409
Rejestracja: 19 cze 2010, 13:58
Has thanked: 155 times
Been thanked: 195 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: Błysk »

Probe9 pisze: 15 lip 2022, 14:23
Ale to przecież teraz wychodzi podobnie. Patrząc na wszystkie wpadki względem pierwotnych backerów:

- nowe solo
- kostki i plansza dla 5 gracza
- emplacements
- nowe wersje starych plansz
- uprgade kit

I coś pewnie jeszcze o czym zapomniałem :)
No nijak nie wychodzi podobnie ;) wystarczy porównać ceny setów. Dla dwóch czy czterech graczy, ceny frakcji. Chyba w pierwszej kampanii jakieś budynki były gratis. W sensie rozumiem, jest drożej ok. Nawet milion razy drożej mogłoby być, ale twierdzenie, że jest podobnie...? xD

Przy czym akurat solo to chyba jedyna rzecz, która mnie nie interesuje.
Ostatnio zmieniony 15 lip 2022, 14:55 przez Błysk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bardok
Posty: 607
Rejestracja: 23 mar 2010, 18:42
Has thanked: 40 times
Been thanked: 111 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: Bardok »

Najbardziej mnie bolą te nowe mapy. Nie chcę płacić za coś za co już raz płaciłem. Zostanę przy starych, ale mam poczucie, że ktoś tu zapomniał właśnie o starych backersach. :(
Reszta do przeżycia. A najgorsze, że powodem zmiany jest chęć budowania mapy kwadratowej 2x2 panele - bogowie, kto ma taki stół!!!! :O Ja na swoim wcale nie małym 120x120 mam dwa panele 2x1 i ledwo co miejsca zostaje.
When they kick out your front door, How you gonna come? With your hands on your head or on the trigger of your gun!?

______Moja kolekcja______Wymienię/sprzedam______
Probe9
Posty: 2470
Rejestracja: 24 sie 2018, 10:48
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 154 times
Been thanked: 659 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: Probe9 »

Błysk pisze: 15 lip 2022, 14:51
No nijak nie wychodzi podobnie ;) wystarczy porównać ceny setów. Dla dwóch czy czterech graczy, ceny frakcji. Chyba w pierwszej kampanii jakieś budynki były gratis. W sensie rozumiem, jest drożej ok. Nawet milion razy drożej mogłoby być, ale twierdzenie, że jest podobnie...? xD
W tej kampanii można wziąć 4 frakcje za 219$ (no i w ramach 4 wybrać OKW a dobrać Sowietów za 45$). Wychodzi 264$ + 39$ za solo czyli 303$.

W pierwszej kampanii Core z 4 frakcjami kosztował 99$, do tego solo za 26$, OKW za 42$. Czyli mam 167$. No to do tego dochodzi Uprgade Pack (49$), nowe Solo (39$), Legacy Map Pack (37$). No i już wychodzi 292$ a jeszcze się nie zrównałem. Bo wciąż brakuje mi Emplacements (pewnie będą jako add-on, powiedzmy za 15$). No i dochodzimy do 307$. Więc mamy 303$ do 307$, czyli jako backer 1 edycji wydam więcej :) Jedyna korzyść taka, że będę miał stare bezużyteczne solo i stare plansze (czyli niepotrzebną makulaturę). A jeszcze kwestia tej dodatkowej planszy gracza i kostek, które teraz dodają do OKW (ale to powiedzmy, że dorzucą do SG- no ale żeby to zgarnąć to muszę wziąć pledge, który mnie kwalifikuje, czyli wymuszają na mnie dobranie jeszcze Lost Brigades...).
Rabaty: Rebel = 10%, 3trolle = 7%, planszomania = 10%, planszostrefa = 11%.

Moje gry
Awatar użytkownika
Błysk
Posty: 1409
Rejestracja: 19 cze 2010, 13:58
Has thanked: 155 times
Been thanked: 195 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: Błysk »

No to już na podstawowym 4 players set widać różnicę. Przy wspieraniu go w 1 edycji dostawało się jeszcze Terrain pack.

Mapy z tego co rozumiem są z pierwszej edycji, mimo że ten legacy map pack niby coś poprawia, ale chyba nie jest to must have?

Nie grałem, więc nie wiem na ile potrzebne są rzeczy z upgrade pack poza instrukcja (która chyba można ściągnąć) ;). Nawet jeśli to ok, nadal będzie taniej.

Solo ok, jasne. Tylko tak jak wspominałem to jedyne co mnie nie interesuje ;D Ale ok, w konkretnym przypadku może zapłacisz więcej (nie wiem na ile zasadny jest ten legacy map pack i nie pamiętam ile kosztuje Terrain pack dodawany do 1 ed gratis) . Na ile zasadnie - nie wiem. Natomiast zliczając generalnie ceny zestawów dostępnych w pierwszej kampanii i w tej - nie wychodzi to ani trochę podobnie, różnice w cenach są spore.

Inna rzecz, że po prostu drogi upgrade pack i nowe solo to w zasadzie dla mnie trochę próba dorobienia się na starych graczach, wykorzystania FOMO i zarobienia na "no ok, zrobiliśmy to do dupy, więc jak chcecie mieć dobrze, to płacicie pełna cenę".


EDIT: Sorry był pledge z terrain packiem. ;) taki 4 player + terrain pack 125$, to samo w tym princie: 219+39. ;). No i też kilka edycji w trakcie, co widać w cytacie poniżej - najstarszej wersji mej wypowiedzi.
Ostatnio zmieniony 15 lip 2022, 15:31 przez Błysk, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Bardok
Posty: 607
Rejestracja: 23 mar 2010, 18:42
Has thanked: 40 times
Been thanked: 111 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: Bardok »

Błysk pisze: 15 lip 2022, 15:20 No to już na podstawowym 4 players set widać różnicę. Przy wspieraniu go w 1 edycji dostawało się jeszcze Terrain pack.

Mapy z tego co rozumiem są z pierwszej edycji, mimo że ten legacy map pack niby coś poprawia, ale chyba nie jest to must have?

Nie grałem, więc nie wiem na ile potrzebne są rzeczy z upgrade pack poza instrukcja (która chyba można ściągnąć) ;). Nawet jeśli to ok, nadal będzie taniej.

Solo ok, jasne. Tylko tak jak wspominałem to jedyne co mnie nie interesuje ;D Ale ok, w konkretnym przypadku zapłacisz więcej. Na ile zasadnie - nie wiem. Natomiast zliczając generalnie ceny zestawów dostępnych w pierwszej kampanii i w tej - nie wychodzi to ani trochę podobnie, różnice w cenach są spore.

Inna rzecz, że po prostu drogi upgrade pack i nowe solo to w zasadzie dla mnie trochę próba dorobienia się na starych graczach, wykorzystania FOMO i zarobienia na "no ok, zrobiliśmy to do dupy, więc jak chcecie mieć dobrze, to płacicie pełna cenę".
Nie było Terrain Pack 1 gratis w pierwszej kampanii. Edit: ale zgadzam się, teraz jest o wiele drożej! Prawda jest też taka, że oni dopłacali do 1ed, a teraz nie dosć, że inflacja i wzrost cen wytwórczych to i cena bardziej realistyczna. Jak ktoś ma core z 1ed to wie, że za te 99$ tam jest tyle upchane, że pudełko się rozrywa! :D

Co do dopłaty - ja biorę teraz w sumie tylko ten pakiet za 148 $ z Lost brigades, terrain pack 3 i Upgrade pack. Więc nie jest też źle.
When they kick out your front door, How you gonna come? With your hands on your head or on the trigger of your gun!?

______Moja kolekcja______Wymienię/sprzedam______
Tothemoon
Posty: 15
Rejestracja: 11 maja 2020, 22:06

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: Tothemoon »

Jeśli zrobiłem pledge na samym początku kampanii i dałem teraz all in... To aby mieć wszystkie nagrody to muszę mieć na karcie 614$ pod koniec kampanii i mi je ściągną od razu ?

Czy można zrobić w jakiś sposób tak, aby zapłacić jak najmniej, zakwalifikować się do wszyskich nagród i później w PM zrobić all in i dopłacić w możliwy sposób jak najpóźniej.... Xd

Czyli w jaki sposób odroczyć jak najpóźniej zapłatę i dostać tak i tak wszystkie nagrody xd
Probe9
Posty: 2470
Rejestracja: 24 sie 2018, 10:48
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 154 times
Been thanked: 659 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: Probe9 »

Spoiler:
Wiadomo, że jak ktoś chce po taniości to weźmie Uprgade Pack i tyle. Ale jak ktoś chce mieć wszystko w najnowszej (najlepszej) wersji to lepiej wyjdzie na tym teraz niż wspierając 1 edycję. No i ja generalnie mam o to największy żal, bo chociażby przy tym solo to nie jest tak jak chcą to przedstawić, że to super nowy produkt, wiec trzeba kupić 2 raz. Tylko sami skumali, że solo z 1 edycji było słabe, więc teraz swój błąd zwyczajnie naprawiają. Daliby chociaż te 5$ zniżki dla powracających na nowe solo i by było ok, a tak to trochę słabo. Zwłaszcza, że jak wskazywałem w poprzednich postach - nieco tych wpadek względem powracających backerów mają.
Rabaty: Rebel = 10%, 3trolle = 7%, planszomania = 10%, planszostrefa = 11%.

Moje gry
Awatar użytkownika
Emil_1
Posty: 1390
Rejestracja: 31 maja 2016, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 48 times
Been thanked: 172 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: Emil_1 »

Powiem zupełnie szczerze, że różnica w cenie jest drastyczna :) Z drugiej strony wszyscy wiemy, jak się zmieniły realia rynkowe i nie można się dziwić wzrostom.
Miłego dnia! :)
Awatar użytkownika
Bardok
Posty: 607
Rejestracja: 23 mar 2010, 18:42
Has thanked: 40 times
Been thanked: 111 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: Bardok »

Tothemoon pisze: 15 lip 2022, 16:09 Jeśli zrobiłem pledge na samym początku kampanii i dałem teraz all in... To aby mieć wszystkie nagrody to muszę mieć na karcie 614$ pod koniec kampanii i mi je ściągną od razu ?

Czy można zrobić w jakiś sposób tak, aby zapłacić jak najmniej, zakwalifikować się do wszyskich nagród i później w PM zrobić all in i dopłacić w możliwy sposób jak najpóźniej.... Xd

Czyli w jaki sposób odroczyć jak najpóźniej zapłatę i dostać tak i tak wszystkie nagrody xd
Najtaniej teraz wybrać minimalny Pledge (49/99$). Dostaniesz Early birda. Ewentualnie ten pakiet 4 players. Potem w Pledge managerze możesz zmienić dodać i wybrać co będziesz chciał. Nic nie stracisz.
When they kick out your front door, How you gonna come? With your hands on your head or on the trigger of your gun!?

______Moja kolekcja______Wymienię/sprzedam______
Tothemoon
Posty: 15
Rejestracja: 11 maja 2020, 22:06

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: Tothemoon »

Bardok pisze: 15 lip 2022, 17:32
Tothemoon pisze: 15 lip 2022, 16:09 Jeśli zrobiłem pledge na samym początku kampanii i dałem teraz all in... To aby mieć wszystkie nagrody to muszę mieć na karcie 614$ pod koniec kampanii i mi je ściągną od razu ?

Czy można zrobić w jakiś sposób tak, aby zapłacić jak najmniej, zakwalifikować się do wszyskich nagród i później w PM zrobić all in i dopłacić w możliwy sposób jak najpóźniej.... Xd

Czyli w jaki sposób odroczyć jak najpóźniej zapłatę i dostać tak i tak wszystkie nagrody xd
Najtaniej teraz wybrać minimalny Pledge (49/99$). Dostaniesz Early birda. Ewentualnie ten pakiet 4 players. Potem w Pledge managerze możesz zmienić dodać i wybrać co będziesz chciał. Nic nie stracisz.
Czy dobrze widzę, że najtaniej wychodzi aby wziąć teraz ten zestaw?

Pledge $148
Veteran Essentials Bundle

Aby mieć wszystkie nagrody SR i Elite SR ?

A później zmieniam, dodaje i wszystko jest ok?
Probe9
Posty: 2470
Rejestracja: 24 sie 2018, 10:48
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 154 times
Been thanked: 659 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: Probe9 »

Spoiler:
Wydaje mi się, że jak weźmiesz teraz pledge za 49$ i w trakcie PM go zmienisz na ten za 148$ to też się załapiesz na te Elite SG.
Rabaty: Rebel = 10%, 3trolle = 7%, planszomania = 10%, planszostrefa = 11%.

Moje gry
Awatar użytkownika
Bardok
Posty: 607
Rejestracja: 23 mar 2010, 18:42
Has thanked: 40 times
Been thanked: 111 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: Bardok »

Mimo wszystko nie ryzykowalbym i wziął ten 148$ a potem zmienił w PMie jak ci będzie pasować. Będziesz mieć pewność, że Elite SG i early birda dostaniesz. Ale tak, w teorii te 49$ tutaj wystarczą.

Jedna uwaga - przy pierwszej edycji oni wprowadzili dziwna zasadę że late bird (eastern reinforcment) należał się tylko jak wpłaciłeś na KSie 99$. Nie jak dałeś 1$ a potem dostawałeś sobie w PMie to. W przeciwieństwie do innych firm Pledge za 1$ nie dawał potem tych rzeczy za free w grupowym zamówieniu. Dla grupowego trzeba było wpłacić 99$ x liczba uczestników żeby się na to załapać. Nie wiem jak tutaj będą tego pilnować ale warto mieć to na uwadze.
When they kick out your front door, How you gonna come? With your hands on your head or on the trigger of your gun!?

______Moja kolekcja______Wymienię/sprzedam______
Probe9
Posty: 2470
Rejestracja: 24 sie 2018, 10:48
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 154 times
Been thanked: 659 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: Probe9 »

Teraz trochę zmienili podejście, jako bonus za EB dali coś dużo mniej wartościowego (2$) no i jak dojdą do 1 mln $ (a dojdą) to będą dodawali wszystkim jak leci.
Rabaty: Rebel = 10%, 3trolle = 7%, planszomania = 10%, planszostrefa = 11%.

Moje gry
Awatar użytkownika
Bardok
Posty: 607
Rejestracja: 23 mar 2010, 18:42
Has thanked: 40 times
Been thanked: 111 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: Bardok »

Probe9 pisze: 16 lip 2022, 09:05 Teraz trochę zmienili podejście, jako bonus za EB dali coś dużo mniej wartościowego (2$) no i jak dojdą do 1 mln $ (a dojdą) to będą dodawali wszystkim jak leci.
Tak, i z dwiema panterami w środku. Aczkolwiek zaznaczyli że dostaną to te osoby które wsparły chociaż za minimum 49$, czyli wzięły cokolwiek podczas kampanii. Te 2$ to teraz, ale jak dojdą pantery to obstawiam że cena za to wzrośnie.

3. CAPTURED PANTHER COMMAND TANKS. Another exception to our 'no full vehicle SG plan': we have some big changes coming to the Universal Vehicle Commander Set- At $1150k this former Early Bird Bonus (and available as an addon) will become FREE to all backers that pledge for something before the end of the KickStarter campaign (i.e. Update Kit, Core Set etc...) and will include 2 Captured Panther Command Tanks.
When they kick out your front door, How you gonna come? With your hands on your head or on the trigger of your gun!?

______Moja kolekcja______Wymienię/sprzedam______
maciej.kr
Posty: 206
Rejestracja: 01 lip 2019, 22:03
Has thanked: 47 times
Been thanked: 42 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: maciej.kr »

Ja już się zgubiłem w tej kampanii. Wsparłem zestaw za 219 ale widzę że jest jakiś A 235 z terain pack 3. To co w tych pieniądzach jest najkorzystniej wziąć? Sugerowałem się tym co pisał Probe 9 że to jest taki dobry pakiet plus terain pack 1.
Probe9
Posty: 2470
Rejestracja: 24 sie 2018, 10:48
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 154 times
Been thanked: 659 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: Probe9 »

Bardok pisze: 16 lip 2022, 10:13
Probe9 pisze: 16 lip 2022, 09:05 Teraz trochę zmienili podejście, jako bonus za EB dali coś dużo mniej wartościowego (2$) no i jak dojdą do 1 mln $ (a dojdą) to będą dodawali wszystkim jak leci.
Tak, i z dwiema panterami w środku. Aczkolwiek zaznaczyli że dostaną to te osoby które wsparły chociaż za minimum 49$, czyli wzięły cokolwiek podczas kampanii. Te 2$ to teraz, ale jak dojdą pantery to obstawiam że cena za to wzrośnie.

3. CAPTURED PANTHER COMMAND TANKS. Another exception to our 'no full vehicle SG plan': we have some big changes coming to the Universal Vehicle Commander Set- At $1150k this former Early Bird Bonus (and available as an addon) will become FREE to all backers that pledge for something before the end of the KickStarter campaign (i.e. Update Kit, Core Set etc...) and will include 2 Captured Panther Command Tanks.
Mi potwierdzili, że przy grupówce teraz wystarczy 1 pledge, potem do każdego pledge`a dodanego w PM też będą dodawali ten bonus.
If i`m qualified for early bird bonus and I will add x more pledges during the PM - will i recieve that bonus for every pledge or just for the one i made during campaign ?
I ich odpowiedź
I believe it's Basically one for each core set or update kit :)
Rabaty: Rebel = 10%, 3trolle = 7%, planszomania = 10%, planszostrefa = 11%.

Moje gry
Probe9
Posty: 2470
Rejestracja: 24 sie 2018, 10:48
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 154 times
Been thanked: 659 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: Probe9 »

maciej.kr pisze: 16 lip 2022, 10:38 Ja już się zgubiłem w tej kampanii. Wsparłem zestaw za 219 ale widzę że jest jakiś A 235 z terain pack 3. To co w tych pieniądzach jest najkorzystniej wziąć? Sugerowałem się tym co pisał Probe 9 że to jest taki dobry pakiet plus terain pack 1.
Ale to są 2 zupełnie różne zestawy - w sensie ten za 219 i za 235. Ten za 219 jest to "podstawowy" poziom dla nowych backerów, ten za 235 to all-in dla tych co wsparli grę przy 1 kampanii i teraz chcą wszystko co "nowe". Jeżeli nie wspierałeś nic przy 1 kampanii to bierz ten a 219$ a jak coś będziesz chciał dodać to na spokojnie w trakcie PM dorzucisz (TP1, 5 frakcja, TP3, LB, ECC) - dla mnie w takiej kolejności.
Rabaty: Rebel = 10%, 3trolle = 7%, planszomania = 10%, planszostrefa = 11%.

Moje gry
maciej.kr
Posty: 206
Rejestracja: 01 lip 2019, 22:03
Has thanked: 47 times
Been thanked: 42 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: maciej.kr »

Probe9 pisze: 16 lip 2022, 11:09
maciej.kr pisze: 16 lip 2022, 10:38 Ja już się zgubiłem w tej kampanii. Wsparłem zestaw za 219 ale widzę że jest jakiś A 235 z terain pack 3. To co w tych pieniądzach jest najkorzystniej wziąć? Sugerowałem się tym co pisał Probe 9 że to jest taki dobry pakiet plus terain pack 1.
Ale to są 2 zupełnie różne zestawy - w sensie ten za 219 i za 235. Ten za 219 jest to "podstawowy" poziom dla nowych backerów, ten za 235 to all-in dla tych co wsparli grę przy 1 kampanii i teraz chcą wszystko co "nowe". Jeżeli nie wspierałeś nic przy 1 kampanii to bierz ten a 219$ a jak coś będziesz chciał dodać to na spokojnie w trakcie PM dorzucisz (TP1, 5 frakcja, TP3, LB, ECC) - dla mnie w takiej kolejności.
Dzięki za wyjaśnienie. Nic nie wspierałem wcześniej. Zostaje przy wersji za 219
Awatar użytkownika
Usul
Posty: 308
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:31
Lokalizacja: Białystok
Has thanked: 2 times
Been thanked: 6 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: Usul »

Ja zrobiłem all-In'a. Cena są jakie są, wszyscy chwalą gre, a obnizka o 100$ to całkiem niezła opcja.
wakehipek
Posty: 6
Rejestracja: 12 paź 2020, 09:08
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: wakehipek »

Jako fan komputerowego company of heroes planuje kupić grę stricte pod solo. Z tego co wiem będzie zupełnie nowy tryb solo, sądzicie że będę się dobrze bawił czy odpuścić i nie napalać się :( ? Oglądałem jakieś rozgrywki na YouTube solo w I edycję i naprawdę fajnie ta automa chyba działała.
Probe9
Posty: 2470
Rejestracja: 24 sie 2018, 10:48
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 154 times
Been thanked: 659 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: Probe9 »

wakehipek pisze: 17 lip 2022, 07:34 Jako fan komputerowego company of heroes planuje kupić grę stricte pod solo. Z tego co wiem będzie zupełnie nowy tryb solo, sądzicie że będę się dobrze bawił czy odpuścić i nie napalać się :( ? Oglądałem jakieś rozgrywki na YouTube solo w I edycję i naprawdę fajnie ta automa chyba działała.
Solo w 1 edycji działało bardzo słabo jak dla mnie. Teraz rzeczywiście może być lepiej, ale i tak kupowanie tej gry (za taką kasę) tylko pod solo według mnie mija się z celem. Są na rynku znacznie lepsze gry solo.
Rabaty: Rebel = 10%, 3trolle = 7%, planszomania = 10%, planszostrefa = 11%.

Moje gry
maciej.kr
Posty: 206
Rejestracja: 01 lip 2019, 22:03
Has thanked: 47 times
Been thanked: 42 times

Re: Company of Heroes (N.N.)

Post autor: maciej.kr »

Jak oceniacie tą kampanię?
kilka gier powspierałem na KS ale tutaj mam trochę mieszane uczucia bo nie do końca łapie co dostanę a za co będe musiał dopłacić.

Myślę że to wynika w dużej mierze z mojego gapiostwa ale nie zauważyłem np. że wprowadzone sa pakiety językowe za 24 $.
A niżej jest info że gra jest niezależna językowo i instrukcja w PL jest w wersji cyfrowej.

Druga sprawa to odblokowane cele które trafiają do konkretnych rozszerzeń. Czyli jak rozumiem nie będą dosyłane dla wszystkich wspierających tylko do tych którzy kupują konkretne zestawy rozszerzeń.
ODPOWIEDZ