Convicted - polska gra na KS

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Nesmeer

Re: Convicted - polska gra na KS

Post autor: Nesmeer »

Rocy7 pisze:Moge prosic o edycje 1 postu albo odrebny watek by mozna bylo latwo znalesc informacje o 2 edycji i roznicach miedzy nimi?
Czy gra będzie w polskiej wersji? Dobrze widze ze dajecie 119 figurek?

na szczęście w polskiej wersji nie będzie z tego co czytałem, portfel może dalej oddychać, ale z drugiej strony :(
Szaweł
Posty: 1898
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Convicted - polska gra na KS

Post autor: Szaweł »

Nesmeer pisze:
Rocy7 pisze:Moge prosic o edycje 1 postu albo odrebny watek by mozna bylo latwo znalesc informacje o 2 edycji i roznicach miedzy nimi?
Czy gra będzie w polskiej wersji? Dobrze widze ze dajecie 119 figurek?
na szczęście w polskiej wersji nie będzie z tego co czytałem, portfel może dalej oddychać, ale z drugiej strony :(
Nie będzie? Jak to? Czemu? Jaram się na tę grę jak Pompeje od Wezuwiusza a Ty mi z takim newsem wychodzisz? Nie mówcie, że będzie to kolejna gra, którą odpuszczę ze względu na potraktowanie naszego rynku po macoszemu. Nie może być, że nie będzie... :(
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
Nesmeer

Re: Convicted - polska gra na KS

Post autor: Nesmeer »

Szaweł pisze:
Nesmeer pisze:
Rocy7 pisze:Moge prosic o edycje 1 postu albo odrebny watek by mozna bylo latwo znalesc informacje o 2 edycji i roznicach miedzy nimi?
Czy gra będzie w polskiej wersji? Dobrze widze ze dajecie 119 figurek?
na szczęście w polskiej wersji nie będzie z tego co czytałem, portfel może dalej oddychać, ale z drugiej strony :(
Nie będzie? Jak to? Czemu? Jaram się na tę grę jak Pompeje od Wezuwiusza a Ty mi z takim newsem wychodzisz? Nie mówcie, że będzie to kolejna gra, którą odpuszczę ze względu na potraktowanie naszego rynku po macoszemu. Nie może być, że nie będzie... :(

wczoraj przeglądałem wątek, strona pierwsza "a) chcielibyśmy wydać grę w wersji polskojęzycznej, ale pierwsza edycja, o ile uda się ją sfinansować za pomocą KS, będzie w wersji angielskiej. Jeżeli KS się nie powiedzie, to będziemy szukać wydawcy metodą tradycyjną i być może wtedy jako pierwsza ukaże się wersja polska."

fakt, info z 2013, ale przez tony dalszego spamu i biadolenia nie przebrnąłem, może i jest zatem nadzieja

no i jeszcze jest to:
matio2007 pisze:
karawanken pisze:Więc jakie są szanse na polska wersję?
No cóż, sytuacja taka ja z Huntersami, najpierw KS, jak się uda to wtedy dopiero polski crowdfunding :)
strona 11, już z 2015 ;/
Awatar użytkownika
karawanken
Posty: 2365
Rejestracja: 28 wrz 2014, 19:53
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 75 times
Been thanked: 98 times

Re: Convicted - polska gra na KS

Post autor: karawanken »

Z informacji podanych przez twórcę, polska wersja bedzie na wspieram.to jak uda się wydać na KS.
Szaweł
Posty: 1898
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Convicted - polska gra na KS

Post autor: Szaweł »

Nie wiem, czemu się napaliłem na polską wersję z KS'a. Szkoda, znając życie, wersja PL względem tej z KS będzie okrojona i mi się odechce. No nic, pożyjom, uwidim.

E: Już wiem, czemu. Na wspomnianej wcześniej, jedenastej stronie tematu są zdjęcia z polskimi kartami. Pewnie dlatego sobie tak zakodowałem.
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
matio2007
Posty: 626
Rejestracja: 05 gru 2013, 12:55
Been thanked: 121 times

Re: Convicted - polska gra na KS

Post autor: matio2007 »

Na razie zbieramy na wersję angielską. Jeżeli się uda, wtedy będziemy zbierać na wersję polską (albo my bezpośrednio albo współwydawca).
Po polsku, nawet jeżeli pełna wersja się nie ukaże, na pewno będą zarówno karty jak i instrukcja w wersji PDF.

Co do figurek, to będzie 119 figurek jeżeli przekroczymy odpowiedni próg (próg $45k, obniżyliśmy w stosunku do tego co pisałem wcześniej, ponieważ koszty wysyłki są jednak wyłączone z KS).

Po starcie kampanii założę nowy wątek dla The Exiled, a ten zostanie dla ewentualnych wypowiedzi dotyczących pierwszej edycji.
Awatar użytkownika
janekbossko
Posty: 2614
Rejestracja: 09 lut 2006, 21:44
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 26 times
Been thanked: 27 times

Re: Convicted - polska gra na KS

Post autor: janekbossko »

rozumiem ze karty będą do wydrukowania i wycięcia do włożenia w koszulki z angielskimi kartami?
matio2007
Posty: 626
Rejestracja: 05 gru 2013, 12:55
Been thanked: 121 times

Re: Convicted - polska gra na KS

Post autor: matio2007 »

janekbossko pisze:rozumiem ze karty będą do wydrukowania i wycięcia do włożenia w koszulki z angielskimi kartami?
Tak, przygotujemy karty na zbiorczych arkuszach A4 w pdfach i każdy będzie je mógł wydrukować. Ale mam nadzieję, że jednak powstanie pełnoprawna krajowa edycja :)
Awatar użytkownika
Rocy7
Posty: 5456
Rejestracja: 05 maja 2013, 14:10
Lokalizacja: Warszawa / Kobyłka
Been thanked: 5 times

Re: Convicted - polska gra na KS

Post autor: Rocy7 »

matio2007
Posty: 626
Rejestracja: 05 gru 2013, 12:55
Been thanked: 121 times

Re: Convicted - polska gra na KS

Post autor: matio2007 »

Założyłem nowy temat, tutaj proszę o wpisy dotyczące jedynie The Convicted (pierwszej edycji).
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7340
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 460 times
Been thanked: 1114 times

Re: Convicted - polska gra na KS

Post autor: detrytusek »

Czy jest jakakolwiek szansa na polską wersję instrukcji? Zastanawiam się nad kupnem ale główne zarzuty są właśnie do przejrzystości instrukcji. Po polsku byłoby przynajmniej prościej.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
ODPOWIEDZ