Multiuniversum (karcianka od Board&Dice)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Pan_K
Posty: 2506
Rejestracja: 24 wrz 2014, 19:16
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 189 times
Been thanked: 168 times

Multiuniversum (karcianka od Board&Dice)

Post autor: Pan_K »

akahoshi pisze:Dodatek coraz bliżej... na KS :?
http://us12.campaign-archive2.com/?u=0a ... 31b70e9a1e
5 lipca jeszcze daleeeeeko...
EDIT:
We’d like to announce with great pleasure that we’re making an expansion for our hit – Multiuniversum. We’re launching this Friday (5 July) on… Kickstarter!
„Rzekł głupi w swoim sercu: nie ma Boga.”

Ryba bez roweru, to tylko ryba...
Awatar użytkownika
Board&Dice
Posty: 996
Rejestracja: 10 mar 2014, 15:55
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Multiuniversum (karcianka od Board&Dice)

Post autor: Board&Dice »

Na początek napiszę kto jest autorem komentarza - więc to piszę ja, Irek :)

Powiem tak, jak czytam jak to B&D olewa polski rynek i polskich graczy, to oczy ze zdziwienia otwierają mi się tak, że nie podejrzewałem sam siebie o takie "rozciągnięcie mięśni".
Kickstarter jest dla nas jedną z form sprzedaży naszych produktów i zebranie środków na dodatek za pomocą crowdfundingu, w tak krótkim czasie po wypuszczeniu podstawki, jest naszym zdaniem uzasadnione z wielu aspektów.

Jesteśmy tak wielką korporacją, że nawet mając hit sprzedażowy w postaci Multiuniversum (podstawki) nie powinniśmy robić już crowdfundingu na dodatek... Bo jakim prawem?
A no takim, że tak nam się ubzdurało :) mamy ochotę dotrzeć z naszą grą nie tylko na rynek polski - przecież wg opinii wyżej go olewamy (cholernie się z tym nie zgadzam, ale nie chce mi się za bardzo przytaczać kontrargumentów - przecież nasze gry się nazywają "po angielsku" to już oznacza, że Dupa z nas a nie polskie wydawnictwo, szanujące polskiego gracza...).

Nasza sieć dystrybucyjna jest tak ogromna, że Crowdfunding to tylko kaprys a zasięg Kickstartera w niczym nam nie może pomóc.
A koszty wydania gry i inwestycje jakie ciągle robimy - przecież my nie mamy prawa do zarobku - więc znów jak hieny wykorzystamy crowdfunding aby jeszcze bardziej się nachapać :) Takie z nas brutalne, kapitalistyczne i bogate świnie :)

A teraz schodząc z poziomu szydery :)
KS jest skierowany głownie dla graczy zagranicznych. W Polsce pojawi się pewnie przedsprzedaż - czy równolegle do Kickstartera - pewnie nie, ponieważ każdy Kickstarter angażuje nas na maksa - bo taką mamy politykę - szanujemy graczy (wszystkich) i dlatego jesteśmy dla nich 24/7 podczas akcji. A jeszcze inne działania mamy, więc cóż - wszystkiego na raz nie pogodzimy - ludzie w naszej ogromnej korporacji na urlopach i musimy (właściciele) zapierniczać sami (znów nie potrafiłem się powstrzymać :P).

Ci, którzy będą nas chcieli wesprzeć na KS - już teraz im z góry dziękujemy. Ci, którzy na to ochoty nie mają, rozumiemy, kłaniamy się w pas i potwierdzamy, że i dla Was coś przygotujemy.

Co do cen - jeszcze nie zająknęliśmy się na ich temat ani razu, a już zakładacie, że wsparcie w USD nie będzie opłacalne - poczekajcie chwilę :) niebawem ujawnimy i to.
Z drugiej strony zastanawiające jest, że często wszyscy tak chetnie wspieramy zagranicznych wydawców i ich produkty na KS. Ale jak już polski wydawca idzie na KS - no to musi być kapitalistyczna świnia, nie szanująca polskiego klienta :)
Awatar użytkownika
Board&Dice
Posty: 996
Rejestracja: 10 mar 2014, 15:55
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Multiuniversum (karcianka od Board&Dice)

Post autor: Board&Dice »

Pan_K pisze:
akahoshi pisze:Dodatek coraz bliżej... na KS :?
http://us12.campaign-archive2.com/?u=0a ... 31b70e9a1e
5 lipca jeszcze daleeeeeko...
EDIT:
We’d like to announce with great pleasure that we’re making an expansion for our hit – Multiuniversum. We’re launching this Friday (5 July) on… Kickstarter!
Tak, pomyłka nam się wykluła - przedwieczni już chyba działają :)
oczywiście chodzi o 5 sierpnia
Awatar użytkownika
Pan_K
Posty: 2506
Rejestracja: 24 wrz 2014, 19:16
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 189 times
Been thanked: 168 times

Re: Multiuniversum (karcianka od Board&Dice)

Post autor: Pan_K »

Board&Dice pisze:
Pan_K pisze:
akahoshi pisze:Dodatek coraz bliżej... na KS :?
http://us12.campaign-archive2.com/?u=0a ... 31b70e9a1e
5 lipca jeszcze daleeeeeko...
EDIT:
We’d like to announce with great pleasure that we’re making an expansion for our hit – Multiuniversum. We’re launching this Friday (5 July) on… Kickstarter!
Tak, pomyłka nam się wykluła - przedwieczni już chyba działają :)
oczywiście chodzi o 5 sierpnia
To musicie rozesłać w newsleterze erratę chyba :)
„Rzekł głupi w swoim sercu: nie ma Boga.”

Ryba bez roweru, to tylko ryba...
Awatar użytkownika
Board&Dice
Posty: 996
Rejestracja: 10 mar 2014, 15:55
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Multiuniversum (karcianka od Board&Dice)

Post autor: Board&Dice »

Pan_K pisze:
Board&Dice pisze: Tak, pomyłka nam się wykluła - przedwieczni już chyba działają :)
oczywiście chodzi o 5 sierpnia
To musicie rozesłać w newsleterze erratę chyba :)
Na szczęście odbiorcy zrozumieli i korekta z przypomnieniem poleci już w następnym - razem z kilkoma ciekawymi informacjami :D
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: Multiuniversum (karcianka od Board&Dice)

Post autor: misioooo »

Board&Dice pisze: KS jest skierowany głownie dla graczy zagranicznych. W Polsce pojawi się pewnie przedsprzedaż - czy równolegle do Kickstartera - pewnie nie, ponieważ każdy Kickstarter angażuje nas na maksa - bo taką mamy politykę - szanujemy graczy (wszystkich) i dlatego jesteśmy dla nich 24/7 podczas akcji. A jeszcze inne działania mamy, więc cóż - wszystkiego na raz nie pogodzimy - ludzie w naszej ogromnej korporacji na urlopach i musimy (właściciele) zapierniczać sami (znów nie potrafiłem się powstrzymać :P).
I o to chodziło :) Będzie preorder w PLN - rewelacja, ja biorę.
Board&Dice pisze:Co do cen - jeszcze nie zająknęliśmy się na ich temat ani razu, a już zakładacie, że wsparcie w USD nie będzie opłacalne - poczekajcie chwilę :) niebawem ujawnimy i to.
Z drugiej strony zastanawiające jest, że często wszyscy tak chetnie wspieramy zagranicznych wydawców i ich produkty na KS. Ale jak już polski wydawca idzie na KS - no to musi być kapitalistyczna świnia, nie szanująca polskiego klienta :)
Bynajmniej ja nic o cenach nie pisałem, po prostu waluta inna niż PLN jest mi bardzo niewygodna do użytku.

I spokojnie Irku, przeczytaj wyżej kilka wypowiedzi. Pod moimi mogę się podpisać - rozumiem, dlaczego crowdfunding, nie rozumiem dlaczego nie podaliście informacji, że grę będzie można zakupić w PLN czy to w preorderze czy inaczej jakoś (i z dodatkami z KS oczywiście) - nawet nie wdając się w szczegóły temat byłby od razu załatwiony wg mnie :)
Może po prostu ustalcie cenę w PLN i odpalcie preorder z informacją, że kupujemy dodatek + streczgole ufundowane na kikstarterze i tyle. Nie widzę możliwości, aby to zajęło więcej niż dodanie produktu i opisu na stronę sklepu Waszego :wink:

Kampania na pewno się uda, bo BAD to dobre gry wydaje.

Bez nerwów, na spokojnie - troszkę hejtu też czasami możecie zgarnąć ;) Chyba jesteście jednym z niewielu wydawców, który na tym forum nie został za takie czy inne przewinienia mocno objechany hehe.
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
Awatar użytkownika
Board&Dice
Posty: 996
Rejestracja: 10 mar 2014, 15:55
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Multiuniversum (karcianka od Board&Dice)

Post autor: Board&Dice »

misioooo pisze: I spokojnie Irku, przeczytaj wyżej kilka wypowiedzi. Pod moimi mogę się podpisać - rozumiem, dlaczego crowdfunding, nie rozumiem dlaczego nie podaliście informacji, że grę będzie można zakupić w PLN czy to w preorderze czy inaczej jakoś (i z dodatkami z KS oczywiście) - nawet nie wdając się w szczegóły temat byłby od razu załatwiony wg mnie :)
Może po prostu ustalcie cenę w PLN i odpalcie preorder z informacją, że kupujemy dodatek + streczgole ufundowane na kikstarterze i tyle. Nie widzę możliwości, aby to zajęło więcej niż dodanie produktu i opisu na stronę sklepu Waszego :wink:

Kampania na pewno się uda, bo BAD to dobre gry wydaje.

Bez nerwów, na spokojnie - troszkę hejtu też czasami możecie zgarnąć ;) Chyba jesteście jednym z niewielu wydawców, który na tym forum nie został za takie czy inne przewinienia mocno objechany hehe.

Wiesz kwestia KSa nie była do Ciebie - kto inny pisze, że mamy hit i robimy KS na dodatek, kwitując stwierdzeniem "dziwne" :)
A co do hejtu - nie znasz (i bardzo dobrze) pierwszego wydania Piwnego Imperium - ale lepiej poczekaj na drugie wydanie :)
Awatar użytkownika
akahoshi
Posty: 902
Rejestracja: 07 maja 2015, 08:32
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 27 times
Been thanked: 26 times

Re: Multiuniversum (karcianka od Board&Dice)

Post autor: akahoshi »

Board&Dice pisze:Wiesz kwestia KSa nie była do Ciebie - kto inny pisze, że mamy hit i robimy KS na dodatek, kwitując stwierdzeniem "dziwne" :)
A co do hejtu - nie znasz (i bardzo dobrze) pierwszego wydania Piwnego Imperium - ale lepiej poczekaj na drugie wydanie :)
Czyli zostałem wywołany do tablicy (dziwne uczucie po tylu latach od skończenia szkoły :wink: ).
Dla mnie jest to o tyle dziwne, że sami piszecie, że Multiuniversum to Wasz hit i to nie tylko w PL, ale również za granicą (komentarze i oceny na BGG również to potwierdzają). Dziwi mnie i zastanawia czemu właśnie taka forma, a nie jak np. z podstawką.
Tym bardziej, że w newsletterze nie ma praktycznie żadnej wzmianki o polskiej wersji.
Moja groteka
Nieoficjalne FAQ do Robinsona
"Kiedy jesteś martwy, to nie wiesz, że jesteś martwy. Stanowi to problem tylko dla innych. Kiedy jesteś głupi, jest dokładnie tak samo."
Michael E. Brown
Awatar użytkownika
Board&Dice
Posty: 996
Rejestracja: 10 mar 2014, 15:55
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Multiuniversum (karcianka od Board&Dice)

Post autor: Board&Dice »

akahoshi pisze:
Board&Dice pisze:Wiesz kwestia KSa nie była do Ciebie - kto inny pisze, że mamy hit i robimy KS na dodatek, kwitując stwierdzeniem "dziwne" :)
A co do hejtu - nie znasz (i bardzo dobrze) pierwszego wydania Piwnego Imperium - ale lepiej poczekaj na drugie wydanie :)
Czyli zostałem wywołany do tablicy (dziwne uczucie po tylu latach od skończenia szkoły :wink: ).
Dla mnie jest to o tyle dziwne, że sami piszecie, że Multiuniversum to Wasz hit i to nie tylko w PL, ale również za granicą (komentarze i oceny na BGG również to potwierdzają). Dziwi mnie i zastanawia czemu właśnie taka forma, a nie jak np. z podstawką.
Tym bardziej, że w newsletterze nie ma praktycznie żadnej wzmianki o polskiej wersji.

Gra (jak każda nasza) będzie również z polską wersją instrukcji - taką mamy politykę od samego początku, właśnie chociażby ze względu na graczy z Polski, których szanujemy.

Multiuniversum to jedno - sprzedaje się świetnie, zbiera dobre oceny, ale poza Europą potrzebuje promocji - Kickstarter taką daje. Dodatkowo nie wszędzie mamy dobrze rozwinięte kanały dystrybucji - są kraje nad którymi pracujemy.

Dodatkowo, mimo tego, że jedna gra sprzedaje się świetnie, to pieniądze w wydawnictwie nie leżą na koncie albo nie są zaszyte w naszych pościelach, a są też inwestowane w inne tytuły, które robimy. Jak każda firma, mamy koszty stałe, inwestycje, pojawiające się wydatki związane z tytułami nad którymi pracujemy etc.

Dlatego padła decyzja o wpuszczenia dodatku na Kickstartera. I to kiedy i czy pojawi się przedsprzedaż w PL jest uzależnione m.in. od wyniku kampanii - jeśli dodatek się nie ufunduje, to będzie musiał chwile poczekać na swoje "pojawienie się" gdziekolwiek - zarówno w PL jak i worldwide.
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: Multiuniversum (karcianka od Board&Dice)

Post autor: misioooo »

Dajcie spokój. Irek wyraźnie napisał, że będzie wersja polska w preorderze. Być może później niż KS ruszy, ale będzie :) Znając chłopaków z BAD osobiście nie wątpię, że i streczgole KS znajdą się w tym preorderze oraz cena w złotówkach będzie atrakcyjna! Zresztą rozmawiamy o dodatku do gry za 40zł... Więc nie przesadzajmy i nie dywagujmy i gdybajmy nad 1-2zł.
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
wrzesien
Posty: 218
Rejestracja: 15 cze 2016, 11:12

Re: Multiuniversum (karcianka od Board&Dice)

Post autor: wrzesien »

akahoshi pisze: Dla mnie jest to o tyle dziwne, że sami piszecie, że Multiuniversum to Wasz hit i to nie tylko w PL, ale również za granicą (komentarze i oceny na BGG również to potwierdzają). Dziwi mnie i zastanawia czemu właśnie taka forma, a nie jak np. z podstawką.
Tym bardziej, że w newsletterze nie ma praktycznie żadnej wzmianki o polskiej wersji.
To nie jest dziwne, zdarza się, iż większe firmy korzystają z tej formy promocji - np. Ubuntu kiedy zbierał na swój telefon. CF ma sporo zalet i na pewno warto wyjść do świata KS z czymś co ma duże szanse na udaną kampanię.
Awatar użytkownika
Andy
Posty: 5130
Rejestracja: 24 kwie 2005, 18:32
Lokalizacja: Piastów
Has thanked: 77 times
Been thanked: 192 times

Re: Multiuniversum (karcianka od Board&Dice)

Post autor: Andy »

Gdy wszystko inne zawiedzie, rozważ skorzystanie z instrukcji.
Awatar użytkownika
Andy
Posty: 5130
Rejestracja: 24 kwie 2005, 18:32
Lokalizacja: Piastów
Has thanked: 77 times
Been thanked: 192 times

Re: Multiuniversum (karcianka od Board&Dice)

Post autor: Andy »

Z czystej sympatii do gry to robię. :wink: Z tej samej sympatii zgłosiłem propozycję kilku drobnych poprawek do instrukcji (do ewentualnego dodruku albo nowego wydania) - nie wiem czy zauważyliście: http://www.gry-planszowe.pl/forum/viewt ... 59#p817659
Gdy wszystko inne zawiedzie, rozważ skorzystanie z instrukcji.
Awatar użytkownika
Board&Dice
Posty: 996
Rejestracja: 10 mar 2014, 15:55
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Multiuniversum (karcianka od Board&Dice)

Post autor: Board&Dice »

Andy pisze:Z czystej sympatii do gry to robię. :wink: Z tej samej sympatii zgłosiłem propozycję kilku drobnych poprawek do instrukcji (do ewentualnego dodruku albo nowego wydania) - nie wiem czy zauważyliście: http://www.gry-planszowe.pl/forum/viewt ... 59#p817659
Dzięki - zbieramy wszelkie poprawki, literówki aby je uwzględnić w kolejnych dodrukach :)
Awatar użytkownika
Board&Dice
Posty: 996
Rejestracja: 10 mar 2014, 15:55
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Multiuniversum (karcianka od Board&Dice)

Post autor: Board&Dice »

1...2...3... Cthulhu patrzy!
Tak, tak dzisiaj o godzinie 15 wystartował na Kickstarterze nasz nowy projektu Multiuniversum Project: Cthulhu.
Jeśli chcecie zobaczyć jak to wygląda - wystarczy kliknąć w ten link

Na chwilę obecną mamy ok 39% celu głównego i systematycznie pracujemy nad osiągnięciem kolejnych etapów.

Jeśli chcecie nas wesprzeć, pomóc, sprawić, że Multiuniversum Project: Cthulhu na Kickstarterze będzie naszą udaną kampanią, zapraszamy Was do odwiedzenia strony.
Wsparcie na Kickstarterze to nie tylko faktycznie pozostawione tam środki, ale to też pozytywne słowo, komentarz, podzielenie się informacjami na swoim profilu na Facebooku itp.

Jeśli jesteście zainteresowani wsparciem, ale np. zniechęcają Was zwyczajowe koszty wysyłki na Kickstarterze, pragniemy poinformować, że po samej kampanii uruchomiony zostanie pledge manager, w którym wybierać będziecie i opłacać koszt dostawy. A ten będzie do wyboru z opcji Paczkomatu, Kuriera lub też odbioru osobistego we Wrocławiu.

Dlatego jeszcze raz zapraszamy - Cthulhu się niecierpliwi ;)

Pozdrawiam,
Irek
Awatar użytkownika
Board&Dice
Posty: 996
Rejestracja: 10 mar 2014, 15:55
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Multiuniversum (karcianka od Board&Dice)

Post autor: Board&Dice »

Mineła pierwsza doba naszego projektu na Kickstarter - było super! Blisko 70% celu głównego dzięki Wam ufundowane!
Jeśli chcecie nam jeszcze pomóc, zapraszamy na stronę naszej kampanii: http://kck.st/2aW6C1k
Awatar użytkownika
Board&Dice
Posty: 996
Rejestracja: 10 mar 2014, 15:55
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Multiuniversum (karcianka od Board&Dice)

Post autor: Board&Dice »

9 dni do końca kampanii Multiuniversum Project: Cthulhu.
Do 2 stretch goal jedynie jeden pledge.

Odpowiadając na pytania, jakie dostajemy PW lub na naszego maila firmowego - gra przy zakupie z Kickstartera jest oczywiście dostarczana z PL, a więc w pledge managerze będzie do wyboru opcja dostawy za pomocą paczkomatu, czy kuriera za 12 PLN.

zapraszamy chętnych do wsparcia!

Obrazek
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: Multiuniversum (karcianka od Board&Dice)

Post autor: misioooo »

Wszystkie stretche będą też w wersji preorderowej w waszym sklepie?
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
Awatar użytkownika
Board&Dice
Posty: 996
Rejestracja: 10 mar 2014, 15:55
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Multiuniversum (karcianka od Board&Dice)

Post autor: Board&Dice »

misioooo pisze:Wszystkie stretche będą też w wersji preorderowej w waszym sklepie?
Osiągnięte oczywiście będą :)
Cena jaka będzie, to cena z KS przeliczona na PLN po kursie z dnia zamknięcia kampanii.
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: Multiuniversum (karcianka od Board&Dice)

Post autor: misioooo »

Board&Dice pisze:Cena jaka będzie, to cena z KS przeliczona na PLN po kursie z dnia zamknięcia kampanii.
Panowie, dla rodaków to trzeba ciut lepszą zrobić ;P
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2833
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 849 times
Been thanked: 364 times

Re: Multiuniversum (karcianka od Board&Dice)

Post autor: Gromb »

No to zbieram dukaty. Kolejne zamówienie przede mną :)
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
Awatar użytkownika
Board&Dice
Posty: 996
Rejestracja: 10 mar 2014, 15:55
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Multiuniversum (karcianka od Board&Dice)

Post autor: Board&Dice »

Gromb pisze:No to zbieram dukaty. Kolejne zamówienie przede mną :)
Spokojnie, masz jeszcze przynajmniej 12-14 dni ;)
Awatar użytkownika
Muad'Dib
Posty: 1562
Rejestracja: 01 paź 2013, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 65 times
Been thanked: 106 times

Re: Multiuniversum (karcianka od Board&Dice)

Post autor: Muad'Dib »

Jeśli dobrze myślę to wersja KS będzie dostępna tylko w Waszym sklepie (po KS)? A w pozostałych sklepach pojawi się zwykła, nie rozszerzona?
IMustNotFear.FearIsTheMind-Killer.FearIsTheLittle-death ThatBringsTotalObliteration.IWillFaceMyFear.
IWillPermitItToPassOverMeAndThroughMe.
AndWhenItHasGonePast,IWillTurnTheInnerEyeToSeeItsPath.
WhereTheFearHasGoneThereWillBeNothing. OnlyIWillRemain.
Awatar użytkownika
Board&Dice
Posty: 996
Rejestracja: 10 mar 2014, 15:55
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Multiuniversum (karcianka od Board&Dice)

Post autor: Board&Dice »

Muad'Dib pisze:Jeśli dobrze myślę to wersja KS będzie dostępna tylko w Waszym sklepie (po KS)? A w pozostałych sklepach pojawi się zwykła, nie rozszerzona?
Powiem nawet nieco więcej - Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że pierwszy release dodatku zamknie się jedynie w formie tego co zostało i zostanie sprzedane za pomocą KSa plus pre-ordery w naszym sklepie... Z tego co widzimy i jakoś tam jeszcze prognozujemy, w Essen możemy mieć opcje jedynie "pre-order pickup"

W innym wypadku, na pewno dodatek pojawi się w dystrybucji zarówno w PL jak i międzynarodowej, ale dodruk nie będzie już wersją KSową.

Pozdrawiam,
Irek
ODPOWIEDZ