Lucky Duck Games 2021

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
Rigidigi
Posty: 704
Rejestracja: 14 gru 2015, 16:31
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Has thanked: 93 times
Been thanked: 93 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: Rigidigi »

A czy wiadomo już coś na temat daty odblokowania scenariuszy do ostatniej części Kronik zbrodni?
Awatar użytkownika
Lucky Duck Games
Posty: 475
Rejestracja: 24 lut 2020, 13:28
Has thanked: 50 times
Been thanked: 1028 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: Lucky Duck Games »

Rigidigi pisze: 13 wrz 2021, 17:35 A czy wiadomo już coś na temat daty odblokowania scenariuszy do ostatniej części Kronik zbrodni?
Odblokowane będą wraz z permierą Edycji specjalnej (Kroniki zbrodni z dodatkowymi 2 scenariuszami + okularami vr). Gra na ten moment ma być w porcie na 9.11, więc realnie końcówka listopada.
Dr. Nikczemniuk pisze: 09 wrz 2021, 09:50 Jest gdzieś do poczytania instrukcja do Wyspy Kotów?
W tym tygodniu wrzucimy.

Zapraszamy dziś na 21 na live Planszowych newsów z Michałem od nas. Będą odpowiedzi na wiele pytań :)

A tu Uśpieni bogowie na wspieram.to:
https://wspieram.to/uspienibogowie
Awatar użytkownika
ave.crux
Posty: 1617
Rejestracja: 20 maja 2021, 08:34
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Has thanked: 733 times
Been thanked: 1102 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: ave.crux »

Dajcie nazwę na pudełku w tym pięknym złotym kolorze jak oryginał.
Nic na siłę, wszystko młotkiem. Wieczne narzekanie obrzydza radość grania.
Speedy_new
Posty: 794
Rejestracja: 09 gru 2018, 00:19
Has thanked: 11 times
Been thanked: 16 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: Speedy_new »

1) A kiedy w ogole rusza kampania do Sleeping Goods.
Czy wszystkie dodatki beda dostepne?
Tides of Ruins i Dungeons.
Czy beda moze tez wlaczone 3 karty promocyjne ktore do tej pory wyszly?
The Secret Cabal Gaming Podcast Promos (Spider Bow i Supply Pack)
2020 Dice Tower Kickstarter Discoverers Pack (Saxophone Promo Card)

2) Kiedy bedzie dostepna aplikacja do Destinies Myth And Folklore?
Awatar użytkownika
sydonia
Posty: 353
Rejestracja: 28 maja 2017, 15:34
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 11 times
Been thanked: 389 times
Kontakt:

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: sydonia »

Speedy_new pisze: 21 wrz 2021, 16:01 1) A kiedy w ogole rusza kampania do Sleeping Goods.
28 września.

O kampanię Sleeping Gods oraz inne gry Lucky Duck będzie można bezpośrednio zapytać dziś Michała z LD podczas streamu (na FB i YT Planszowych Newsów) https://youtu.be/GSRi6C908lc :) (po zakończeniu streamu będzie on oczywiście dostępny do obejrzenia z odtworzenia, a dodatkowo w opisie pojawi się czasówka/minutówka)

Obrazek
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2021, 10:41 przez sydonia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rafal_Kruczek
Posty: 1092
Rejestracja: 20 sie 2008, 11:48
Lokalizacja: Legnica
Has thanked: 84 times
Been thanked: 31 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: Rafal_Kruczek »

sydonia pisze: 21 wrz 2021, 16:29
O kampanię Sleeping Gods oraz inne gry Lucky Duck będzie można bezpośrednio zapytać dziś Michała z LD podczas streamu (na FB i YT Planszowych Newsów) https://www.youtube.com/watch?v=kuNP8oUOUNg :) (po zakończeniu streamu będzie on oczywiście dostępny do obejrzenia z odtworzenia, a dodatkowo w opisie pojawi się czasówka/minutówka)

No niewiem jak z dostępnością. Ja dostałem komunikat ze film usuniety...
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4723
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1240 times
Been thanked: 1456 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: Mr_Fisq »

Rafal_Kruczek pisze: 23 wrz 2021, 07:49
Spoiler:
No niewiem jak z dostępnością. Ja dostałem komunikat ze film usuniety...
Starczy poszukać:
https://www.youtube.com/watch?v=GSRi6C908lc
Sprzedam: Sands of Shurax, Dawn of the Zeds, Etherfields KS PL i inne
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo (np. Horizon Wars: Zero Dark, Exploit Zero, Space Station Zero, This is not a Test), figurki do Stargrave - SF, Postapo.
Awatar użytkownika
sydonia
Posty: 353
Rejestracja: 28 maja 2017, 15:34
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 11 times
Been thanked: 389 times
Kontakt:

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: sydonia »

Sorki, umknęło mi podmienienie linku (pierwszy się nie odpalił, więc robiliśmy drugi). Cały wywiad z Michałem jest dostępny już ze zrobioną czasówką z podziałem na omawiane tematy (https://youtu.be/GSRi6C908lc)
Awatar użytkownika
tomp
Posty: 2101
Rejestracja: 26 kwie 2020, 21:49
Has thanked: 275 times
Been thanked: 434 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: tomp »

@Lucky Duck Games
Odnośnie zbliżającego się otwarcia wspieraczki Sleeping Gods.
Czy instrukcja będzie zawierała elementy z erraty do gry ? Czy też będzie dodana osobno do pudełka ?
LINK
Zachęcam do poznania skali ocen BGG
Awatar użytkownika
Lucky Duck Games
Posty: 475
Rejestracja: 24 lut 2020, 13:28
Has thanked: 50 times
Been thanked: 1028 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: Lucky Duck Games »

Tak instrukcja będzie po erracie. W samej grze też znalazło się trochę pomyłek i są one jeszcze na bieżąco znajdowane. Duży plus, że na raz grę tłumaczy kilkanaście firm i wydawcy dzielą się "znaleziskami". Acz są to zdecydowanie jakieś rzeczy typu literówki czy rzeczy, które mogły być wyjaśnione lepiej.
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2576
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1171 times
Been thanked: 461 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: polwac »

Dzięki za potwierdzenie.

To teraz trzymamy kciuki, żeby po poprawkach oryginalnej wersji, wersja polska nie stworzyła nowych błędów :)
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
Awatar użytkownika
Beskid
Posty: 1011
Rejestracja: 29 sie 2021, 21:52
Has thanked: 750 times
Been thanked: 231 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: Beskid »

ruszyła urodzinowa promocja https://luckyduckgames.com/pl/Promocje
Awatar użytkownika
Lucky Duck Games
Posty: 475
Rejestracja: 24 lut 2020, 13:28
Has thanked: 50 times
Been thanked: 1028 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: Lucky Duck Games »

Wiemy, że Uśpieni bogowie wyskakują już z lodówki, ale podjęliśmy decyzję, z której zapewne będziecie zadowoleni. Wsłuchują się w wasze opinie po niedawnej relacji live na Planszowych Newsach błyskawicznie zaczęliśmy działać i udało się - polska wersja "All in" będzie oferować oficjalne monety z wersji KS, a nie ja informowaliśmy - okrągłe. Mamy nadzieję, że będziecie zadowoleni. Cena oczywiście pozostaje niezmienna.
Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Posty: 2821
Rejestracja: 19 paź 2016, 13:39
Has thanked: 447 times
Been thanked: 318 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: Dr. Nikczemniuk »

Ekhm...
nadal chętnie bym zapoznał się z instrukcją do Wyspy Kotów...
Kto nie widzi ciemności, nie będzie szukał światła.
dannte
Posty: 732
Rejestracja: 15 paź 2018, 21:52
Lokalizacja: Elbląg
Has thanked: 104 times
Been thanked: 427 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: dannte »

Pytanie do wszystkich, którzy być może skorzystali z promocji na rocznicę LDG.
Skusiłem się na Pionierów (były za 20zł), bo miały opis "Pionierzy + promo". Paczka przyszła dzisiaj, ale niestety nie dostałem kart do rozgrywki solo.
Czy ktoś inny może potwierdzić, że rzeczywiście na stronie sklepu LDG była taka informacja, że karty promo wchodzą w skład tej pozycji?

Niestety w podsumowaniu zamówienia na moim mailu tej informacji brakuje, więc albo miałem omamy, albo mam prawo czuć się oszukanym.
Nie pytam o fakt limitowanej liczby promosów, pytam o to co widniało na stronie sklepu w momencie składania zamówienia.

Czy są osoby, które kupiły Pionierów ostatnio (np. tamten piątek) bezpośrednio ze strony LDG i dostali bądź nie dostali tych kart promo?
Awatar użytkownika
Otorek
Posty: 661
Rejestracja: 25 maja 2020, 18:00
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 243 times
Been thanked: 359 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: Otorek »

Czy dostaniesz potwierdzenie od reszty użytkowników czy nie, pisz bezpośrednio do Kaczek. Na pewno będzie im zależało na wyjasnieniu tej kwestii.
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2021, 14:31 przez Otorek, łącznie zmieniany 1 raz.
dannte
Posty: 732
Rejestracja: 15 paź 2018, 21:52
Lokalizacja: Elbląg
Has thanked: 104 times
Been thanked: 427 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: dannte »

No właśnie wolałem zapytać najpierw pozostałych, potencjalnych klientów - nie będę pisał do wydawnictwa, że może coś mi się przywidziało, skoro nie mam dowodów? Rozumiesz :)

A nie ukrywam, że kupiłem grę ze względu na karty promo, więc raczej zauważyłbym, gdyby sprzedawali bez promo, stąd moja wątpliwość.
Jeśli ktoś mi potwierdzi, to chociaż będę mieć większą pewność, że mi się nie przywidziało ;) wtedy można będzie przynajmniej doszukiwać się błędu na stronie (oferta opisywała nie to co naprawdę zawierała).

A widzę, że produkt w ich sklepie jest wyprzedany, więc myślę, że było więcej osób takich jak ja, które skorzystały.
Awatar użytkownika
Otorek
Posty: 661
Rejestracja: 25 maja 2020, 18:00
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 243 times
Been thanked: 359 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: Otorek »

Rozumiem, ale wątpie żeby się tego wyparli, skoro nakład zszedł, nie wiadomo też czy ktoś tutaj w końcu to potwierdzi. Nie będzie to też szczególnym dowodem o ile ktoś nei wrzuci jakiegoś zdjęcia - po prostu szkoda czasu na czekanie.
Awatar użytkownika
Lucky Duck Games
Posty: 475
Rejestracja: 24 lut 2020, 13:28
Has thanked: 50 times
Been thanked: 1028 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: Lucky Duck Games »

dannte pisze: 29 wrz 2021, 12:06 Pytanie do wszystkich, którzy być może skorzystali z promocji na rocznicę LDG.
Skusiłem się na Pionierów (były za 20zł), bo miały opis "Pionierzy + promo". Paczka przyszła dzisiaj, ale niestety nie dostałem kart do rozgrywki solo.
Czy ktoś inny może potwierdzić, że rzeczywiście na stronie sklepu LDG była taka informacja, że karty promo wchodzą w skład tej pozycji?

Niestety w podsumowaniu zamówienia na moim mailu tej informacji brakuje, więc albo miałem omamy, albo mam prawo czuć się oszukanym.
Nie pytam o fakt limitowanej liczby promosów, pytam o to co widniało na stronie sklepu w momencie składania zamówienia.

Czy są osoby, które kupiły Pionierów ostatnio (np. tamten piątek) bezpośrednio ze strony LDG i dostali bądź nie dostali tych kart promo?
Jeśli rzeczywiście tak było wyświetlone to powinien był Pan dostać promkę. Nasz sklep ma powiązaną tę grę z kartami promo, jednak one w trakcie tej urodzinowej promocji się wyczerpały. W teorii system powinien wtedy wyświetlić tę grę jako niedostępną (tak jak to teraz jest na stronie, my ustawiamy wtedy ręcznie, że gra jest dostępna, ale już bez promki i produkt znów się pojawia).
Sprawdziłem właśnie i promki nie ma już na magazynie - możemy zaproponować, albo zwrot towaru, albo proszę napisać na prv. swój adres to wyślę Panu swoją promkę, bo nie gram solo i mogę oddać [z tej strony Michał z LDG ;) ].
Niestety widocznie algorytm sklepu nie zadziałał poprawnie za co bardzo przepraszamy i proponujemy jedno z dwóch powyższych rozwiązań.
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4523
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1366 times
Been thanked: 874 times
Kontakt:

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: Hardkor »

No ja nie mogę. Błąd w sklepie? Spoko wyślę dodatek ze SWOJEJ KOLEKCJI. Obsługa klienta 12/10.
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
Lucky Duck Games
Posty: 475
Rejestracja: 24 lut 2020, 13:28
Has thanked: 50 times
Been thanked: 1028 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: Lucky Duck Games »

Jeśli ktoś z Państwa miał jeszcze ten sam problem to prosimy o maila na zofia@luckyduckgames.pl - w tytule proszę wpisać BRAK PROMKI PIONIERZY, a mailu podać numer zamówienia (ułatwi nam to robotę).
Poszukaliśmy w biurze i mamy kilkanaście sztuk, które mamy odłożone na specjalne okazje, targi etc.
Promki doślemy (acz prosimy o małą wyrozumiałość czasową, bo właśnie mamy przeprowadzkę + jeszcze w weekend konwent w Łodzi i może być tak, że zajmie to kilka dni).
tomwro
Posty: 338
Rejestracja: 12 kwie 2021, 07:47
Has thanked: 21 times
Been thanked: 56 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: tomwro »

Lucky Duck Games pisze: 29 wrz 2021, 14:35 ... albo proszę napisać na prv. swój adres to wyślę Panu swoją promkę, bo nie gram solo i mogę oddać [z tej strony Michał z LDG ;) ].
Jesteś mistrz. :D
Awatar użytkownika
Lucky Duck Games
Posty: 475
Rejestracja: 24 lut 2020, 13:28
Has thanked: 50 times
Been thanked: 1028 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: Lucky Duck Games »

Hej detektywi!

Szykujcie się, bo kończymy prace na 2400. Testujemy już ostatni scenariusz i jeśli wszystko pójdzie dobrze, to w przyszłym tygodniu (jakoś pod koniec) udostępnimy polską wersję aplikacji.
Zapraszamy też na nasze stoisko na MFKiG w Łodzi w ten weekend - będziemy mieli przedpremierowo trochę pudełek z 2400 do nabycia (sama premiera gry odbędzie się w połowie listopada, ale ostało nam się trochę pudełek z rzutu z KS). Więc jeśli nie wspieraliście, a nie chcecie czekać jeszcze półtora miesiąca to jest okazja.
gregoff
Posty: 800
Rejestracja: 02 maja 2006, 22:55
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą
Has thanked: 543 times
Been thanked: 164 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: gregoff »

DICE Throne Marvel?? Jakis komentarz?

EDIT: Czy jeśli będzie dobra sprzedaż Season 1 to wtedy bedzie season 2 a potem Adventures?
Jestem tak stary, że pamiętam internet do którego sie dzwoniło...
Awatar użytkownika
Lucky Duck Games
Posty: 475
Rejestracja: 24 lut 2020, 13:28
Has thanked: 50 times
Been thanked: 1028 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: Lucky Duck Games »

gregoff pisze: 05 paź 2021, 20:24 DICE Throne Marvel?? Jakis komentarz?

EDIT: Czy jeśli będzie dobra sprzedaż Season 1 to wtedy bedzie season 2 a potem Adventures?
Mamy w tej sprawie niedługo spotkanie, na pewno jesteśmy tematem zainteresowani, ale musimy poznać konkrety.
Seria Marvel zapewne przełoży się też na decyzję o drugim seoznie jak i Advantures.
Z konkretami wrócimy kiedy przyjdzie prezentować katalog na 2022 i 2023 :)
Zablokowany